РЕМОНТИ И ИНФРАСТРУКТУРА

Планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 06 юли – 10 юли 2020 г

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 06 юли – 10 юли 2020 г, включително:

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улица, квартал, УПИ, ПИ/

София-Град
Община Банкя
На 08.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: III-723 Кв.163 , XXVI-331 Кв.159 Клисурска Махала, Георги Бенковски 38, Захари Стоянов 59, 22, 61, 49, 56, 58 УПИ1-706 Кв. 126, 33, 53а, 47, 44, 41, Края М.Клисурска
М-Ла, 51, 20, 42, 34, 34а, 67, 55, 46, 45, 63, 39, 71, 35, 52, 36, Къща, 53, 37, 54, 31а, УПИ II-731, Кв.163, Клисурска , УПИ III-2170 Кв.153
На 06.07.2020 г./09:16 - 13:16 ч./ - Банкя, Общ. Столична: В.З.Бели Брег УПИ III, Местност Полето , УПИ III - 3015 , Кв. 27 , УПИ I-3008 М.Бели Брег , УПИ I-83, Кв.21 , УПИ VII-3015, Кв.27 М.Бели Брег
На 06.07.2020 г./12:31 - 16:16 ч./ - Банкя, Общ. Столична: XI-236 Кв.1356 , Варна 4, Гр.Банкя УПИ ХХХ-2457 Кв.134 , Знеполе УПИ XXVI-1966 Кв.135 02659.2198.28, Кв.Св.Стефан УПИ ІХ-1966, Кв.134, УПИ ХІ-1966, Кв.135, УПИ ХІ-1966, Кв.134, Лом 6, 22, 16, 20, 2, 8, УПИ III-2046 , УПИ XXVII 1966 Кв 135 , УПИ XXVIII-29, Кв.134, 02659.2198.2509 , УПИ-III-2044, Кв.135
На 06.07.2020 г./12:31 - 16:16 ч./ - София: 1-ва 17 Кв.134
На 07.07.2020 г./09:16 - 13:16 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Родина 40, 36, 30, 32
На 07.07.2020 г./12:16 - 16:16 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Витоша/М.Палаузов/ 23, Гергина 3, 16 Строеж, 5, 18 Строеж, Листопад/Пирин/ 7, 12а, 12, 10, 5, Преслав/Кр.Кюлявков/ 10 Жилищна Сграда, 1, 5, 1, 6, 4, 2, 16, 2, 8, Странджа 16, 2а, 14, 13, 12, УПИ IV-1856, Кв.15 , Юрий Гагарин 28, 22, 13, 13, 48, 33, 50, 38, 27, 35, 23, 54, 27, 15, 22а, 36, 36а, 40, 24, 19, 44, 26, 10, 42, 46, 37, 40, 52, 39, 22, 36, 21, 17, 42, 54, 25, 44, 34, Янтра/Язовирка/ 1, 10
На 08.07.2020 г./09:01 - 13:16 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Майор Коста Паница/Толбухин 49, №53, 37в ул.Бански Рид, 66, 41а, 51, Мест.Бански Път , УПИ -1745 М. Бански Рид , УПИ Хiх-1678 Кв.145г
На 08.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./ - София: Захари Стоянов 37
На 08.07.2020 г./12:46 - 16:16 ч./ - Банкя, Общ. Столична: УПИ I-467, Кв.27а, Кв.Градоман , Цар Симеон 114г, 114б, 114а, 114и Кв. Градоман, 114в, 114е, УПИ ХХХII-527, Кв.26, 114д, Цар Симеон УПИ ХLІV-475 Кв.21
На 09.07.2020 г./09:01 - 13:16 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Изворна 12, 10, Майор Коста Паница/Толбухин 37б, 37а, Тенев Баир 27, УПИ 2-2419, 29
На 09.07.2020 г./13:01 - 16:16 ч./ - Банкя, Общ. Столична: VII-12, Кв.12а , Мусала/15-та/ 78, УПИ XXX-2485 Кв.7 /32216.2334.307/ , УПИ XXXIV-2485 Кв.7
На 09.07.2020 г./13:01 - 16:16 ч./ - Иваняне: I-12 Кв.12а , УПИ IX-11 Кв. 12а , УПИ ХХХII-371, Кв.7 , ХХVIII-2485, Кв.7 Идент.32216.2334.303
На 10.07.2020 г./09:01 - 13:16 ч./ - Дивотино: III Кв.30 , XI Кв. 16 , М.Габер , М.Габер , ПИ III Кв.12
Община Витоша
На 06.07.2020 г./09:01 - 16:16 ч./ На 07.07.2020 г./09:01 - 16:16 ч./ На 08.07.2020 г./09:01 - 16:16 ч./ На 09.07.2020 г./09:01 - 16:16 ч./ На 10.07.2020 г./09:01 - 16:16 ч./ - Владая: 22-ра, Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Малка Поляна 1, 5, Приплат 33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24
На 06.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ - София: Белмекен, Суходол ул. Жоте Илков, ул. Брегалница, ул. 2-Ри Юни , ул. Кирил Христов, ул. Златна Есен ;, ул. Бели Брод, ул. Банска Бистрица; ул. Ветрушка, ул. Иван Сусанин, ул. Казбек , ул. Кота 1050, ул.Камчатка, ул.Купените, ул. Деспот Слав/Дим
На 06.07.2020 г./09:01 - 16:16 ч./ - София: 1-ва В.З Бояна Кв 13 УПИ ХХХV, УПИ ХХХІІ - 885кв13, В.З.Бояна УПИ ХХХІІ-885 Кв13, 732-ра/Витоша/ 38, 19, 17, 22, 13, Кв. 18б, 19г, 19а, 775-та/Витоша/ 12, 9-та Кв.13 УПИ ХХІІІ, Бояна, Войнишко Въстание 2, 35 ул. Превалски Езера, Гробарска 2, Зелен Парк , Офелиите /Владая/, Подграмада 24, 30а, 45, 45а, 43, Ъгъл ул.732, 26, 53 Кв.18а, 45в и ул.732, 49, 30, 51, 28, УПИ ХІ 818, 41, 55, УПИ ХІІІ-830/831 Кв.18б, 20, 39, Кв.18б, Проф. Илия Йосифов 1, 5, ул.Проф.д-р Коста Стоянов 7б, 7а, 7в, Бояна
На 06.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./ - София: 45-та /Кв.Симеоново/ 15, 11, 16 ПИ 1301 К.Л. 702, 24, 8, 14, 10, 7, 12, 5, 9, 18, 1, 2, 4, 3, 47-ма /Кв.Симеоново/ 12, 48-ма /Кв.Симеоново/ 34, 32, 11, 49-та /Кв.Симеоново/ 20, 17, 24, 15, 21, 25, 18, 27, 23, 16, 50-та /Кв.Симеоново/ 15, 51-ва /Кв.Симеоново/ 3, 3а, 13, 5, Ъгъла ул.52-ра, 7, 16, 11, 1а, 1б, 1, 2а, 4, 52-ра /Кв.Симеоново/ 5, 3, 2а, 2, 1, 53-та /Кв.Симеоново/ 10, 13, 12, 1, 11, 9, 7, 7а, 5, 3, Босилек /Кв.Симеоново/ 42, 51, 43, 60, 47, 40, 49а, 36, 56, 45, 49, 44, 53, 46, 37, 33, 51а, 50, 53 Офис, 24, 62, 52, 58, 41, 54, 39, 35, 64, 48, Иван Владислав 2, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, ПИ 68134.1973.177 , Симеоново 1 ул.49
На 06.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./ На 07.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./ На 09.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./ На 10.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./ - Владая: Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Балабановец 1, Боровинка 4, Калиница 5, 3, 4, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Сребрист Бор 2, Сърна 10, 11, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1
На 06.07.2020 г./10:31 - 12:30 ч./ - София: УПИ І-190, УПИ ІІІ-1909 Кв.104
На 07.07.2020 г./08:31 - 16:30 ч./ - София: Драгалевско Шосе 185, Драгалевци Кв.130 Пл.13/, Драгалевци Разширение-Север ІІ Част , Драгалевци-разширение Север Iv-1651 Кв.129, Черни Връх 187, 183в, 183б, 187а, 189, 181б, 183
На 07.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ - София: Кв. Суходол , ул. Момина Сълза / Кв.Симеоново , Суходол Местност Горен Смърдан ;, ул. Лъвски Рид, ул. Мадара
На 07.07.2020 г./09:00 - 18:30 ч./ - София: 505/Драгалевци/ 16, 506/Драгалевци/ 5а, 508/Драгалевци/ 34, 18, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/ 2а, 2, 4, 7а, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/ 2, В.З. Симеоново - Драгалевци 1 На ул.506а, 5а На ул.506а, Павел Дованлийски 2, 2а, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/ 26, 22, 20, 31, 25, 21, 29, 19, 17, 23, 26а, 24, 4, 30, 8, 33
На 07.07.2020 г./09:01 - 16:16 ч./ На 08.07.2020 г./09:01 - 16:16 ч./ На 09.07.2020 г./09:01 - 16:16 ч./ На 10.07.2020 г./09:01 - 16:16 ч./ - София: Войнишко Въстание 2, 35 ул. Превалски Езера, Офелиите /Владая/
На 07.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./ На 10.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./ - София: Офелиите /Владая/ 1, 14, 16
На 07.07.2020 г./09:46 - 12:00 ч./ - София: Вец Симеоново , Околовръстен Път 143 , 131
На 07.07.2020 г./10:01 - 16:16 ч./ - София: 304-та /Драгалевци/ 4, 9, 2, 6, 7, 3, 12, 305-та /Драгалевци/ 9, 18, 14, 12, 2, 4, 13, 6, 5, 3, 16, 10, 8, 11, 308-ма-ма 8а, 308-ма-ма /Драгалевци/ 6, 2, 324-та /Драгалевци/ 7, 5, 7 В.З. Киноцентъра Ііч, 10, 12, 1, 14, 9, 3, 325-та /Драгалевци/ 6, 8, 12, 10, 326-та /Драгалевци/ 1, 10, 7, 4, 9, 5, 4а, 3, 6, Андрей Бачковски 2, Лешникова Гора Ул Лешникова Гора /Ул 305/, Местност Киноцентъра 2, ул.Мати Болгария 8
На 07.07.2020 г./10:01 - 16:30 ч./ - София: Малинова Долина УПИ XVIII-474, 483, Кв.5, София Парк 122, 136, 140, 123, 138, 139, 122, 124, 142, 132, 134, 123, 141, 137
На 08.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ - София: Кв. Суходол ул. Овче Поле, ул. Николай Хрелков ; ул. Мур, Бул. Никола Петков/П.Напетов/, ул. Мусала , ул. ПИрин , ул. Народен Певец, ул. Пелистер
На 08.07.2020 г./09:16 - 16:16 ч./ - София: 203-та/Драгалевци/ 20, 26а, 209-та/457/ 13, 209-та/Драгалевци/ 9, 11, 210-та Накрая, 211-та/Драгалевци/ 3, 13, Вила, 6, 9, 15, 7, 8, 4, 2, 212-та/Драгалевци/ 4, 14, 8, 2, 5, 1, 9, 16, 11, 7, Бяла Мура 4 В.З.Стадиона Драгалевци, В.З. Симеоново - Драгалевци - Стадиона/, д-р Кръстьо Кръстев/211-та 15, Драгалевци Под Стадиона Кв. 149/, Под Стадиона, Под Стадиона Кв.147 П-Лх1 735/, Под Стадиона Кв.148/, 5а ул.Проф.Стойко Стойков №5а, Кв, 148 Пл.11-1234/, 8 ул.Бяла Мура 8, Невена Коканова 11, № 8, 9, № 5, 11 Ап. 2, Проф.Стойко Стойков , ул. Нейчо Попов- ул.Н.Коканова , УПИ XII-1735, Кв.147, Под Стадиона Драгалевци
На 09.07.2020 г./08:31 - 17:15 ч./ На 10.07.2020 г./08:31 - 17:15 ч./ - София: 740-та/Овча Купел/ , 741-ва/Овча Купел/ 6, 3, 742-ра/Овча Купел/ 3, 14, 1, 16, 12, Белите Борове 1, 3, Вз Горна Баня Xv-1327 Кв.51а, Войнишко Въстание 15, 11а, 17, 18, 11, 16, 9а, 7, 9, 12а, Лебед/Кв.Горна Баня/ 4, Люлинско Поточе 31, Маджарица 5, 6, 11, 20, 19, 4, 21, 2, 3, И ул. 742, 17, 12, 1, 23, 15, Поглед 20, 18, 15, 23, 25, 21, 28, 22, 9, 32, 19, 1, 34, 16, 11, 14а, 12, 13, 20а, 30, 27, 27а, 36, 4, 3, 1, 10, 6, 12, Равнище/Кънчо Стоилов/ 65, 64, 69, 73, 62, 69а, 2, Св.Крал/Кирковска Трибуна/ 2
На 09.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ - София: ул. Пирин, ул. Плевен, ул. Преки Път/Димитър Монов/ , ул. Проф.Иван Дуйчев/Знаменосец, ул. Равен, ул. Ралевица
На 09.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./ - София: ул. 82-ра /Кв.Симеоново/ 2, 17а, 2 Св.Магдалина, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Света Магдалена 19, Света Магдалина 82, ул.60 Края, 73а, 74, УПИ III-107 Кв.30
На 09.07.2020 г./09:16 - 16:30 ч./ - София: 187-ма Кв.Мал.Долина/Младос 2, 20, Кафе, 6, 4, 22, 18, 192-ра Кв.Мал.Долина/Младост 7, 192/В.З.Малинова Долина/ 6, 1, 8, 11, 4, 193/В.З.Малинова Долина/ 6, 196/В.З.Малинова Долина/ 8, 23, 16, 9, 11, 13, 21, 10, 17, 12, 15, 7, 14, 198/В.З.Малинова Долина/ 2, 201/В.З.Малинова Долина/ 13, 8-ма-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 4, 6, 2, Ix-455, 464, 473, 475, Кв.5 , Архитект Васильов И Цолов 26, Бистришко Шосе 1а, 3, 11, 15, 1, 9, 16, 13, 7, В.З. Малинова Долина УПИ-IX , Малинова Долина ул.Златна Рибка, УПИ XXXIX-20 Кв.14, Малинова Долина I-598 Кв.1а
На 09.07.2020 г./09:30 - 15:30 ч./ На 10.07.2020 г./09:30 - 15:30 ч./ - София: Лъвски Рид 10
На 09.07.2020 г./09:31 - 16:16 ч./ - София: ул. 410 39
На 09.07.2020 г./09:31 - 16:30 ч./ На 10.07.2020 г./09:31 - 16:30 ч./ - София: Лунна Папрат/669/ 1ж, 1е, 1а, 1б, 1г, 1в, 1д
На 10.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ - София: ул. Родопски Извор, ул. Симеон Радев/Кирил Янев/ ул. Синанишко Езеро
На 11.07.2020 г./08:00 - 14:30 ч./ - София: Ген. Суворов 5, Казбек 8, 12б, 10, 1, 12, 12, 12 12б, Слънце 10, 8, 2, 4, 6, Слънце /Драгалевци/ 2, Цар Борис III/Девети Септ. 171, 177, 169, 195, 181, 167
Община Връбница
На 09.07.2020 г./10:31 - 16:00 ч./ - София: 3019-та /Връбница/ 2, 4, 9, 3, 5, 3020-та /Връбница/ 8, 1, 24, 11, 28, 10, Нпз Орион, 32, 14-16, 12, 4, 22, 30, 20, 6, 16, 6, 3021-ва /Връбница/ 3, О, 1, 737-ма-ма 3, Адам Мицкевич/Раб.Класа/ 8, Виделина 4, 13, 5, 1, 21, 2, 12, 10, 17, 10б, 11, 6, 9, 7, 8, 9, Връшка Чука 5, 4, 8, 2, 9, 6, 3, 14, 12, 10, 7, 1, Маслиново Клонче 13, 1, 11, 15, 19, 17, 15а, 9, 2, 2, 3, 7, Модерно Предградие 5 ул.737, 5 ул.737, Проф.Янаки Моллов/Стачник/ 1
На 07.07.2020 г./09:31 - 12:30 ч./ - София: Обеля ул.19та, Обеля ул.2ра, ул.3та, ул.14, ул.15та
На 10.07.2020 г./09:46 - 13:30 ч./ - София: Европа/Баба Парашкева/ 2 1, 2, 2а
На 10.07.2020 г./13:46 - 16:30 ч./ - София: Модерно Предградие ул.Топола №5
Община Възраждане
На 06.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./ - София: Гюешево/Ламби Кандев/ 12, Западен Парк/Христо Михайло 1, Сердика 1 Баталова Воденица
На 06.07.2020 г./09:16 - 16:30 ч./ - София: Сердика 12а, 12
На 11.07.2020 г./08:30 - 14:30 ч./ - София: Георг Вашингтон 35, 45, 49а, 39, 33, 41, 37, 16, 43, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 47, Лозенград 1, Цар Симеон 92, 69, 71, 94, 73, 90а, 90б, 90
Община Илинден
На 06.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ - София: Захарна Фабрика 40 ;41 Б ;41 В
На 06.07.2020 г./09:01 - 16:16 ч./ На 08.07.2020 г./09:01 - 16:16 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 145в, 145 В, УПИ I, Кв.8
На 07.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ - София: Захарна Фабрика 40 ;42 ;42 1
На 08.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ - София: Захарна Фабрика 44 ;44 1 ;58
На 09.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ - София: Захарна Фабрика 58 ;59
На 10.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ - София: Захарна Фабрика 59 ;60 ;60 1
Община Искър
На 06.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч./ На 07.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч./ На 08.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч./ На 09.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч./ На 10.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 1 Блок 113 Вх.В, Б, А Д, Блок 114 Вход Д, Г, А, 116 Вход Г, Б Блок 115 Вх Б
На 11.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 1 113 Вх. Г, 116 Вх.Д, 114 Вх. Б

Община Красна Поляна
На 07.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./ - София: Александър Стамболийски 237, 239 Офис 2, 239 Гар.2, 239 Гар.1, 239, 239 Партер
На 07.07.2020 г./09:16 - 16:30 ч./ - София: Александър Стамболийски 247, 1, Пазар Дамарче, Разсадника 75, До 11, 11
На 08.07.2020 г./09:16 - 16:31 ч./ - София: Красна Поляна III Част 337, 37а, 337а, 337б, 37б, Уста Генчо
На 11.07.2020 г./08:30 - 14:30 ч./ - София: Алеко Туранджа/Ком.Манифест До Бл 11, Разсадника 11, 11, До 11, 11, 11 Битови Услуги
Община Красно Село
На 06.07.2020 г./08:30 - 16:00 ч./ - София: Метличина Поляна/Васил Ленк 31 Вх.Б
На 06.07.2020 г./09:00 - 12:00 ч./ - София: Ген. Тотлебен 22, 24, Георги Данчов Зографина 1, 2, 3, Кирил Пейчинович 2, 1, 4, 12, 8, 6
На 06.07.2020 г./10:00 - 16:16 ч./ - София: Ами Буе 2, 3, 17-23, 25, 45, Бузлуджа 2, 8, 9, 10, 18, Ген. Тотлебен 43-45, 97, Иван Йончев 5 Бл.2, Св.Георги Софийски 1, 15, 24, 52, Свети Иван Рилски 24, Феликс Каниц 6-8
На 07.07.2020 г./10:00 - 16:16 ч./ - София: Борово Бл.210 Вх.Д, Е, Бл.211 Вх.В, Г, Красно Село Бл.211 Вх.А, Бл.213 Вх.А, Б, 195, 196, 208, 209 Вх.Е, Царица Елеонора 1а, 6, 15
На 08.07.2020 г./10:00 - 16:16 ч./ - София: Красно Село Бл.205, 211 Вх.Д, Е, Пчела Бл.206 Вх.А, Б, 21
На 08.07.2020 г./12:01 - 15:00 ч./ - София: До Славовица 24; Фитнес , Георги Измирлиев/403/ 24, 20 121 Оу г.Измирлиев, Детска Градина Талант Одз 43
На 09.07.2020 г./10:00 - 16:16 ч./ - София: Красно Село Бл.201 Вх.В, Г, 203, 204 Вх.А, Царево Село 3, 2
На 10.07.2020 г./09:01 - 16:00 ч./ - София: Дамян Груев/Ген.Христо Миха 9 , 7
На 10.07.2020 г./10:00 - 16:16 ч./ - София: Ворино/Ат.Дамянов/ 15, 18, 21, Дойран 29, Царево Село 1
Община Кремиковци
На 07.07.2020 г./08:30 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./08:30 - 16:30 ч./ На 09.07.2020 г./08:30 - 16:30 ч./ На 10.07.2020 г./08:30 - 16:30 ч./ - Бухово: ул. 1 Май 1
На 07.07.2020 г./08:30 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./08:30 - 16:30 ч./ На 09.07.2020 г./08:30 - 16:30 ч./ На 10.07.2020 г./08:30 - 16:30 ч./ - София: Боримечката /Сеславци/ 5, 2, 3, 9, 1, 11а, ПИ 68134.8270.196, 13, 11, г.С.Раковски 3 Кв.Сеславци, Георги С. Раковски /Сеславци/ 1, 8, 6, 2, 7, 4, 10, Кокиче /Сеславци/ 9, 11, 7, 6, Корбул /Сеславци/ 3, 1, 5, Митко Палаузов /Сеславци/ 5, 10, 2, 6а, 3, 4, 6, Стара Планина /Сеславци/ 25, 6, 17, Стефан Караджа /Сеславци/ 43, 45, 33, 39, 41, Хаджи Димитър /Сеславци/ 8, 1, 13, 6, 4, 5, 2, 4а, 7, 9, 3, 2 Кв.Сеславци-Строеж, Цанко Церковски /Сеславци/ 33, 26, 35, 28
На 09.07.2020 г./09:00 - 12:15 ч./ - София: Асф.База
Община Лозенец
На 10.07.2020 г./09:16 - 16:30 ч./ - София: X-1268, Кв.63, Симеоновско Шосе 166, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 164, 97г, 152, 160, 90, 98, 166а, Вила 565, 166 Тдо Спа, 102, 84, 166 Он, 166 Ас, 166 Котле, 97а, 166, 94, 148, 100, 96а, 96, УПИ VIII-1268, Кв.63
На 07.07.2020 г./08:30 - 16:00 ч./ - София: ул. Милин Камък 58
На 07.07.2020 г./09:00 - 14:00 ч./ - София: ул. Бадемова Гора 18
На 07.07.2020 г./13:01 - 16:00 ч./ - София: Русалийски Проход 12 У-Ще 6-То Помощно;7, 9, 11; Страцин №3, 5, 7, 9(Ресторант), 11, 13, 15, 8, 10, 12
На 08.07.2020 г./09:00 - 12:00 ч./ - София: Черни Връх 51д Маг.1, 51д Оф.10, 51д Мг.4, 51д Он-Гараж, 51д Оф.14, 51д Он, М/У 51-Б И № 51-Д /До Автомивка/, 51д Оф.12, 51д Аб, 51д Мг.3, 51д Маг.2, 51д Ас, 51д, 51д Оф.13, 51д Оф.11
На 08.07.2020 г./09:31 - 11:30 ч./ - София: Люботрън/Ангел Гергов/ 12 .21 Су Христо Ботев
На 09.07.2020 г./09:31 - 13:00 ч./ - София: Банат/Курск/ 3, 5, Бл. Лозенец, Козяк 17, Бл. 4 Вх.А И Б , №19 Блок Перун, Бл.18 Вх.А, Б, Ви Г, Никола Й.Вапцаров 23, 31, 9, 17 Оф.1, 33, 17 Офис 2, 17, 17 Офис 17 19, 21, 29, 31, 33, Страцин , 17, 19
На 09.07.2020 г./13:31 - 16:00 ч./ - София: Черноризец Храбър 2, 2, 4, 3
На 10.07.2020 г./09:31 - 11:30 ч./ - София: Васил Кирков И Ягода, Златовръх/Лука Кунин/ 27, 25, 37 Лозенец, 37-41, 31-35, 37-41, 19, 37, 37, 40, 31-35, 29, 15, Кораб Планина/Илия Филипов/ 73, Пейо К.Яворов 18, Проф.Хараламби Тачев 4, 18, 6, 14, Симеоново 25, 11, 4, 1, 21, 23, 13, 8, 19, 6, 21 Мезонет, Ягода 4
На 10.07.2020 г./12:01 - 14:00 ч./ - София: Бигла 35-37, 40, 39
На 10.07.2020 г./14:16 - 16:00 ч./ - София: Драган Цанков 18, 109, Елин Пелин 2, Митрополит Кирил Видински 4, 13, 2, Цанко Церковски 3, 4, 5, 2, 1
Община Люлин
На 06.07.2020 г./09:30 - 15:00 ч./ На 07.07.2020 г./09:30 - 15:00 ч./ На 08.07.2020 г./09:30 - 15:00 ч./ - София: Люлин 10 137, Люлин 9 962
На 08.07.2020 г./10:31 - 16:00 ч./ - София: 357-ма-ма/Връбница/ 16, Адам Мицкевич/Раб.Класа/ 3, 2-А, 2а, 1, 7, 3а, 5, 15, 11, 13, 5а, 4, 9, 3, 17, 1, 9а, 2а, Връх Манчо 8а, 7а, 5, Кутловица/Михайловград/ 6, 2, 5, 4, 1, 1а, Подкрепа 12, 4, 6, Справедливост/Червени Ескад 9, 12, 4, 7, 10, 1, 3, 7а, 4а, 5, 8, 11, 6а, 8а, 11а, 10а
На 09.07.2020 г./09:30 - 15:00 ч./ На 10.07.2020 г./09:30 - 15:00 ч./ - София: Люлин 9 915
На 10.07.2020 г./10:31 - 16:30 ч./ - София: Обеля Обелско Шосе 7
На 10.07.2020 г./12:31 - 16:16 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Мир Хиподрума, Б - Хиподрума, До Хиподрума, А - Хиподрума
На 10.07.2020 г./12:31 - 16:16 ч./ - София: Шосе Банкя Имот №008030 Склад
Община Младост
На 07.07.2020 г./08:46 - 13:00 ч./ - Горубляне, ИКЕН НАРА ЕООД
На 06.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч./ - София: Кв. Полигона Блок 31, Младост 1 29а Вх Б
На 06.07.2020 г./09:01 - 14:00 ч./ - София: Димитър Моллов/Акад.Е.Павло 24 Жк Младост, 24 Жк Младост 1, 24 Младост 1, 24, Младост 1 Окр.Болница, 20, 22, 23, 27, До Бл.18, До Окръжна Болница, 23
На 07.07.2020 г./08:46 - 13:00 ч./ - София: ул. 1-ва Горубляне
На 07.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч./ На 08.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч./ - София: Кв. Полигона Блок 31, Младост 1 Блок 13
На 07.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 4 433, До 433, 433, ТП До Бл.431, До Бл.433-Поща
На 08.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 3 Пред Бл.350, 394, 349, 1 348, До 350, До 349, 346, 348, 350
На 09.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч./ - София: Младост 1 Блок 13, Младост 1 Блок 6 Вх. В
На 09.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 4 471, 472
На 10.07.2020 г./09:00 - 16:00 ч./ - София: Младост 1 Блок 13, Младост 1 Блок 6 Вх. Г
На 10.07.2020 г./09:16 - 16:30 ч./ - София: Младост 4 485, 485
Община Надежда
На 09.07.2020 г./08:46 - 13:16 ч./ - София: 1-ва 24а ул. Рожен, 2-ра /Толева Махала/ 17а, Витошко Лале /Илиянци/ 8, 7, 3, 1, 5, 6, Далия 9, 15, 17а, 13, 19, 11, 5, 17, 7, 13а, Кирил Благоев 8а, Ъгъла Рожен, 6а, 11а, 10, 15, 1, 4, 6, 5, 7, 9, 38 Строит.Табло, 3, 8, 11, 2, Рожен 48, 54, 92 Нпз Илиенци-Запад, 52, 46, УПИ X|||-159, Кв.1-Р-Н Надежда
На 06.07.2020 г./09:30 - 15:30 ч./ - София: Надежда 4 418 Вх-А
На 07.07.2020 г./09:30 - 15:30 ч./ - София: Надежда 4 418 Вх-Б
На 08.07.2020 г./09:30 - 15:30 ч./ - София: Надежда 4 418 Вх-В
Община Нови Искър
На 08.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ - Кубратово: 013030 , 40436.5399.32 , 40436.6713.22 , Александър Стамболийски 6, 2, 4, 5, 7, 1, Васил Левски/Васил Коларов/ 1а, 17а, 1, 5, 15а, 7, 2, 3, Герена Спортен Комплекс Парадай, Железопътна/1-ва/ 13, УПИ 1-98 Кв.11, 17, 3, 7, 15, През Линията Кв.10, Здравец/2-ра/ 4, 1, 5, 7, 2, Инд. № 40463, 5399, 15 , Искър/6-та/ Местността Ридо След Прелеза, 8, 1, Кирил Христов 2, 20, 18, 4а, 14, 16, 10, 32, 10б, 28, 15, 1, 16а, 24, 3, 2, 7, 4б, 6, 2а, 11, 9, №13, 26, 17а, 30, 4, 22, 5, 13, 17, 19, 12, Кубратово ПИ 005269 , Куманица /Площада/ 3, 1, 2, Кумаришки Път , Местн.През Линията 8, Къща, Зад Линията В Дясно, Никола Петков/Райко Даскало 5, 2, 7, 4, 3, 5а, 3 Земл.Имот №013059, Петко Д.Петков 3, 1, 4, 9в, 10а, 6, 9, 8, 9б, 14, 11, 12, 10, 9г, 7, ПИ 40436.5396.723 , ПИ 5066 , ПИ40436, 5395, 65 , София 13, 1 Срещу Кметството, Стадиона, 7, 17, 11, 15, 3 ПИ 13003, 17а, 1, 3, 9, Стадион, Стара Планина/5-та/ 7, 1, 9, 4, 5, 13, 3, 2, Стефан Стамболов/Божил Мише 7, 5, 9, 25, 2, 14, 11, 4, 6, 8, 11а, 1, 15, 12, 3, 23, Стопанси Двор-Имот 035902 Кв 34 , Стопански Двор 2, Тракийска Могила/4-та/ 18, 16, 36, 4, 8, 3б, 3, 2, 2, УПИ -2 99 Кв 11 , Христо Ботев/Георги Димитро 14, 18, 12, 22, 16, 28, 26, 7, 20, 24, 30, 5, Черковна/Андрей Жданов/ 1
На 06.07.2020 г./09:31 - 16:00 ч./ - Нови Искър: Мест.Падината , ПИ 033065 ПИ
На 06.07.2020 г./09:31 - 16:00 ч./ - Подгумер: Лилячето 1 Околовр. Път
На 06.07.2020 г./09:31 - 16:00 ч./ - Световрачене: Пунга 6, 3, 15, 4, 5, 17, 7, 1, 11, 9, 13, 21, 19, Синчец/Йордан Стоянов/ 35, 41, 39, 33, 27, 26, 22, 29, 24, 18, 37, 20, 23, 21
На 08.07.2020 г./09:30 - 16:30 ч./ - София: Кубратово Прелеза-Дясно 2/Прел, Кубратово Прелеза-Ляво 12/Прел, Кубратово Прелеза-Ляво 1/Преле, Кубратово Прелеза-Ляво 2/Преле, Убратово Прелеза-Ляво 2/Прелез, Кубратово Прелеза-Ляво 5/Преле, Кубратово Прелеза-Ляво 3/Преле, Кубратово Прелеза-Дясно/Прелез, Кубратово Прелеза-Ляво 4/Преле
Община Оборище
На 09.07.2020 г./09:30 - 15:30 ч./ - София: Богдан 34-38 Вх-А
На 10.07.2020 г./09:30 - 15:30 ч./ - София: Богдан 34-38 Вх-Б
Община Овча Купел
На 06.07.2020 г./09:16 - 16:16 ч./ - Мало Бучино: Вид/В.З.Пладнище/ Вила, 6, 3, 4, Искър/В.З.Пладнище/ и ул.Мургаш, 1а, 7, 9, Вила, УПИ 23-724, 15, 1, Мургаш/В.З.Пладнище/ № 20, Вила, 1, 12, 5, 31, 7, 3, 8, Осъм 3, 9, 5, 2, ПИрин/В.З.Пладнище/ 5, 28, 15, 12, 14, 25, 11, 37, 35, 4, 19, 1, 43, 16 Вила, 22, 34, 47, 17, 2, 53, 3, 29, 26, 20, 24, 39, Вила, Рила 25, 36, 40, И ул.Осъм, 18, 6, 38, 23, 27, 14, 24, 8, 15, 17, 46, 35, 33, 28, 19, 45, 39, Вила, 4, 32, 50, 3, 31, 49, 21, 2, 29, 7, 30, 12, 10, 34, РодоПИ/В.З.Пладнище/ 33, 52, 34, 55, 7, 11, 23, 2, 32, 45, 25, 42, 54, 29, 37, 13 Вила, 29а, 8, 58, 27, 15, 3, 49, 51, 18, 60, 9, 17, 46, 61, 53, 19, 36, 14, 21, 50, 35, 1, 48, 41, 44, 47, Вила, 22, Стара Планина/5-та/ 1, Вила, 3, Странджа 1, 6, Вила, 18, 22, 16, 24, 21, 3, 11, 14, 8, 10, 12, 5, 17, 15, УПИ III-893 Кв.10 , Янтра/В.З.Пладнище/ 8, Вила, 30, 13, 11, 9, 17а, 17, 6, 4, 10, 12, и ул.Рила
На 06.07.2020 г./09:16 - 16:16 ч./ - София: Искър 21 В.З.Мало Бучино, Милин Камък 17, Мургаш 8, Пирин 4, 10, 31 УПИ Ix-500, Кв.135, 9 ПИ 46721.3852.948, Рила/Вас.Главинов/ 22, РодоПИ 46, Странджа 2 Мало Бучино
На 06.07.2020 г./09:30 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел 1 Бл.415
На 07.07.2020 г./09:30 - 15:30 ч./ На 08.07.2020 г./09:30 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел 511
На 08.07.2020 г./08:46 - 16:16 ч./ - София: 696-та/Овча Купел/ 6, 11, Драгоман 62, Народно Хоро 79, 79 Бърза Закуска, 75
На 08.07.2020 г./09:01 - 12:16 ч./ - София: Обиколна срещу 13, срещу Бл.13, До 13, Стр.Табло, Строеж, Срещу Блок 13, Овча Купел, До 11, 11, Обиколна - Околовръстен Път/, Президент Линкълн 114 между Бул.Президент Линкълн И Бойчо Бойчев, И ул.Централна /Фасадата На ТП 42-233а/, До Бл.18
На 08.07.2020 г./12:01 - 16:30 ч./ - София: Обиколна 104
На 09.07.2020 г./09:01 - 12:16 ч./ - София: Овча Купел Кв.16а, Овча Купел 2 9, 2 11, 12а, ТП47 До Бл.9, 11, Зад Бл.9, 12, 11а, М/У Бл.11 и 12 ТП
На 09.07.2020 г./12:01 - 16:16 ч./ - София: Овча Купел до Бл.1, Овча Купел 2 6а Партер, 5 5, 1, 5, 6а, 1а, 6
Община Панчарево
На 09.07.2020 г./09:16 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 101-ва 1, Бреза 28а, 30, 28, 16, 22, 32, 13, 20, 9, В.З. Бистрица - Разширение , Вилна Зона Бистрица Къща, Вила №43, Еделвайс 5, Липа 1, 9, 3, Минзухар 2а, 2, 1, 5, Пролет , Просвета/Комсомолска/ 17, 30, 32, 49, 18, 44, 16, 23, 15, 38, 36, 19, 13, 22, 34, 19б, 28, 33, 11, 19а, 21, 37, 27, 24, 64, 45, 31, 25, 65, 26, 45а, 20, Стефан Стамболов/Ник.Попов/ 42, 44, 41, Чучулига 3, Шипка 11, 2, 7
На 09.07.2020 г./09:16 - 16:30 ч./ - София: IV-1529, Кв.25
Община Подуяне
На 07.07.2020 г./08:31 - 16:30 ч./ - София: Владимир Вазов Бл.6, 1, 66, Левски Зона В До 4, 4, 6, 6, 5, Поп Грую 88а, 82
На 08.07.2020 г./08:31 - 16:30 ч./ - София: Първа Българска Армия 104, Резбарска 188, 14, 1, 189, 12 188, 3а, Кафе До Бл.188, Хаджи Димитър 189, 188
Община Сердика
На 06.07.2020 г./08:30 - 16:30 ч./ На 07.07.2020 г./08:30 - 16:30 ч./ На 08.07.2020 г./08:30 - 16:30 ч./ На 09.07.2020 г./08:30 - 16:30 ч./ - София: Малашевска 1 Гробища Малашевци, Т.3 Чепинско Шосе 10, 1, 5, 21, Имот 18, 22, 14, 18, 6, 3, 16, 15, 4, 19а, 13, 17
На 07.07.2020 г./09:16 - 16:16 ч./ - София: 258-ма-ма/Сердика/ 6, 3, 9, 5а, 6а, 1, 12, 6 Кв.Орландовци, 5, 16 Кв.Орландовци, 10, 13, 2, 279-та/Сердика/ 24, 22, 20, 26, 20 Кв.Орландовци, 28, Мара Бунева/Социалистическа 80, 84, Овчарска 10, 3, 2в, 1а, 4, 9б, 15, 8, 9, 11, 6а, 13, 2, 7, 6, 4а, 12, 5, 3а, 1, 17, 2а, 2б, 14, 17а, 17б, 21а, 21, 22 В, 19, 19а, Одеса 37, 28, 29, 33, 23, 34, 28 Гараж, 26, 37а, 41, 35, 21, 31, 27, 25, 45, 24, 28, Орландовци , ПИ 1772 Кв.3 М.Сгуроотвала , Свобода 21, Стоян Стоименов 7 Къща, 1, 7, 4, 3 Западен Близнак, 3а, 5, 9, Сулина 16, Христо Батанджиев/Ал.Матрос 74, Христо Станишев/Чавдарче/ 100, 98а, 106, 104, 108, 98, 81, 83, 102, 76, 84, 69б, 69, 68, 86, 74, 78, 70, 67б, 78а, 65, 73, 80а, 72, 80, 67а, 65а, 71, 74а, 82, 74 А, 67, 69а
На 08.07.2020 г./08:46 - 13:16 ч./ - София: 279-та/Сердика/ 8а, 2, 14, 1, 12, 16, 3, 1а, 1а Кв.Орландовци, 10, Овчарска 22, 22б, 22, 22в, 22б, 22 3, 22, 28, 22 Б, 22 В, Свобода УПИ I-1140а , Кв.52 М.Орландовци, 15а, 21, 16, 18, 20, 22а, 17, 34, 15, 25, 24, 14а, 22, 13, 23, 28, 32, 23а, 30, 11, 23б, 26, Христо Станишев/Чавдарче/ 63
На 08.07.2020 г./12:31 - 16:16 ч./ - София: 228-ма /Сердика/ 2а, 16, 1, 6, 4, 12, 2-А, 4а, 8, 10, 253-та/Сердика/ 16, 12, 14, 15, 8, 4, 5, 10, 3, 6, Димитър Гущанов/Ат.Ванцети/ 30, 23, 17, 28, 26, 19, 32, 21, 15а, Железопътна/23-Ти Януари/ 76а, 64, 76, 66а, 70а, 66, 70, 72, Русалка 15, 18, 17, Староселска 13-А, 4, 9, 3-А, 7, 17, 2а, 12, 6, 2, 3, 10, 11, 1, 13, 8, 14, 5, 15, Тангра/Червена Звезда/ 14а, 12б, 15, 12а, 19, 17а, 12 Къща, 17, 21, 12, Царево/Мичуринска/ 11б, 5, 9, 22а, 4, 21, 12, 20, 7, 11а, 14, 16, 22, 24, 19, 8, 17, 13, 10 Фирма, 11, 20а, 6, 18а, 15, 18
На 09.07.2020 г./12:31 - 16:16 ч./ - София: Илиянци 5, 3, До Бл.5, 4, 7, 2, 1, 6
Община Слатина
На 10.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ - София: Акад.Никола Обрешков/Ф.Козо 2 , Голаш 28б , Коста Лулчев/Асен Велчев/ 2в , 15 , Коста Лулчев/Асен Велчев/ 10в, 60 , Постоянство 65 , Ситняково/Хр.Кабакчиев/ 47а , 49а , Христо Максимов 10, 15, 18 , Цариградско Шосе/Тракия/ 85 , Шипченски Проход 59 , Яворов/Ленин/ 73
На 06.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ - София: Слатина Бл.23а, 23б, 23в, 24а, 24б, 24в, 24г , Спътник 8
На 07.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ - София: Гео Милев 155 , Мъдрен 27 , Слатина Бл.24д, Бл.28 Вх.А, Б, В , Теменуга 4 , Христо Смирненски Бл.19 Вх.В, Г, Д;Бл.25
На 08.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ - София: Благородна 1б , Гео Милев 3б , Едисон 1, 33-35 , Елисавета Багряна/Кал.Веско 14 , Манастирска/Васил Военичар 58а , Николай Коперник 28-30 , Проф.Д-Р г.Павлов 25 , Хемус 33, 37 , Христо Максимов 55-59 , Хубавка 10 , Чар 2
На 09.07.2020 г./09:00 - 16:30 ч./ - София: Благородна 7 , Бул. Шипч. Проход Бл.248 , Венера 8 , Коста Лулчев/Асен Велчев/ 13 , Хубавка 2 , Цариградско Шосе/Тракия/ 91 , Шипченски Проход 43 Вх.А, Б
Община Студентски Град
На 07.07.2020 г./09:01 - 16:30 ч./ - София: ул.Трайко Станоев 4
Община Триадица
На 06.07.2020 г./10:31 - 15:00 ч./ - София: Балша/Д-Р Минчо Нейчев/ Гар.4 6, 6, Гар.6 6, 5, 10, 3 7, 6, 5, 19, Маг.1а 5, 8, Гар.3 7, Гар.5 7, 6/8, Маг.5 7, 7, 6, Маг.4 5, Гар.2 6, Маг.3 5, 6 Магазин 7, 8, 5, Гар.4 7, Гар.2 7, Гар.1 7, Гар.5 6, Маг.7 5, 7, Гар.7 6, Маг.2 5, ул. Балша 8, 10, Мвр, 6-167 Ц.Д.Г.Малкият Принц; , България Т.536, Д-Р Стефан Сарафов 24 3, 3 20 Бл. 1 , Бл. 2, No. 22, 13, 24, Бл. 3 , Димитър Манов 18
На 06.07.2020 г./09:46 - 15:00 ч./ - София: Луи Айер/Никола Каменов/ 113, 69-71, 77, 113, №82, 113, Манастирски Ливади 113, 89а, 89б, 89а, 59а, Тодор Каблешков 97, 97
На 07.07.2020 г./09:46 - 15:00 ч./ - София: Манастирски Ливади Бл. 12а, 2а, 14а, 13а, 14б, О, 11а, 12а
На 08.07.2020 г./09:31 - 13:00 ч./ - София: Манастирски Ливади 15д, 15а, 15в, 15б, 15г
На 08.07.2020 г./13:31 - 16:00 ч./ - София: В.Стефанов 2, 4, 6, 8, 10, 12, Йордан Стубел/444-та/ 7, 17, 17б, 19, 21б, 44, 21, 23, 18, 22, Газзарядна , Автосервиз , ул. Георги Тутев 8, 18, 18а, 19а, 5, 15, 1, 49
На 09.07.2020 г./08:31 - 16:00 ч./ - София: Манастирски Ливади Изток Бл.13, 14, 11, 19а, 12 , 17, Бл.1, 2, 3, 4, , 5, 6, 7, Тодор Каблешков 76 Комсед , Шарл Шампо/407 И 414/ 16-20 18, 16.20 18, 22-26 17, 17, 16-20
На 10.07.2020 г./10:01 - 15:00 ч./ - София: Манастирски Ливади Изток Бл.9а, 9, 9б, 9, 10б

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

© 2020 Столична община р-н ПАНЧАРЕВО.Всички права запазени. Дизайн и разработка: Comtechsys