РЕМОНТИ И ИНФРАСТРУКТУРА

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на София-град за периода 22-26.03.2021 г.

Уважаеми клиенти,  

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.   Компанията всекидневно извършва дейности,   свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла,   подмяна на електромери,   ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение,   присъединяване на клиенти,   кастрене,   профилактика на трафопостове и други.   Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 22 – 26 март  2021 г,    включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица,   квартал,    УПИ,   ПИ/

София-Град  

Община Банкя  

На 26.03.2021 г. /09:01 - 13:16 ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   02659.2196.833  ,  III-2550,  Кв.16  ,  XV-153, Кв.45  ,  XVIII-2763  ,  Авлига  5,  Горски Път  17,  Жул Леви  10,  Иванянско Шосе/Млада Гварди  16, 12, Махала Иваняне, 18, 20, 11, 15а, 18а, 9, 8а, 7, 10а, 15, 5, 14, 6, 8, 17 Б, 3б, 10, 21, 15, 15, 11в, 2а, 19, 11, 11д, Строеж,  Лилиум  Строеж,  Лотос  13, 5, 20 УПИ   ХІІ-2558 Кв.16, 9, 24, 4, 8, 16, 10, 2, 19, 12, 18, 9а, 10а, 1а, 7, 6, 1, 17, 14, 15,  М-Ст Стърната УПИ   XVIII-1719 , Кв, 44  ,  М. Стърната УПИ   IV-160 , Кв.45  ,  Милениум  Къща, Метсност Стърната, 1,  Орхидея  4,  Перуника/Х Конгрес На Бкп/  2, 6, 10, 3, 5а, 8, 5,  Секвоя  3, 7, Къща,  София  50,  Стръмна  Месност Стърната,  УПИ   II 3006, 3007 Кв.44  ,    Къща, Къща, Къща

На 22.03.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   11-та Вила,  Iv-2310.58,  Кв.7а  ,  Баба Тонка  10, 1, 7а, 5а, 8, 2, 5, 12, 11, 15, 14, 16, 7, 1, 3, 13, 9,  Бели Брег  17, 8, 13, 18, 26а, 10, 3, 27, 14, 23, 9, 14б, О УПИ   4/286 Кв. 20, №18, 24, О УПИ  3-286 Кв.20, 15, 29, 4, 12, 6, 14а, 7, 26, 22, 3а, 12а, 19, 21, 25, 5, 20,  В.З.Бели Брег  УПИ   XIII -776 Кв..2,  Вз Бели Брег Ул. Радост  11,  Еделвайс  114,  Елин Пелин  66а,  Звън  2, 1,  Иларион Макариополски/9 Сеп  68ж, 68и, 76, 59, 67, ПИ   02659.2194..478, 82, 65, 57, 57, 47а,  Космонавт  1, 5а, УПИ   І-1651 Кв. 18, 5, 2, 6, 4, 3, 3а, 8,  Летоструй/Антон Иванов/  5а, 3, 6, 2, 5, 8, 4,  Луноход  1,  Мир  4, №8, 1 Къща, 2, 10, 8,  Момина Сълза  30, 45, 42, 34, 51а, 44, 38, 47, 48, 35, 51, 61, 48, 40, 50, 32, 49, 48 П-Л ХХІ - 413, 53, 37, 26, 30, 39, 49, 36, 30а, 46,  Никола Обретенов  9, 1а, 4,  Перущица/19-Та/  ,  Радост  10,  Радост/Малчика/  6, 1, 8, 9, 2, 5 УПИ   ХХIV-280 Кв.20, 7, 7, 4б, 4, 10, 5а, 12, 3,  Рудозем  19, 17, 11а, 3, 5, 15, 13, 9, 11,  Сердика  19, 21, 20,  Слънчев Бряг  22, 18а, 14, 21а, 38, 2а и уУл. Рудозем, 13, 22, 28, 10а, 15, 42, 10, 21, 34, 17, 26, 2б, 7, 24, 18, 9, 3, 8, 40, 32, 19, 6, Северняци 1а, 4, 30, 36, Северняци 2, Кантона, 44, 12, 2,  София  23, 35, 13, 25, 17, 29, 33, 4, 7а, 7, 21, 8, 37, 19а, 11, 2, 19, 5, 10а, 9, 10а, 8, 10,  Стефан Стамболов/Будишин/  114а,  Стефан Стамболов/Будишин/  3,  УПИ   I-236, Кв.14а  ,  УПИ   VII-341, 342  ,  УПИ   XXII-736  ,  Цар Освободител  82, 25, 100а, 80, 112, 108, 98, 78а, 100 А, 98в, 102, 100, 68, 114, 110, 100, 106, 1а, 100б, Кв.73, 104, 84,  Цар Освободител/Руски/  104,    Къща, Къща,    Къща,    84

На 25.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   20 Април  5, 1, 3, 7, 4, 1, 3,  Александър Стамболийски  2а, 6, 6, 2,  Александър Стамболийски  2,  Св.Св.Кирил И Методий  2, 11, 5, 3, 1, 1, 9, 7,  УПИ   ХXI-930 Кв.89

На 26.03.2021 г. /12:01 - 16:16 ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   Железничарска  24, 4, 9, 6, 1, 20, 2, 14а, 7, 3, 8, 10, 4а, 18, 28, 5, 12, 14,  Зора  3, 2а, 1, 2, 3а,  Искра  2б, 2а, 1, 7, №7, 2, 5, 3,  Кос  3,  Кукувица  7, 9, 6, 11, 3, 4, 5а, 5, 8, 2,  Рила  9, 3, 30, 36, 22, 38, 34, 7, 24а, 42, 40, 46, 24, 16, 13, 11, 44, 22а, 32, 24а УПИ   18-1362 Кв.13. В.З. Банкя,  Сливница  17,  Средна Гора  30, 16б, 16, 20а, 8, 18, 20, 35а, 5, 22а, 25, 24, 34, 21, 28, 37, 7, 16, 26, 47, 9, 36, 1, 11, 35, 12, 27, 13, 19, 49, 35-А, 33а, 4, 31, 22, 25а, 29, 10, 38, 39, 16а, 15, 28,  Цар Симеон  86а

На 22.03.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Иваняне:   Бели Брег  ПИ   III-2310.58,  Кв.7а, УПИ   II-2310.58,  Кв.7а,  Богданов Дол  ,  УПИ   VI-286 Кв.20

На 26.03.2021 г. /09:01 - 13:16 ч./ -  Иваняне:   Местнст Страната  Секвоя, Стърната,  УПИ  -XVII-2763.Кв.1

Община Витоша  

На 26.03.2021 г. /09:16 - 17:00 ч./ -  В.З.Малинова Долина Общ. Витоша:   М.Малинова Долина Бункера  1 Етап УПИ   I-1510.1444 И УПИ   III-2800 Кв.4

На 23.03.2021 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  В.З.Малинова Долина Общ. Витоша:   Околовръстен Път  1,  Симеоново  1 Под Симеоново

На 23.03.2021 г. /09:01 - 16:00 ч./ -  В.З.Симеоново-Драгалевци:   45-Та /Кв.Симеоново/  12, 11, 3, 18, 10, 16 ПИ   1301 К.Л. 702, 8, 24, 4, 2, 9, 18, 1, 14, 7, 5, 15,  47-Ма /Кв.Симеоново/  12,  48-Ма /Кв.Симеоново/  11, 34, 32,  49-Та /Кв.Симеоново/  18, 21, 24, 17, 16, 15, 25, 23, 27, 20,  50-Та /Кв.Симеоново/  15,  51-Ва /Кв.Симеоново/  1б, 4, 7, 5, 1а, Ъгъла Ул. 52-Ра, 2а, 1, 3, 16, 11, 13, 3а,  52-Ра /Кв.Симеоново/  1, 3, 5, 2а, 2,  53-Та /Кв.Симеоново/  3, 9, 10, 12, 1, 11, 7а, 7, 13, 5,  82-Ра /Кв.Симеоново/  40, 40а, 19, 15, 23, 27, 25б,  83-Та /Кв.Симеоново/  20, 9, 12, 16, 7, 15, 6, 8, 19, 4а, 19а, 17, 18, 13, 5, 22, 20а, 21, 14, 24,  84-Та /В.З. Симеоново Север/  14,  85-Та /В.З. Симеоново Север/  16, 15,  XXVII-163  ,  Босилек /Кв.Симеоново/  64, 44, 53, 33, 58, 41, 51а, 49а, 51, 53, 36, 56, 45, 53, 43, 40, 42, 50, 47, 64, 52, 62, 56, 54, 53 Офис, 48, 24, 37, 35, 60, 46, 39, 49,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кл.703 С/У Бензин.Омв,  Иван Владислав  2,  Околовръстен Път  Срещу Омв Симеоново,  ПИ   68134.1973.177  ,  Света Магдалина  71, 73, 69, 75,  Симеоново  1 Ул. 49, Вилна Зона, с/у Бенз.ОМВ, с/у OMV, К Л 703, Север УПИ   702, 728 с/у  Омв,  УПИ   XI-2873,  Кв.1  ,  Шумако / Симеоново

На 23.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  В.З.Симеоново-Драгалевци:   505/Драгалевци/  16,  506/Драгалевци/  5а,  508/Драгалевци/  34, 18,  509-Та /В.З.Симеоново - Драгалевци/  7а, 8, 4, 1, 2а, 6а,  510-Та /В.З.Симеоново - Драгалевци/  2,  В.З. Симеоново - Драгалевци  5а На Ул. 506а, 1 На Ул. 506а,  Павел Дованлийски  2б, 2, 2а,  Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/  24, 4, 17, 30, 31, 8, 33, 22, 25, 29, 23, 26а, 20, 21, 19, 26, 23,  Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/  22, 16, 32, 20, 12, 24а, 34, 26, 14, 38, 18,  Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/  11, 13а, 16, 18, 10а, 13, 8а, 9, 20, 2, 10, 3, 7, 22, 15, 4, 5, 17, 8

На 25.03.2021 г. /09:16 - 16:16 ч./ -  В.З.Симеоново-Драгалевци:   Каменица  38а, 38,  Крайречна  5, 5а, 10, 3, 13, УПИ   XXX-155-Б, 604,  Кв.8, 11, 6, 2, 9, 1, 9, 8,  Момина Сълза / Кв.Симеоново  2, 4, 6, 3,  Симеоновско Шосе  ПИ  -68134.2042.2585-Обръщалото На Авт. 67,  УПИ   II-840 Кв.6а

На 23.03.2021 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  В.З.Симеоново-Драгалевци:   Малинова Долина  Под Лифта Симеоново, Средорек Под Лифта

На 26.03.2021 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Владая:   Борика  11

На 22.03.2021 г. /09:01 - 17:00 ч./ -  Владая:   Цар Борис III/Девети Септ.  След Владая,    Бензиностанция Лукойл

На 22.03.2021 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Драгалевци:   В.З.Драгалевци Разш.Север  XXXII-1232, 1187 Кв.96а,  Вълшебно Биле/Кв.Драгалевци/  10, 11,  Горски Дух  5а УПИ   IX-1405, 1403,  Кв.119, 5, 7, 5,  Драгалевци  Ii-324 Кв.118,  Родна Стряха  ,  Самодиви  9,  УПИ   XI-1507 Кв.117  ,  УПИ   Xxvi-1553,  Кв.96 М. Драгалевци  ,  УПИ   Хv-1680

На 24.03.2021 г. /12:01 - 16:30 ч./   На 25.03.2021 г. /12:01 - 16:30 ч./   На 26.03.2021 г. /12:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Княжево:   605-Та/Витоша/  8, 4, 6, 2, 3,  711-Та/Витоша/  1 Пряка На Бул. Цар Борис, 1,  І-Озел. И Коо,  Кв.26,   ,  Войводина Могила  122, 118, 120, 124, 137, 114, 123, 139, 112, 141, 108б, 108, 135, 133, 130, 145, 116, 126, 131, 110, 143,  Еровете  12 Общ.Витоша, 4, 12, 16,  Камен Дял  12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7,  Княжевска/Валентин Андреев/  1,  Полк.Стойно Бачийски/Филип  89, 103, 105, 111, 107а, 93 Габлото На В.Могила 110,  Преки Път/Димитър Монов/  81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77,  Райска Градина/Аврора/  1,  Селище  7, 13д, 13г, 13, 3, 5, 15, 9, Кантона,  Цар Борис III  330, 372,  Цар Борис III/Девети Септ.  358, 346, 340б, 338, 348, 344, 336, 366, 330, 334, 362, 340, 332

На 24.03.2021 г. /12:01 - 16:16 ч./   На 25.03.2021 г. /12:01 - 16:16 ч./   На 26.03.2021 г. /12:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Княжево:   Акад. Михаил Арнаудов  2,  Багра  10, 10б, 10а, 12а, 12,  Витошки Бор/712-Та/  3, 10, 8,  Войводина Могила  134, 140, 146, 144, 142, 136, 132, УПИ   XXII-129 Кв.17, 128,  Горска Теменуга/Ник.Петрини  22, 16, 25а, 29а, 29, 28, 12, 37, 25, 14, 18, 27, 33, 31, 35, 20,  Ела/Стоян Стойков/  17, 14, 13, 18а, 18, 15, 16, 10, 13а, 17а, 12,  Елша  23,  Искра  13,  Калинка  7а, 4, 14, №5, 1, 13, 6, Кв.70, 10, 8, 11,  Коприва  4, 3,  Марта  4, 1, 7, 5, 7а, 10а, 13, 9, 3, 8, 11, 6, 10,  Поибрене  6а, 2, 10, 9, 6, 4,  Цар Борис III/Девети Септ.  368, 1, 376, 378, 398, 390а, 392, 384, 386, 382, 388, 394, 400, 380а, 366, 370, 372, 364, 390

На 22.03.2021 г. /12:01 - 16:16 ч./   На 23.03.2021 г. /12:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Княжево:   Войводина Могила  134, 140, 146, 144, 142, 136, 132, УПИ   XXII-129 Кв.17, 128,  Поибрене  6а, 2, 10, 9, 6, 4,  Цар Борис III/Девети Септ.  368, 1, 376, 378, 398, 390а, 392, 384, 386, 382, 388, 394, 400, 380а, 366, 370, 372, 364, 390

На 22.03.2021 г. /12:01 - 16:30 ч./   На 23.03.2021 г. /12:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Княжево:   Еровете  12 Общ.Витоша, 4, 12, 16,  Камен Дял  12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7,  Преки Път/Димитър Монов/  81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77,  Райска Градина/Аврора/  1

На 25.03.2021 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Проф.Велизар Велков  42,  Ралевица  61б, 61а, 61в

На 22.03.2021 г. /08:46 - 10:00 ч.; 09:01 - 10:00 ч.; 09:01 - 13:00 ч.; 12:01 - 13:00 ч./   На 24.03.2021 г. /15:01 - 16:00 ч./ -  Мърчаево:   10-та 1 УПИ   018018

Община Връбница  

На 22.03.2021 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Жк.Надежда - V Част:   Надежда 5  506,  508,  509,  510,  516

На 23.03.2021 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Жк.Надежда - V Част:   Надежда 5  519,  523,  524,  525,  526,  527,  530.

На 23.03.2021 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 24.03.2021 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 25.03.2021 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Жк.Обеля - I:   Обеля 1  124

На 26.03.2021 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Жк.Обеля - I:   Обеля 1  124,  120,  113,  110

Община Възраждане  

На 23.03.2021 г. /09:01 - 13:00 ч./ -  Жк.Зона Б-5:   I  ,  Зона Б-5  18,  Сердика  19

На 26.03.2021 г. /08:01 - 18:16 ч./ -  Жк.Зона Б-5:   Шар Планина  47 ;27 ;49 ;31 ;59-63

На 24.03.2021 г. /09:01 - 13:00 ч./ -  Жк.Сердика:   Батолова Воденица/Темелко Ненков/  32, 34,  Гюешево/Ламби Кандев/  48 Кв.Сердика, 17а, 48 Магазин Битови Услуги, 48 Кв.Сердика-Фурна, 48, 48 Фризьорски Салон,  Сердика  18а, 18 А, О 16а, 16 А, Траф.До 16, 17, 16, 17а, 15, 18, 16, 16а

На 22.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 23.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Сердика:   Георги С.Раковски  153а, 157, 161а,  163, 169а,  149 А, Б, 147,  151. 116,  Граф Игнатиев  23, 21, 19, 17. 15. 22, 26, 28, 32, 34 Б 34 А, 36, 38а, ,  Уйлям Гладстон  49, 51б, 57, 65а, 69, 39

На 23.03.2021 г. /08:01 - 18:16 ч./ -  Център - София Общ.Възраждане:   IX-5 Кв.219  ,  Александър Стамболийски  127 В ;96 А ;104 ;102

На 24.03.2021 г. /08:01 - 18:16 ч./ -  Център - София Общ.Възраждане:   Антим I  52-54 ;,  Опълченска  28,  ПИ  ротска/Трети Април/  86 ;77 ;79 ;102 ;107 ;100 ;98 ;96 ;45 ;87 ;84 ;80

На 22.03.2021 г. /08:01 - 18:16 ч./ -  Център - София Общ.Възраждане:   Брегалница  101 ;105 ;107 ;109 ;117 ;127 ;26 ;30 ;53 ;60 ;66-68 ;69 ;73 ;76

На 23.03.2021 г. /12:01 - 16:30 ч./ -  Център - София Общ.Възраждане:   Ген. Скобелев  Зона Б5, 1,  Зона Б-18  3,  Зона Б-5  1 2,  3,  6, До Бл.3, 2, 2 3, До 5,  УПИ   I и УПИ   III, Кв.1а, Зона Б-5-4  Възраждане

На 24.03.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Център - София Общ.Възраждане:   Опълченска  21, 19, 15,  Опълченска  21, 19, 15,  Осогово/Пело Пеловски/  60 Стоматологичен Кабинет, 52 Офис, 52, 58 Автосервиз, 52 Ж.К.Зона Б-5-Офис, 60 Маг.Хр.Стоки, 60,  Осогово/Пело Пеловски/  60 Стоматологичен Кабинет, 52 Офис, 52, 58 Автосервиз, 52 Ж.К.Зона Б-5-Офис, 60 Маг.Хр.Стоки, 60,  ПИ  ротска/Трети Април/  81, 79, 71, 77, 73, 83, 85,  Пиротска/Трети Април/  81, 79, 71, 77, 73, 83, 85,  Тодор Александров/Н.Цанов/  ,  Тодор Александров/Н.Цанов/  ,  Шар Планина  47, 53, 40, 46, 45, 44,  Шар Планина  47, 53, 40, 46, 45, 44

На 23.03.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Център - София Общ.Възраждане:   Отец Паисий  45,  Отец Паисий  45,  ПИ  ротска/Трети Април/  51,  ПИ  ротска/Трети Април/  51

На 25.03.2021 г. /08:01 - 18:16 ч./ -  Център - София Общ.Възраждане:   Св.Св.Кирил И Методий  160 6 ;160 1 ;164 1 ;164 2 ;164 3 ;164 4 ;184 ;164 ;164 6 ;126 ;146 ;131 ;№153 ;139 ;147

Община Изгрев  

На 25.03.2021 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Жк.Дианабад:   Витоша-Вец Симеоново  7,  10,  Апостол Карамитев  16,  Дианабад  29

На 25.03.2021 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Дианабад:   Апостол Карамитев  2,  Дианабад  42. 57

На 24.03.2021 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Дианабад:   Дианабад  38

На 24.03.2021 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Жк.Дианабад:   Дианабад  42, 48 З, К, И,  Дианабад  54

На 24.03.2021 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Ж.К.Изгрев,  Общ.Изгрев:   Ген. Щерю Атанасов/Райко Але  11

На 24.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ж.К.Изгрев,  Общ.Изгрев:   Ген. Щерю Атанасов/Райко Але  6 4 ,  Драган Цанков  22, 26

На 24.03.2021 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Жк.Изток:   Георги Бакалов  1,  Димчо Дебелянов  3,  Драган Цанков  31, 33, 35,  Константин Щъркелов  12, 5

На 26.03.2021 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Жк.Изток:   г.М.Димитров  26

На 24.03.2021 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Изток:   Димитър Л.Гичев  3, 7, 23

На 24.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Изток:   Еужен Поатие  5a. 74 А, Б

Община Илинден  

На 25.03.2021 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Света Троица:   Гевгелийски   1 Б ;7 Д,  Захарна Фабрика, Жп Гара Захарна Фабрика .  Павилион ;130 ;48 ;57 ;60,  Илинден   65,  Красна Поляна I Част .  145 Б Абонатна С ;,  Суходолска 2  До Бл.12 Фурна,  Хисаря 3 А

На 24.03.2021 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Света Троица:   Света Троица/Вълчо Иванов/  125 Б ;145в Г ;146 Ж ;315 Г ;371 В ;371 В ;375 В ;376 Б ;378 А ;378 Д ;378 Г ;852 Б

На 22.03.2021 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Света Троица:   Света Троица/Вълчо Иванов/  174 В ;174 А ;174 Д ;174 Е ;174 В ;174 И ;174 Д ;174 З ;168 А ;168 В ;168 Д ;168 Д

На 23.03.2021 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Света Троица:   Света Троица/Вълчо Иванов/  301 А ;303 В ;307 А ;307 Б ;307 Б ;351 А ;351 А ;362 А ;366 Г ;366 Г ;367 Г ;367 В ;367 Д

Община Искър  

На 22.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Жк.Дружба 1:   Канала  62, 10, 6, 8, 9, 4, 2, 12, 6а, 44, 7

На 26.03.2021 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Дружба 2:   Делийска Воденица  29/502

На 26.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Дружба 2:   Дружба 2  205,  209

На 24.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 25.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Жк.Дружба 2:   Дружба 2  404,  Дружба 2  406

На 26.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Жк.Дружба 2:   Дружба 2  406,  Дружба 2  404

Община Красна Поляна  

На 26.03.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Жк.Западен Парк:   Западен Парк/Христо Михайло  90, 99, 89, 102, 101, 93, 91, 100, 88,    с/у  88

На 24.03.2021 г. /12:01 - 16:30 ч./ -  Жк.Разсадника:   Алеко Туранджа/Ком.Манифест  37, 35 Ж.К.Разсадника-Дървод.Работилн, 39,  Пчиня  20, 12,  Разсадник Коньовица  23,  Разсадника  22, 23а, 23, 22, До 22

Община Красно Село  

На 24.03.2021 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Жк.Красно Село:   Гоце Делчев  Крш Уо До Бл.236

На 23.03.2021 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Жк.Красно Село:   Ж.К.Стрелбище   Крш Уо До Бл.17

На 23.03.2021 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Красно Село Център:   Константин Иречек  №17

На 22.03.2021 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Красно Село Център:   Райко Жинзифов  28

Община Кремиковци  

На 24.03.2021 г. /09:01 - 16:20 ч./   На 25.03.2021 г. /09:01 - 16:20 ч./   На 26.03.2021 г. /09:01 - 16:20 ч./ -  Бухово:   1 Май  1

На 22.03.2021 г. /09:16 - 10:30 ч./   На 26.03.2021 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Желява:   24-тиМай/Георги Димитров/  19, 27, 34, 30, 1 ТП -Желява 2 Стълб 26, 48, 1, 55 Вила,  29204.7571.2096  Ул. Стоян Мечката №12,  29204.7604.17  ,  Xx-300, Кв.32  Временно Строителство,  Александър Стамболийски  1, 15, 3а,  Бене Цендин/Мургаш/  63, №19, 69, 1, 53, 6, 14, 8, 7а, 4,  Благой Тодоров/9 Септември/  1 Къща,  Васил Левски  2, 19, 8, 16а, 25, 16,  Ген.Николай Желявски/1 Май/  30, 6, 10,  Герена/Иван Шонев/  14,  Идент.29204.7571.133, Кв.21  ,  Кирил И Методий  4, 14, 11, 12, 23, 8,  Местност Добри Дол  2 Вила,  Местност Лозята  ,  Никола Петков/Карло Шабанск  4, 12а, 22, 28, 26,  ПИ   -098018  ,  ПИ   № 72  ,  Стара Планина  11, 6,  Стефан Караджа  4,  Стоян Мечката  4 Къща, 2, 6,  Стоян Мисирски  14, 1,  Тодораки Пешев/Христо Ботев  1,  Тоне Крайчев  13, 1,    В.З.Лозята

На 24.03.2021 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Кремиковци: СОФИЙСКА ВОДА АД   

На 24.03.2021 г. /09:01 - 16:20 ч./   На 25.03.2021 г. /09:01 - 16:20 ч./   На 26.03.2021 г. /09:01 - 16:20 ч./ -  Кв. Сеславци:   V-141, Кв.5а/Сеславци/  ,  Баба Тонка  4,  Баба Тонка /Сеславци/  26, 3, 8, 28, 20, 24а, 24, 6, 13, 30, 12, 14, 9, 15, 16, 10, 11, 1, 22, 2, 3а, 7, 18,  Боримечката /Сеславци/  Църква, 39, 21, 33, 29, 4, 17, 6, 19, 31, 45, 8, 41, 43, 12, 25, 49а, 27, 37, 35, 10, 49, 8а, 47,  Бързачка /Сеславци/  Църк.Наст,  4, 2,  Георги С. Раковски /Сеславци/  12,  Детелина /Сеславци/  25, 20, 19, 11, 5, 3, 10, 2, 23, 16, 21, 1, 6, 13, 4, 14, 18, 15,  Ковачка /Сеславци/  20, 6а, 2, 6, 4, 8, 14,  Люляк /Сеславци/  2,  Мургаш /Сеславци/  5, 11, 34а, 36, 32, 34, 9, 38, 13, 7,  Райна Княгиня /Сеславци/  4, 3, 2, 1,  Райовица /Сеславци/  3, 5, 9а, 7, 1, 9,  Сеславци  Ул. Митко Палаузов №6, Ул. Сърбин,  Стара Планина /Сеславци/  53, 77, 51, 61, 49, 73а, 59, 45, 39, 63, 71, 55, 67, 69, 31, 75, 57, 37, 43, 47, 73, 49а, 65,  Сърбин /Сеславци/  1, 15, 13, 3, 7, 5а, 2, 4, 19, 5, 17,  Хаджи Димитър /Сеславци/  11,  Цанко Церковски /Сеславци/  30,  Ягода  2,  Ягода /Сеславци/  8, 4, 2

Община Лозенец  

На 25.03.2021 г. /13:01 - 16:00 ч./ -  Жк.Лозенец:   Арсеналски/Владо Георгиев/  71-73, 81, 75, 77 79, 81а, 79, 67, 69, 71 73, 67, 71 75, 69,  Болград  5,  Димитър Хаджикоцев  66, 60-62, 64, 70 Гар.3, 70 Гар.7, 70, 70 Гар.4, 70 Гар.5, Ул. Милевска Планина, 68, 53, 60, 70 Гар.8, 70 Гар.2,  Кожух Планина  10-12, 1, 6, 10, 8, 2,  Милевска Планина  12, 4

На 22.03.2021 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Лозенец:   Добър Юнак  9, 20, 3, 14, 7, 2, 6, 12, 11, 15, 19, 6 Блок, 4, 5, 13, 17, 8, 16-18, 16,  Криволак  48, 46, 50,  Розова Долина  10, 11,  Цанко Церковски  83

На 24.03.2021 г. /13:01 - 16:00 ч./ -  Жк.Лозенец:   Крум Попов  71 Б, 75, 67, 67, 63, 61, 71, 77, 69,  Лале  7,  Св.Наум/Трайчо Костов/  5, 5а

На 23.03.2021 г. /13:31 - 16:00 ч./ -  Жк.Лозенец:   Крум Попов  76, Ул.  Свети Наум, 78, 64, 60, 84,  Лозенец  64,  Розова Долина  38, 32-36, 32, 32б,  Черни Връх  Ъгъла С Бул. Свети Наум, 23-25, 25, на ъгъла със Свети Наум, 23

Община Люлин  

На 26.03.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Жк.Люлин - VII:   Люлин 7  737 Вх.А

На 23.03.2021 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Жк.Люлин - VII:   Люлин 7  756, 756а

На 25.03.2021 г. /12:46 - 16:30 ч./ -  Жк.Люлин - X:   Люлин 10  138,  Люлин 10  101 Вх.В

На 26.03.2021 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Жк.Люлин -IX:   Люлин 9  911 Вх.Б

Община Младост  

На 23.03.2021 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Жк.Младост 1:   Младост 1  63, 62,  Сто Усмивки  4

На 23.03.2021 г. /08:01 - 16:30 ч./ -  Жк.Младост 2:   Младост 2  с/у  Бл 233, 233, 232, 251, 231, 231,  ТП  11-709 До Бл.232  ,  Тулово/Тодор Страшимиров/  ТП  До 232

На 22.03.2021 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Жк.Младост 3:   Блок 304 Вх.1

На 24.03.2021 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Жк.Младост 3:   Блок 310 Вх.1 До 4

На 25.03.2021 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Жк.Младост 3:   Блок 321а

На 26.03.2021 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Жк.Младост 3:   Блок 336 Вх 1 До 7

На 22.03.2021 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Жк.Младост 3:   М.Младост 3 УПИ   XII-6069, 6119, Кв.2б  ,  Младост  376,  Младост 3  ТП  До Бл.376, УПИ   I-731, До 364, 3 376, 351а, 376, 377

На 23.03.2021 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Жк.Младост 4:   Блок 488 Вх.1 И 2 ;76

На 24.03.2021 г. /10:01 - 16:30 ч./ -  Жк.Младост 4:   Трафопост До Бл.452, 454

На 26.03.2021 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Жк.Мусагеница:   Бели Мел  10

На 24.03.2021 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Мусагеница:   Дианабад  58

Община Надежда  

На 25.03.2021 г. /13:01 - 15:30 ч./ -  Жк.Надежда Част І:   Граничар  25а,  Надежда 1  129, 130, 143

На 24.03.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Кв.Требич:   VII,  Кв.27  16,  Грудово / Требич  29, 27, 7, 10, 13, 31, 11, 4, 12, 5, 12а, 9, 33, 1, 21, 25, 19, 8, 23а, 3, 23,  Латин Борисов Колев / Требич  2, 14,  Леденика / Требич  7, 2, 13, 6, 10, 3, 14, 4, 10, 2 Стол на 63-то у-ще, 1, 20, 18, 11, 12, 8, 5, 9, 10а,  Любимец / Требич  1, 2,  М.Требич ПИ   68134.1310.1  ,  Михаил Маринов / Требич  31, 28, 34, 37, 27, 26, 33, 41а, 30, 32, 35, 39а, 38, 43, 41, 29, 25, 39, 66,  Погледец  30, 28а,  Погледец / Требич  1, 4,  Погледец/Марко Добрев/  20, 15, 8, 22, 18, 34, 7, 19, 32, 5, 3, 1, 2, 24, 11, 14, 13, 21а, 6, 23, 12, 10, 21, 28, 9, 38, 26, 16,  Равнец / Требич  54,  Спортист  59,  Спортист / Требич  53, 46, 49, 52, 41, 48, 50, 45, 54, 58, 44, 55, 59, 47, 57, 51, 42, 60, 43, 44а, 40,  Станислав Ангелов  1,  Станислав Ангелов / Требич  4, 26, 18, 9, 6, 24, 20, 22, 3, 5, 16, 8, 7, 12, 14, 10,  Требич  1 Ул. Латин Колев №1, 2 Латин Колев №2,  Требич М.Герена ПИ   1727  ПИ  1727,  Янко Бакалов / Требич  6, 11, 10, 12, 8, 15, 3, 1, 4, 13, 18, 16, 7а, 2, 7, 2а, 5, 9,  Янко Забунов / Требич  17,  Янко Забунов/Петър Топалов  1, 7, 13, 9, 6, 4, 2, 17, 11, 15, 10, 12, 5, 3,    Требич - Рибарник

Община Нови Искър  

На 22.03.2021 г. /09:46 - 10:30 ч./   На 26.03.2021 г. /15:46 - 16:30 ч./ -  Кв.Курило - Нови Искър:   1-Ва  1

На 24.03.2021 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Нови Искър:   М.Требич Ул. Погледец УПИ   ХIV-5

На 22.03.2021 г. /09:46 - 10:30 ч./   На 26.03.2021 г. /15:46 - 16:30 ч./ -  Нови Искър:   00357.5932.69  ,  В.З. Кореа  Клон А Ст.30, Клон А Ст.28, Клон А Ст.24, Клон А Ст.54, Клон А Ст.87, Клон А Ст.85, Клон Б Ст.25, Клон А Ст.19, Клон А Ст.26, Клон А Ст.40, Клон Б Ст.9, Клон Б Ст.45, Клон Б Ст.46, Клон Б Ст.29, Клон А Ст,  Клон Б Ст.32, Клон Б Ст.48, Клон Б Ст.26, Клон Б Ст.47, Клон А Ст.12, Клон А Ст.59, Клон А Ст.51, Клон А Ст.8, Клон А Ст.82, Клон А Ст.38, Клон А Ст.84, Клон А Ст.2, Клон А Ст.4, Клон А Ст.78, Клон Б Ст.11, Клон А Ст.31, Клон А Ст.86, Клон Б Ст.36, Клон А Ст.74, Вила, Клон Б Ст.27, Клон А Ст.77, Клон Б Ст.5, Клон Б Ст,  Клон Б Ст.10, Клон Б Ст.2, Клон А Ст.9, Клон А Ст.21, Клон А Ст.14, Клон Б Ст.6, Къща, Клон А Ст.16, Клон А Ст.76, Клон А Ст.22, Клон А Ст.11, Клон А Ст.80, Клон А Ст.70, Клон А Ст.79, Клон А Ст.45, Клон А Ст.32, Клон Б Ст.35, Клон А Ст.29, Клон Б Ст.49, Клон А Ст.35, Клон А Ст.5, Клон А Ст.3, Клон А Ст.25, Клон Б Ст.21, Клон Б Ст.9, Клон А Ст.75, Клон Б Ст.16, Клон Б Ст.8, Клон А Ст.60, Клон А Ст.52, Клон А Ст.72, Клон Б Ст.13, Клон А Ст.15, Клон Б Ст.12, Клон А Ст.6, Клон Б Ст.18, Клон Б Ст.42, Клон А Ст.53, Клон А Ст.58, Клон А Ст.18, Клон Б Ст.19, Клон А Ст.39, Клон Б Ст.22, Клон Б Ст.7, Клон А Ст.17, Клон Б Ст.15, Клон Б Ст.28, Клон А Ст.13, Клон А Ст.56, Клон Б Ст.23, Клон А Ст.27, Клон А Ст.33, Клон А Ст.23, Клон А Ст.50, Клон Б Ст.14, Клон Б Ст.43,  Вз.Радеви Круши  ,  Вз.Радеви Круши ПИ   211,  Гниляне  ,  Местност Радеви Круши  Къща, 999 ПИ   905,  ПИ   00357.5929.41  ,  Пл.№165 И 166 В.З.Кореа  ,  Радеви Круши  Клон А Ст.83

На 22.03.2021 г. /09:31 - 10:30 ч./   На 26.03.2021 г. /15:01 - 16:30 ч./ -  Нови Искър:   Местност Бранишки Лозя  Пл. №74

На 26.03.2021 г. /09:01 - 14:16 ч./ -  Чепинци,  Общ. Столична:   Реката/Иван Пугачов/  38

Община Оборище  

На 22.03.2021 г. /12:01 - 17:16 ч./ -  Централна гр. част София Общ.Оборище:   Будапеща  26 Маг.3, 26 Ат.16, 26 Ателие №10, 13, 26 Ателие №15, 26 Ателие №13, 26, 26 Гараж №4, 12а, 26 Блок, 26 Гараж №5, 26 Магазин 1, 26 Гараж №7, 15, 7, 11, 26 Магазин 2, 26 Гараж 2, 26 Ателие №11, 26 Ателие №12, 24, 26 Ателие №14, 26 Гараж 3,  Искър  18, 16

Община Овча Купел  

На 24.03.2021 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Жк.Овча Купел І:   663-Та/Овча Купел/  4б,  672-Ра/Овча Купел/  1, 3 А, 5, 3, 7, 5 А, 7 А, 9,  Бойчо Огнянов  2, 1б, 16, 22, 15 Б, 3, 1, 20, 10, 15, 8, 15 А, 3 А, 6, 5, 18, 1а, 12,  Буземска  2,  Драгоман  11, 4, 12 А, 9 А, 7, 12, 6, 16, 5, 9, 1, 14, 2, 3, 18, 10,  Земеделска/Яташка/  2,  Крушовски Връх  9, 19, 5, 2, 14, 11, 2, 1, 23, 1 Срещу Адреса, 7, 8, 11а, 3а, 3, 6, 12,  Лечебен Извор  1,  Любляна/Й.Вишевградски/  8, 6, 12, 2, 15, 9, Кв 37а  УПИ   Xv-1198, 8 Общи Нужди, 4, 2 А,  Момина Баня  4, 1 А, 2, 1,  Момкова Баня  4, 5 Б, 5 А,  Народно Хоро  5, 8, 6, 4, 6а, 4 УПИ   Хі-309 Кв.13б, 4а, 3, 1, 2,  Овча Купел  10, 3 1, 43, 6, 39, 6 1, 35а, 35, 12, 43а, 29, 6 1, 1, 37, 27в, 25, 8, 17-19, 12а

На 22.03.2021 г. /12:01 - 16:16 ч./ -  Жк.Овча Купел І:   668-Ма/Овча Купел/  4,  Букет  29,  Витошка Поляна  1,  Загребска/Атанас Мискетов/  34, 32а, 25, 27, 24, 36, 3, 32, 23, 28, 19, 30,  Киевска/Баучер/  12, 22, 11а, 6, 11, 5, 13, 4, 24, 13а, 16, 2, 8, 7, 19а, 18, 20а, 3а, 14, 8а, 9, 19, 20, 16а, 3,  Любляна/Й.Вишевградски/  46, 41, 37а,  Народен Герой  14 1, 14

На 23.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Овча Купел І:   685-Та/Овча Купел/  9,  692-Ра/Овча Купел/  4,  6,  10а,  10б,  696-Та/Овча Купел/  8,  11,  Ii-786  Временно ;,  Ангелов Връх  1,  2,  15б,  28,  Архитект Франк Лойд Райт  1б,  Бойчо Огнянов  5,  18,  20,  22а,  28,  Боряна  7-9,  9,  10,  11,  12,  14,  37,  47,  63,  Буземска  15,  17,  Букет  ,   15,  17,  19,  25,  56,  68,  80,  Бързарица  8,  19б,  20,  Витошка Поляна  3,  3а,  4,  6,  7,  8,  9,  9а,  11,  12,  14,  15,  16,  17,  21,  Войводина Могила  21,  26,  30,  44,  48,  Горица  23,  35,  Д-Р Васил Караконовски  1,  3,  Драгоман  7,  17,  23,  27а,  36,  64,  66,  Загребска/Атанас Мискетов/  1,  2,  6,  7,  8,  11,  12,  13 , 16,  17,  21а,  24,  32а,  Зелена Ливада  1,  10,  Земеделска/Яташка/  1,  4,  7,  Иван Радоев/456-Та/  7а,  8,  13,  21а,  Иван Радоев/Уляна Громова/  24,  25,  32,  Институтска  2,  3,  5,  8,  Камелия/Христо Ноков/  2,  17-21,  34,  35,  37,  Киевска/Баучер/  2,  8,  9,  11,  12,  13а,  16,  16а,  18,  19а,  21,  23,  31а,  32,  38, ,  Коста Илиев  1а,  10,  Костур  6,  14,  18,  Летовищна  1,  6,  7,  Ливада  3,  8,  10,  11,  12,  14,  Любляна/Й.Вишевградски/  6,  7,  8,  9,  14,  21,  22а,  22б,  34,  37,  41,  46а,  Маестро Кънев/В.Марков/  42,  44,  59,  65б,  72,  78,  Македония  150,  Монтевидео/Пионерски Път/  17,  Народен Герой  6,  7а,  10,  14,  35,  Народно Хоро  37,  43в,  47,  50,  63,  69,  75,  76,  Никола Петков/П.Напетов/  12,  14,  18,  22а,  24,  62,  68,  Нов Век/Инж.Жеко Георгиев/  1,  2,  4,  6,  10,  Овча Купел  3,  11,  Паскал Тодоров  4,  5,  7а,  8,  16,  18 , 22,  22а,  24,  24б,  Полски Венец  2,  10,  Р-Н Овча Купел  УПИ   VIII-287, 346, 9945, 9955 Кв.26б ; Рачка  3,  4,  10а,  12,  14,  18,  20,  22,  26,  30,  34,  Роден Кът  1,  2а,  7,  11,  13,  Рождество/Парт.Подвиг/  17-21,  Цар Борис Iii/Девети Септ.  152

На 25.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Овча Купел І:   696-Та/Овча Купел/  8,  11,  Боряна  37,  63,  Войводина Могила  21,  Драгоман  66,  Иван Радоев/456-Та/  8,  Камелия/Христо Ноков/  34,  Летовищна  1,  6,  7,  Монтевидео/Пионерски Път/  17,  Народно Хоро  37,  76

На 22.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Овча Купел І:   Архитект Франк Лойд Райт  1б,  Бойчо Огнянов  5,  18,  20,  22а,  28,  Боряна  10,  12,  14,  47,  Буземска  15,  17,  Букет  68,  Бързарица  20,  Драгоман  7,  17,  23,  27а,  36,  Камелия/Христо Ноков/  17-21,  35,  Любляна/Й.Вишевградски/  6,  8,  Народно Хоро  43в,  47,  50,  Рождество/Парт.Подвиг/  17-21

На 26.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Овча Купел І:   Любляна/Й.Вишевградски/  14,  Паскал Тодоров  5,  7а,  16,  18,  22,  22а,  24,  24б,  Полски Венец  2,  10

На 24.03.2021 г. /08:46 - 16:16 ч./ -  Жк.Овча Купел І:   Монтевидео/Пионерски Път/  13б, 15

На 22.03.2021 г. /08:30 - 13:30 ч./ -  Жк.Овча Купел І:   Цар Борис Iii/Девети Септ.  136

На 24.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кв. Овча Купел:   Бързарица  19б,  Д-Р Васил Караконовски  1,  3,  Драгоман  64,  Иван Радоев/456-Та/  7а,  13,  21а,  Иван Радоев/Уляна Громова/  24,  25,  32,  Камелия/Христо Ноков/  2,  Маестро Кънев/В.Марков/  59,  65б,  Народен Герой  35,  Р-Н Овча Купел  УПИ   VIII-287, 346, 9945, 9955 Кв.26б

На 22.03.2021 г. /08:46 - 10:00 ч.; 09:01 - 10:00 ч.; 12:01 - 13:00 ч./   На 24.03.2021 г. /15:01 - 16:00 ч./ -  Мало Бучино:   Люлин/2-Ра/  1.

Община Панчарево  

На 24.03.2021 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   101-Ва  1,  3-тиМарт  ,  Беликата  1, 1 А,  Бистрица  До Читалището,  Борова Гора  2, 4, 9,  Бучаро/Методи Гергов/  2, 4, 3, 1,  Васил Левски/69-Та/  4, 12,  Калугерица/П. Ценков/  10,  Младен Ангелов/39-Та/  2, 2а, 7, 3, 6, 4,  Никола Крушкин/2-Ра/  58, 60, 41, 62, 43, 45, 37, Павилион, 39, 29, 31, Читалище, 64, 27, 64а, 56, 33, 35, 54, Ресторант, 50, 52, 4, Магазин За Хранителни Стоки,  Преспа/49-Та/  6, 2, 4, 1,  Просвета/Комсомолска/  12, 7, 8, 4, 2, 9, 5, 10, 6, 2а, 10б, 10а, 3, 1,  Св.Св.Кирил И Методий/Пионе  1,  Стефан Стамболов/Ник.Попов/  61,  Шоплук/Шопска Комуна/  15, 8, 4, 17, 13, 4 Автомивка, 2, 3, 5, 20, 1, 10, 18, 9, 16, 22, 12, 7, 11, 6, 14,  Шопско Хоро/46-Та/  12, 7, 10, 9, 4, 1, 5

На 22.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   Беликата  8, 13, 9 А, 4 А, 11, 9, 6 А, 14, 7, 10, 3, 5, 2, 4,  Бистришка Четворка/68-Ма/  3, 2, 5, 4, 1, 2а, 7, 6, 10, 8,  Гъбешница/52-ра/  2, 10, 6, 11, 14, 9, 5, 12, 4, 8,  Загрене/Крум Карчин/  12, 3, 8, 10, 7, 6, 1-А, 1, 5, 4, 2,  Здравец  8, 12, 9, 5, 6, 19, 2, 7, 17, 1а, 8а, 15, 5а,  Ивайло/42-Ра/  34, 39а, 24а, 61, 39, 21, 31, 63, 25, 18, 35, 47, 55, УПИ   Ix -213 Кв.88а, 28, 41, 42, 14, 29, 30, 24, 37, 12, 45, 38, 32, 33, 50, Ъ/Л С Ул. Младен Ангелов, 43, 26, 22,  Криволак/Ален Мак/  4а, 4, 5, 9, 6, 2, 1, 13, 8, 1а, 15, 5, 3, 11, 17,  Мали Дол/Йордан Терзийски/  5, 3, 5, 1,  Младен Ангелов/39-Та/  21, 11а, 22, 26, 25, 18, 24, 17а, 13, 10, 14, 15, 23, 11, 12,  Проф.Трайко Запрянов  17, 13,  Стефан Стамболов/Ник.Попов/  60, 43, 45, 31, 25, 44, 50, 47, 56, 33, 59, 58, 51, 27, 41, 46, 42, 54, 57, 39, 61, 34, 38, 26, 52, 55, 23, 37, 36, Магазин, 46, 34а, 49, 34, 40, 28, 36, 53,  Тинтява/36-Та/  6, 10, 14, 27 А, 4, 17, 8, 13, 19, УПИ   Х-1081 Кв.83,  Тополите/53-Та/  2 А, 2, 14, 7, 4, 11, 6, 7 А, 1, 9, 8, 3, 12,  Трепетлика/51-Ва/  3, 6, 4, 2, 10, 1, 7, 5,  УПИ  Ii-1630,  Кв 88а  ,  Чемшир  7, 1а, 1, 3а, №17, 2а, 2, 19, 4, 12, 10, 13, 5, 9,  Шопско Хоро/46-Та/  3, 4, 1, 8

На 25.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Враня:   1-Ва/Студентска/  10,  14831.6520.403.4.2  Ул. Стар Лозенски Път №36,  XVIII 115 М.Враня Лозен Триъг.  ,  Враня  Враня Триъгълника Ул. 1, Ул 1,  Местност Враня  Ул. 1 №8, Барака, 1, Вила, Къща, Вила, Имот 158, Вила В Ул. 1 №20, 14 Враня, Стар Лозенски Път 36, Работилница,  Пловдивско Шосе  102, 86, 82,  Ул.  Стар Лозенски Път  ,  УПИ   Vi -378,  Кв. 27  ,  Цариградско Шосе/Тракия/  82

На 25.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Герман:   Вилна Зона Враня  1а, 1, 1,  Искър/32-Ра/  9

На 25.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 26.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Казичене:   Видните  56, 44, 36а, 14, 2/54, 29, 64, 59, 16, Къща, Ул. 1, 33, 25, 7, 19, 1, 31, 73, 10, 26, 72, 999, 28, №45, 21, 58, 65, 32, 62, 42, 6/9, 79, 39, 63, 11, 24, 1, 999, 3, 17, УПИ   Іх-27 Кв 85, 11а, 69, 8, 5, 10/83, 35, 70, 53, 34 Ул. 3, 47, 2, 46, 57, 27, 30, 37, 60, 61, №45, 12, 6, 40, 10/81, 45, 23, 78, 66, 49, 41, 54, 55, УПИ  і- 64кв.87, 71,  Видните №2  ,  Околовръстен Път  Езерото,    6/64, 7/65

На 25.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Лозен,  Общ. Столична:   44063.6207.410  Ул. Стар Лозенски Път,  Вилна Зона Враня  ,  Витоша/В.З.Врана-Лозен/  1 Вила,  Марица/В.З.Врана-Лозен/  Враня-Триъгълника П-Л 184   Бс,  Стар Лозенски Път  1, 28, 36, 44 Павилион, 51, 23, 9, 55, 56, 16,  Стара Планина/В.З.Врана-Лоз  20,  Тимок/В.З.Врана-Лозен/  3,  УПИ   Xix-40, Кв.12  М.Враня Лозен Триъгълника

На 24.03.2021 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Лозен,  Общ. Столична:   44063.6214.3471  ,  ПИ   3294к.Л.Г-9-8б  ,  Проф. Никола Маринов  17,  Стопански Двор

На 25.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   Къща

На 22.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   Беликата  12

Община Подуяне  

На 25.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Жк.Левски В:   Владимир Вазов  90 Офис Сграда, Ъгълъ Кн.Тамара, 90, 19, 60, 1,  Левски Зона В  20, 18, 19, 1 19, 19

На 26.03.2021 г. /09:01 - 14:16 ч./ -  Жк.Сухата Река:   Vii-157, Кв.195, Ул. Живко Николов  6,  Неофит Бозвели  1, 24, 26, 20 А, 14, 16, 20а Ат.2, 8, 2, 20, 20б, 20а Магазин 1, 20а,  Сухата Река  221, 18 2, 221в,  Христаки Павлович  32, 1, 16 1, 18 2, 22, 18, 3, 20, 2

На 26.03.2021 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Жк.Сухата Река:   Владимир Вазов  Т.285, До 12,  Иван Божилов  12, 13,  Неофит Бозвели  12,  Сухата Река  15, 12, До Бл.12, 13, Пл № 1053 До Бл.14,  Тодорини Кукли  15

На 23.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Баба Вида  ТП  До 140,  Хаджи Димитър  140, 139, 142, 140а, 140а, 141, 135

На 24.03.2021 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Ген. Липранди  107, 107б,  Ильо Войвода  17,  Филип Тотю  24,  Хаджи Димитър  108, 106, 106а, 108а, ТП  До Бл.108а,  Цанко Дюстабанов  3 А, 3, 1, 3а

На 24.03.2021 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Макгахан 42

На 22.03.2021 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Хаджи Димитър Бл.116 Вх.Б  ,  Хаджи Димитър Бл.55в Вх.Б

На 26.03.2021 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Хаджи Димитър Бл.19 Вх.А  ,  Хаджи Димитър Бл.88 Вх.В

На 23.03.2021 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Хаджи Димитър Бл.55а Вх.А  ,  Хаджи Димитър Бл.55 г Вх.А

На 25.03.2021 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Хаджи Димитър Бл.82 Вх.Г  ,  Хаджи Димитър Бл.98 Вх.А

Община Сердика  

На 26.03.2021 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Жк.Фондови Жилища:   Княгиня Мария Луиза/Г.Дим.  193

Община Слатина  

На 23.03.2021 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Жк.Христо Смирненски:   Корал  6,  Кривина  5 Офис Сграда,  Слатина  11,  Христо Смирненски  12, 13, 11

На 22.03.2021 г. /09:01 - 14:16 ч./ -  Кв. Редута:   Боян Магесник/Свилен Русев/  28, 26, 30,  Ул. Погледец

На 25.03.2021 г. /08:46 - 16:16 ч./ -  Кв. Редута:   Бричебор  29, 28, 31, 35а, 35, 34, 33,  Петър Митов  3 2, 9 2,  Погледец/Марко Добрев/  5

На 22.03.2021 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  София:   Ул.  Ал. Константинов 1, 3, 5, 7

На 22.03.2021 г. /09:01 - 14:16 ч./ -  София:   В. Левси  95, 97, 99

На 25.03.2021 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  София:   Кв.Обеля   Поделение Св

На 25.03.2021 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Разсадника  87 11 ;23 А

Община Средец  

На 24.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Яворов:   Хан Омуртаг  6

На 22.03.2021 г. /09:00 - 13:00 ч./   На 23.03.2021 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Център - София Общ.Средец:   Ген. Гурко  62, 64, 66,  Георги С.Раковски  188. 201

На 22.03.2021 г. /11:00 - 15:00 ч./   На 23.03.2021 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Център - София Общ.Средец:   Ген. Паренсов  47

На 22.03.2021 г. /09:00 - 19:00 ч./   На 23.03.2021 г. /09:00 - 19:00 ч./ -  Център - София Общ.Средец:   Граф Игнатиев  44a. 52, 52-54, 31, 29

Община Студентски Град  

На 26.03.2021 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Дървеница:   Андрей Ляпчев/Универсиада/  20

На 26.03.2021 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Дървеница:   Андрей Ляпчев/Универсиада/  7,  11

На 26.03.2021 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Жк.Дървеница:   Бели Мел  24

На 26.03.2021 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Студентски Град:   Акад.Борис Стефанов/Ан.Найд  1

На 25.03.2021 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Студентски Град:   Акад.Борис Стефанов/Ан.Найд  20 Б, ,  Витоша  5a

На 25.03.2021 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Студентски Град:   Акад.Борис Стефанов/Ан.Найд  4,  Арх.Петър А.Ташев  1а, 1б

На 22.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Студентски Град:   Акад.Йордан Трифонов  6,  Висарион Белински  6

На 23.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 24.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Студентски Град:   Акад.Йордан Трифонов  6,  Висарион Белински  6,  Проф.Атанас Иширков  7

На 26.03.2021 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Студентски Град:   Акад.Стефан Младенов/Арсо П  80,  г.М.Димитров  38

На 25.03.2021 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Студентски Град:   Проф.Атанас Иширков  7

Община Триадица  

На 24.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Гоце Делчев:   Ген. Кирил Ботев   3,  Манастирски Ливади  111 В,  Шарл Шампо  16-20

На 22.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Иван Вазов:   Адриана Будевска   2,  Витоша  146, 146а,  Д-Р Стефан Сарафов   15,  Порто Лагос   1

На 24.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Иван Вазов:   Витоша   200, 202,  Димитър Манов  33

На 23.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Стрелбище:   Балша  14,  Витоша   139,  Йордан Йовков  18-20,  Пазар Иван Вазов

На 26.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кв.Манаст.Ливади - Изток:   Деян Белишки  54,  Майор Павел Павлов/416/ 6  1, Б, В, ,  Тодор Джебаров/417/  135б, 120а

На 25.03.2021 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кв.Манаст.Ливади - Изток:   Костенски Водопад  65 ;,  Манастирски Ливади  89а, 89б, 140

На 27.03.2021 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Център - София Общ. Триадица:   България  1 Подлез Ндк,  България  1 Подлез Ндк

На 22.03.2021 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Център - София Общ. Триадица:   Петър Парчевич  23

На 25.03.2021 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Център - София Общ. Триадица:   Хан Аспарух  №16

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“,   на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии,   текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg,   за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове,   с цел обезопасяване на съоръженията за работа,   осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията,   върxу които са извършвани планирани дейности,   се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването,   чиято продължителност е под 5 минути.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

 

© 2021 Столична община р-н ПАНЧАРЕВО.Всички права запазени. Дизайн и разработка: Comtechsys