РЕМОНТИ И ИНФРАСТРУКТУРА

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на София-град за периода 15-19.03.2021 г.

Уважаеми клиенти,  

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.   Компанията всекидневно извършва дейности,   свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла,   подмяна на електромери,   ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение,   присъединяване на клиенти,   кастрене,   профилактика на трафопостове и други.   Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 15 – 19 март  2021 г.,   включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица,   квартал,    УПИ,   ПИ/

София-Град  

Община Банкя  

На 16.03.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   Листопад /Пирин/  12а, 12, 10, 5, 7,  Майор Юрий Гагарин  36,  Преслав /Кр.Кюлявков/  10 Жилищна Сграда, 5, 1, 6, 2, 4, 8,  Странджа  16, 2а, 14, 13, 12,  УПИ IV-1856,  Кв.15  ,  Юрий Гагарин  28, 52, 22, 13, 13, 48, 33, 36а, 38, 27, 35, 23, 15, 54, 15, 22а, 36, 40, 24, 19, 26, 10, 42, 50, 46, 42, 37, 40, 21, 52, 17, 39, 44, 54, 25, 44

Община Витоша  

На 18.03.2021 г. /09:01 - 12:00 ч./ -  в.з.Беловодски Път:   614-та/Витоша/  7,  Беловодски Път  24, 22, 28, 26, 30, 32,  Секвоя  1, 35, 41, 10, 21, 13, 60, 33, 3,  Сребърна Гора /В.З.Беловодски Път/  ,  Стар Беловодски Път  8

На 18.03.2021 г. /12:01 - 16:30 ч./ -  В.З.Беловодски Път:   773-та/Витоша/  Кв.29, Вила 12 Ул.773-Кв.Бояна,  Братя Бъкстон  30,  Бъкстон  10,  Панорамен Път  7,  Саша Попов  20, 21,  Секвоя  28, 37, 39,  УПИ VII-701, Кв.6

На 17.03.2021 г. /12:01 - 16:16 ч./ -  В.З.Беловодски Път:   Беловодски Път  62а, 62а, 106, 62, 62а

На 17.03.2021 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  В.З.Симеоново-Драгалевци:   410/Драгалевци/  Ул.410/Ул.509,  Драгалевци  Кв.61,  Илинден/Драгалевци/  15б, 15а, 15г, 15в, 13,  Проф.Борис Йоцов/410/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  24, Вила

На 15.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  В.З.Симеоново-Драгалевци:   420-та/Триядица/  7,  421-Ва/Триядица/  10,  509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/  7, 4а, 9, 12, 6, 9, 11, 16, 10, 9а, 3, 14, 1, 5, 7, 5,  510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/  10, 4, 2, 15, 8, 11, 6, 3, 12,  В.З.Симеоново - Драгалевци  ,  Вз Симеоново-Драгалевци II Част  УПИ XVII-788 Кв 61,  Драгалевци  ,  Могилата  Вила, Вила,  Павел Дованлийски  13, 5,  Сава Доброплодни/421/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  7, 6, 3, 8, 4, 5, 2а, 2, 11, 10, 9,  Ул. Цар Михаил Асен  6,  Цани Гинчев/420/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3, 10, 6, 7а, 11, 8, 13, 15, 9, 12, 7, 1

На 17.03.2021 г. /09:31 - 16:16 ч./ -  Владая:   22-ра  1

На 16.03.2021 г. /09:16 - 16:16 ч./ -  Владая:   22-ра  1,  Асанова Чешма  Вила,  Здравец  52,  Калдъръмче  31,  Приплат  Вила, 11, 12, 1

На 18.03.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Владая:   Асанова Чешма  Вила,  В.З.Приплат, М.Герена  ,  Вилна Зона Приплат  V-30,  Герена  УПИ III-2029,  Горелица  УПИ 694 -М.Горелица,  Калдъръмче  11, 9,  Местност Герена  Вила, Манастир,  Местност Кладенеца  В.З.Приплат,  Местност Св.Петка  №27,  Пернишко Шосе  Над Шосето,  Перуника  54,  Приплат  До Бълг.ПИво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф ПИво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, Вила, 2, 3, 56, 2 Пр, Къща, Ул.Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно,  УПИ VIII, Кв.21, В.З Приплат  ,  УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат  ,  УПИ XXV-26,  Кв.3  ,  Чехълче  5

На 16.03.2021 г. /09:16 - 16:16 ч./   На 17.03.2021 г. /08:45 - 16:16 ч./ -  Владая:   Асанова Чешма  Вила,  Здравец  52,  Калдъръмче  31,  Приплат  Вила, 11, 12, 1

На 17.03.2021 г. /09:31 - 16:30 ч./ -  Владая:   Еделвайс  3

На 19.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Драгалевци:   1-Ва  12-14 Ул.Казаните,  VII-1762,  Кв. 116,  В.З.Симеоново - Драгалевци  ,  Витоша  Кв.102 П-Л ХХ-207,  Горска Поляна  49, П-Л1005, 40а,  Драгалевци  Кв.102, 1 М.Драгалевци Разширение Север, УПИ ХХХІV-1630, Кв.121,  Драгалевци- Север УПИ VI, 133  ,  Драгалевци-разширение-Север  ,  Казаните  6а, 8,  Казаните /Симеоново/  18 А, УПИ ХХІ-227 Кв.116,  Кв.Драгалевци, УПИ VII=1109  ,  Кимчовец  7, 10, Вила, 6,  Панайот ПИпков  1 Стр.Табло,  ПИ ХХІII-225 Кв.116  ,  УПИ XI-212,  Кв.120  ,  УПИ XXVII-1126, Кв.116  ,  УПИ ХVІІ-1112  ,    18

На 17.03.2021 г. /09:16 - 12:16 ч./ -  Кв. Драгалевци:   209-та/457/  23,  209-та/Драгалевци/  21,  212-та/Драгалевци/  5,  IX-6,  Кв.А  ,  Боянска /Драгалевци/  25а, 20,  Невена Коканова  1а 2, 1б 1, №5,  УПИ VII-29,  Кв.18, Киноцентър I-Ва

На 16.03.2021 г. /12:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Киноцентър:   Бояна  УПИ ХХХ-664,  Кв.18а,  Витоша  79,  Голяма Могила  85, 56, 87, 73, 81, 74, 86, 93, 91, 90, 105, 48, 64, 93, 64, 89, 88, 54, 68, 95, 89, 66, 74, 92, 75, 77, 79,  Голяма Могила/В.З.Киноцентър/  83, 94а, 76,  Местност Голяма Могила  82,  Сири Дол  3, УПИ V-837 Кв.6а, 2, 6, 10 Киноцентъра, 12, 14

На 15.03.2021 г. /09:01 - 12:16 ч./ -  Кв. Киноцентър:   Голяма Могила  Ъгъл Околовръстен Път, 94,  Канала  11, 13, 7, 2,  Местност Киноцентъра  Нац.Киноцентър 3,  Полк.Антон Кръстев  4, 3,  Свети Сава  9а, 12, 14, 5, 18,  Тричкова Могила  18, 19, 11, 15, 17, 14, 7, 13, 28 А, 23б, 30, 16, 28, 32, 25, 23 А, 5, 20, 21, 9, 22, 1, 24, 12

На 16.03.2021 г. /09:01 - 12:16 ч./ -  Кв. Киноцентър:   Детски Мир  40 А, 36, Нац.Киноцентър Ул.Детски Мир/, 9

На 15.03.2021 г. /12:01 - 16:30 ч./   На 16.03.2021 г. /12:01 - 16:30 ч./   На 17.03.2021 г. /12:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Княжево:   605-та/Витоша/  8, 4, 6, 2, 3,  711-та/Витоша/  1 Пряка На Бул.Цар Борис, 1,  І-Озел. И Коо,  Кв.26,   ,  Войводина Могила  122, 118, 120, 124, 137, 114, 123, 139, 112, 141, 108б, 108, 135, 133, 130, 145, 116, 126, 131, 110, 143,  Еровете  12 Общ.Витоша, 4, 12, 16,  Камен Дял  12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7,  Княжевска/Валентин Андреев/  1,  Полк.Стойно Бачийски/Филип  89, 103, 105, 111, 107а, 93 Габлото На В.Могила 110,  Преки Път/Димитър Монов/  81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77,  Райска Градина/Аврора/  1,  Селище  7, 13д, 13г, 13, 3, 5, 15, 9, Кантона,  Цар Борис III  330, 372,  Цар Борис III/Девети Септ.  358, 346, 340б, 338, 348, 344, 336, 366, 330, 334, 362, 340, 332

На 18.03.2021 г. /12:01 - 16:16 ч./   На 19.03.2021 г. /12:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Княжево:   Акад. Михаил Арнаудов  2,  Багра  10, 10б, 10а, 12а, 12,  Витошки Бор/712-та/  3, 10, 8,  Горска Теменуга/Ник.Петрини  22, 16, 25а, 29а, 29, 28, 12, 37, 25, 14, 18, 27, 33, 31, 35, 20,  Ела/Стоян Стойков/  17, 14, 13, 18а, 18, 15, 16, 10, 13а, 17а, 12,  Елша  23,  Искра  13,  Калинка  7а, 4, 14, №5, 1, 13, 6, Кв.70, 10, 8, 11,  Коприва  4, 3,  Марта  4, 1, 7, 5, 7а, 10а, 13, 9, 3, 8, 11, 6, 10

На 18.03.2021 г. /12:01 - 16:30 ч./   На 19.03.2021 г. /12:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Княжево:   Еровете  12 Общ.Витоша, 4, 12, 16,  Камен Дял  12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7,  Преки Път/Димитър Монов/  81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77,  Райска Градина/Аврора/  1

На 15.03.2021 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кв. Павлово:   Симеон Радев/Кирил Янев/  51

Община Възраждане  

На 17.03.2021 г. /08:00 - 18:00 ч./ -  Жк.Зона Б-5:   Българска Морава/Жеко Димит  123 ;94 ;54 ;54 94 ;107 ;72-74 ;141

На 16.03.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Център - София Общ.Възраждане:   IX-5 Кв.219  ,  Александър Стамболийски  108-16, 114-28, 108-28, 114-30, 108-17, 108-4, 114-22, 108-18, 114-13, 108-12, 114-1 №114-116, 114-34, 108-27, 114-10, 114-3, 114-26, 108-9, 108-34, 108-19, 108-8, 114-11, 108-5, 114 2, 114-19, 108-23, 114-37, 114-33, 108-35, 114-14, 108-30, 104, 114-18, 108-7, 114-32, 114-12, 108-20, 108-2, 108, 114-17, 108-25, 108-10, 108-6, 114-35, 114-2, 114-4, 114-25, 108-26, 114-9, 108-36, 114-1, 114-5, 114, 108-32, 114-20, 114-24, 108-31, 108-13, 114-23, 114-21, 114-36, 108-11, 114-7, 108-22, 114-6, 108-33, 104, 114-8, 114-16, 108-24, 108-29, 108-15, 114-31, 108-14, 102, 114-27, 108-21,  Българска Морава/Жеко Димит  38, 42, 63, 61, 71, 65,  Младост 1а  562,  Отец Паисий  29

На 15.03.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Център - София Общ.Възраждане:   Александър Стамболийски  72а, 76, 66, 70, 74, 72б, 72,  Опълченска  4,  Средна Гора  56, 52, 60, 54, 51, 49, 48, 53, 46, 58, 44, 50,  Странджа  33, 43, 41, 42, 44, 35, 40, 37,  Тодор Александров/Н.Цанов/  73

На 15.03.2021 г. /12:01 - 16:16 ч./ -  Център - София Общ.Възраждане:   Братя Миладинови  63 , 80, 90, 62, 84, 65, 82, 86, 92, 67,  Бул.Сливница/Моста Хр.Ботев  ,  Гривица  8, 10, 4, 6, 1, 2,  Св.Св.Кирил И Методий  108, 106,  Сливница  150, 158, 158 Къща, 152а, 152, 160, 162, 152, 148, 148 Билборд, 152 Магазин

На 19.03.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Център - София Общ.Възраждане:   Христо Ботев  52

Община Изгрев  

На 18.03.2021 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Жк.Дианабад:   Дианабад  33 ,  Дианабад  4,  Дианабад  39-40 Е, Ж, З, И, К, Л,  Дианабад  1,  Дианабад  43. 44,  Дианабад  47

На 19.03.2021 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Жк.Дианабад:   Дианабад  47,  Дианабад  1,  Дианабад  33 ,  Дианабад  4,  Дианабад  43. 44,  Дианабад  39-40 Е, Ж, З, И, К, Л

Община Илинден  

На 17.03.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Жк.Илинден Общ.Илинден:   Илинден  118,  Илия Кутев/608/  118,  Коньовица/Мико Папо/  65,  Света Троица/Вълчо Иванов/  118, 117,  Тодор Александров/Н.Цанов/  ,  Цар Симеон  271,  Чавдарица/Пандо Типов/  ТП Бл.118

Община Искър  

На 18.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 19.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Жк.Дружба 1:   Дружба 1  9

На 17.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Жк.Дружба 1:   Дружба 1  9,  Дружба 1  66. 65. 66,  Дружба 1  Бл 10,  Дружба 1  Бл 12

На 16.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Жк.Дружба 1:   Дружба 1  9,  Дружба 1  Бл 10,  Дружба 1  66. 65. 66,  Дружба 1  Бл 12

На 15.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Жк.Дружба 1:   Дружба 1  Бл 12,  Дружба 1  9,  Дружба 1  66. 65. 66,  Дружба 1  Бл 10

На 15.03.2021 г. /10:00 - 11:00 ч./   На 16.03.2021 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Жк.Дружба 1:   Дружба 1  Бл 185

На 18.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 19.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Жк.Дружба 2:   Дружба 2  Бл 404

На 17.03.2021 г. /09:01 - 11:00 ч.; 13:00 - 16:30 ч./ -  Кв. Гара Искър:   Враня  ,  Гара Искър  Зад Тец София Изток,  Дружба  Нпз Искър-Юг,  УПИ-XXV,  Кв.20

Община Красно Село  

На 15.03.2021 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Красно Село Център:   Пл. Македония  Павилион Билети

Община Кремиковци  

На 19.03.2021 г. /08:01 - 16:16 ч./ -  Бухово:   1 Май  1, 22,  Брегалница  13, 5, 11,  Бухово  1 21,  Детелина  1, 4, 5, 6, ТП До Бл.15а,  Младежка Искра  6,  Младежка/Комсомолска/  6 Лекарски Кабинети,  Никола Бонев  20,  Никола Бонев  49, 21, 20а, 14а, 22а, 21а, 15а, 16а, 16а, Кафе-Аперитив До Културния Дом, 9а,  Трети Март/9 Септември/  12, 22, 16, 20, 23, 11, 9, 25, 4, 10, 17, 13, 34, 28, 15, 18, 24, 6, 21, 32, 31, 26, 14, 8, 17,  Шейново  2, 1, 6, 4, 3, 5,  Шейново /Кремиковци/  7,  Шипка  8

На 15.03.2021 г. /08:16 - 10:00 ч./   На 16.03.2021 г. /15:01 - 16:00 ч./ -  Желява:   24-Ти Май/Георги Димитров/  19, 27, 34, 30, 1 ТП-Желява 2 Стълб 26, 48, 1, 55 Вила,  29204.7571.2096  Ул.Стоян Мечката №12,  29204.7604.17  ,  XX-300, Кв.32  Временно Строителство,  Александър Стамболийски  1, 15, 3а,  Бене Цендин/Мургаш/  63, №19, 69, 1, 53, 6, 14, 8, 7а, 4,  Благой Тодоров/9 Септември/  1 Къща,  Васил Левски  2, 19, 8, 16а, 25, 16,  Ген.Николай Желявски/1 Май/  30, 6, 10,  Герена/Иван Шонев/  14,  Идент.29204.7571.133, Кв.21  ,  Кирил И Методий  4, 14, 11, 12, 23, 8,  Местност Добри Дол  2 Вила,  Местност Лозята  ,  Никола Петков/Карло Шабанск  4, 12а, 22, 28, 26,  ПИ -098018  ,  ПИ № 72  ,  Стара Планина  11, 6,  Стефан Караджа  4,  Стоян Мечката  4 Къща, 2, 6,  Стоян Мисирски  14, 1,  Тодораки Пешев/Христо Ботев  1,  Тоне Крайчев  13, 1,    В.З.Лозята

На 15.03.2021 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Жк.Ботунец І Част:   1-Ва  1,  Ботунец 1  ,  Ботунец Бл.1

На 18.03.2021 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кв. Враждебна:   1-Ва /Враждебна/  22а,  21-Ва/Враждебна/  16, 18, 14,  23-та/Враждебна/  5, 4, 6, 3, 10, 2, 1, 8а,  25-та/Враждебна/  16б, 16, 15а, 7, 18, 22, 10, 15, 12, 2, 20, 14, 5, 8, 6, 4, 16а, 11, 9, 13, 22а,  26-та /Враждебна/  5, 2, 4, 3, 4а, 6, 1,  3-та /Враждебна/  38, 34, 36,  4-та /Враждебна/  30, 34а, 41б, 32, 28, 36, 41а, 39, 37, 45, 47а, 33, 26, 35, 43, 31, 47, 34, 47, Сграда 68134.8550.648.1, 43а,  5-та/Враждебна/  14, 35, 33, 27, 12, 6а, 16, 25, 29, 8, 6, 23, 8а, 4, 31,  6-та /Враждебна/  7а, 4, 2, 6, 7, 1, 4а, 1а, 2а, 3,  61-Ва /Враждебна/  5, 4, 6, 4 УПИ Х-303, 7, 5а,  Враждебна

На 16.03.2021 г. /09:01 - 11:16 ч./ -  Кв. Враждебна:   1-Ва /Враждебна/  30, 9б, 13, 48, 32, 50, УПИ Iх-1091, Идент.68131.8550.1712, 11, 26, 15, 28, 1, 52, 17, 42, 24, 46,  2-ра /Враждебна/  55, 22, 23, 13, 38, 27, 39, 30, 35, 31, 25, 8, 26, 18, 25б, 11, 49, 43а, 16, 44, 30, 29, 9, 46, 23а, 19, 17а, 12, 28, 20а, 36, 38 А Друг Вид Сграда За Обитаване, 15, 10, 47, 43, 37, 31, 33, 33а, 19а, 20, 45, 7, 16а, 53, 21, 24, 25а, 2, 40, 26а, 51,  26-та /Враждебна/  20, 21, 17, 11, 11а, 19, 13, 18, 19а, 15, 14, 17а, 16,  3-та /Враждебна/  30, 37, 28, 26, 35, 32, 33,  3-та /Нова Враждебна/  ,  4-та /Враждебна/  24б, 25, 22а, 24а, 27а, 21а, 21, 24, 18а, 20, 27, 18, 23, 29,  61-Ва /Враждебна/  17, 21, 14, 11, 12, 13, 18, 9, 22, 8, 15, 15а, 15б, 23, 16, 21 УПИ ХХVІІ-208 Кв.97, 10, 20, 19,  Враждебна  Кв.81,  Кв.Враждебна  97 УПИ Ххіv-1245,  Кв.94,  Местност Стария Мост  Местност Стгария Мост

На 16.03.2021 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.03.2021 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кв. Челопечене:   Балкан /Ботунец 1/  2,  Ботунец 1  7, 3, 2, 6, 4, 5, 1,  Ботунец 2  ,  Васил Левски /Ботунец 1/  5, 1, 3, 7,  Здравец /Ботунец 1/  4, 1, 18, 8, 5, 14, 2, 6, 3,  Искър /Ботунец 1/  2,  УПИ III-1051,  Кв.32,  Кв.Ботунец

Община Лозенец  

На 20.03.2021 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Жк.Лозенец:   Бигла  30

На 19.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Жк.Лозенец:   Бунтовник   35,  Голо Бърдо   6,  Козяк 12  122,  Лудокамчийски Проход   91,  Червена Стена   7, 46,  Южен Парк  113, 124, 127

На 17.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Жк.Лозенец:   Димитър Хаджикоцев   75,  Люботрън  17,  Розова Долина   19-21, 29,  Стоян Заимов   14,  Цветна Градина   72, 81,  Черни Връх  32г,  Южен Парк  16

На 16.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Жк.Лозенец:   Добър Юнак   2,  Плана Планина   19,  Плачковица   1, 1а,  Св.Наум  28,  Черни Връх   25а

На 18.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Жк.Лозенец:   Любата  13,  Южен Парк  52, 111, 112

На 15.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Хладилника:   Банат/Курск/  1, 12, 19, 21, 34,  Данаил Дечев   2,  Джеймс Баучер  33,  Драгалевска   1,  Кораб Планина  8-10,  Никола Й.Вапцаров  25,  Орел   10,  Пазар Хладилника  ,  Рилски Езера   13

Община Люлин  

На 17.03.2021 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Жк.Люлин - VII:   Добри Немиров/702-Люлин/  5, 3 766,  Люлин  766а,  Люлин 7  769а,  Христо Фотев  30 А

На 16.03.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Жк.Люлин - VII:   Люлин 7  737 Вх.А

На 18.03.2021 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Жк.Люлин - X:   Гоце Делчев  Ж.К.Люлин, 11 Брейн Бизнес Център,  Люлин 10  1, 1 ТП Супер Принцес,  Люлин 8  806

На 15.03.2021 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Жк.Люлин -III:   Люлин 3  384 Вх. Б

На 16.03.2021 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Жк.Люлин -IX:   Люлин 9  911 Вх.Б

Община Младост  

На 16.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Младост 1:   Младост 1  Александър Малинов 18, 18а Младост 1 15а , Б ;Младост 1 18 ;Младост 1 19 Б, В, Г, Д ;Младост 1 23, 1, 3 ;Младост 1 24 , 2 Младост 1 25а ;Александър Малинов 79 А ;Младост 1 54а, Б, В ;Д-Р Атанас Москов 5 ;Йерусалим 12

На 17.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Младост 1:   Младост 1  Младост 1 25- Б ;Младост 1 59 Младост 1 74 ,  Б, 2

На 18.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Младост 1:   Младост 1  Младост 1 25в ;Младост 1 36 Младост 1 54а ;Младост 1 11б, В ;Младост 1 124 Б, В,  ;Младост 1  150  1,

На 15.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 19.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Младост 1:   Младост 1  Младост 1 54а 2, 4 ;Цариградско Шосе/Тракия/ 138 ;Младост 1  150  1, 2

На 18.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Младост 2:   Младост 2  Младост 2 213 ;Младост 2 257 В Младост 2 259 Б ;Младост 2 280 А ;Младост 2 205, Ж, 206 ;Младост 2 209 А ;Младост 2 216 Младост 2 219 ;Младост 2 224

На 15.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 19.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Младост 2:   Младост 2  Младост 2 280 А Вх 1, 2

На 16.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Младост 2:   Младост 2  Младост 2 280а  3

На 17.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Младост 2:   Младост 2  Младост 2 281а Вх1

На 17.03.2021 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 18.03.2021 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 19.03.2021 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Жк.Младост 2:   Младост 2  Младост 2 Блок 205б

На 15.03.2021 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Жк.Младост 2:   Младост 2  Младост 2 Блок 251

На 16.03.2021 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Жк.Младост 2:   Младост 2  Младост 2 Блок 253

На 15.03.2021 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Жк.Младост 2:   Младост 2  Младост 2 Блок 290 Вх.3

На 16.03.2021 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Жк.Младост 2:   Младост 2  Младост 2 Блок 295 Вх.1 И 2

На 17.03.2021 г. /09:16 - 16:30 ч./ -  Жк.Младост 3:   Младост 3  До Бл.340, 340, Зад Бл 340,  Младост 4  340,  Ул.Акад.Румен Цанев  2 До Бл.336,  Филип Аврамов

На 18.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Младост 3:   Младост 3  Младост 3 317 Ж , Г, Е

На 15.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 19.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Младост 3:   Младост 3  Младост 3 323 А , 4

На 18.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Младост 4:   Младост 4   Младост 4 446, 447 ;Младост 4 454 Б, В, Г, Д ;Младост 4 467

На 17.03.2021 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Младост 4:   Младост 4  Младост 4  454, 5 ;Младост 4 496 1, 2  ;Младост 4 496 , 3, 4 ;Младост 4 601 ;Младост 4 425 3 ;Младост 4 432 ;Младост 4 433

На 15.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 19.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Младост 4:   Младост 4  Младост 4 495 2 ;Младост 4 601 4 ;Свети Киприян/К.Каприелов/ 60 ;Младост 4 426 А, 1

На 17.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Полигона:   Кв. Полигона  Кв. Полигона 13 Вх 1, 2

Община Надежда  

На 15.03.2021 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Жк.Надежда Част І:   Надежда 1  139 Вх-А, Б, В

На 16.03.2021 г. /09:01 - 14:16 ч./ -  Жк.Надежда Част ІІ:   Йордан Хаджиконстантинов  №116, 114,  Йордан Хаджиконстантинов-Джинот  97,  Надежда 2  244, О 241, 2 241, 241, 244, 241, 244, 224, 241,  Свети Никола Нови/Чавд.Отря  12а Ж.К. Надежда 2, 10, 12а Ж.К. Надежда,  Търновска Конституция  26 Маг.3,  УПИ VII-317, 318, Кв.209  Ул.Хаджиконстантинов №94

На 19.03.2021 г. /12:01 - 17:16 ч./ -  Жк.Толстой:   Елов Дол/Парашутист/  50, 44, 46, 48,  Лев Толстой  38,  Толстой  38

На 18.03.2021 г. /09:01 - 14:16 ч./ -  Жк.Толстой:   Лев Толстой  55, 54, 55, 54,  Толстой  55, 54, 54, 55

На 19.03.2021 г. /09:01 - 14:16 ч./ -  Жк.Толстой:   Лев Толстой  68, 56, 66, 66-68, 56,  Надежда 1  1 До 66,  Толстой  66

Община Нови Искър  

На 15.03.2021 г. /09:01 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кв.Курило - Нови Искър:   1-Ва  1

На 15.03.2021 г. /09:01 - 09:30 ч./ -  Нови Искър:   00357.5932.69  ,  В.З.Кореа  Клон А Ст.30, Клон А Ст.28, Клон А Ст.24, Клон А Ст.54, Клон А Ст.87, Клон А Ст.85, Клон Б Ст.25, Клон А Ст.19, Клон А Ст.26, Клон А Ст.40, Клон Б Ст.9, Клон Б Ст.45, Клон Б Ст.46, Клон Б Ст.29, Клон А Ст,  Клон Б Ст.32, Клон Б Ст.48, Клон Б Ст.26, Клон Б Ст.47, Клон А Ст.12, Клон А Ст.59, Клон А Ст.51, Клон А Ст.8, Клон А Ст.82, Клон А Ст.38, Клон А Ст.84, Клон А Ст.2, Клон А Ст.4, Клон А Ст.78, Клон Б Ст.11, Клон А Ст.31, Клон А Ст.86, Клон Б Ст.36, Клон А Ст.74, Вила, Клон Б Ст.27, Клон А Ст.77, Клон Б Ст.5, Клон Б Ст,  Клон Б Ст.10, Клон Б Ст.2, Клон А Ст.9, Клон А Ст.21, Клон А Ст.14, Клон Б Ст.6, Къща, Клон А Ст.16, Клон А Ст.76, Клон А Ст.22, Клон А Ст.11, Клон А Ст.80, Клон А Ст.70, Клон А Ст.79, Клон А Ст.45, Клон А Ст.32, Клон Б Ст.35, Клон А Ст.29, Клон Б Ст.49, Клон А Ст.35, Клон А Ст.5, Клон А Ст.3, Клон А Ст.25, Клон Б Ст.21, Клон Б Ст.9, Клон А Ст.75, Клон Б Ст.16, Клон Б Ст.8, Клон А Ст.60, Клон А Ст.52, Клон А Ст.72, Клон Б Ст.13, Клон А Ст.15, Клон Б Ст.12, Клон А Ст.6, Клон Б Ст.18, Клон Б Ст.42, Клон А Ст.53, Клон А Ст.58, Клон А Ст.18, Клон Б Ст.19, Клон А Ст.39, Клон Б Ст.22, Клон Б Ст.7, Клон А Ст.17, Клон Б Ст.15, Клон Б Ст.28, Клон А Ст.13, Клон А Ст.56, Клон Б Ст.23, Клон А Ст.27, Клон А Ст.33, Клон А Ст.23, Клон А Ст.50, Клон Б Ст.14, Клон Б Ст.43,  Вз.Радеви Круши  ,  Вз.Радеви Круши ПИ 211  ,  Гниляне  ,  Местност Радеви Круши  Къща, 999 ПИ 905,  ПИ 00357.5929.41  ,  Пл.№165 И 166 В.З.Кореа  ,  Радеви Круши  Клон А Ст.83

На 15.03.2021 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Нови Искър:   00357.5932.69  ,  В.З.Кореа  Клон А Ст.30, Клон А Ст.28, Клон А Ст.24, Клон А Ст.54, Клон А Ст.87, Клон А Ст.85, Клон Б Ст.25, Клон А Ст.19, Клон А Ст.26, Клон А Ст.40, Клон Б Ст.9, Клон Б Ст.45, Клон Б Ст.46, Клон Б Ст.29, Клон А Ст,  Клон Б Ст.32, Клон Б Ст.48, Клон Б Ст.26, Клон Б Ст.47, Клон А Ст.12, Клон А Ст.59, Клон А Ст.51, Клон А Ст.8, Клон А Ст.82, Клон А Ст.38, Клон А Ст.84, Клон А Ст.2, Клон А Ст.4, Клон А Ст.78, Клон Б Ст.11, Клон А Ст.31, Клон А Ст.86, Клон Б Ст.36, Клон А Ст.74, Вила, Клон Б Ст.27, Клон А Ст.77, Клон Б Ст.5, Клон Б Ст,  Клон Б Ст.10, Клон Б Ст.2, Клон А Ст.9, Клон А Ст.21, Клон А Ст.14, Клон Б Ст.6, Къща, Клон А Ст.16, Клон А Ст.76, Клон А Ст.22, Клон А Ст.11, Клон А Ст.80, Клон А Ст.70, Клон А Ст.79, Клон А Ст.45, Клон А Ст.32, Клон Б Ст.35, Клон А Ст.29, Клон Б Ст.49, Клон А Ст.35, Клон А Ст.5, Клон А Ст.3, Клон А Ст.25, Клон Б Ст.21, Клон Б Ст.9, Клон А Ст.75, Клон Б Ст.16, Клон Б Ст.8, Клон А Ст.60, Клон А Ст.52, Клон А Ст.72, Клон Б Ст.13, Клон А Ст.15, Клон Б Ст.12, Клон А Ст.6, Клон Б Ст.18, Клон Б Ст.42, Клон А Ст.53, Клон А Ст.58, Клон А Ст.18, Клон Б Ст.19, Клон А Ст.39, Клон Б Ст.22, Клон Б Ст.7, Клон А Ст.17, Клон Б Ст.15, Клон Б Ст.28, Клон А Ст.13, Клон А Ст.56, Клон Б Ст.23, Клон А Ст.27, Клон А Ст.33, Клон А Ст.23, Клон А Ст.50, Клон Б Ст.14, Клон Б Ст.43,  Вз.Радеви Круши  ,  Вз.Радеви Круши ПИ 211  ,  Гниляне  ,  Местност Бранишки Лозя  Пл. №74,  Местност Радеви Круши  Къща, 999 ПИ 905,  ПИ 00357.5929.41  ,  Пл.№165 И 166 В.З.Кореа  ,  Радеви Круши  Клон А Ст.83

На 15.03.2021 г. /13:01 - 16:00 ч./ -  Нови Искър:   Жълтурче  14, 10, 20, 9, 13, 16, Вила, 12, 1, 19, 17, 4, 15, 24, 1б, 4а Вила, 2, 21, 11, 22,  Кестен  11, 14 Минстрой, 13, 9, 11, 14 Минстрой, 16,  Кокиче  10, 6, 8, 14, 8а, 16,  Мимоза  9,  Тодорини Кукли  19а, 25, 13, 6а, 11, 12, 21, 8, 15, 16, 19, 23, 17, 6, 19, 10, 15, 14

На 15.03.2021 г. /08:46 - 09:30 ч./ -  Нови Искър:   Местност Бранишки Лозя  Пл. №74

Община Оборище  

На 15.03.2021 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Бачо Киро  53, 55, 58, ,  Бели Искър  3,  Васил Левски  118, 144, 136, ,  Ген.Данаил Николаев  20,  Георги Бенковски  48,  Георги С.Раковски  73,  Екзарх Йосиф  89, 68, 72, 74, ,  Кешан  2,  Мария Луиза  44, 52, ,  Чаталджа  2, 13, 15, 23, 24, 25, 29, 14, 9, 7

На 15.03.2021 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Будапеща  34,  Веслец  43, 45, ,  Георги Бенковски  29, 53, ,  Дондуков  91-93,  Искър  86,  Панайот Волов  14, 15, 25, ,  Сивница   182,  Чаталджа  58

На 16.03.2021 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Васил Левски  118, 144, 136, ,  Екзарх Йосиф  68, 72, 74, ,  Искър  86,  Княз Александър Дондуков  91-93,  Панайот Волов  14, 15, 25, ,  Чамкория   7,  Чаталджа  2, 13, 15, 23, 24, 25, 29, 14, 9, 7, 58

На 15.03.2021 г. /09:01 - 15:16 ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Екзарх Йосиф  80 Гараж,  82,  84,  86

На 18.03.2021 г. /09:01 - 17:16 ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Янко Сакъзов/Ген.Владимир  20

На 19.03.2021 г. /09:01 - 17:16 ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Янко Сакъзов/Ген.Владимир  44

Община Овча Купел  

На 16.03.2021 г. /09:16 - 16:16 ч./ -  В.З.Люлин:   В.З.Люлин  Манастир Св.Крал, Хижа Бонсови Поляни

На 18.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Овча Купел І:   1-Ва  М Равнище ПИ089006 Суходол,  Банска Бистрица  6,  Бели Брод  ,   Босилек  2,  11,  18,  Ген. Ковачев  3,  Ген. Ковачев  2,  3,  Земляне  27а,  Игрище  6,  Кърпикожух/744-та/  2,  2а,  4,  4а,  6,  6а,  Леденче/652-ра/  1,  2,  3,  5,  5а,  8,  9,  10,  14,  16,  17,  19,  22,  Леденче/652-ра/  16,  Лиза Кало  7а,  19,  24,  38,  Лиляче/Лиза Кало/  18а,  Маестро Кънев/В.Марков/  66б,  Орчо Войвода  16,  Росна  13,  17,  19,  Смърдан  606,  Стефан Кънев/Георги Ковачев  3,  Теменужка/653-та/ УПИ V-186  Вр.Стр. ;,  Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/  23, 29, 18, 11, 15, 33,  Христо Андонов  1,  7

На 19.03.2021 г. /09:31 - 15:00 ч./ -  Кв. Горна Баня:   742-ра/Овча Купел/  2,  Вечерница  Ул.Вечерница И Ул.Лилия,  Каменица  2а, 1, 4а, 4 А, 4а,  Лилия  12, 2, 16, 4, 5, 14, 14, 11, 15, 2а, 3, 10, 10а, 18, 12, 9, 16,  Никола Петков/П.Напетов/  109,  Обзор  11 А, 3, 11а, 2, 11а, 41, 9, 1, 3 Р-Н Овча Купел, 2а, 11, 1, 7, 13, 3, 2а,  Ореховски Дол  3, 8, 6, 4, 2, 1, 5,  Отдих  7а, 7 А, 7а, 10, 8, 6, 4а,  Равнище/Кънчо Стоилов/  1, 4, 3, 3а,  Тихи Кът  12, 12

На 19.03.2021 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Горна Баня:   Горна Баня  ,  Д-Р Люба Григорова  33,  Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас  2, 11, 6, 10, 8, 1, 14,  Никола Петков/П.Напетов/  98, 92, 96,  Харманлийско Въстание  20, 22, 16 А, 24 А, 16, 22 А, 24, 14, 18, 28

На 17.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кв. Суходол:   .  Приемник ;,  Ангел Стоянов /Суходол/  1,  Бели Брод  6,  18,  ,   Брегалница  7,  Бъдеще  1а,  3,  Веселин Бешевлиев  5а,  Веселин Бешевлиев  3,  Градина  19,  Жоте Илков  6,  19,  Златна Есен  9,  Кирил Христов  6а,  45,  64,  66,  68а,  76,  Люлинска  15,  15а,  17б,  С/У25,  27,  36,  Местност Горен Смърдан  28,  Местност Суходол  До Болницата ; Момина Сълза / Кв.Суходол  28,  38,  Момина Сълза / Кв.Суходол  22,  Орех  30 ;,  Перла  1,  22,  Прилеп  2,  5,  7,  9,  13,  15,  17,  Станислав Ангелов  2,  4а,  12,  15,  17, 18,  19,  20,  Стоичко Станиславов  3,  10,  11,  13,  15,  23,  24,  28,  Траян Танев  4,  32,  Траян Танев  4,  32,  47,  93,  Трети Март  18,  Христо Андонов  1,  2,  3,  3а,  4,  7

На 19.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кв. Суходол:   1-Ва  М.Шевовица  Ул.Малина,  745-та/В.З.Горна Баня Овча Купел/  3,  7,  9,  10,  12,  14а,  747-ма/Овча Купел/  2,  3,  4,  8,  XXVII-33q169  Вр.Захр. Барите  115,  422,  Бор  Кв.1, 4 Мало Бучино, 31, 19,  Йордан Бакалов-Стубел/419/  16 М Шевовица П- Л050016,  Йордан Бакалов-Стубел/419/  16,  КърПИкожух/744-та/  4,  4а,  Липа  В.З.Манилов Дол, 37 Мест. Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол,  Липа  17,  М Малинов Дол , УПИ ІІІ-19,  Кв 1  ,  М.Малинов Дол  ,  Малина / Симеоново  5,  Малобученски ПътуПИ Xv-133кв.7  47,  Малобучински Път  19, 8, 94, 12, 2, 9, 81 М.Манилов Дол, 24, 13, 21, До Язовира, 14, 53,  Медвен/Маргарита Георгиева/,  Медвен/Маргарита Георгиева/  Имот №050010,  Месечинка/745-та/  8,  Местност Манилов Дол  Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т.595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М.Шевовица Им.05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, До Колите, Строеж, 35,  Местност Манилов Дол  10, 21,  43а, Местност Суходол  Път За Банкя До Язовира, До Болницата, 26,  Местност Суходолско Землище  Вила, Манилов Дол, 21, 71,  Овча Купел  М. Шевовица, М.Шевовица П-Л 50012, М.Шевовица,  Овча Купел,  Разсадника  ,  Суходол  Кв.Манилов Дол 16-18,  Суходолски Път  Вила,  УПИ VIII-13, Кв.7  Малобучински Път №63,  УПИ XXXIII-117  ,  УПИ-III-232  ,  УПИ-X-153 Кв.3  ,  Филиповци  М. Манилов Дол- Шевовица,  Янтра/В.З.Пладнище/  17а,    М. Манилов Дол

На 19.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Мало Бучино:   Малобучински Път/Ман.Дол/  73, 43,  Милин Камък/В.З.Симоница/  ,  Разсадника/В.З.Ман.Дол/  4,  Рила  21

Община Панчарево  

На 16.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.03.2021 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   Беликата  8, 13, 9 А, 4 А, 11, 9, 6 А, 14, 7, 10, 3, 5, 2, 4,  Бистришка Четворка/68-ма/  3, 2, 5, 4, 1, 2а, 7, 6, 10, 8,  Гъбешница/52-ра/  2, 10, 6, 11, 14, 9, 5, 12, 4, 8,  Загрене/Крум Карчин/  12, 3, 8, 10, 7, 6, 1-А, 1, 5, 4, 2,  Здравец  8, 12, 9, 5, 6, 19, 2, 7, 17, 1а, 8а, 15, 5а,  Ивайло/42-ра/  34, 39а, 24а, 61, 39, 21, 31, 63, 25, 18, 35, 47, 55, УПИ IX -213 Кв.88а, 28, 41, 42, 14, 29, 30, 24, 37, 12, 45, 38, 32, 33, 50, Ъ/Л С Ул.Младен Ангелов, 43, 26, 22,  Криволак/Ален Мак/  4а, 4, 5, 9, 6, 2, 1, 13, 8, 1а, 15, 5, 3, 11, 17,  Мали Дол/Йордан Терзийски/  5, 3, 5, 1,  Младен Ангелов/39-та/  21, 11а, 22, 26, 25, 18, 24, 17а, 13, 10, 14, 15, 23, 11, 12,  Проф.Трайко Запрянов  17, 13,  Стефан Стамболов/Ник.Попов/  60, 43, 45, 31, 25, 44, 50, 47, 56, 33, 59, 58, 51, 27, 41, 46, 42, 54, 57, 39, 61, 34, 38, 26, 52, 55, 23, 37, 36, Магазин, 46, 34а, 49, 34, 40, 28, 36, 53,  Тинтява/36-та/  6, 10, 14, 27 А, 4, 17, 8, 13, 19, УПИ Х-1081 Кв.83,  Тополите/53-та/  2 А, 2, 14, 7, 4, 11, 6, 7 А, 1, 9, 8, 3, 12,  Трепетлика/51-Ва/  3, 6, 4, 2, 10, 1, 7, 5,  УПИ II-1630,  Кв 88а  ,  Чемшир  7, 1а, 1, 3а, №17, 2а, 2, 19, 4, 12, 10, 13, 5, 9,  Шопско Хоро/46-та/  3, 4, 1, 8

На 18.03.2021 г. /12:01 - 16:30 ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   Богдана  МТП 983-12-61, ПИ 27048 Кв.27, МТП 70-64-27, ПИ 2981,  Липа  47,  М.Петрефетин УПИ I-842 Кв.45

На 17.03.2021 г. /09:01 - 11:00 ч.; 13:00 - 16:30 ч./ -  Враня:   Враня  Ул.5555 №5 В ТП Враня

На 19.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Враня:   Местност Стария Мост  Имот № 013037, Герман,  Околовръстен Път  371

На 19.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Герман:   14831.6504.104  ,  14831.6526.22,  14831.6531.3011,  493  М Старият Мост,  Богатир/В.З.Врана-Герман/  10, 4,  Вилна Зона Враня  Вила, Вила, Вила, Вила, Вила,  Воденицата/В.З.Врана-Герман  ,  Герман  13, с/у МТП,  Грамадето/В.З.Врана-Герман/, Ливадето/В.З.Враня-Герман/  ,  М-Т Манастирска Воденица  ПИ 14831.6524.13,  Местност Кръста  Мр 003006,  Патриарх Герман/9 Септември  УПИ 420, 144,  Стария Град  ,  УПИ Х-241 Кв.5  ,  Христо Ботев  17а

На 15.03.2021 г. /12:31 - 16:30 ч./ -  Герман:   14831.6515.5327  ,  979 /VІІ-123/  ,  XIV-49, Кв.1  ,  Богатир/В.З.Врана-Герман/  ,  Боне Хаджибонев/Бузлуджа/  31, 29а, 33, 11, 15, 2, 11а, 2а, 14, 8, 35, 23, 29, 6, 10, 12, 17, 21а, 27, 25, 19, 9, 13, 7,  Брайново  19,  В.З.Терасите  ,  В.З.Лозето М.Терасите Пл.804  ,  В.З.Лозето ПИ 14831.6502.2279  ,  Вилна Зона Лозето  УПИ III-84,  Кв.5, ПИ Идент.14831.6502.711,  Емилиян Станев/18-та/  4, 1, 3, 5, 7, 2, 6,  Кокиче/4-та/  2, 5, 3, 2, 7, 1,  Лозето  ,  М. Терасите , ПИ 3092  ,  Милуш Станоев/Пею Яворов/  6, 3, 4, 5, 2, 1,  Осми Март/15-та/  4, 9, 17, 14, 19, 11, 12, 18, 2, 1, 15, 6, 10, 13, 16, 3, 7, 5, 10, 8,  Патриарх Герман/9 Септември  64, 58, 60, 51, 53, 62, 56, 28, 40, 22, 46, 48, 20, 42, 32, 44, 24, 52, 45, 39, 30, 58, 35, 25а, 34, 27-31, 36, 49, 41, 50, 43, 38, 26, 31, 45а,  ПИ-14831.6515.746  ,  Площад Иван Вазов  ,  Старата Чешма/Апостол Янков  1, 7, 6, 4, 5, 3, 8, 2,  Старият Път  20,  Терасите  ПИ 14831.6515.756,  Трети Март /3-та/  6, 15, 5, 18, 7, 10, 9а, 17, 2, 3, 12, 8, 11, 14а, 4, 14, 9, 16, 13,  УПИ II-84 Кв.5 В.З.Лозето  УПИ VІІ-86а , 86б Кв.3 М.Лозето  ,  УПИ Х-129 М.Лозето  ,  Хан Аспарух/29-та/  2а, 4, 6, 2, 1а, УПИ XIII-4,  Кв.34a,  Идн.14831.6501.2164, 1, 8, 10,  Хр.Смирненски/17-та/  3,  Чучура/16-та/  2, 1, 4

На 18.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Герман:   Богатир/В.З.Врана-Герман/  ,  Градина/21-Ва/  16, 23, 19, 14, 16а, 21, 15, 17, 15а, 18, 13а, 12, 25, 28, 12а,  Дружба/23-та/  1, Дърводел,  Искър/32-ра/  24, 16, 8, 22, ПИ С Идентиф.14831.6538.469, 6, 4а, 12, 10, 20,  Незабравка/22-ра/  1, 2,  Патриарх Герман/9 Септември  73, 84, 67а, 104, 63а, 74, 79, 82, 70, 88, 92, 77а, 71, 68, 98, 63, 80, 96а, 84а, 81, 66, 75, 65, 67, 57, 71а, 100, 61, 59а, 76, 102, 90, 69, 98а, 72, 73а, 86, 69а, 78, 96, 77,  УПИ Iii-209, Кв.57

На 16.03.2021 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Казичене:   35239.3106.2215  ,  Александър Стамболийски  83, 72, 62, 66, 31а, 73, 75, 64, ТП Банята, 85, 68, 58, 77, 91, 60,  Васил Левски/Черв.Армия/  50, 33, 40, 42 УПИ IV-454,  Kв.23, 44, 27, 38, 58, 31, 35, 46, 48, 62, 21, 38а, 52, 30, 47, 54, 28, 13, 25, 15, 39, 25, 64, 43, 45, 42, 17, 41, 27, 36, 37, 56, 29, 34, 46, 32, 23, 54,  Георги Бенковски  80, 66, 74, 88, 92, 86, 31, 84, 33, 90,  Кръстю Пастухов/Владо Благо  7, 8, 14, 5, 12, 9, 10, 1,  Липите  9, 6, 16, 8, 16, 14а, 14, 10, 22, 18, 13, 12, 20, 18, 11, 4, 3, 9, 15, 17,  Момин Кладенец  32, 38а, 26, 15, 19, 23, 36, 20, 22, 28, 38, 17, 30, 24, 21, 13, 34,  ПИ Ид 35239.6106.2205 М.Валого И Балевица  ,  Прогрес  10, 2, 9, 1, 9а, 8, 7, 9, 2 А, 5, 6, 3, 4,  Спас Андреев  2, 17, 8, 5, 13, 10, 4, 6, 3, 7, 14, 9,  Троянов Път  21, 46, 17, 25, 45, 29, 12, 49, 31, 28, 47, 40, 43, 16, 36, 37, 23, 19, 44, 27, 48, 61, 35, 37а, 38а, 53а, 38, 51, 53, 42, 32, 39, 24, 33, 20а, 55а, 24, 34, 18, 59, 55, 30, 16а, 41, 20, 14, 26,  Ул. Васил Левски И Ул. Кр. Пастухов  ,  Хан Крум/Дружба/  9, Къща,  Цар Борис III/Дим.Благоев/  72, 62, 74, 45, 70, 47, 51, 76, 53, 78

На 16.03.2021 г. /09:01 - 13:00 ч./ -  Казичене:   Околовръстен Път  3 Ул. Индустриална

На 18.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кокаляне:   3150  ,  Вилна Зона Бяла Нива  ,  Грамада  9, 12, 11, 8, 10, 5, 7а,  Димитър Благоев  26, 39, 38,  Лъката  19, 21, 14, 16, 20,  Петров Кладенец  21,  Цар Иван Асен II  53, 28,  Цар Иван Асен II/Петър Янев  12, 24, 4, 10, 33, 3, 39, 41, 32, 13, 36, 53, 29, Къща, 51, 35, 40, 33, УПИ 2804, 6

На 16.03.2021 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Кривина,  Общ. Столична:   III - 617  ,  Балабана/Серафим Стойков/  24, 20, 16, 9, 22, 1,  Витоша/Трайко Тасев/  17, 32, 30, 7а, 7, 11а, 24, 28, 2, 27, 9, 19, 11, 15, 39, 13, 22, 25, 37, 26, 21, 30а, 35, 23,  Градина/3-та/  1, 7, 2, 4, 5, 1, 3, 8,  Демокрация/П.Йосифов/  2, Павилион, Аптека, 5, 3, 1-3, 1,  Искър/Кр.Раковски/  39, 53, 26, 21, 38, 51б, 56, 31, 51а, 41, 49, 47, 44, 33, 36, 23, 49, 32, 34, 28, 50, 40, 24, 33, 58б, 37, 46, 48а, 29, 54, 42, 43, 45, 51, 35, 58, 52, 25, 38, 10, 27, 48, 58а,  Люляк/Янко Кръстев/  4, 5, 6, 1, 3, 2,  Минзухар  12,  Минзухар/Филип Тасев/  14, 10, 5, 2, 7, 16, 11, 9, 1, 12, 4,  Околовръстен Път  ,  Просвета/Христо Мачков/  4, 2, 1,  Римска Ракла/Ремсова Среща/  2, 14, 10, 16, 1, 8, 7, 12, 4, 6, 3, 5,  Розова Градина/Георги Димит  2, 7, 3, 5, 2, 1,  Ружа/7-ма/  4, 1, 8, 7, 9, 2, 12, 10, 5, 6,  Свети Спас/26-та/  1,  Старата Река/Методи Филипов  3, 21, УПИ 466, 2, 1, 15, 19а, 11, 4, 5, 19, 1а, 7, 17,  Тихата/4-та/  10, 6, 3, 1, 8, 7, 4, 4, 9,  УПИ I-619,  Кв.59

На 19.03.2021 г. /12:01 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   VI-752630490235  Вр. За Стр,   VII-178  ,  Детски Град  ,  Детски Град  УПИ V-235,  Кв.21а,  Златна Ябълка  1 Улично Осветление 1, 1 Секция Б, 1 Сграда 31, 1 Темо Параклис, 1 Сграда 22, 1 Кпп, 1 Сграда 29, 1 Баскетболно Игрище, 1 Сграда 30, 1 36, 1 Секция А, 1 36

На 16.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.03.2021 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Панчарево:   Беликата  12

На 15.03.2021 г. /12:31 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   В, З, Лозето ПИ 14831, 6512, 1143

Община Подуяне  

На 19.03.2021 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Жк.Левски В:   Владимир Вазов  90 Офис Сграда, Ъгъл Кн.Тамара, 90, 19, 60, 1,  Левски Зона В  20, 18, 19, 1 19, 19, 22

На 19.03.2021 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Жк.Левски В:   Левски Зона В Бл.21 Вх.В

На 19.03.2021 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Жк.Сухата Река:   Сухата Река Бл.67 Вх.В

На 18.03.2021 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Жк.Сухата Река:   Сухата Река Бл.86 Вх.А, В

На 17.03.2021 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Васил Левски  118, 144, 136, ,  Дондуков  91-93,  Екзарх Йосиф  68, 72, 74, ,  Искър  86,  Панайот Волов  14, 15, 25, ,  Чамкория  7,  Чаталджа  2, 13, 15, 23, 24, 25, 29, 14, 9, 7, 58

На 15.03.2021 г. /09:01 - 14:16 ч./ -  Кв. Левски:   Ген. Георги Вазов/Иван Пенев  31, 33, 36, 38, 34, 26, 35,  Проф.Антон Митов  18, 24, 19а, 13, 19, 20, 21, 15, 17а, 23, 22, 16, 17

На 15.03.2021 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кв. Левски:   Сухата Река Бл.84 Вх.А, Б

На 16.03.2021 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кв. Левски:   Сухата Река Бл.84 Вх.Г, Д

На 17.03.2021 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кв. Левски:   Сухата Река Бл.84 Вх.Е  ,  Сухата Река Бл.86 Вх.Б

Община Сердика  

На 17.03.2021 г. /09:01 - 17:16 ч./ -  Кв. Орландовци:   Кирил Пърличев/П.Мангов/  9,  Съзнание  21, 12, 23, 21 Общо Помещение, 20, 21 Ателие 2, 21 Ателие 1, 21 Ателие 3, 21 Ателие 5, 13, 21 Общи Нужди, 22, 21 Ателие 4,  Химик  3, 12

На 18.03.2021 г. /12:01 - 16:16 ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Сердика:   Козлодуй  102-106,  Опълченска  44, 92, 92, 88, 92 44 Г, 92 44, 44 90, 90,  Сливница  171,    Опълченска Бл.44 Вх.Г Ет.8 Ап.

На 15.03.2021 г. /09:01 - 15:16 ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Сердика:   Селиолу/Шопски Отряд/  8, 1, 3, 6, 10, 4, 5

Община Слатина  

На 15.03.2021 г. /08:46 - 14:16 ч./ -  София:   кв. Триъгълника, ЖСК Бълис

На 19.03.2021 г. /08:01 - 18:00 ч./ -  София:   Брегалница  66-68 ;76 ;73 ;26 ;101 ;109 ;105 ;107 ;66-68 ;,  Осогово/Пело Пеловски/  30 ;32-34 ;52 Офис ;68 А ;30 ;68 Б ;83 ;74 ;№66 ;,  Средна Гора  84-86 ;88 ;78 ;. 27 А ;95

На 15.03.2021 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   Иван Вазов  24, 26, 28, 22

На 18.03.2021 г. /08:01 - 18:00 ч./ -  София:   Овче Поле  132-134 ;109, 111 ;,  Одрин  96 ;96 ;115 ;156 ;95 ;156 ;91 ;107 ;№ 101

На 16.03.2021 г. /13:01 - 16:31 ч./ -  София:   С.Доброславци Ул.Здравец

Община Средец  

На 17.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Яворов:   Цар Иван Асен II  61

На 15.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Център - София Общ.Средец:   Любен Каравелов  36

На 18.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Център - София Общ.Средец:   Преспа  3

На 16.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Център - София Общ.Средец:   Юри Венелин  26

Община Студентски Град  

На 18.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 19.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Студентски Град:   Акад.Йордан Трифонов  6,  Висарион Белински  6

На 16.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 17.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Студентски Град:   Проф.Атанас Иширков  7

Община Триадица  

На 20.03.2021 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Център - София Общ. Триадица:   България  1 Подлез НДК

На 15.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Център - София Общ. Триадица:   Витоша  72 ;  Ген. Скобелев  10,  Ивайло  3, 6, 7, 9, 13, 14,  Иван Денкоглу  1, 11, 17, 22, 24

На 16.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Център - София Общ. Триадица:   Ген. Скобелев  2, 6, 9,  Гургулят/Т.Киркова В.Благо/  19, 22б, 25, 25б,  Цар Самуил  4, 20, 35, 38, 39, 41

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“,   на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии,   текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg,   за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове,   с цел обезопасяване на съоръженията за работа,   осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията,   върxу които са извършвани планирани дейности,   се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването,   чиято продължителност е под 5 минути.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

 

© 2021 Столична община р-н ПАНЧАРЕВО.Всички права запазени. Дизайн и разработка: Comtechsys