РЕМОНТИ И ИНФРАСТРУКТУРА

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на София-град за периода 19.04-23.04.2021 г.

Уважаеми клиенти,  

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.   Компанията всекидневно извършва дейности,   свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла,   подмяна на електромери,   ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение,   присъединяване на клиенти,   кастрене,   профилактика на трафопостове и други.   Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 19 април – 23 април  2021 г,    включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица,   квартал,    УПИ,   ПИ

София-Град

Община Банкя  

На 20.04.2021 г.  /13:01 - 16:16 ч. / -  Банкя,  Общ. Столична:   02659.2196.833  ,  III-2550,  Кв.16  ,  XV-153, Кв.45  ,  XVIII-2763  ,  Авлига  5,  Горски Път  17,  Жул Леви  10,  Иванянско Шосе/Млада Гварди  16, 12, Махала Иваняне, 18, 20, 11, 15а, 18а, 9, 8а, 7, 10а, 15, 5, 14, 6, 8, 17 Б, 3б, 10, 21, 15, 15, 11в, 2а, 19, 11, 11д, Строеж,  Лилиум  Строеж,  Лотос  13, 5, 20 УПИ  ХІІ-2558 Кв.16, 9, 24, 4, 8, 16, 10, 2, 19, 12, 18, 9а, 10а, 1а, 7, 6, 1, 17, 14, 15,  М-Ст Стърната УПИ  XVIII-1719 , Кв, 44  ,  М. Стърната УПИ  Iv-160 , Кв.45  ,  Милениум  Къща, Метсност Стърната, 1,  Орхидея  4,  Перуника/Х Конгрес На Бкп/  2, 6, 10, 3, 5а, 8, 5,  Секвоя  3, 7,    София  50,  Стръмна  Месност Стърната,  УПИ  II 3006, 3007 Кв.44  ,     

На 19.04.2021 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  Банкя,  Общ. Столична:   София  Ул.София Хлебозавод

На 20.04.2021 г.  /13:01 - 16:16 ч. / -  Иваняне:   Местнст Страната  Секвоя, Стърната,  УПИ-XVII-2763.Кв.1

Община Витоша  

На 24.04.2021 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  В.З. Киноцентър:   Околовръстен Път  Бояна Киноцентър Тр\2, Бояна Киноцентър Тр\3

На 24.04.2021 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  В.З.Симеоново-Драгалевци:   201-Ва  40, 14, 17, 36, 19, 10, 4, 38,  201-Ва/Драгалевци/  2, 34, 8 Кино Център Іч,  203-Та/Драгалевци/  4, 1,  Боянска /Драгалевци/  9, 11, 22, 14а, 4, 10, 19, 26, 14, 2, 16а, 12, 10, 18, 16а, 6, №21, 17, 13, 16, 24, 19, 15,  Драгалевци  М.Равен Герен -Ботаническа Г-На,  Пи 1985,  Нарцис/Методи К.Димитров/  Ул. 203,  Околовръстен Път

На 19.04.2021 г.  /13:01 - 16:30 ч. / -  В.З.Симеоново-Драгалевци:   Борис Арсов  9, 9,  Йордан Радичков  5 А, 5 В1, 5 С, 80 В, 5 С, №5 Г, №5 Г, 5 В, 5 В, 5 А

На 23.04.2021 г.  /09:00 - 16:30 ч. / -  Владая:   203-Та  ,   317-Та  № 14,  322-Ра /Драгалевци/  №15,  325-Та /Драгалевци/  № 6,  Алеко Константинов/К.Димитр  Пи 11394.1791.2057,   Вр.Захр. Ботко Войвода/611/  № 28,  Буря  Бл. 1,  2,  № 18,  26,  Войводина Могила  № 83,  85,  99а,  Върба/704-Та/  № 19,  Гербер/708-Ма/  № 10,  Д-Р Д.Съселов  № 2,  2а,  Княжевска/Валентин Андреев/  № 36,  38,  52,  59,  Кореняците/Дим.Пъшков/  № 34а,  Любляна/Й.Вишевградски/  № 54,  56а,  58в,  62,  62а,  80,  Местност Герена  Вила ;,  Миле Попйорданов/Бр.Огън/  № 2а,  24,  39,  51,  Полк.Стойно Бачийски/Филип  № 15,  Приплат  № 55,  Вила,  Ралевица  № 61а,  61в,  79,  Симеоново-Д-Ци Xxxxii-1053, Кв.60  ,  Средорек  № 12,  УПИ  XLII-819,  Кв.7  ,  Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/  № 17,  Цар Борис III/Девети Септ.  № 248,  266,  294,  361,  369,  Чехълче  № 5

На 20.04.2021 г.  /09:00 - 16:30 ч. / -  Кв. Бъкстон:   Абанос /Ж.К. Гърдова Глава/  № 6,  Александър Пушкин  № 63,  Борово  ,   Боянски Възход  № 18-20,  37,  40,  43,  59,  62,  71,  73,  Братя Бъкстон  № 31,  33а,  37,  Бъкстон  № 41,  71а, ,   Василашко Езеро  № 75,  Ветрушка  Бл. 70,  Ген. Кутузов  № 30,  45,  47,  Грамос  № 4,  Иван Сусанин  № 42а,  48,  56,  58,  66,  Камен Дял  №  1,  7,  8,  Лунна Папрат/669/  № 17,  Местност Гърдова Глава  № 60а ;,  Мур  № 2,  Пирин  № 41,  Планинец  № 8,  10,  11а,  23,  Преки Път/Димитър Монов/  № 94,  Прохлада  26,  48

На 24.04.2021 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Киноцентър:   203-Та/Драгалевци/  24б, 26а, 20,  209-Та/457/  13,  209-Та/Драгалевци/  9, 11,  210-Та  Накрая,  211-Та/Драгалевци/  3, 13, Вила, 6, 9, 15, 7, 8, 4, 2,  212-Та/Драгалевци/  7, 14, 8, 2, 5, 1, 9, 16, 11, 4,  Григор Вачков  2,  Д-Р Кръстьо Кръстев/211-Та  15,  Невена Коканова  11, № 8, 9, 11 Ап2,  Р-Н Витоша  ,  Ул.Нейчо Попов-Ул. Н.Коканова

На 24.04.2021 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Киноцентър:   Околовръстен Път  Бояна Киноцентър Тр\3, Бояна Киноцентър Тр\2,  Околовръстен Път  Бояна Киноцентър Тр\2

На 22.04.2021 г.  /09:00 - 16:30 ч. / -  Кв. Княжево:   689-Та/Витоша/  № 28г,  717-Та/Витоша/  № 6,  19,  Акад. Михаил Арнаудов  № 58а,  Витошки Извори  Кв 21,  УПИ  ; Горска Поляна  №5,  Лешникова Гора  № 26,  Любляна/Й.Вишевградски/  № 9,  43,  Бл. 9,  8,  Мала Курия  № 70,  Местност Черния Кос  Фургон ;,  Никола Петков/П.Напетов/  № 87,  9,  Бл.6,  9,  Поибрене  № 5а,  10,  Полк.Стойно Бачийски/Филип  № 26,  Полско Цвете  N 25,  36,  Св.Лука/723-Та/  4а ;,  Синята Скала  № 36,  Средорек  № 8,  10,  Бл.7,  10,  Хан Крум  № 4,  10,  Хан Крум/Драгалевци/  № 4,  Цар Борис Iii/Девети Септ.  № 404в,  475,  513,  517

На 21.04.2021 г.  /09:00 - 16:30 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Богомил Райнов  № 3,  Братя Бъкстон  № 33,  61,  Бяло Поле  № 20,  Иван Сусанин  № 56,  60а,  Майстор Алекси Рилец/664/  № 16,  Мур  № 27,  35,  Ралевица  № 85,  Родопски Извор  № 59г,  72,  Синанишко Езеро  № 27,  Фердинанд Урбих  № 1

Община Връбница  

На 20.04.2021 г.  /09:01 - 16:00 ч. / -  Кв. Модерно Предградие:   3019-Та/Връбница/  2

Община Възраждане  

На 19.04.2021 г.  /09:01 - 15:30 ч. / -  Център - София Общ.Възраждане:   Брегалница  63,    Овче Поле 125 ;Българска Морава/Жеко Димит 104 ;Българска Морава/Жеко Димит 104 Осогово/Пело Пеловски/ 80 ;Тодор Александров/Н.Цанов/ 119-121 ;Константин Величков 185 Зайчар 216 ;Зайчар 216 ;Александър Стамболийски 130-132 ;Света Троица/Вълчо Иванов/ . 333 Г ;Света Троица/Вълчо Иванов/ . 334 Б ;Света Троица/Вълчо Иванов/ . 334 Б

Община Изгрев  

На 19.04.2021 г.  /09:00 - 16:30 ч. / -  Жк.Изток:   Самоков  14, 14, 16, 18, 16

Община Илинден  

На 21.04.2021 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  Жк.Захарна Фабрика:   Кукуш/Кирил Пчелински/  2, 2, 2

Община Красна Поляна  

На 22.04.2021 г.  /12:16 - 13:16 ч. / -  Жк.Разсадника:   Алабин И.Вл.  5, 17, 19, 27, 19 А, 34, 9, 3,  Княз Борис I  99, 91, 108, 89, 95, 114, 110, 93,  Три Уши/Адалберт Антонов/  2, 1, 3, 5, 11, 13, 9,  Цар Самуил  44 Магазин Северно От Входа, 44 Магазин Южно От Входа, 44 Магазин Южен, 44, 40, 42, 44 Магазин Източен

Община Красно Село  

На 21.04.2021 г.  /09:00 - 16:16 ч. / -  Жк.Красно Село:   Бадемова Гора  68,  Гоце Делчев/Емил Марков/  Пазара-До Бл.2, 67,  Риккардо Ваккарини  8 Вх.Б, 10б,  Стрелбище   1 Вх.А, Б

На 20.04.2021 г.  /09:00 - 16:16 ч. / -  Жк.Красно Село:   България   53,  Гоце Делчев  41б, 42, 69, 142, 244, 245, 248, 254,  Костенски Водопад/Васил Дим   47, 58, 67, 71,  Луи Айер/Никола Каменов/   17,  Метличина Поляна/Васил Ленк  15, 48-50,  Риккардо Ваккарини   3, 10а,  Славовица   17-19

На 21.04.2021 г.  /13:00 - 17:00 ч. / -  Жк.Красно Село:   Гоце Делчев/Емил Марков/  38, 42, 46,  Клиника Малинов ,  Красно Село  Бл.210 Вх А, Б, В, Г, Д, Е

На 20.04.2021 г.  /13:00 - 17:00 ч. / -  Жк.Лагера:   Лагера  Бл.36

На 23.04.2021 г.  /09:00 - 16:16 ч. / -  Кв. Белите Брези:   Балша/Д-Р Минчо Нейчев/   14,  Белите Брези   10,  Братя Бъкстон   20а,  Дойран   15,  Искърски Пролом   10-12,  Йордан Йовков   18-20,  Пазар Иван Вазов   ,  Смърч   27, 38,  Урвич  10,  Хайдушка Гора  2, 48-52, 59-61,  Цар Борис III/Девети Септ.   12, 59, 67

На 20.04.2021 г.  /13:00 - 14:00 ч. / -  Кв. Белите Брези:   Браила/Горник/  2, 8, 19а,  Грамада  2,  Пирински Проход  46,  Подуево  15, 12 До Бл.12, 1а, 1в, 1, 1б, 6, 1г, 8 Помпа, 8,  Солун  43,  Топли Дол  8

На 22.04.2021 г.  /09:00 - 16:30 ч. / -  Красно Село Център:   Ген. Тотлебен  2 Вх.Б

На 20.04.2021 г.  /13:31 - 14:30 ч. / -  Красно Село Център:   Македония  20, 22, 24, 26, 28, Ресторант Мамбо, ,  Македония/Димитър Благоев/  24, 26,     

Община Кремиковци  

На 23.04.2021 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Враждебна:   13-Та/Враждебна/  15, 10, 13, 11, 14,  14-Та/Враждебна/  24, 15, 20, 22,  16-Та/Враждебна/  29, 27, 20, 20а, 37, 22, 18а, 22а, 18, 39, 25а, 31, 16, 35,  17-Та/273/  4,  29-Та/Враждебна/  2, 8, 10, 19, 4, 9, 14, 21, 16а, 15а, 13, 15, 12, 18, 16, 6, 20, 17,  30-Та/Враждебна/  64, 28, 36, 16, Водна Помпа, 31, 34, 44, 52а, 60, 21, 17, 62, Идент.68134.8628.86, 29, 25, 58, 38, 52, 42, 24, 46,  32-Ра/Враждебна/  12, 15, 14а, 8а, 10, 3, 14, 13, 5, 9, 7,  35-Та/Враждебна/  6, 10, 8, 14, 2, 15, 7, 12, 3, 9, 4, 5, 16, 1, 11, 11а,  36-Та/Враждебна/  10, 3, 12, 1, 6, 9, 2, 1а, 7, 4, 14, 7а, 5, 8,  37-Ма/Враждебна/  11, 3, 5, 8, 12, 6, 10,  8-Ма /Враждебна/  73, 81,  Враждебна  Ул.30-Та/Ул.32-Ра, Ул.3-Та/Ул.30,  УПИ  VII-526, 527

На 21.04.2021 г.  /09:01 - 14:00 ч. / -  Кв. Враждебна:   2-Ра /Враждебна/  2,  3-Та /Враждебна/  13, 21, 19, 17, 26, 15, 20, 16а, 5, 22, 27, 8, 18, 12а, 23, 31, 9, 17а, 23а, УПИ  Vi-163, 1, 16, 24, 29, 25, 7, 6, 8а, 12, 11,  3-Та /Нова Враждебна/  17,  39-Та /Враждебна/  1, 4, 3, 5, 3 А, 2, 7, 8, 6, 9, 3а,  4-Та /Враждебна/  19, 13а, 9, 10, 5, 3, 8, 13, 17, 7, 11, 15, 14, 12, 8а, 12б, 12а, 6, 17а, 3а, 16,  51-Ва /Кв.Враждебна/  6а, 2, 4, 10,  54-Та /Враждебна/  2, 10, 4, 8, 12, 14, 11, 6, 7, 3, 5, 9а, 1, 9,  573-Та/Кв.Левски/  6,  58-Ма /Враждебна/  5, 3б, 6, 10, 3, 1, 5, 3а, 9, 8, 4, 7, 1а,  68-Ма /Враждебна/  2, 3, 3а, 5, 1,  8-Ма /Враждебна/  23а, 13, 27, 6, 18, 12, 24, 14, 21, 15, 16, 20а, 4а, 20, 25, 21а, 22, 23, 10, 17, 4, 19,  II-402  ,  Ботевградско Шосе/Мизия/  264, 11, 339, 260, 384, До Автокам Юнг, 337, 264, Сграда Юнг, Кв.Връждебна Подлез, Сграда Юнг, 262,  Враждебна  УПИ  Хх-420,  Кв.54, Ул.57-Ма И Ул.68-Ма,  УПИ  Іх-940 ,  Кв.55, 2 57-Ма, 2

На 19.04.2021 г.  /09:16 - 12:30 ч. / -  Кв. Враждебна:   68134.8574.11  ,  Батарея  84а, 62а, 62, 76, 65, 79, 68, 68а, 66, Зад Черно Кафе, 72, 69, 70, 84, 76в, 76а, 63, 76а Лятна Кухня И Част От Къща, 69а, 74, 89, 77, 75, 61, 73, 76б, Зад Кафето, 64, 71, 67, 77б, 78,  Ботевградско Шосе/Мизия/  256,  Враждебна  1,  Пи 68134.854.5.

На 23.04.2021 г.  /09:01 - 15:00 ч. / -  Кв. Челопечене:   Извън Регулацията  Рибно Стопанство, М.Рибарниците Имот 00118,  Кв.Челопечене  Имот Пл.№692,  Кокиче /Челопечене/  2 Бензиностанция,  Челопеченско Шосе  151, Имот Пл.№667 Зад Бензиностанцията, 135 137

Община Лозенец  

На 19.04.2021 г.  /12:01 - 13:00 ч. / -  Жк.Лозенец:   Лозенец  Бл.117,  Никола Й.Вапцаров  Бензиностация,  Плачковица  117, 19, 19 6л.6

На 19.04.2021 г.  /13:01 - 14:00 ч. / -  Жк.Лозенец:   Свети Св.Седмочисленици  11 2, 11, 11, 11 1, 9, 11 1, 9 3,  Черни Връх  33е 4

На 19.04.2021 г.  /13:31 - 16:00 ч. / -  Кв. Хладилника:   Черни Връх  32г, 32г 32г, 32

Община Люлин  

На 19.04.2021 г.  /09:30 - 16:00 ч. /   На 21.04.2021 г.  /09:30 - 16:00 ч. / -  Жк.Люлин - Iv:   Люлин  До 421,  Люлин 4  422, До 422, Павилион №18, Руски Пазар, Павилиони, Рус.Пазар, 422, До Бл.421, 422, Руски Пазар Пав.24, До Бл.422, На Изток . 421, Пазари Запад, 421,  Панчо Владигеров  Руски Пазар

На 22.04.2021 г.  /09:30 - 15:00 ч. / -  Жк.Люлин - VIII:   Люлин 8  805,  808,  812

На 20.04.2021 г.  /09:30 - 15:00 ч. / -  Жк.Люлин -III:   Люлин 3  340,  362,  363,  320

На 21.04.2021 г.  /09:30 - 15:00 ч. / -  Жк.Люлин -IX:   Люлин 9  911,  912,  919,   ;Ул. Търново 46

Община Младост  

На 19.04.2021 г.  /09:00 - 15:00 ч. / -  Жк.Младост 3:   Александър Малинов  Младост 3 Александър Малинов 51 Вх 2

На 20.04.2021 г.  /09:00 - 15:00 ч. /   На 21.04.2021 г.  /09:00 - 15:00 ч. / -  Жк.Младост 3:   Александър Малинов  Младост 3 Александър Малинов 51 Вх 3

На 20.04.2021 г.  /13:01 - 16:30 ч. / -  Жк.Полигона:   Цариградско Шосе/Тракия/  123, 119

Община Надежда  

На 22.04.2021 г.  /09:30 - 15:00 ч. / -  Жк.Надежда Част І:   Надежда 1  140-Вх-А, Б, Г, Д, Е,  ;141-Вх-Б, В, Г, Д, Е

На 23.04.2021 г.  /09:30 - 15:00 ч. / -  Жк.Надежда Част І:   Надежда 1  141-Вх-Б, В, Г, Д, Е

На 21.04.2021 г.  /09:31 - 15:16 ч. / -  Жк.Надежда Част Іі:   M16-1-7, До Бл. 262,  Бл. 265 И ОДЗ 152  ,  VI-794  ,  Добри Чинтулов/Р.Диен/  110, 81,  Екзарх Стефан/Георги Костов  51, 65, 56, 55, 82, 60, 45, 71, 73, 76, 78, 59, 93, 62, 61, 53, 58, 72, 74, 57, 47, 82а, 80, 49, 84, 70, 66, 85, 63а, 63, 67,  Йордан Хаджиконстантинов  95, 90,  Йордан Хаджиконстантинов-Джинот  90,  Кубадин  7, 2, 5а, 3, 5, 4, 9а, 1, 9,  Кумановски Бой  12,  Ломско Шосе  78, 98, 80,  Митрополит Авксентий Велешк  65, 67, 67-73, 61-63, 57, 61, 49,  Митрополит Авксентий Велешки  59,  Надежда 2  262, 265, УПИ  XVI-588,  Кв.72, 264, 265, С/У Бл.264, Тп До 265,  Проф.Петър Ников/Ген.Хр.Ник  8, 11, 3, 2а, 2, 9, 4, 6, 7, 5, 1,  Свети Климент  40, 49, 38, 30а, 37, 30, 44, 42, 34, 39, 38а, 32, 46, 30-30а,  Свети Никола Нови/Чавд.Отря  6,  Търновска Конституция  1а

Община Оборище  

На 23.04.2021 г.  /09:30 - 15:00 ч. / -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   11-Ти Август  14а, 13, 3, ,  Врабча/Янко Забунов/  15-А, Б, 19, 21, 24, 28, ,  г. С.Раковски  113, 117, 121,  Георги Бенковски  12б, ,  Дондуков Корсаков Княз  24-Б, А, 26а, 38, 14, 8, 42, 46, 79-81,  Дунав  1, 13, 10, Кракра  2а,  Московска  3, 11, 13, ,  Силистра  6,  Тракия  24,  Янко Сакъзов  11б, 5

На 22.04.2021 г.  /09:30 - 15:00 ч. / -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   11-Ти Август  3, 14а, 13, Врабча/Янко Забунов/  24, 28, 15-А, Б, 19, 21, ,  Георги Бенковски  12б,  Дондуков Корсаков Княз  24-Б, А, 26-А, 38, 14, 8, 42, 46, 79-81,  Дунав  1, 10, 13, ,  Кракра   2а,  Московска  3, 11, 13, ,  Раковски  113, 117, 121, ,  Силистра  6,  Тракия  24,  Янко Сакъзов  11б, 5

На 22.04.2021 г.  /12:01 - 14:00 ч. / -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Алеко Константинов  40, 42, 38, 49,  Васил Друмев  40, 44, 42, 38, 51,  Люле Бургас  3, 5, 1,  Мадарски Конник  4-6-8, 4-6-8 Кафе Бар, 7, 4-6-8, 1, 4, 3,  Марица/Борис Новански/  10, 2, 11 Офис, 1, 4, 9, 3 А, 11 Ателие 12, 11, 3, 6

На 23.04.2021 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Кракра  2

Община Овча Купел  

На 19.04.2021 г.  /09:00 - 16:30 ч. / -  Кв. Овча Купел:   Загребска/Атанас Мискетов/  1,  2,  3а,  6,  7,  8,  11,  12,  13,  16,  17,  21а,  24,  32а,  Костур  № 6,  14,  18,  Ливада  № 11,  Любляна/Й.Вишевградски/  № 21,  22а,  22б,  Народен Герой  № 6,  Овча Купел  № 3

Община Панчарево  

На 23.04.2021 г.  /13:00 - 16:30 ч. / -  Бистрица,  Общ. Столична:   04234, 6969, 3492  ,  Бистришко Бранище  Р-Н Панчарево М.Бистрица УПИ  I,  Вилна Зона Бистрица  УПИ  14-52 Кв 40,  Втори Юни/124-Та/  2,  Горски Път  17, 7, 9, 15а, 28а, 11, 32, 28, 36,  Горски Пътник  30,  Пи 04234.6970.3488  ,  Стефан Стамболов/Ник.Попов/  177, 153, 159, 187, 163, 167, 137, 140, 169, 150, 152, 170, 156, 193, 152, 132, 160, 183, 155, УПИ  II,  Кв.37, 146, УПИ  V-Снс Кв.36,  УПИ  11-141, 142 Кв. 40  ,  УПИ  VI-Снс,  Кв. 37  ,  Чучулига  9, 3, 3, 3, 3,  Ябълкова Градина  45

На 20.04.2021 г.  /09:01 - 10:00 ч. ; 15:01 - 16:00 ч. / -  Долни Пасарел:   22472.7406.145  ,  VII-102  ,  М-Т Летелица  Пи 22472.7415.56,  Местност Кръсни Поток  ,  Пи 22472.7441.137  ,  Ренов Дол  ,  Ренов Дол-Язоври Искър  ,  Язовир Искър  Местност Сеята

На 20.04.2021 г.  /09:01 - 16:00 ч. / -  Долни Пасарел:   М-Т Летелица  Пи 22472.7415.56,  Пи 22472.7441.137

На 21.04.2021 г.  /15:00 - 15:45 ч. / -  Долни Пасарел:   Ул. Диляна V-305.308 Кв.52

На 19.04.2021 г.  /09:00 - 16:30 ч. /   На 20.04.2021 г.  /09:00 - 16:30 ч. / -  Казичене:   35239.3106.2215  ,  Александър Стамболийски  83, 72, 62, 66, 31а, 73, 75, 64, Тп Банята, 85, 68, 58, 77, 91, 60,  Васил Левски/Черв.Армия/  50, 33, 40, 42 УПИ  Iv-454,  Kв.23, 44, 27, 38, 58, 31, 35, 46, 48, 62, 21, 38а, 52, 30, 47, 54, 28, 13, 25, 15, 39, 25, 64, 43, 45, 42, 17, 41, 27, 36, 37, 56, 29, 34, 46, 32, 23, 54,  Георги Бенковски  80, 66, 74, 88, 92, 86, 31, 84, 33, 90,  Кръстю Пастухов/Владо Благо  7, 8, 14, 5, 12, 9, 10, 1,  Липите  9, 6, 16, 8, 16, 14а, 14, 10, 22, 18, 13, 12, 20, 18, 11, 4, 3, 9, 15, 17,  Момин Кладенец  32, 38а, 26, 15, 19, 23, 36, 20, 22, 28, 38, 17, 30, 24, 21, 13, 34,  Пи Ид 35239.6106.2205 М.Валого И Балевица  ,  Прогрес  10, 2, 9, 1, 9а, 8, 7, 9, 2 А, 5, 6, 3, 4,  Спас Андреев  2, 17, 8, 5, 13, 10, 4, 6, 3, 7, 14, 9,  Троянов Път  21, 46, 17, 25, 45, 29, 12, 49, 31, 28, 47, 40, 43, 16, 36, 37, 23, 19, 44, 27, 48, 61, 35, 37а, 38а, 53а, 38, 51, 53, 42, 32, 39, 24, 33, 20а, 55а, 24, 34, 18, 59, 55, 30, 16а, 41, 20, 14, 26,  Ул. Васил Левски и Ул. Кр. Пастухов  ,  Хан Крум/Дружба/  9, Къща,  Цар Борис III/Дим.Благоев/  72, 62, 74, 45, 70, 47, 51, 76, 53, 78

На 20.04.2021 г.  /13:00 - 16:30 ч. / -  Казичене:   35239.6101.2662  ,  35239.6103.2440  ,  XI-1718 Кв.6  ,  Белица  8, 10, До Гробището, 6, 7, 3, 2, 1, 5,  Освобождение  10а, 4, 3, 7, 8, 6, 10, 18, 5, 4а, 1, 16, 20,  Отец Паисий/Победа/  7, 10, 11, 5, 21, 9, 4, 13, 17, 19, 8, 3, 14, 15, 6, 1, 2,  Прогрес  9,  Троянов Път  6, 8, 11, 7, 9, 15, 10,  УПИ  Х-1369,  Кв.6  ,  Христо Попбожилов  6, 7, 8, 10, 2, 12, 4, 1, 5, 3,  Цар Борис III/Дим.Благоев/  84

На 22.04.2021 г.  /10:16 - 16:30 ч. / -  Кривина,  Общ. Столична:   Балабана/Серафим Стойков/  Панчарево, Кв.5 П.V 442,  Градина/3-Та/  ,  Демокрация/П.Йосифов/  Павилион,  Искър/Кр.Раковски/  60,  Свети Спас/26-Та/  Черква,    Стопански Двор     Тодор Радунчев  2г, 8, 4

На 19.04.2021 г.  /13:01 - 15:00 ч. / -  Лозен,  Общ. Столична:   Георги Бенковски/Ал. Динков  14, 2, 5, 11, 6, 15, 9а, 7, 10, 12, 3, 4, 15, 13, 1,  Димитровче  5, 3, 1,  Кипарис/22/  5, 7,  Масларица/13-Та/  9, 28, 11, 10, 7, 17, 26а, 30, 14, 20, 19, 24, 18, 13, 16, 22, 15, 12,  Методи Бегов/9-Та/  2,  Могила/16-Та/  27, 47, 20, 10, 37, 71, 35, 14, 24, 59, 16, 33, 29, 12, 55, 43, 8, 22, 23, 25, 57, 45, 49, 51, 19, 21, 39, 53,  Рашовец  20, 14, 30, 34 Ярмомелка, 18, 28, 32, 16, 10, 34,  Роза  2, 4, 1, 8, 7, 3, 6, 5,  Рудината/10-Та/  2а, 3, 9, 15, 6, 8, 2, 10, 4, 7, 1, 11,  Св.Спас/Янаки Чокерски/  11, 19, 2, 5, 12, 10, 6, 8, 13а, 1а, 17, 15, 1, 4, 9, 14, 7,  Сергин Сердарски/11-Та/  14, 3, 21, 18, 20, 5, 21а, 10, 16, 23, 31, 24а, 24, 30, 28, 4, 8, 7, 6, 13, 27, 32, 1, 21б, 25, 2, 22, 12, 15, 7,  Суходол  3,  Суходол/27/  1, 2, 4, 5,  Съединение/Георги Димитров/  166, 164, 144, 179, 169, 162, 156, 181, 152, 146, 165, 185, 154, 175, 150, 195, 157, 142, 197, 167, 193, 161, 140, 187, 168, 155, 148, 171, 159, 138, 173, 160, 189, 177, 163, 158,  Христо Ботев/Ненко Попов/  14, 23, 12, 16

На 20.04.2021 г.  /09:01 - 10:00 ч. ; 15:01 - 16:00 ч. / -  Панчарево:   9271  ,  Пи000733, Яз.Искър, М.Коеджик

Община Подуяне  

На 19.04.2021 г.  /09:01 - 12:30 ч. / -  Жк.Левски В:   Владимир Вазов  90 Офис Сграда, Ъгълъ Кн.Тамара, 90, 19, 60, 1,  Левски Зона В  20, 18, 19, 1 19, 19

Община Сердика  

На 19.04.2021 г.  /09:30 - 15:00 ч. / -  Жк.Банишора:   Княгиня Мария Луиза/Г.Дим.  116 Вх-А

На 20.04.2021 г.  /09:30 - 15:00 ч. / -  Жк.Банишора:   Козлодуй  146,  Охрид/Станка Първанова/  55

На 23.04.2021 г.  /14:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Бенковски:   Геле Китов  2, 6, 8, 11, 5, 15-17, 12в, 7, 13, Упи, 69, 4-А, 4, 15, 1,  Глас Народен  12, 10,  Горна Махала  2, Стоп.Сгр. Пи 014122, 4,  Единство  10, С/У Бл.41а, 27а, 4, 29а, 45, 27, 21, 31, 8, 25, 35, 41, С/У Бл.41а Единство С/У 41а, 43, 2, 39, 23, 33, 47, 49, 37, 12, 19,  Зеленска  84,  Лазар Михайлов/Хр.Манов/  104, 92, 98, 99, 85, 94а, 108, 106, 100, 97, 87, 91, 110, 89, 102, 97 Кв.Бенковски, 93, 103, 95,  Обрадовци  2, 99, 1, 1 А,  Родна Песен  2, 1а, 4, 3, 18, 21, 14, 17, 1, 8, 9, 16, 7а, 13, 7, 19, 11, 5, 6, 15,  Родолюбие  ,  Северна  3,  Стар Кладенец  9а, 9, 7, 3, 20, 1а, 5, 1б, 1,  Яшарица  5, 6, 13, 8, 7, 4, 5а, 1, 2, 11, 3, 9

На 20.04.2021 г.  /09:31 - 15:45 ч. / -  Кв. Орландовци:   279-Та/Сердика/  8а, 2, 14, 1, 12, 16, 3, 1а, 1а Кв.Орландовци, 10,  Овчарска  22, 22б, 22, 22в, 22б, 22 3, 22, 28, 22 Б, 22 В,  Свобода  УПИ  I-1140а , Кв.52 М.Орландовци, 15а, 21, 16, 22а, 18, 20, 17, 34, 15, 25, 24, 14а, 22, 13, 28, 23, 32, 23а, 30, 11, 23б, 26,  Христо Станишев/Чавдарче/  63

На 22.04.2021 г.  /09:01 - 15:16 ч. / -  Кв. Орландовци:   Дупница/Дуп.Комуна/  20,  Кирил Пърличев/П.Мангов/  20, 7, 5, 8, 2, 14а, 14, 7а, 6, 4, 16, 12, 18, 5а, 10, 4-А,  Мара Бунева/Социалистическа  38, 40,  Първа Българска Армия  72, 137, 139,  Свързочник  10, 8, 5а, 6,  Съзнание  5, 13а, 5а, 13, 3 Магазин, 3, 9, 11, 7, 14, 15, 10,  Химик  9, 1, 4, 8, 9а, 7, 10, 5, 2а, 11, 8а, 12, 6, 2,  Христо Батанджиев/Ал.Матрос  22, 9а, 17, 29, 25 Къща, 5, 3, 21, 16, 10, 31, 8, 7, 12, 23, 9, 14, 18, 15, 11а, 19, 23а, 29а, 6, 4, 28, 20, 27, 13, 26, 24

На 19.04.2021 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Орландовци:   Мара Бунева/Социалистическа  79,  Староселска  19

На 20.04.2021 г.  /09:46 - 15:46 ч. / -  Кв. Орландовци:   Одеса  49

На 23.04.2021 г.  /09:30 - 15:00 ч. / -  Централна Гр.Част София Общ.Сердика:   Черни Лом  8, 10

Община Слатина  

На 21.04.2021 г.  /13:01 - 16:30 ч. / -  Жк.Гео Милев:   I-9506  ,  Асен Йорданов/Хо Ши Мин/  1,  Цариградско Шосе/Тракия/  111, 111 Сграда 6

На 23.04.2021 г.  /11:00 - 14:30 ч. / -  Жк.Гео Милев:   Андрей Николов/Съби Димитро 15, 21  ,  Едисон 46

На 20.04.2021 г.  /09:00 - 15:00 ч. /   На 21.04.2021 г.  /09:00 - 15:00 ч. / -  Жк.Гео Милев:   Борис Христов/Фильо Запрано 11

На 21.04.2021 г.  /09:00 - 10:30 ч. / -  Жк.Гео Милев:   Гео Милев 254 Вх.Б  ,  Горазд 16а

На 20.04.2021 г.  /09:00 - 10:30 ч. / -  Жк.Гео Милев:   Гео Милев 34  ,  Христо Максимов 68-70  ,  Шипченски Проход 51

На 23.04.2021 г.  /09:00 - 10:30 ч. / -  Жк.Гео Милев:   Голаш 2  ,  Калина Малина/Павел Лилов/ 12  ,  Светлоструй/Васил Мулетаров 10 Бл.22 Вх.В

На 22.04.2021 г.  /09:00 - 10:30 ч. / -  Жк.Гео Милев:   Горазд 15а  ,  Симеонов Век Бл.228 Вх.Б

На 19.04.2021 г.  /12:31 - 16:30 ч. / -  Жк.Гео Милев:   Дървеница  5,  Цариградско Шосе/Тракия/  125 6/41, 125 6/46, 125 6/42, 125 6/20, 125 6/47, 125 6/34, 125 6/27, 125 6/26, 125 6/7, 125 6/39, 125, 125 6/9, 125 6

На 22.04.2021 г.  /11:00 - 14:30 ч. / -  Жк.Гео Милев:   Калиманци 22 Вх.Б  ,  Попова Шапка/Станка И Любен 38

На 19.04.2021 г.  /09:00 - 15:00 ч. / -  Жк.Гео Милев:   Калиманци 33 Бл.101 Вх.А, Б, Е

На 20.04.2021 г.  /11:00 - 14:30 ч. / -  Жк.Гео Милев:   Коста Лулчев 15а  ,  Трудолюбие 7а Вх.Б

На 19.04.2021 г.  /09:00 - 10:30 ч. / -  Жк.Гео Милев:   Манастирска 40

На 19.04.2021 г.  /09:00 - 15:00 ч. / -  Жк.Христо Смирненски:   Слатина Бл.45 Г  ,  Христо Смирненски Бл.40а, 41а, 41 Вх.А, Б

На 20.04.2021 г.  /11:00 - 14:30 ч. / -  Жк.Христо Смирненски:   Слатинска/Червена Армия/ 101 Вх.А

На 19.04.2021 г.  /09:00 - 10:30 ч. / -  Жк.Христо Смирненски:   Христо Смирненски Бл.11

На 20.04.2021 г.  /09:00 - 15:00 ч. /   На 21.04.2021 г.  /09:00 - 15:00 ч. / -  Кв. Редута:   Асенова Крепост 12 Вх.А, Б, 16 Вх.В  ,  Братован 11 Вх.А, Б  ,  Велчо Атанасов 27 Вх.А, Б  ,  Георги Минчев 18-20, 26  ,  Гълъбец 18-22 Вх.А, Б  ,  Иларион Драгостинов 45  ,  Кадемлия/Георги Дамянов Йот 24, 26а, 28  ,  Кадин Връх 8, 9а, 13, 15  ,  Карлъка 27  ,  Острец 33, 35, 39  ,  Юндола 7

На 19.04.2021 г.  /12:30 - 16:30 ч. / -  Кв. Редута:   Атанас Узунов  8,  Васил Кънчев  Воц,  Велчо Атанасов  24 Магазин 5, 24 Ателие 12, 24 Гараж 2, 19, 24 Магазин 4, 24 Магазин 2, 24 Магазин 6, 26, 24 Ателие 10, 19, 30, 22, 24 Гараж 3, 19в, 24 Магазин 1, 24, 24 Магазин 3, 24 Гараж 1, 24 Ателие 11, 24 Ателие 6, 24 Ателие 14, 19, 24 Ателие 9, 27, 24 Ателие 13, 19,  Кобилино Бранище  18 Магазин 3,  Рибарица  17а, 1, 12, 17, 4, 6, 8 Маг.6, 2, 16, 21, 20, 8, 14, 3, 5, 18,  Слава  6 Гар.3, 7, 6 Мезонет 11, 6 Гар.2, 6 Гар.4, 6 Мезонет 10, 6, 4 Гараж 4, 4, 4 Гараж 3, 4 Гараж 1, 6 Офис 2, 4 Гараж 2, 6 Гараж 5, 4 Ателие, 4 Гараж 5

На 19.04.2021 г.  /11:00 - 14:30 ч. / -  Кв. Редута:   Боян Магесник/Свилен Русев/ 26  ,  Кутловица 19  ,  Царичина 1а

На 21.04.2021 г.  /11:00 - 14:30 ч. / -  Кв. Редута:   Каймакчалан 21, 29

На 19.04.2021 г.  /09:00 - 10:30 ч. / -  Кв. Редута:   Каймакчалан 46 Вх.В

Община Средец  

На 20.04.2021 г.  /08:31 - 12:00 ч. / -  Център - София Общ.Средец:   Ангел Кънчев  43,  Витоша  69а, 69б, 69,  Гургулят/Т.Киркова В.Благо/  8,  Неофит Рилски  42,  Патриарх Евтимий  58, 66а, 64, 62, 60, 66, 54, 66б, 66в, 56,  Хан Аспарух  24 Оф.3, 28, 24, 32, 26, 30, 43, 45,  Христо Белчев/Гаврил Генов/  43, 45, 47, 42, 50, 45б, 49, 51, 48, 42б, 44, 45а

На 23.04.2021 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  Център - София Общ.Средец:   Васил Левски  21,  Дякон Игнатий/Васил Левски/  17, 2, 19, 21, 21 Маг.№5, 2 Ет.3 И Ет.4,  Кузман Шапкарев/Поп Андрей/  9,  Стефан Караджа  7, 12г, 8, 5, 12

На 19.04.2021 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  Център - София Общ.Средец:   Граф Игнатиев  13 А

На 20.04.2021 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  Център - София Общ.Средец:   Граф Игнатиев  13 Б

На 21.04.2021 г.  /22:01 - 23:00 ч. / -  Център - София Общ.Средец:   Леге  10, 6,  Съборна  4, 1, 3

Община Столична  

На 23.04.2021 г.  /08:00 - 18:30 ч. / -  София:   Възкресение/Стоян Лепоев/  1,  Ген. Скобелев  2 Б Горнобански/Комун.Манифест  114 ;,  Зона Б-5-3  . 25 ;. 26 ;24 ;,  Никола Мушанов  114а ;,  Одрин  132 ;,  Суходолска  34

На 21.04.2021 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  София:   Ген.Паренсов   29

На 21.04.2021 г.  /08:00 - 18:30 ч. / -  София:   Зона Б-5  10 Б ;10 А ;5 Б ;5 В

На 22.04.2021 г.  /08:00 - 18:30 ч. / -  София:   Зона Б-5  2 Б ;2 Г

На 20.04.2021 г.  /08:00 - 18:30 ч. / -  София:   Зона Б-5  24

На 19.04.2021 г.  /08:00 - 18:30 ч. / -  София:   Зона Б-5  4,  Средна Гора  27 ;,  Три Уши/Адалберт Антонов/  12 ;,  Цар Симеон  200 ;212а ;163 ;149 ;216 ;160

На 24.04.2021 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  София:   Киноцентър  Киноцентър

На 19.04.2021 г.  /09:00 - 12:30 ч. / -  София:   Левски В Бл.4 Бл.5

На 20.04.2021 г.  /09:30 - 12:30 ч. /   На 21.04.2021 г.  /12:46 - 16:30 ч. / -  София:   Надежда 5  535, 533

На 24.04.2021 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  София:   Ул.&Quot;Кумата&Quot; 84   Снимачно Студио

На 21.04.2021 г.  /09:01 - 15:30 ч. / -  София:   Център  Бу Христо Ботев 74 ;Бу Христо Ботев 76 ;Бу Христо Ботев 84 ;Бу Христо Ботев 79. ;Жк Света Троица/Вълчо Иванов/ . 375 Б ;Бу Сливница 214 ;Жк Света Троица/Вълчо Иванов/ . 378 Б ;Жк Света Троица/Вълчо Иванов/ 1 356,  358 ;Жк Света Троица/Вълчо Иванов/ . 146 Д ;Бу Сливница . Тц Илинден ;Ул Цар Симеон 233 ;Жк Захарна Фабрика . 38 А ;Жк Захарна Фабрика . 40 ;Жк Захарна Фабрика . 33 ;Жк Захарна Фабрика . 62 Абв

На 20.04.2021 г.  /09:01 - 15:30 ч. / -  София:   Център  Ул Зайчар 72 ;Ул Зайчар 116 ;Жк Илинден . 4 ;Жк Разсадника . 62 ;Ул Ташкови Ливади/Батул.Битка/ 19 ;Жк Красна Поляна I Част 1 39 ;Жк Красна Поляна I Част 1 12 ;Бу Възкресение/Стоян Лепоев/ 132а ;Бу Възкресение/Стоян Лепоев/ 132а ;Жк Западен Парк/Христо Михайло . 101 ;Жк Западен Парк/Христо Михайло М/У 43-46 ;Жк Западен Парк/Христо Михайло . 44 Б ;Ул Княз Борис I 154

Община Студентски Град  

На 24.04.2021 г.  /08:30 - 14:30 ч. / -  В.З.Малинова Долина Общ. Студентски Град:   София Парк  Бл 16 Б

Община Триадица  

На 22.04.2021 г.  /09:00 - 16:16 ч. / -  Жк.Гоце Делчев:   Витоша   200,  Димитър Манов   33,  Метличина Поляна/Васил Ленк  18,  Никола Славков   31, 41

На 20.04.2021 г.  /09:01 - 13:00 ч. / -  Жк.Иван Вазов:   Бурел/Цона Петкова/  56, 64, 62, 60, 47, 58,  Витоша  121, 107, 113, 127, 111, 109,  Забърде/Петко Карамешев/  2

На 19.04.2021 г.  /09:00 - 16:16 ч. / -  Кв.Манаст.Ливади - Изток:   Витоша   70, 150, 166,  Деде Агач   60а,  Деян Белишки   46,  Луи Айер/Никола Каменов/  13, 159, 229, №82,  Мидия   10,  Нишава/Георги Аврамов/   159, 163 А,  Околовръстен Път   79,  Руен   20,  Стрелбище   4, 10а, 7б,  Тодор Каблешков  97, 97,  Шарл Шампо/407 И 414/   112,  Ярослав Вешин   6, 10

На 20.04.2021 г.  /15:01 - 16:00 ч. / -  Център - София Общ. Триадица:   20-Ти Април  3, 17,  19,  20 ; ,  Бул. Македония    30,  32,  34,  Лайош Кошут  1, 3, 9а, 5, 9,  Ул. Владайска    55,  57.   ,  Христо Ботев  17, 23, 17 Б, 27, 25, 15, 21, 29, 31-А, 31, 31а

На 22.04.2021 г.  /13:31 - 14:30 ч. / -  Център - София Общ. Триадица:   Алабин И.Вл.  Алабин И Самуил,  Позитано  9, 9а М.17, 7 3, 9а 7, 9а 7, 7 Маг.4, 9 1, 9, 9 Офис, 7, 9 2, 7, 9 1, 9 2, 9 1-2, 9а Магазин №23, 9 1/Б, 7 Оф.3, 9 7, 9а 1, 9 1,  Три Уши/Адалберт Антонов/  6 А, 10б, 10 Маг,  10б, 9, 10а 5, 6а 5, 10 Табло Сутерен, 66 4, 10 Оф.1, 9, 10а Офис 17-А, 10а Маг.6, 10 6, 10а Магазин 1, 10а, 8, 10, 10 Оф 3а, 6а, 10 6, 6 А 5, 8, 6, 10 Оф 3, №6б

На 20.04.2021 г.  /12:01 - 13:00 ч. / -  Център - София Общ. Триадица:   Бул. Тотлебен    №2, 2а, 4,  6,  Владайска/Димо Хаджидимов/  79, Ъгъла С Бул. Скобелев   №42, 44,  Ген. Скобелев  58, 56,  Григор Пърличев  9, №7,  Дамян Груев/Ген.Христо Миха  40-4, 36-8, 40-8, 29, 36-2, 42, 40, 36-4, 36-15, 40-3, 36-5, 36-20, 36-18, 36-13, 36-16, 40-7, 36-10, 36, 38, 40-11, 36-6, 40-9, 36-1, 40-6, 36-19, 27, 34, 36-11, 36-3, 40-1, 40-5, 40-12, 40-10, 36-7, 36-14, 36-9,  Македония  50,  Македония/Димитър Благоев/  50, 50а

На 20.04.2021 г.  /13:01 - 17:00 ч. / -  Център - София Общ. Триадица:   Бул.Витоша   10 Магазин,  Цар Асен   11, 13

На 23.04.2021 г.  /12:01 - 13:00 ч. / -  Център - София Общ. Триадица:   Витоша  10, 14, 16,  Ул. Денкоглу    13,  15 А, 15 Б, 15 В, 17,  22,   Ул. Цар Асен  I  13, 15;

На 21.04.2021 г.  /13:31 - 14:30 ч. / -  Център - София Общ. Триадица:   Витоша  12,  Иван Денкоглу  15, 26, 28, 15б, 24, 15в, 17, 30, 13, 15а,  Кърниградска/Гочо Гопин/  13 Къща, 7-11 Сол.Студио, 1, 7, 13, 3, 5, 7-11,  Цар Асен  15 Офис 2 Партер, 11-13, 15 Офис 3 Партер, 13, 15 Магазин 1, 11, 15 Офис 4 - І Етаж, 12, 16, 15 Офис 5 Етаж 1, 15 Офис 1 - І Етаж, 15, 15 Офис 2 - І Етаж, 15 Магазин 2, 15 Офис 3 Етаж 1, 15 Офис 1 Партер, 14

На 23.04.2021 г.  /15:01 - 16:00 ч. / -  Център - София Общ. Триадица:   Доспат  50, 23,  Княз Борис I  25, 23, 17, 14, 1 14, 11, 15, 21, 12,  М. Буката,  УПИ  I,  Кв. 367  ,  Свиленица  1,  Тунджа  33, 33а, 42, 33б, 38,  Шандор Петьофи  36, 40, 38

На 22.04.2021 г.  /15:01 - 16:00 ч. / -  Център - София Общ. Триадица:   Ивайло  13, 1, 7, 10, 12, 14, 9, 3, 11, 5,  Уилям Гладстон  3,  Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/  3, 1,  Христо Ботев  26, 26 Маг.1, 28, 34, 30

На 21.04.2021 г.  /12:01 - 13:00 ч. / -  Център - София Общ. Триадица:   Княз Борис I  55, 59, 39, 49, 43, 41, 47, 51, 61, 57,  Неофит Рилски  13, 11, 31, 7, 21, 23, 12, 16, 4, 2, 19, 6, 9, 8, 13б, 15, 18, 14, 10, 17,  Цар Самуил  19, 17, 12 , , 13, 27, 9, 10, 12, 15, 21, 11, 8

На 23.04.2021 г.  /13:31 - 14:30 ч. / -  Център - София Общ. Триадица:   Княз Борис I  60,  62,  64,  66,  68,  70 , 72 , 74,  Неофит Рилски   23,  23 А,  25,  27,  29,  20,  22,  24,  26,  Петър Парчевич  31, 20, 26, 29-31, 24, 18, 22, 22а, 29, 25, 22-24, 28, 30,  Ул.Цр  Асен  I  36

На 21.04.2021 г.  /15:01 - 16:00 ч. / -  Център - София Общ. Триадица:   Петър Парчевич  27,  Солунска/Васил Коларов/  44, 48, 42, 46, 40,  38,  40, Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/  18, 20-22,  Цар Самуил  34, 36, 38, 32, 30, 28,  30,  32.

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“,   на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии,   текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg,   за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове,   с цел обезопасяване на съоръженията за работа,   осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията,   върxу които са извършвани планирани дейности,   се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването,   чиято продължителност е под 5 минути.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

 

 

© 2021 Столична община р-н ПАНЧАРЕВО.Всички права запазени. Дизайн и разработка: Comtechsys