РЕМОНТИ И ИНФРАСТРУКТУРА

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на София-град за периода 13.07-17.07.2020 г.

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 13 юли – 17 юли 2020 г, включително:

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улица, квартал, УПИ, ПИ/

София-Град
Община Витоша
На 16.07.2020 г. /12:16 - 16:16 ч./ - Владая: 22-ра , 22-ра , 27-ма 3, 8 ул.27, Алеко Константинов/К.Димитр 65, 53, 39, 51, 59, 41, Балабановец № 9 А, 9, Бели Брег 21, 18, 18 1 Етаж, 14, 12, 22, 20, 11, 40, 16, 10, 8, 36, 9, Бор 6, Бургийска Скала 1, Върбите 2, 3, 4, 5, 1, Дупките 3, Ивето 16 УПИ І - -375 Кв 85, 17, 19, 24, 13, 20, 22, 23, 18, 6, 3, 15, 16, 21, К.Димитров 32, 28, 34, 30, Китен 6, Малка Поляна 2, Пернишко Шосе 1, 13, 5, 11а, 9, 21, 15, 7, 23, 3, Превалски Езера 18, Приплат 33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а, Равнище 28, 38 А, 36, Хеброс Вила, Чаладинка 21, 18, 9, 10, 19, 11, 13, 17, 23, 25, 8, 14, 2, 6, 15, 4, 16, 27, 12, 20, 22, Червена Трева , Язбине 7, 5, 1, 14, №11, 12, 15, Язбино 2
На 17.07.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Владая: 22-ра , 27-ма 8 ул.27, Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Балабановец 7, 14, 2, 13, 8, № 9 А, 19, 21, 1, 4, 11, 10, 5, 15, 17, 12, 6, 3, 16, 22, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Бели Брег 25, 4, 36, 19, 23, 24, №22, 17, 15, Бор 8а, 3, 12, 5, 9, 2, 6, 7, 1, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Боровинка 1, Бургийска Скала 7, 5, 13, 14, 2, 16, 12а, 9, 20, 10, 4, 12, 18, 3, 15, 8, 6, 17, 1, Калиница 6, Малка Поляна 1, 5, Приплат 33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Рудище 11, 8а, 5, 3, 12, 6, 2, 16, 4, 10, 1, 7, Сианит 2, 10, 8, 12, 6, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24, Шипето 1г, 6
На 13.07.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 14.07.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 15.07.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 16.07.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Владая: 22-ра , Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Малка Поляна 1, 5, Приплат 33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24
На 17.07.2020 г. /12:16 - 16:16 ч./ - Владая: 22-ра , Асанова Чешма Дясно, В.З.Асанова Чешма, Вила, Бистър Поток 29, 22, 31, Кв.2, 35, 30, 26, 24, 32, 20, 33, 25, 37, 21, Боев Рид 4, 2, Борика 10, 7 Зад Стадиона, 8, 5, Брезова Гора 12, 23, 25, 5, Войнишко Въстание 33, 25, 24, 41а, Китен 6, 4, 16, 1, 14, 2б, 2, 8, 12, 3, Орница 18а, 10, 38, 1, 34, 18, 5, 28, 20, 30, 8, 2, 8а, 12, 14, 9, 6, 36, 40, 7, 4, 32, Превалски Езера 25, Приплат Вила, Пролет 5, 11, 1, 7, 9, 3, Червена Трева 8, 4, 3
На 13.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 14.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 15.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 16.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 17.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Владая: Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Балабановец 1, Боровинка 4, Калиница 5, 3, 4, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Сребрист Бор 2, Сърна 10, 11, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1
На 17.07.2020 г. /09:31 - 12:16 ч./ - Владая: Виров Дол 10, 12, 10, 8, Витошки Гранит 5, 3, 16, 36, 43, 12, 25, 29, 34, 37, 8, 14, 23, 22, 15, 4, 45, 40, 24а, 18, 31, 33, 28, 39, 20, 7, 10, 2, 19, 18а, 11, 17, 41, 27, 13, 30, 9, 35, 6, 26, Жълта Вода 1, 4, 8, 2, 10, 12, 5, Любомир Миланов 37, 40, 39, 41, 38, Момина Сълза 11, 17а, 27, 20, 6, 7, 8, 15а, 12, 10, 1, 32, 26, 17, 19, 21, 14, 24, 4, 15, 3, Морените 1, 7, 3, 5, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/ 27, 23, 25, 11, 21, 14, 12, ище , УПИ XvII-Сонс, Кв. 69 , Юрушки Мостове 22, 26, 21, 1, 10, 14, 17, 23, 16, 18, 25, 4, 20, 24, 28, 7, 5, 6, 9, 15, 12, 2
На 15.07.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Мърчаево: 24-та 6, 4, 2, Кало 4, 10, 1, 6, 5 А, 8, 2, 7, 5, Касис 33, 35, 60 А, 29, 66, 46, 17, 50, 58, 48, 54, 68, № 19, 60, 64, 56, 52, 31, М. Бурновска , М. Толумска бл.ок, Маниш 8, 3, 11, 5, 7, 17, 3 А, 4, 19, 15, 11 А, 13, 1, Усойка 20, 26, 28, 2, 3, 16, 14, 1, 7, 8, 18, 5, 13, 6, 10, Цар Симеон I/Кост.Темелков/ 82, 84, 33, 100, 92, 96, 59, 57, 49, 53, 35, 104, 86, 45, 47, 102, 80, 98, 94, 51, 61, 41, 37, 106, 88, 43, Церова Поляна 4, 23, 8, 22, 18, 2, 17, 16, 21, 13 А, 25, 11, 19, 9, 15, 14, 13, 20, 3, 12, 7, Черешова Градина 5, 4, 9, 24, 6, 16, 12, 3, 8, 10, 2, 18, 20, 22
На 13.07.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: 17-та/Кв.Симеоново/ От Ляво, 82-ра /Кв.Симеоново/ 2, 17а, 2 Св.Магдалина, I-271 Кв. 42 , Ix-6, Кв.А , Божур 1, Бор 6б, 4, 15, 13, 11, 18, 5, 3, 30, 2, 20, 32, 7, 24, 26, 14, 10, 20а, 2, 28, Войнишко Въстание 2, 35 ул. Превалски Езера, Здравец 23, 9, 17, 20, 21, 26, 18, 15, 22, 24, Здравец / Симеоново 17, 16, Момин Кладенец/Антон Недялк 15, 7, 27, 23, 1, 17, 8, 7а, 12, 10, 5а, 16, 4, 6, 19, 3, 11, 5, 21, 14, 10, 25, 13, 9, Офелиите /Владая/ , Погледец / Симеоново №10, Погледец/Марко Добрев/ 13, 19, 7, 2, 4а, 11, 8, 2, 4, 23а, 15, 6, 17, 5, 7, 9, Прека Поляна 8, Роза 1, 1, 3, 4, Света Магдалена 19, Света Магдалина 82, Ул.60 Края, 73а, 74, Симеоново , Симеоновска 7, 13, 3, Ул. Божур, 12, 9, 9а, 1, 11, 10, 8, 5, 11, 4, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 150, 312, 166, 148, Теменуга 4, Теменуга / Симеоново 1, 2, 2а, 4, 3, 6, 10, 5, УПИ III-107 Кв.30
На 16.07.2020 г. /09:46 - 12:16 ч./ - София: 197/В.З.Малинова Долина/ 15 Роза, А Роза, 25 Орхидея, 25, 15 Роза, Арх. Никола Лазаров 23 Магнолия, 21 Мимоза, 15 Роза, 21 Мимоза, 15 Роза
На 15.07.2020 г. /09:46 - 12:00 ч./ - София: 1-ва 5 ул. Цар Крум, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, М-Т Кв.Драгалевци УПИ Xiv-126 Кв.52, Мащерка 14, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цветарска 25, 21
На 14.07.2020 г. /12:01 - 16:16 ч./ - София: 1-ва Беловодски Път 15\17/, Бела Дона 5, 8, 14, 1, 6, 7, 4, 1а, 9, 3, 12, Беловодски Път 19, 15, 17а, 21, 5, 16, 12, 30, 10а, № 19, 32, 24, 22, 28, 10в, 7, 6а, 4в, 13, 10б, 6, 10г, 10д, 18, 12а, 11, 26, 9, №21а, 10, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци , Драгалевци , Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 30, 36, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Маестро Георги Атанасов 10б Гараж, 10а Гараж, 10а Галерия, 10б, 10а, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Папрат 20, 45, 24, 47, Секвоя 6, 6а, 4, 2, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17, Цветна 7
На 15.07.2020 г. /12:01 - 16:16 ч./ - София: 203-та/Драгалевци/ 36а, 205-та/Драгалевци/ 15, 9, 5, 206-та 11 В.З. Драгалевци, 206-та/Драгалевци/ 4, 16, 18, 12, 8, 2, 12а, 15, 11, 10, 9, 20, 13, 14, 7, 3, 207-ма 24, 25, 2, 10, 20, 11, 8, 27, 30, 22, 15, 14, 7, 19, 13, 18, 28, 4, 31, 16, 32, 17, 207-ма/Драгалевци/ 12, 3, 5, 208-ма 8, 21, 34, 17, 36, 24, 48, 44, 20, 1, 23, 32, 15, 18, 27, 14а, 9, 3, 11а, 38, 14, 26, 2, 16, 22, 3 ул.208а, 7, 46, 4, 25, 13, 208-ма/Драгалевци/ 22, 12, 309-та/Драгалевци/ 1, 3, 310-та/Драгалевци/ 5, 9, 4, 7, 311/Киноцентър/ 5, 4, 4а, 313-та/Драгалевци/ 8, 2, 4, Акад.Петър Динеков/445-та/ 8е Ела, 8в Къща Върба, 8 Б, 8а Акация, 8 Акация Север, 8а, 8 В Къща Върба, 1, 8г Къща Габър, 8г Габер, 8в, 8 Къща Върба, 8 Дъб, 7, 8 Ат.2, 8 Г, 8а Ж.К.Ботаника, 8, 8е, Витоша , Иван Кондов 21, 7, Лешникова Гора 104, 129, 124, 78а, 72, 123, 120, 99, 97, 108, 94, Ул. 313, 103, 90, 125, Ул. 206, 83, 87, 98, 81, 86, 85, 137, 100, 141, 117, 93, 106, 79а, 105, 75г, 101, 114, 75, 88, 92а, 122, 78, 93а, 112, 1, 89, 131 М.Габаро Азмата, 96, 82, 135, 119, 102, 92, 118, 127, 77, 80, 79, 121, 95, 143, Николай Бинев 10, 30, 28а, 6, 24, 36, Паскал Паскалев/Драгалевци/ 9, Проф.Атанас Иширков 5а, 21, София, Р-Н Витоша, УПИ VІІ-377, Кв.7 , УПИ VII-Снс
На 14.07.2020 г. /09:00 - 18:30 ч./ - София: 505/Драгалевци/ 16, 506/Драгалевци/ 5а, 508/Драгалевци/ 34, 18, 509-та/В.З.Симеоново - Драгалевци/ 2а, 2, 4, 7а, 510-та/В.З.Симеоново - Драгалевци/ 2, В.З. Симеоново - Драгалевци 1 На ул.506а, 5а На ул.506а, Павел Дованлийски 2, 2а, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/ 26, 22, 20, 31, 25, 21, 29, 19, 17, 23, 26а, 24, 4, 30, 8, 33
На 15.07.2020 г. /12:01 - 16:30 ч./ - София: 605-та/Витоша/ 8, 4, 6, 2, 3, 711-та/Витоша/ 1 Пряка На Бул.Цар Борис, 1, І-Озел. И КОО, Кв.26, , Войводина Могила 122, 118, 120, 124, 137, 114, 123, 139, 112, 141, 108б, 108, 135, 130, 133, 145, 116, 126, 131, 110, 143, Княжевска/Валентин Андреев/ 1, Полк.Стойно Бачийски/Филип 93 Габл.ото На В.Могила 110, 103, 105, 111, 107а, 89, Селище 7, 13д, 13г, 13, 3, 5, 15, 9, Кантона, Цар Борис III 330, 372, Цар Борис III/Девети Септ. 358, 346, 340б, 338, 348, 344, 336, 366, 330, 334, 362, 340, 332
На 17.07.2020 г. /12:01 - 16:30 ч./ - София: 614-та/Витоша/ 7, Беловодски Път 34 Ск, 12, Секвоя 14, 35, 41, 19а, 10, 21, 13, 8, 60, 33, 12, 3, 1, Сребърна Гора /В.З. Беловодски Път/ , Стар Беловодски Път 8
На 13.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: 82-ра /Кв.Симеоново/ 2, 17а, 2 Св.Магдалина, Грамос 6, 2, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Планинец 1, 7, Преки Път/Димитър Монов/ 85, Райска Градина/Аврора/ 18, 29, 3, 23, 36а, 39, 20, 20 А, 28, 40, 34, 21, 27, 9, 36, 15, 9а, 24 2, 30, 39а, 35, 37, 32, 19, 14, 31, 1, 25, 18а, 16, 24, 5, 38, 42, 22, 16а, 24 1, 7, 17, 33, Света Магдалена 19, Света Магдалина 82, Ул.60 Края, 73а, 74, УПИ III-107 Кв.30 , Цар Борис III/Девети Септ. 285, 283, 279в, 281
На 14.07.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ - София: III- 37, Кв. 34 Войводина Могила , Бойница 3, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314
На 14.07.2020 г. /08:46 - 18:00 ч./ - София: Александър Пушкин 104, 105, 15, 15б, 15а, 29, 27, 104, 83, 45, 65, 71, 47, 67, Братя Бъкстон 58, 70, Велики Прелом , Воденичница /Ал.Пушкин/ 63, 61, 65 А, 59, 75, 81, 67, 49, 57, 79, 73, 69, 47, Камчатка 5 1, 7, 9 А, 2, 6 А, 8, 5, 11, 9, 4, 6, 5 2, 7 А, 1, Купените 7, 9, 8, 10, 12, 106, 15, 13, 105, 108, Маринковица 13а, 13, Народен Певец 6, Никола Петков/П.Напетов/ 32, 17, Околовръстен Път , Преки Път/Димитър Монов/ 33, Проф. Дочо Леков /636-таР-Н Витоша/ М.Павлово-Бъкстон Кв.337, Симеон Радев/Кирил Янев/ 65, 87, 73, 79, 89, 83, 91, 81, 85
На 13.07.2020 г. /12:01 - 16:30 ч./ - София: Александър Пушкин 83, 45, 65, 71, 47, 67, Братя Бъкстон 58, 70, Велики Прелом , Воденичница /Ал.Пушкин/ 63, 61, 65 А, 59, 75, 81, 67, 49, 57, 79, 73, 69, 47, Камчатка 5 1, 7, 9 А, 2, 6 А, 8, 5, 11, 9, 4, 6, 5 2, 7 А, 1, Маринковица 13а, 13, Никола Петков/П.Напетов/ 32, 17, Околовръстен Път , Проф. Дочо Леков /636-таР-Н Витоша/ М.Павлово-Бъкстон Кв.337, Симеон Радев/Кирил Янев/ 65, 87, 73, 79, 89, 83, 91, 81, 85
На 17.07.2020 г. /09:01 - 12:16 ч./ - София: Байкал 11а, 12, 11, 14, 13, 7, 9, Герганица 7 Офис 1, 7, 9а, Иваница Данчев 15, 6, 8, 7, 11, 25, 23, 15а, 12, 9а, 10, 17, 2, 3, 5 Кв. Бояна, 9, 13, 21, 2а, 5, 4, Орешарска Кв.17, 6, 8, 4, 2, Севастократор Калоян/Алекса 51, 43, 45, 81, 36, 63, 32а, 36а, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 До бл.22, 34, 39, 45 Ресторант Лимончето, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57, 38, 37, 30а
На 15.07.2020 г. /09:46 - 16:16 ч./ - София: Бела Дона 10, 12, 7, Ваклинец 25, Глухарче 18, 16, 14, 10, 22, 12, 7, 8, 9, 5, 20, 11, 13, 9а, Деян Горинов 1а, 2, 1, 5, 3, 6, 4, Драгалевци ул. Папрат № 16, Карнобатски Проход 3, Карнобатски Проход/Папрат, 2а, ТП До, 4, 5, 1, 2, 6а, Маестро Георги Атанасов 27, 21, 18, 23а, 20, 23, 14, 25а, 25, Папрат 10, 31, 37, 25, 37а, 35, 16, 18, 14а, 27, 14, 33, 22, 29, 10а, 8, 39, 12, УПИ ХVIII-369, Кв.36 Драгалевци
На 15.07.2020 г. /09:01 - 12:16 ч./ - София: Белмекен 13, 13, 36-37, 20, 15, 16, Бъкстон 36-37, 36, До бл.38, 38, Вихрен/Петър Тонев/ 25, Казбек 38, Мусала 6, 2, 7, 7, 4, ПИрин 8, 13
На 13.07.2020 г. /08:31 - 16:16 ч./ - София: Боженци/Никола Паликарски/ 2, 1, Войводина Могила 64, 66, 82, 60, 56а, 58, 70, 82а, 54, 56, 62, 87, 70а, 68, 84, 60а, 73, Евлия Челеби/Мара Петлякова 78, 41, 70а, 41а, 80, 74, 98, 74а, 96, 68, 86, 1, 76, 90, 70, 92, 72, 84, 94а, 37, 76а, 94, Звездица/Георги К.Дим./ 5, 5а, 11, 7, 6, 8, 9, 4, Княжевска/Валентин Андреев/ 4, 8, 6, 7, 1 188, 10, 2а, 11, 9, 2, Комините 6, 3, 4, 2, 8, 5, 7, Пл.Сред Село , Сред Село 3, 5, 8, 4, 6, 3а, 2, 1, 7, УПИ III- 542, Кв. 66 М.Карпузица , Цар Борис III/Девети Септ. 272, 272а, Павилион
На 13.07.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борис Димовски 12, 10, Братя Бъкстон 47, 49, 57, 67а, 69, Бъкстон 37, 41, 43, 45, 47, 49, 67, Иван Сусанин 43
На 16.07.2020 г. /09:31 - 16:16 ч./ - София: Борован 7, 11, 8 25, 5, 2а, 3а, 13, 16, 4, 13а, 2, 20, 9а, 3, 9, Евлия Челеби/Мара Петлякова 22, 5, 3, 24, 7, 28, 19, 26, 28а, 9, 26а, 24а, 11, Любл.яна/Й.Вишевградски/ 56а 5-Тяло, 54, 54а, Миле Попйорданов/Бр.Огън/ 4 4, 4, Миле Попйорданов/Бр.Огън/ 11а, 15а, 19, 15, 17, 13, 5а, 11, 2а, 5, 2, 3, 1, 3а, 9, Сияйна/701-ва / 1, 4, 2а, 6, 14, 2б, 7, 8, 12а, 10
На 16.07.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Бояна , България Околовръстен Път №1, Бяло Поле Кв.32, Околовр.Път 1, Василашко Езеро 65, 50, 48, 67, 57, 34, 60, 71, 55, 51, 42, 56, Войнишко Въстание 2, 35 ул. Превалски Езера, Майстор Алекси Рилец/664/ 31, 37б УПИ V-1188, Кв.66, 33, Майстор Д.Софиянлията/666/ 8, Майстор Мил.Радомирец/667/ , Майстор Павел От Кримин/665 31, 35, 21, 33, 25, 27, 23, 29, Манастирски Ливади-Запад УПИ І -450 452 Кв 72, Околовръстен Път 13, 15, Околовръстен Път, УПИ Xxix , Офелиите /Владая/ , Ралевица 69а, Кв.72, 57
На 14.07.2020 г. /09:31 - 16:16 ч./ - София: Бял Нарцис/Нарцис/ ул.Полк.Стойно Бачийски, 6, 16, 1, 2, 4а, 7, 10, 14, 5, 4, 8, 9, Доброволец 25, 29, 15, 26, 31, 19а, 31б, 10, 25а, 7а, 22, 12, 17, 23, 27, 21, 18, 9, 6, 16, 8, 24, 30, 7, 2а, 20, 11, 28, 32а, 4, 32, 14, 19, Ива/Дим.Апостолов/ 9, 11, 20, 14, 16, 18, Ирис/Мара Апостолова/ 36, 17а, 19а, 18a, 28, 21, 30, 34, 19, Княжевска/Валентин Андреев/ 25, 27, Лазарополе/Партизанска Пъте 17, 8, 9, 11, 4, 13, 6, Полк.Стойно Бачийски/Филип 50, 42, 35, 44, Поточе 1, 2, Сърнела/Паскал Иванов/ 4, 2, 4а, 6
На 13.07.2020 г. /09:46 - 12:00 ч./ - София: Вец Симеоново , Околовръстен Път 143 , 131
На 16.07.2020 г. /12:16 - 16:16 ч./ - София: В.З. Владая , Войнишко Въстание 2, 35 ул. Превалски Езера
На 17.07.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Войнишко Въстание 2, 35 ул. Превалски Езера, Княжевска/Валентин Андреев/ и Буря, 53, 50, Офелиите /Владая/
На 15.07.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Войнишко Въстание 2, 35 ул. Превалски Езера, Офелиите /Владая/
На 14.07.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Войнишко Въстание 2, 35 ул. Превалски Езера, Офелиите /Владая/ , Чифлишка Скай 2
На 17.07.2020 г. /12:16 - 16:16 ч./ - София: Войнишко Въстание 49, 15, 16, 4, 31, 20, 47, 19, 3, 37а, 34, 37, 25, 29, 53, 23, 13, 18, 22, 9, 41, 43, 11, 30, 1, 17, 24, 35, 45, 28, 55, 57, 39, 27, 21
На 15.07.2020 г. /08:16 - 16:16 ч./ - София: Върба/704-та/ 5, Гербер/708-ма/ 4 Фитнес, 4, 4 Охрана, 4 Мазета, 5, 4 Басейн, Миле Попйорданов/Бр.Огън/ 51
На 14.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 15.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 16.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 17.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Грамос 6, 2, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Планинец 1, 7, Преки Път/Димитър Монов/ 85, Райска Градина/Аврора/ 18, 29, 3, 23, 36а, 39, 20, 20 А, 28, 40, 34, 21, 27, 9, 36, 15, 9а, 24 2, 30, 39а, 35, 37, 32, 19, 14, 31, 1, 25, 18а, 16, 24, 5, 38, 42, 22, 16а, 24 1, 7, 17, 33, Цар Борис III/Девети Септ. 285, 283, 279в, 281
На 17.07.2020 г. /08:31 - 16:16 ч./ - София: Дамяница 9, Кореняците/Дим.Пъшков/ 31, 31, 22-А, 22, Подножие 15, 1а
На 13.07.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Добри Божилов № 32, 40
На 14.07.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Иван Сусанин 45в, 49, 55а, 55б, 59, 60, 61, 63, 66а, 67, Манастирски Ливади , Манастирски Ливади-Запад , Николай Хрелков 16, Ралевица 98, Смърдан 20, 34б, 9, Станислав Ангелов 1, 20, 22, Стоичко Станиславов 10, Тодор Кабл.ешков 10
На 16.07.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Иван Сусанин 60, Казбек 30, 32, 60, 62, Кедьр 3, Комплекс Бокар 42, Майстор Алекси Рилец/664/ 10а, 11, 13, 16, 16а, 17, 28, 35, 35а, 37, 41, Майстор Д.Софиянлията/666/ 1б, 2а, 44, Майстор Мил.Радомирец/667/ 21а, 24, 26, 34, 36
На 17.07.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Майстор Мил.Радомирец/667/ 7, 32, 38, 42, 44, Майстор Павел От Кримин/665 1, 21, 32, 7а, 9, Манастирски Ливади 68, Манастирски Ливади-Запад УПИ І -450 452 Кв 72, Маринчо Бенли 2, 2г, Мур 1а, 43, Никола Мавродиев 6, 6а, Петър Папакочев 6, 10, ПИрин 22, 24, 28, 30
На 17.07.2020 г. /09:31 - 12:16 ч./ - София: Момина Сълза / Кв.Суходол 20
На 13.07.2020 г. /09:16 - 12:16 ч./ - София: Никола Петков/П.Напетов/ 51, ПИрин 1, Цар Борис III / Красна Поляна 199, Цар Борис III/Девети Септ. 209, 183, 191, 205, 195, 193, 189, 165, 207, П/Д Поща, 197
На 15.07.2020 г. /08:31 - 16:16 ч./ - София: Омая/703-та/ 17 Б, 17 А, Полк.Стойно Бачийски/Филип 2
На 13.07.2020 г. /09:31 - 16:16 ч./ - София: Полк.Стойно Бачийски/Филип 34, Седянка 3-5
На 13.07.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ - София: Света Магдалена , Света Магдалина Астра, Орхидея, Вила Невен, --Астра, 82
Община Връбница
На 14.07.2020 г. /09:31 - 12:30 ч./ - София: Обеля ул.19та, Обеля ул.2ра, Ул.3та, Ул.14, Ул.15та
Община Възраждане
На 15.07.2020 г. /09:16 - 16:31 ч./ - София: Арх.Петко Момчилов/Кузман Ш 2, 8, Гюешево/Ламби Кандев/ 77, 65, 11, 78, 71, Незнаен Воин 2, 9 1, 10-12, 2, 9 2, 16, Охридско Езеро 52, 56, 54, Сердика 1, Цани Гинчев 14
На 18.07.2020 г. /08:30 - 14:30 ч./ - София: Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 75, 67б, 65, 67, 77, 63, 55, 59, 57, 67а, 67 А, 67-Б, 79, 67в, 61, Поп Богомил 45, 50, 44, 48, Св.Св.Кирил И Методий 90, 59
Община Изгрев
На 13.07.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Васил Калчев 39/40 Б; В
Община Илинден
На 14.07.2020 г. /09:16 - 16:31 ч./ - София: УПИ I, Кв. 51 , Константин Величков 11, 26а, 7, 14, 203, 15, 5, 24, 4, 26, 15, 13, 26а Еврофутбол, Света Троица/Вълчо Иванов/ 373, 204, 203, 324, Цар Симеон 217, 278, 280, 225
На 13.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 145в, 145 В, УПИ I, Кв.8
Община Искър
На 18.07.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 106 Вх Г, А
На 14.07.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.07.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 57 Вх. Д, Дружба 109 Вх.А, Дружба бл.23 Вх.Б, В, Г, Д, Е, Дружба бл.83 Вх.А, бл.84 Вх Ж, Е, Б ; бл.89 Вх.Б, А бл.85 Бхб, В
На 16.07.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 57 Вх. Д, Дружба 109 Вх.А, Дружба бл.23 Вх.Б, В, Г, Д, Е, Дружба 1 бл.83 Вх.А, бл.84 Вх Ж, Е, Б ; бл.89 Вх.Б, А бл.85 Бхб, В
На 13.07.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба блок 23 Вх.Б, В, Г, Д, Е, Дружба 109 Вх.А, Дружба 57 Вх.Д , Дружба 1 блок 83 Вх.А, бл.84 Вх Ж, Е, Б ;Блок 89 Вх.Б, А бл.85 Бхб, В, Дружба 2 412-В, Дружба 2 269-Б, Дружба 2 267 - Б, Дружба 2 210- А
Община Красна Поляна
На 16.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: 385-та/Красна Поляна/ 4, 2, 1, 3, 386-та/Красна Поляна/ 7, 3, 6, 1, 2, 4, 8, 5, 386-та/Красна Поляна/ 1, Вардар 2, Вардар/Яне Сандански/ 1, 3, 1а, 18, 20a, 2, 10, 20, Паркинг, 14, 4, 6а, 12, 16, 8, 20а, 22, Вардар/Яне Сандански/ 3, 6, Възкресение/Стоян Лепоев/ 23, 1, 17, 21, 3а, 27, 5, 79, 7, 15, 11, 13, 19, 25, 25а, 3, 29, 9, Даскал Коле 27а, 15, 24, 23а, 13а, 27, 17а, 13, 21, 19, 17, 25а, 23, 22, 19а, 25, 21а, Младежка Искра 20, 20а, 8, 25а, Младежка Искра 12, 11, 14, 10а, 9, 23, 16, 15, 5, 4, 28, 25, 17, 13, 18, 3, 6, 21, 7, 19, 8, 10, 1, 2, Освобождение 30, 20, 18, 26, 36, 12, 34, 30а, 22, 28, 14, 24, 32, 16, 20а, 12а, Ташкови Ливади/Батул.Битка/ 14, 19, 20, 24, 26, 17, 28, 23, 13, 11а, 12, 18, 16, 10, 22, 21, 8, Ташкови Ливади/Батул.Битка/ 11, С/У 10 Ресторант, 5, 7а, 12, 15, 3, 6, 11а, 7, 9, 13, 2, 9а, 1, 4, Трънски Майстор/Трънски Отряд/ 12, 16, 3, 9, 4а, 14, 7, 22а, 20а, 2а, 4, 2, 12а, 5, 22, 7а, 3а, 1, 14а, 9а, 20, 1а, 6, Трънски Майстор/Трънски Отряд/ 10, 8, 10а, 18а, 18
На 15.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Александър Стамболийски 265, 65, Пред бл.65, 263, Вардар 65, Разсадник Коньовица 65, Разсадника Пред 65, С/У 65, 65, Разсадника Пред 65, Магазин 3, С/У 65, 14а, 65, Хъшове С/У 65
На 13.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Бул. Вардар≪Бул. Възкресение , Вардар/Яне Сандански/ 24 2, Пред бл.31б, № 7 № 12, 24-2, И Бул.Възкресение, Възкресение/Стоян Лепоев/ ≫ С Вардар На Ж.П.Линия, 33б, 1, 29, 27, 31, ≫ С Бул. Вардар На Ж.П. Линия, ≫ С Вардар На Ж.П. Линия, ≫ С Вардар До Ж.П. Линия, ≫ С Вардар На Ж.П. Линия, 33 1, Красна Поляна I Част 1 31 Б, Красна Поляна III Част 31-Б, 331б, 31б, Никола Мушанов До бл.231, 1, Орлица 31б, Пчиня 331, 331
На 17.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Възкресение/Стоян Лепоев/ 1, Обеля 1, Освобождение 4, Парк Св. Св. Петър И Павел , Хъшове 11, 3, 1, 15, 13, 4 Парк Св.Св. Петър И Павел, 7, 9, 1а, 5
На 14.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Възкресение/Стоян Лепоев/ 87, Освобождение 8, 6, Разсадника 13, 87, бл.87 Вх.13, Разсадника 87, Самодивско Изворче № 6, 14, 10, 2, 4, 6-8
На 16.07.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Разсадника 24 А ;. 24 Б ;. 243 Б ;. 24 В ;1 24 А ; 24 А
На 14.07.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Разсадника 107 ;23 А
На 13.07.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Разсадника 107 ;25 А
На 17.07.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Разсадника 23 Б ;22 ;22 А ;24 В ;24 Г ;25 Б
На 15.07.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Разсадника 23 В ;23 Г ;23 Д
Община Красно Село
На 17.07.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Акад.Иван Евстратиев Гешов 44-48, 46, Ами Буе 18, 61, 68-72, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ бл.243, 246, Деян Белишки 30, Найден Геров 2, Феликс Каниц 1
На 13.07.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: ”Хиподрума бл.48
Община Кремиковци
На 13.07.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.07.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.07.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.07.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.07.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Бухово: 1 Май 1
На 13.07.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.07.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.07.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.07.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.07.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Боримечката /Сеславци/ 5, 2, 3, 9, 1, 11а, ПИ 68134.8270.196, 13, 11, г.С.Раковски 3 Кв.Сеславци, Георги С. Раковски /Сеславци/ 1, 8, 6, 2, 7, 4, 10, Кокиче /Сеславци/ 9, 11, 7, 6, Корбул /Сеславци/ 3, 1, 5, Митко Палаузов /Сеславци/ 5, 10, 2, 6а, 3, 4, 6, Стара Планина /Сеславци/ 25, 6, 17, Стефан Караджа /Сеславци/ 43, 45, 33, 39, 41, Хаджи Димитър /Сеславци/ 8, 1, 13, 6, 4, 5, 2, 4а, 7, 9, 3, 2 Кв.Сеславци-Строеж, Цанко Церковски /Сеславци/ 33, 26, 35, 28
Община Лозенец
На 16.07.2020 г. /09:01 - 16:16 ч.; 09:46 - 12:30 ч./ - София: X-1268, Кв.63 , Симеоновско Шосе 166, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 164, 97г, 152, 160, 90, 98, 166а, Вила 565, 166 Тдо Спа, 102, 84, 166 Он, 166 Ас, 166 Котле, 97а, 166, 94, 148, 100, 96а, 96, УПИ VIIi-1268, Кв.63
На 16.07.2020 г. /09:31 - 11:00 ч./ - София: Арх.Йордан Миланов 2, 4, 6, 7, 5 :, Елин Пелин 45, Журналист /Йорданка Николов 1
На 15.07.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Бигла 24, 30а, 36, 46, Богатица/Йордан Стоянов/ 24, 26, 34, Вискяр Планина 15-17, Кричим/Петко Енев/ 25, 23, 33, Персенк 15, 20, 22, 24, 31, Църноок 8
На 17.07.2020 г. /09:31 - 11:00 ч./ - София: Бигла 59, Златовръх/Лука Кунин/ 52, 26, 49, 51-59, 63-65, 67, 63, 52 Медицински Център, 50, 52 Гар.13, 71, 67 Б, 63-69, 51 51-59, 75, 67б, 63-69, 61, 63-69 Маг.7, 51-59, 51-59 51-59, 51, Кричим/Петко Енев/ 63 Офис 2, 63 Офис 1, 65, 63 Гараж 9-11, 63, Никола Й.Вапцаров , Пейо К.Яворов 50-56, 50-56 Гараж 15, 60, 50-56 Гар.3, 58, 50-56
На 16.07.2020 г. /12:01 - 15:00 ч./ - София: Васил Кирков 3-3, 3, 13, 9, 7, 3-5, 10, 10, 3-1, 3-6, 2, 13а, 1, 11, 5, Велчова Завера 3, Павилион, Златовръх/Лука Кунин/ 9, 13, 11, 15, 17-19, 22, Изток 46, Стоян Михайловски 14-16, 10, 6, 18, 4, 8, 8, 12, 32, 20-22, 4, 14-16, 20
На 16.07.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Деница 1, 3, 4, 6, Йоан Екзарх 7, 22, 23, Орфей 7, 9, Плана Планина 6, 15, 17, 22, Рилски Езера 15, 20, 20-22, Св.Наум/Трайчо Костов/ 18, Свети Теодосий Търновски 26, 30, Страцин 9, Цанко Церковски 63, 75
На 14.07.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Джеймс Баучер/Антон Иванов 75, 77, 87, 99-101, Златен Рог 22, Топли Дол 2б, 4, Черни Връх 32, Южен Парк 27, 29
На 17.07.2020 г. /12:01 - 13:30 ч./ - София: Драгалевска 9, 8-14, 39 32, Майор Томпсън бл.1-7
На 14.07.2020 г. /11:01 - 15:00 ч./ - София: Русалийски Проход 12 У-Ще 6-То Помощно;7, 9, 11;, Страцин №3, 5, 7, 9(Ресторант), 11, 13, 15, 8, 10, 12
На 13.07.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ - София: ул.Борова Гора 18
На 15.07.2020 г. /13:01 - 15:00 ч./ - София: Якубица 7б, 73, 5, 7б Охрана, 7а
Община Люлин
На 14.07.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ На 15.07.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ На 16.07.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ На 17.07.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ - Волуяк: 8-ма 1
На 14.07.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ На 15.07.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ На 16.07.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ На 17.07.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ - София: 1-ва 1а, 1-ва /Студентска/ 4, 2, 2-ра /Толева Махала/ 2, 8, 1, 3, 4, 3-та/Толева Махала/ 2, 5, 1, 3, 4-та/Толева Махала/ 3, 11, 10, 6, 5, 4, 14, 13, 8, 1, 2, 16, 18, 12, 5-та/Толева Махала/ 3, 9, 5, 7, 11, 13, 6-та/Толева Махала/ 6, 4, 1, 10, 8, 2, 3, 5, 7-ма /Толева Махала/ 17, 19, 27, 5, 37, 11, 25, 3а, 23, 3, 29, 9, 35, 15, 33, 1, 39, 21, 2, 4, С/У 59, 31, 13, 8-ма /Толева Махала/ 3, 5, 2, 9-та/Толева Махала/ 3, 2, 4, Vi - 231 Кв.9 , Арека 7 Къща, Бул.Сливница 53 И ул.Паричка , Драгоманско Шосе , Европа/Баба Парашкева/ 251 До СПИрката, 29, М. Толева Махала , Републ.ика Зад Магистралата, Зад Мотела, Зад Божур, Сливница 13, 15, 43, 31, 53, 19, 51, 47, 9, 41а, 11, 17, 41, 45, 33, 636, 27, 5, 39, 21, 25а, 35, 37а, 29, 23, 1, 3, 37, 7, 49, Толева Махала 148150, УПИ Vi-182, Кв.8
На 14.07.2020 г. /09:20 - 15:00 ч./ На 15.07.2020 г. /09:20 - 15:00 ч./ На 16.07.2020 г. /09:20 - 15:00 ч./ На 17.07.2020 г. /09:20 - 15:00 ч./ - София: Люлин 7 708
На 13.07.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Люлин 9 915а
Община Младост
На 16.07.2020 г. /08:46 - 14:00 ч./ - Горубляне част от обектите на ул.“инж.Георги Белов“
На 14.07.2020 г. /08:46 - 11:00 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ - Панчарево: 123 М-Ст Лъката , 55419, 6703, 3137 , 55419.6702.289 М.Детски Град, 55419.6703.152 ул.Симеоновско Шосе, 55419.6703.270 , 68134..6722.97 М.Градина, ул.Четири Сезона, 68134.6723.147 , Детски Град Строително Табл.о, Фургон, Чер.Гр-Ни, Барака, 98 Къща, Лъката Строителство, Водна Помпа, М. Градина ПИ 68134.6722.74 , М.Лозето-Знаме На Мира УПИ II-189, Кв.1/ПИ 68134.6722.8, М.Лъката ПИ 136 , Местн.Лъката , ско Шосе Тренировъчна Зала, 101 К-С Радо Олрат, Склад За Строителни Материали, 167, 110, Тенис Корт, Лозето, Черешова Градина 1, 3а, 3, 1а, Къща, Работилница, Помпа в Парцел 117
На 14.07.2020 г. /08:46 - 17:30 ч./ На 15.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Панчарево: 55419.6702.289 М.Детски Град, 55419.6703.152 ул.Симеоновско шосе, 55419.6703.270, 68134.6723.147, Детски Град Строително Табло, Фургон, Лъката Строителство, Водна Помпа, М. Градина ПИ 68134.6722.74 , М.Лозето-Знаме На Мира УПИ II-189, Кв.1/ПИ 68134.6722.8, Местн.Лъката, Ц-ско Шосе Склад За Строителни Материали, 167, 110, Тенис Корт, Лозето, Черешова Градина 1, 3а, 3
На 16.07.2020 г. /12:01 - 16:30 ч./ - Панчарево: Вилна Зона Ловджийска Чешма , Детски Град Бунгало, 999 Къща, Вила, УПИ Х-22 Кв.17, УПИ II-20, Кв.17, 49 Вила, Магазин, УПИ 25-85 Кв.10, УПИ I Кв 21, УПИ 4-59, УПИ XVІІ-39 Кв.24, 999, УПИ ІІІ-16 Кв.21, бл.С УПИ VI Кв.6, XXIV-3207 Кв.6, УПИ ХІХ-464, Кв.6, УПИ ХVІІІ-464, 465 Кв 6, УПИ III-1023, 3255, Детски Град УПИ XII-30 Кв.16 , Детски Град УПИ-XIV-3246 , Местност Лозето Вила, 999 Вила, 12, 1, 35 ул.Здраве, УПИ XI 313, Проф. Асен Киселинчев 11, ско Шосе Тренировъчна Зала, 110, УПИ V-470, Кв.14, М.Детски Град , УПИ VIII-3213 Кв. 6 , УПИ XVI- 3284 Кв.2, М. Детски Град , УПИ Xvi-590, Кв.7, М.Детски Град , Хитър Петър УПИ XII-459 Кв.2, 43 Б, 1, 43 А
На 16.07.2020 г. /08:46 - 14:00 ч./ - София: 1-ва Горубляне
На 14.07.2020 г. /08:46 - 11:00 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ - София: Горубляне ПИ 68134.6722.39, Крайречна 5, 10 А, 1 А, 3, 12, 10, Крушите 1, 3, 5, 7, 9, Лазар Плачков 4, 5, 8, 3, 7, 1, 2, 6, 6 А, 7а, Малина / Горубляне 1, 5, Градина Изток, 27, 3, Околовръстен Път 11, 8, 290, 323, 9, 10, 319, 12, 7, 6, До Кпп За Панчарево, ПИ-033119 , ско Шосе 90 Горубляне, 93а Резиденция Черешова Градина, 2, До Бензиностанция Омв В Поко, 97, 82, 149, 97 А, 87, 99 Горубляне, 101, 107, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 137, Царица 14, 12, Черешова Градина
На 14.07.2020 г. /08:46 - 17:30 ч./ На 15.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Горубляне ПИ 68134.6722.39, Крайречна 5, 10 А, 1 А, 3, 12, 10, Крушите 1, 3, 5, 7, 9, Лазар Плачков 4, 5, 8, 3, 7, 1, 2, 6, 6 А, 7а, Малина / Горубляне 1, 5, Градина Изток, 27, 3, Околовръстен Път 11, 8, 290, 323, 9, 10, 319, 12, 7, 6, До Кпп За Панчарево, ско Шосе До Бензиностанция Омв В Поко, 97, 82, 149, 97 А, 87, 99 Горубляне, 101, 107, Царица 14, 12, Черешова Градина
На 16.07.2020 г. /12:01 - 16:30 ч./ - София: Детски Град , Местн.Студентски УПИ-Ііі-170кв.8, Местност Стария Мост УПИ Хх -37 Кв 16, Хитър Петър УПИ II-355, 510, 511, Вила Кл В Ст.39
На 13.07.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Младост 2 бл.238 Вх 3-Три, Младост 2 бл.245 Вх В
На 14.07.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Младост 2 бл.238 Вх 4, Младост 2 бл.245 Вх В
На 15.07.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Младост 2 бл.238 Вх 5, Младост 2 бл.245 Вх 4
На 16.07.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Младост 2 бл.238 Вх 6, Младост 2 бл.245 Вх 4
На 17.07.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Младост 2 бл.238 Вх 7, Младост 2 бл.247 Вх 1
На 14.07.2020 г. /09:00 - 17:30 ч./ - София: ско Шосе 2
Община Надежда
На 16.07.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Жорж Дантон 49, 6, Ломско Шосе 99, Надежда 114 Вх-Б, Надежда 1 123 Вх-А, Б, В, 122-Вх-Б, Г, Ж, 111, 117, 107, 160, 150-Вх-А, Б, В, , Сава Филаретов 67, Христо Силянов 89
На 17.07.2020 г. /09:01 - 13:16 ч./ - София: Майор Дим.Думбалаков/Физкул №2, 5, 10, 7-9, Стефансон 28 Етажна Собственост, 26, 28, 28, 28-30
На 17.07.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Надежда 114 Вх-В
На 15.07.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Надежда бл.114 Вх-А
На 13.07.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Надежда 1 145 Вх-Б, 146 Вх-В, 129 Вх-А, Д, 120 Вх-В, Г, Д, 135, 134, 127
На 13.07.2020 г. /09:16 - 16:31 ч./ - София: Народни Будители/Ив.Михайло В Двора На 153 Соу, 2 Кв.Свобода, 2, До 153-То
На 14.07.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Свобода 3-Г
Община Оборище
На 17.07.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бул.Я.Сакъзов 15, 17, , 11ти Август 5, 9, 12, Г.С.Раковски 86б, Димитър Греков 1, Московска 25, 27а, 29а, Б, , Оборище 56, Полк.Борис Дрангов/Потемкин 6, Русалка 24
На 14.07.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 11ти Август 17, Бачо Киро 5-Б, В, 16, , Гълъбец 2 Вх-Б, Искър 19, 11, 18, 22, 20, 8, Княз Александър Дондуков 11, 19, 25, 21, 57, 7, 51, Стара Планина 2, 3, 5, 16
На 16.07.2020 г. /09:01 - 17:16 ч./ - София: Алеко Константинов 41
На 15.07.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Будапеща 20, 26, Искър 36, Париж 7, 11
На 13.07.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Васил Друмев 53, 51, Гълъбец 2 Вх-А, Евлоги И Христо Георгиеви 114, 116, 120, Мадрид 23, 33, 50, 52, , Оборище 88, 113-115, 111, 78, Черковна/Паун Грозданов/ 21
Община Овча Купел
На 16.07.2020 г. /09:01 - 12:16 ч./ - София: 671-ва /Овча Купел/ Кв.47, 1, 2, Боряна 63 215а, 61 215а, 59 215а, 215, 63, 63, 63 5а, 63 5, 61 216а, 59 215, 61 216, 59 215 А, Букет 80 4, 70, 56 6а, 80 4а, 68, 80, 4а, Монтевидео/Пионерски Път/ 1, 13 УПИ Vіі 457 Кв503, 24, 22, 2, 18, 5, 13а, 30, 20, 13б, 14, 7, 10, 7а, 4, 26, 28, 10, 13, 6, 8, 3, Никола Петков/П.Напетов/ 38, 50а, Овча Купел 1 4 ТП, 1 4 А
На 15.07.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Боряна 31, 36, 36 А, Бързарица 22, 24, 22 А, 20, Драгоман 27 А, 27 Б, 42, 27, Иван Андонов/491-ва / 10а, 10, Иван Радоев/456-та/ 10а, Иван Радоев/Уляна Громова/ 15б, 12, 17, 16, 19, 16а, 10, 11, 15а, 18, 15, М-Т Овча Купел УПИ XIIi-9919 Кв.34 , Народно Хоро 49, 47
На 18.07.2020 г. /08:30 - 14:30 ч./ - София: Босилек 16, 18, 11, Земляне/Тинтява/ 35, Орчо Войвода 16, 24, 8б, 22, 6, 20, 8, 14, Първенец 14, Росна 13, 17, 19, 21, 21а, Стрелбище 5
На 14.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Брезов Рид 4, Буземска 3, Бързарица 2, 4а, 2 Г-Ж17
На 15.07.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Бъкстон 36-37, 38, Вихрен/Петър Тонев/ 45, 46, Иван Сусанин 5а, Люлинска 13, 18, 21, 24, 26, 5, Мадара 3, Момина Сълза / Кв.Симеоново 48, Момина Сълза / Кв.Суходол 32, 44, Орех 18, УПИ ХХVІІІ - 846 Кв 41, 13, Перла 27а, Проф. Дочо Леков /636-таР-Н Витоша/ 3, Проф.Иван Дуйчев/Знаменосец 12в, 12г, 8, 28, Равен 1, Справедливост/Червени Ескад 4, Суходолска 183, 199, Траян Танев 1, 1б, 47, 50, 51, 56, 58, 59, 63, 68а, 70, 74а, 76, 78, 79, Трети Март 24, 28, УПИ 1 Кв. 228павлово /Бъкстон , Цар Борис III/Девети Септ. 201а, 223, 225, 229, 231, 237, 245, 251, 253, Чинар 5, 5а, 7, Явор/Цв.Божков/ 5, 12
На 14.07.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Иван Радоев/456-та/ 10а
На 16.07.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Иван Радоев/456-та/ 26
На 17.07.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Народно Хоро 47
На 15.07.2020 г. /09:01 - 16:29 ч./ - София: Овча Купел 1 40, Овча Купел 1 Паркинг До бл.42, Овча Купел 2 41а, 40, 41, 42, Подз. Метр, С/У бл.42-Стр.Табл.о, 41
На 15.07.2020 г. /08:16 - 16:16 ч./ На 16.07.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Овча Купел 1 40, УПИ II-166, Кв.10
На 16.07.2020 г. /12:01 - 16:16 ч./ - София: Овча Купел 2 29, 029, Срещу 149 Соу, Кафе-Аперитив
Община Панчарево
На 17.07.2020 г. /09:46 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: Вилна Зона Пасарелско Езеро
На 17.07.2020 г. /09:46 - 16:00 ч./ - Кокаляне: Александър Генков/Г.Панков/ Язовир Кокаляне, Вец Кокаляне Кантон, Бент Кокаляне Пасарел
На 14.07.2020 г. /10:01 - 15:16 ч./ - София: Враня: бул.“Цариградско шосе“ 64, част от ул.“Патриарх Герман“
Община Подуяне
На 15.07.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./ - София: Владимир Вазов бл.6, 1, 66, Левски Зона В До 4, 4, 6, 6, 5, Поп Грую 88а, 82
На 18.07.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Левски Зона В бл.22 Вх.А, Б, В
На 16.07.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Левски Зона Г бл.22а Вх.А
На 15.07.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Левски Зона Г бл.22а Вх.Б
На 14.07.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Левски Зона Г бл.22а Вх.В
На 13.07.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Левски Зона Г бл.22а Вх.Г
На 17.07.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Левски Зона Г бл.40 Вх.Г
Община Сердика
На 17.07.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Беласица 14, Клокотница 15, Козлодуй 42, 38, 77, 83, Софроний Врачански 68, 84, 149, Христо Ботев 163, 165, 173, 135, 133, 131, Цар Самуил 114
На 15.07.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Георги С.Раковски 19, 35, , Дунав 72, Княз Борис 194, 200, Козлодуй 51, 73, Мария Луиза 97, 127, , Панагюрище 42, 44, 16, 23, 19, , РодоПИ 12, 17, Сливница 265, 281, 285, 215, 217, , Тимок/Васка Ненчева/ 20, 38
На 15.07.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Източна Тангента 84, Проф.Иван Георгов/Цв.Антов/ 1
Община Средец
На 14.07.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Васил Левски Подлез С ул.Гурко, Ул.Гурко- Подлез, Подлез В.Левски Гурко, 84, 86, Подлез Бул.В. Левски И ул.Гурко, Ген. Гурко 64, 62а, 64, Подлез Гурко\Левски, Подлез Гурко-Спортна Палата , Бул. Евлоги Георгиев, 62 М.Центъра, 52, 68, 68, И Бул.Евлоги Георгиев, Л.Каравелов, В.Левски, 62, 62, 66, Подлез Гурко/В.Левски, Георги С.Раковски 1, Евлоги И Христо Георгиеви 99, Любен Каравелов 4, 6, 2, 6б, ул. Гурко С/У Любен Каравелов Т.70

Община Студентски град
На 14.07.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ - София: Витоша 6, 3, Над 3, М.Витоша Вец Симеоново, Г.М.Димитров 1, Дианабад 6
На 15.07.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ - София: Витоша Б, В, Проф.Христо Вакарелски 10 Б, 10, 10 А, 11, 11г 4, 11 5, 11 6, 11в, 11в 3, 10, 4, 6, 10 Б1, 3, 5, 10 В, 11 4
Община Триадица
На 13.07.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Ами Буе 80-82, Ген. Тотлебен 28, Неофит Рилски 12, 34, 35, Цар Асен 54, 74а, 95
На 15.07.2020 г. /10:01 - 12:30 ч./ - София: Асен Йорданов/486-та/ 64, 68, 8 А, 19, Асен Йорданов/Хо Ши Мин/ , Аспарух Лешников/484-та/ 2, 4, 5, 3, Борис Руменов/482-ра/ 50, 31 А, 15, 44, 40, 31, С-У №48, 29, №14 До Касета, 48, 11 А, 27, 38, 37, 12, УПИ VII-1259, Кв.65, 46, 42, Джон Атанасов/487-ма/ 34, 36, 2, 6, 7, Емилиян Станев/490/ 45б, Кръстова Вада , Лозенец УПИ II-1258, 610 Кв.12 М.Кръст. Вада , М. Кръстова Вада УПИ III-461 , Местност Кръстова Вада Кв.32 П-Л 1491, Сашо Николов-Сладура/483-та 14, 2, 5, 13, 11, 19, 23а, 23 А, 21, 18, 1, 8 А, 6, 12, 9, 16, 15, 25, 23, 20, УПИ Xx-1535, Кв.32 , Хага /М. Кръстова Вада П-Н Лозенец / 4, Черни Връх 63, Кв.39-П-Л639, 65а, 71, 98, 61, 96, Кв.39, 61-63, 100а, 100, 102а
На 15.07.2020 г. /09:31 - 12:30 ч./ - София: Кестенова Гора 21 114, 21, 114, Стрелбище 114, Тулча/Петър Богданов/ 114, Хайдушка Гора 118 Стрелбище
На 13.07.2020 г. /09:46 - 15:00 ч./ - София: Манастирски Ливади бл. 12а, 2а, 14а, 13а, 14б, О, 11а, 12а

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

© 2020 Столична община р-н ПАНЧАРЕВО.Всички права запазени. Дизайн и разработка: Comtechsys