РЕМОНТИ И ИНФРАСТРУКТУРА

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на София-град за периода 10.08-14.08.2020 г.

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 10 август – 14 август 2020 г, включително:

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улица, квартал, УПИ, ПИ/
СОФИЯ ГРАД
Община ВИТОША
На 10.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 11.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 12.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 13.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 14.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Владая: 22-Ра, Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Малка Поляна 1, 5, Приплат 33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24
На 10.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 11.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 13.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 14.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Войнишко Въстание 2, 35 ул. Превалски Езера, Офелиите /Владая/
На 10.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 11.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 12.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 13.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 14.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Владая: Алеко Константинов/К. Димитр 7а, Балабановец 1, Боровинка 4, Калиница 5, 3, 4, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Сребрист Бор 2, Сърна 10, 11, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1
На 10.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 11.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 12.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 13.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 14.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Офелиите /Владая/ 1, 14, 16
На 10.08.2020 г. /10:16 - 16:16 ч./ - София: 633-та/Витоша/ № 6, 14, 2, Бай Михал 21, 18, 19, 6, 13, 9, 10, 3, 1, 4, 12, 11, 16, 7, 8, 19, 14, 15, 17, 20, 5, Вихрен /Филиповци 39 А, Вихрен/Петър Тонев/ 39а, 44, 44d, 399а, 43, 37, 37 Базар, 42, 41, 39а, 37 Базар, 43а, 44б Павилион, 46, 40, 44 Пав, 45, 39а, 44б, Ген. Суворов 58, 85 Мез. 1, 75, 83, 79, № 62, 60 Тк Маги, 85, 87, 77, 81, 85 Ат. 1, Симеон Радев/Кирил Янев/ 39а, 225, УПИ Xl -271, УПИ XXXVIII-273, 274 Кв. 265
На 10.08.2020 г. /12:01 - 16:16 ч./ - София: 788-ма/Витоша/ 2, 4, Байкал 6, 8, 3, 5, 10, 2, 4, Белите Брези 2 1, 6, 10, 12, 3, 4, 2, 6а, 1, 8, 2 Б, Бояна, Воденичница /Ал. Пушкин/ УПИ I -За Младежки Дом, Кв. 54, 3, 122 А, 11, Орешарска 7а, 5, 3, 1, 7, Сборище 3, Севастократор Калоян/Алекса 29, 31, 28, 33, 30, 30а, Скакавица 3, Три Кладенци 3, 15, 7 А, 10, 1, 1 А, 15 А, 13, 11, 9 А, 6, 8, 9, 4, 17
На 12.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: 1-ва ул. Симеоновска 16, 10-та /Кв. Симеоново/ 3, 14, 8, 2а, 10, 7, 9, 2, 12, 4, 6, 11-та /Кв. Симеоново/ 5, 13-та /Кв. Симеоново/ 2, 3, 8, 12, 1, 4, 5, 6, 14-та /Кв. Симеоново/ 3 Сладкарска Раб, 19, 22, 15б, 20, 16-та /Кв. Симеоново/ 10, 4 ул. Боян Ничев 4, 15, 12, 17а, 11, 6, 9, 17, 14, № 13, 16, 17-та /Кв. Симеоново/ 4, 8, 2, 6а, 6, 5, 3, 20-та /Кв. Симеоново/ 8, 6, 10, 4, 5, 21-ва /Кв. Симеоново/ 5, 22/Кв. Симеоново/ 31, 29, 27, 6-та /Кв. Симеоново/ 10а, 7-ма /Кв. Симеоново/ 6, 9-та /Кв. Симеоново/ 17, 24, 32, 14, 17а, 8, 33, 2 Трафопост 9, В. З. Симеоново - Драгалевци, В. З. Сим. -Драг. Упи XII-1199, Войнишко Въстание 2, 35 ул. Превалски Езера, Драгалевци вила, Дядо Йоцо 5-А, Жасмин 18, 26, Златен Век 30, 39, 11, 43, 4, 21, 12, 19, 20, 15, 26, 23, 28, 18, 13а, 35, 41, 13, 31, 22, 2, 10, Никола Пиколо 4а, Офелиите /Владая/, Проф. Боян Ничев 3, Симеоново 3а ул. 21, 6 ул. 21, Симеоновска 23, 22, 28, 27, 19, 15, 18, 24, 18а, 29, 17, 14а, 16, 20, 26, 14, 25, 15а, Симеоновско шосе/Вол. шосе/ 22, 140, УПИ XV-738, 737, Кв. 25
На 13.08.2020 г. /08:31 - 17:00 ч./ - София: Симеоновско шосе/Вол. шосе/ 110 Бл. 1, Бл. 12, Бл. 21, Бл. 22, Бл. 5 ; Бл. 2, Бл. 3, Бл. 4
На 14.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ардино 7, Брусенска 1, 2, 7, Бръшлян/620-та/ 3, Буките 5, Деян Гьоргов/612/ 7, Еровете 1, 16, 18а, Иваница Данчев 21, Карамфил 18, Лъвчето 1, 6, Майска Роза 1, Медвен/Маргарита Георгиева/ 8, Михаил Панталеев 3a, Морени/Червена Искра/ 23а, Никола Петков/П. Напетов/ 2, 8a, Панорамен път 33, Пантелей Николов/624/ 11, Панчерица 9, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък 11, 12, Преки път/Димитър Монов/ 55, 59, 59а, 76а, 80, Проф. Николай Державин 1, 18, 24, 26, Прохлада 2, Райска Градина/Аврора/ 14, 15, 27, 3, 31, 34, 35, 40, 63, 9а, Резньовете 23, Севастократор Калоян/Алекса 65, 75, Стоил Слатински/622/ 5, Тис/619-та/ 1, 3, Цар Борис III/Девети Септ. 257б, 273а, 281, 289, 299, 303, 325, 341, 347, 355, Чукар 3, 14, 24а, Явор/Цв. Божков/ 1, 5
Община ВРЪБНИЦА
На 12.08.2020 г. /09:31 - 16:00 ч./ - София: 1-ва Работническа Класа 4, 275-та/Обеля/ 24 до Метрото, 3020-та/Връбница/ 1а, 362-Ра/Връбница/ 6, 7, 2, 4, 1, 3, 8, Адам Мицкевич/Раб. Класа/ 45а, 27а, 19, 31, 37, 45, 21, 29, №25а, 49 Р-Н Връбница, 27, 8, 29а, 39, 43а, 51, 35а, 25, 33, 25а, 35, 4в, 4, Иван Дим. Ненов 1, Справедливост/Червени Ескад 19, 19а, 18, 23а, 21а, 22б, 9, 20а, 23, 24, 26, 20, 25, 27, 17
На 13.08.2020 г. /09:20 - 15:20 ч./ - София: Обеля 2 Бл. 251, Бл. 250
На 13.08.2020 г. /09:31 - 12:30 ч./ - София: Баба 5а, 9, 4, 6, 5, 13, 8, 1, 14, 2, 10, 10а, 12, 3, 11, Брянска Гора 8, 4, 6, 1 А, 7, 3, 1, 5, 2, 3 А, 6 А, Вълчо Георгиев 13, 10, 15, 15 А, 11 А, 6, 10 А, 8, 17, 11, 11а, 12, 19, 6 А, Европа/Баба Парашкева/ 60, 58, 52, 48, 54, 50, Обединение 6, 2, 4 А, 5, 7, 3, 7 А, 4, 5а, Ростов 12 А, 8, 14, 4, 7, 1, 16, 6, 12, 3, 3 А, 1баба, 11, Сливница 40, УПИ I Кв. 20
На 13.08.2020 г. /13:31 - 16:16 ч./ - София: 364-та/Връбница/ 1, V-680 I VI-680, Кв. 2 М. Район Връбница, Войводово 1, 3, Европа/Баба Парашкева/ 14б, 12б, 12а, 10, 47, 10а, 35б, 12, 22, 16, 18а, 16а, 41, 14, 14а, 39, 8, Подкрепа 50, 15, 48, Сливница 43, 45, Старата Църква/Йордан М. Пет 1, 5, 7, 11, Цветница/Димитър Г. Марче/ 58, 21, 16а
На 14.08.2020 г. /09:31 - 16:16 ч./ - Мировяне: Топола 6, 11а, 12, 29, 10, 6а, 5, 8а, 4, 2, 4а, 6б, 21, 8, 13а, 19а, 23, 9, 13, 2а, 11, 19
На 14.08.2020 г. /09:20 - 15:20 ч./ - София: Обеля 2 Бл. 243, Бл. 249, 221, 222
На 14.08.2020 г. /09:31 - 16:16 ч./ - София: 366-та/Връбница/ 5, 9, 11, 7, 9а, 5а, 367-ма/Връбница/ 37, 60, 33, 31, Баба 16, 21а, 21, 20, 17, 15, 22, 23, 19, 33, Виткова Ливада 34, 23а, 17, 30, 32, 40, 30а, 38, 25, 44, 23, 15, 21, 19а, 36, 19, Връх Манчо 34, 38, 61, 36а, 40а, 55, 36, 40, 57а, 55а, 38а, И ул. Баба, 57, Годеч/Гургулят/ 71а, 69а, 69, 71, 66, 64, Дружба 15, 29, 19а, 19, 32, № 29, 17, 27, 30, 22, Какач 1, 13, 11, Методи Македонски 42, 40, 35, 37, Модерно Предградие, Модерно Предградие УПИ I - 1783 Кв. 17а, Светла 32, 36, 37, 33, 31, 38, 46, 27, 39, 28, 48, 30, 40, 26, 35а, 29, 35 А, 37 А, 42, 34, Топола 2, 15, 6, 13, 17 А, 18, 17, 16 А, 21, 10, 16, 14, 4, 12, 11, 19 А, 9
На 15.08.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ - София: 3020-та/Връбница/ 31, 46, 34, Захарна Фабрика 1 Кв. 5 НПЗ Орион Тп. Мвр, НПЗ Орион УПИ VII-824, Суходол 13, ул. 3019-та ПИ 68134. 2821. 2557
Община ВЪЗРАЖДАНЕ
На 10.08.2020 г. /09:16 - 16:31 ч./ - София: Братя Миладинови 63, 80, 90, 65, 62, 84, 82, 86, 92, 67, Бул. Сливница/Моста Хр. Ботев, Гривица 8, 10, 4, 6, 1, 2, Св. Св. Кирил и Методий108, 106, 110, Сливница 150, 158, 158 къща, 152а, 152, 160, 162, 152, 148, 148 Билборд, 152 Магазин
На 12.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Гюешево/Ламби Кандев/ 12, Западен Парк/Христо Михайло 1, Сердика 12а, 12, Сердика 1 Баталова Воденица
Община ИЗГРЕВ
На 10.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Майор Юрий Гагарин 8
Община ИЛИНДЕН
На 10.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 118 Б, 118 Г
На 11.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 118 Д ;119 А
На 12.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 119 А ;119 Б
На 13.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 119 Б ;119 В
На 14.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Захарна Фабрика 58, Света Троица/Вълчо Иванов/ 128 А ;128 Б ;128 В
Община ИСКЪР
На 10.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 84 Вх Б, Е, 85 Вхб, Дружба 109 Вх В, Г, Блок 117 Вх. Г, Дружба 1 Блок 100 Вх В
На 11.08.2020 г. /00:16 - 00:31 ч./ - София: Дружба 109 Вх В, Г, Блок 117 Вх. Г
На 11.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 109 Вх В, Г, Блок 117 Вх. Г, Дружба 84 Вх Б, Е, 85 Вхб, Дружба 1 Блок 100 Вх В
На 11.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: Вилна Зона Градище вила
На 12.08.2020 г. /10:01 - 11:00 ч./ - Бусманци: 004035, 0109. 1425. 652, 10-та Площада, Центъра, 6-ти Май(Ул. 8-ма) 4, 6, 2, 10, 736, I-649, Кв. 5б, III-134, Кв. 12, V-44, V-512, Кв. 56 7, XVI-271, Кв. 26, XxxIV-644 Кв. 11 Вр. За Строителство, Асен Игнатов(Ул. 16-та) 8, 2, 14, 22, 4, 6, 9, 5, 7, 21, 13, 11, 10, 1, 12, 3, 15, 16, 23, 25, 20, 18, 19, 32, 28, 24, 29, 27, 26, Беговица(Ул. 2-Ра) 10, 8, 6, 29, 1, 23, 13, 15, 9, 4, 7, 2, 5, 19, 17, 11, 21, 3, Владимир Георгиев(Ул. 4-та) 22, 25, 30а, 24, 32, 21, 23, 19, 30, 26, 27, 34, 40, 29, 31, 36, 38, 4, 2, 7, 6, 12, 10, 13, 5, 1, 17, 14, 16, 8, 20, 11, 3, 9, 15, 18, Вучко Игнатов/Ул. 23-та/ 5, 14, 8, 9, 7, 4, 1, 6, 2, 3, 10, 11, 12, Ген. Гурко(27 и 10) 50, 50, 3, 21, 6, 22, 12, 5, 8, 8б, 4, 26, 1, №1, 18, 11, 14, 16, 2, 7, 10, 17, 13, 9, 15, 20, 8а, 19, 30, Помпа, УПИ 24-340, 28, 24, 42а, 42, 12, 59, 40, 61, 63, 57, 32, 25, 30, 23, 31, 27, 40, 39, 51, 43, 33, 36, 49, 25, 44, 35, 53, 34, 41, 38, 46, 45, 48, 55, 29, 37, Гълъбец(Ул. 25-та) 14, 6, 5, 11, 12, 3, 8, 1, 4, 9, 2, 7, 10, Д-Р Ив. Стаменов/Ул. 24-та/ 4, 2, 3, 1, 13, 9, 7, 12, 6, 10, 11, 8, 15, Детска Радост(Ул. 30-та) 6, 4, 2, 1, 3, Елин Пелин 2, Кирил и Методийй(12 и 14) 14, 15, 3, 8, 11, 10, 12, 5, 16, 13, 2, 9, 1, 6, 7, Крива Ливада(Ул. 3-та) 17, 5, 23, 28, 15, 9, 18, 21, 1, 26, 8, 11, 25, 32, 4, 22, 2, 3, 6, 19, 16, 30, 13, 14, 20, 12, 34, 24, 10, 40, 42, 27, 27а, 31, 33, 36, 29, 38, 35, Лашова(Ул. 15-та) 1, 5, 8, 4, 2, 3, 6, 2а, 10, 5а, 4, Ловджийска(Ул. 22-Ра) 4, 2, 1, 3, Милин Камък(Ул. 17-та) 6, 4, 2, 1, 8, 3, 7, 5, Мома Ирина (Ул. 5-та) 6, 4, 2, 8, 10, П-Л Vііі, Кв. 19 Ритуална Зала При Гробището, Перуника(Ул. 11-та) 30, 13, 10, 24, 1, 14, 18, 9, 5, 26, 16, 4, 7, 12, 11, 3, 28, 34, 36, 5, 40, 17, 15, 42, 38, 44, 19, Пробуда(Ул. 6-та) 2, 5, 1, 3, 7, 13, 20, 11, 15, 9, 17, 12, 6, 19, 14, 8, 10, 16, 4, 21, 23, 25, Просвета(Ул. 1-ва) 4, 3 А, 6, 11, 16, 65 Оу, 9, 2, 3, 14, 10, 13, 12, 8, 7, 5, 22, 30, 15, 21 УПИ XIx-389, 388, 386 Кв. 26а, 26, 19, 18, 17, 23, 16, 20, 24, Пчелина(Ул. 20-та) 1, 10, 14, 5, 11, 2, 8, 12, 6, 16, 7, 4, 3, №11, 9, Родината(Ул. 21-ва) 56, 24, 3, 20, 5, 7, 2, 18, 22, 4, 12, 14, 8, 10, 1, 6, 32, 25, 54, 26, 42, 30, 48, 50, 36, 52, 34, 28, 11, 38, 46, 17, 40а, 21, 40, 23, 19, 13, 9, Средно Ливаде(Ул. 31-ва) 5, 8, 3, 4, 2, 7, 11, 6, 13, 9, 10, 1, Сух Искър(Ул. 13-та) 3, 4, 5, 1, 2, Татарски път(Ул. 26 и 28) 34, 17, 15, 40, 44, 7, 13, 36, 28, 11, 20, 32, 5, 9, 38, 19, 3, 30, 22, 26, 42, 24, 12, 10, 14, 2, 16, 8, 1, 4, 6, Троянски път/18 и 19/ 1, 6, 2, 8, 3, 11, 5, 7, 4, Циклама(Ул. 7-ма) 14, ПИ 607, К. Л. 509, 510, 7, 9, 11, 13, 1, 8, 2, 10, 4, 6, Чукура(Ул. 29-та) 6, 2, 8, 4, 10, 4а
На 12.08.2020 г. /10:01 - 11:00 ч./ - Казичене: Фармапарк 19
На 12.08.2020 г. /10:01 - 11:00 ч./ - Кривина, Общ. Столична: Балкан/Костадин Георгиев/ 19-21, Градина/3-та/ 4
На 12.08.2020 г. /10:01 - 11:00 ч./ - София: Бусманци до Гробищата, ул. Гурко 50, Помпа, А. Игнатов 31, Стоп. Двор, Помощно Стопанство, 39а, 17 ул. Владимир Георгиев, Ул Сух Искър 7, Стар Тп, Ген. Гурко 39, Кв. Бусманци, Площад Елин Пелин №1
На 12.08.2020 г. /10:01 - 16:30 ч./ - София: Бусманци до Гробищата
На 13.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Казичене: 1605, 35239. 6106. 2245, Александър Стамболийски 33, 13, 24, 11, 37, 1, 3, 20, 2, 14, 26, 12, 53, 10, 31а, 31, 43, 17, 9, 16, 47, 34, 5, 49, 18, 37а, 12а, 27, 28, 7, 15, 6, 30, 45, 22, 25, 41, 21, 23, 39, 19, 4, Балевица 9, 4, 17, 12, 15, 6, 5, 7, 4а, 10, 41, 13, 11, 8, Гарата Павилион, Георги Бенковски 36, 28, 11, 30, 38, 50, 18, 42, 1, 6, 52, 54, 20, 62, 5, 34, 10, 12, 46, 58, 22, 40а, 3, 56, 48, 9, 13, 32, 4, къща, 24, 7, 2, 40, 19, 16, 56а, 21, 15, 7а, 64, 44, 14, 8, Димитър Ашов 33, 31, 14, 17, 27, 10, 6, 29, 18, 13, 28, 5, 26, 19, 3, 2а, 8, 12, 35, 20, 15, 22, 11, 24, 23, 16, 30, 4, 7, 9, 2, 25, 1, Изток 6, Младост 10, 4, 9, 13, 7, 1, 16, 2, 12, 14, 15, 18, 11, 5, 6, 3, 8, 20, Никола Петков/Кирил Маджаро 78, 53, 74, 51, 49, 76, Околовръстна 3, 10, 16, 2, 14, 4, 12, Христо Ботев 33, 10, 13, 3, 12, 4, 8, 31, 14, 11, 5, 29, 15а, 2а, 21, 19, 15, 2, 23, 1, 17, 7, Цар Борис III/Дим. Благоев/ 6, 14, 16, 17, 13, 10, 15, 18, 5, 1, 8, 22, 7, Цар Симеон/Ален Мак/ 12, 8, 9, 4, 10, 19, 13, 11, 14, 1, 7, 3, 6, 2, 17, 15
На 13.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Никола Петков/П. Напетов/ 78
Община КРАСНА ПОЛЯНА
На 11.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Добротич 19, Красна Поляна III Част 341, до 337б Трафопост-Бит. Услуги, 337в, 37в, 337б
На 13.08.2020 г. /09:31 - 15:16 ч./ - София: Александър Стамболийски 247, 1, Пазар Дамарче, Разсадника 75, до 11, 11
Община КРАСНО СЕЛО
На 15.08.2020 г. /08:00 - 14:30 ч./ - София: Ген. Тотлебен 34 Адм. Сгр. - І Етаж, 34
Община КРЕМИКОВЦИ
На 10.08.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 11.08.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 12.08.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 13.08.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.08.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Долни Богров: 1 68, 74, 1-ва 97, 15 65, 74, 47, 62, 45, 78, 52, 76, 68, 60, 44, 64, 69, 72, 59, 48, 46, 66, 64, 56, 67, 50, 43, 50, 45а, 49, 16 48, 27, 26, 28, 54, 38, 34, 46, 25, 26, 30, 42, 32, ПИ 22304. 7891. 9821, 22, 19, ПИ Идент. 22304. 7891. 9813, 68 Идент. 22304. 7891. 678, 20 Кв. 38, 13, И 31ул, 24 22, 21, 15, 26, 16, 10, 18, 39, 21, 26 9, 31 29, 33, 3, 16, 18, 27, 31, 20, Помпа, 1, 22, №14, 34, 25, 13, Парц. 40, 24, 17, 26, 21, 33 3
На 10.08.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 11.08.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 12.08.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 13.08.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 14.08.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Батарея 50, 57а, 58а, 56а, 56, 55, 101, 102, 45а, 51, 55а, 55б, 53, 52а, 55в, 54, 69а, 61, 52, 62, 88, 62а, 103, 59, 100, 27, 57, Ботевградско шосе/Мизия/ 316 В. Помпа, 33, 361, 58, 455, 34, 300, П-Л 71, 51, 316, 35, 28, 441, 85, Враждебна При Караулката, Стопански Двор, С/У Ботевгр. шосе 62, Парцел379-Водна Помпа, Долни Богров ул. 31, Кв. Враждебна М. Батареята УПИ VII-1939, Кв. 4 ПИ 68134. 8555. 1939, Кремиковско шосе 6, махала Япаджа 8а, 13, 24 до Ситроен, Склад За Търговия, 8, Стопански Двор, Челопешко шосе 4, Япаджа 11а
Община ЛОЗЕНЕЦ
На 10.08.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Борова Гора 6, 18, 20, 32, Бряст/Любчо Баръмов/ 2, 14, 16, Галичица 30, 40, 52, Димитър Димов 5, 6, 10, 11, 16, 22, 26, Йоан Екзарх 50, Криволак 3, 5, 6, 12, 21, Кръстю Сарафов 2, 6, 10, 11, 14, 26, 27, 28, 34, Миджур 2, 8, 18, 19, 21, Митрополит Кирил Видински 4, 6-8, Христо Смирненски 44, 46 34, 15, 48, 9, 50, 46, 52, 46 Видеотека, Цанко Церковски 50, 51, 54, 57, 59
На 10.08.2020 г. /11:31 - 14:00 ч./ - София: Добри Войников 17, 29, 27, 19, 15, 5, 31, 11, Христо Смирненски, 23, 3, 9, 13, 21, 25, Драган Цанков 10, 8, Сава Огнянов 2, 1, Христо Смирненски 1, 1а, Цанко Церковски 6, 23, 24, 20, 30, 7, 10, 19, 8, 15, 13, 18, 25, 28, 17, 22, 26, 21, 12, 11, 9, 12 Парт, 14-16, Янко Соф. Войвода 7
На 11.08.2020 г. /12:01 - 13:30 ч./ - София: Бигла 24
На 11.08.2020 г. /09:16 - 11:30 ч./ - София: Бигла 32-34 Г. 15, 32а-Г Гар26, 32б-Г Гар12, 32-34 Г. 5, 32б-Г Гар19, 33, 32а-Г Гар27, 36, 32-34 Г. 6, 32а, /Плачковица, 32-34, 33, 32-34 Г. 10, 32-34 Г. 9, 32-34 Г. 13, 32б Гар9, 32-34 Г. 7, 32, 32б Гар 21, 32а Гар18, 32-34 Г. 16, 32а-Г Гар29, 32-34 Г. 4, 32б-Г Гар27, 31, 32-34 Г. 17, 32-34 Г. 14, 31-33 Базова Станция-1093Бигла , 32а-Г Гар18, 32-34 Г. 1, 32-34 Г. 3, 32-34 Г. 8, 32-34 Г. 2, Кричим/Петко Енев/ 33, 45, 47, 43, Плачковица 11, 13
На 11.08.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Д-Р Марин Русев 6, 6а, Добри Войников 53, Евлоги и Христо Георгиеви 10, 18, 14, 26, 32, Златовръх/Лука Кунин/ 5, Кричим/Петко Енев/ 67, 78, 82, Крум Попов 8, 12, 15, 17, 19, 26, Неразделни 10, 12, 14, Пазар Римска Стена Павилион, Пав. 15, Пазар Римска Стена Пав. 6, Пазар, Пав. 32, Проф. Хараламби Тачев 2, Стара Стена Пазар-маг. 23, Пазар Римска Стена, 1 Кв. Лозенец, 3, 1, Университетска 3, 4, Ягода 4
На 11.08.2020 г. /14:01 - 15:30 ч./ - София: Драгалевска 39 32, Мала Планина/Петър Стефанов 36
На 13.08.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Димитър Хаджикоцев 4, 6, 10, 14, 27, 29, 31-33, 43
На 14.08.2020 г. /09:31 - 11:30 ч./ - София: Джеймс Баучер/Антон Иванов 25, 25, 60-64, Якубица 2
На 14.08.2020 г. /12:01 - 13:30 ч./ - София: Кричим/Петко Енев/ 74, Персенк 67
Община ЛЮЛИН
На 10.08.2020 г. /09:20 - 15:30 ч./ На 11.08.2020 г. /09:20 - 15:30 ч./ На 12.08.2020 г. /09:20 - 15:30 ч./ - София: Люлин 9 916
Община МЛАДОСТ
На 10.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Младост 2 Блок 262 Вх А
На 10.08.2020 г. /09:01 - 14:00 ч./ - София: Младост 49б, Младост 1 37 Б, 49б, 49, 37 Б Вх 2, 49а, 37б, 37 Б, 37
На 10.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Панчарево: 55419. 6702. 289 М. Детски Град, 55419. 6703. 152 ул. Симеоновско шосе, 55419. 6703. 270, 68134. 6723. 147, Детски Град Строително Табло, фургон, Лъката Строителство, Водна Помпа, М. Градина ПИ 68134. 6722. 74, М. Лозето-Знаме на Мира УПИ II-189, Кв. 1/Пи 68134. 6722. 8, Местн. Лъката, Самоковско шосе Склад За Строителни Материали, 167, 110, Тенис Корт, Лозето, Черешова Градина 1, 3а, 3
На 10.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Горубляне ПИ 68134. 6722. 39, Крайречна 5, 10 А, 1 А, 3, 12, 10, Крушите 1, 3, 5, 7, 9, Лазар Плачков 4, 5, 8, 3, 7, 1, 2, 6, 6 А, 7а, Малина / Горубляне 1, 5, Градина Изток, 27, 3, Околовръстен път 11, 8, 290, 323, 9, 10, 319, 12, 7, 6, до КПП За Панчарево, Самоковско шосе до бензиностанцияОмв В Поко, 97, 82, 149, 97 А, 87, 99 Горубляне, 101, 107, Царица 14, 12, Черешова Градина
На 11.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Младост 2 Блок 262 Вх А, Младост 2 Блок 236 Вх 1, 2, 3 и 4
На 11.08.2020 г. /09:01 - 14:00 ч./ - София: Андрей Сахаров 23, 25, Младост 1 75а
На 11.08.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ - Панчарево: Вилна Зона Ловджийска Чешма, Детски Град бунгало, 999 къща, вила, УПИ Х-22 Кв. 17, УПИ II-20, Кв. 17, 49 вила, Магазин, УПИ 25-85 Кв. 10, УПИ I Кв 21, УПИ 4-59, УПИ XVІІ-39 Кв. 24, 999, УПИ ІІІ-16 Кв. 21, Блок С УПИ VI Кв. 6, XxIV-3207 Кв. 6, УПИ Хіх-464, Кв. 6, УПИ ХVІІІ-464, 465 Кв 6, УПИ III-1023, 3255, Детски Град УПИ XII-30 Кв. 16, Детски Град Упи-XIV-3246, местност Лозето вила, 999 вила, 12, 1, 35 ул. Здраве, УПИ XI 313, Проф. Асен Киселинчев 11, Самоковско шосе Тренировъчна Зала, 110, УПИ V-470, Кв. 14, М. Детски Град, УПИ VIII-3213 Кв. 6, УПИ XVI- 3284 Кв. 2, М. Детски Град, УПИ XVI-590, Кв. 7, М. Детски Град, Хитър Петър УПИ XII-459 Кв. 2, 43 Б, 1, 43 А
На 11.08.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ - София: Детски Град, Местн. Студентски Упи-Ііі-170кв. 8, местност Стария Мост УПИ Хх -37 Кв 16, Хитър Петър УПИ II-355, 510, 511, вила Кл В Ст. 39
На 12.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Младост 2 Блок 262 Вх Б
На 12.08.2020 г. /09:16 - 14:00 ч./ - София: Младост 4 460а
На 13.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Младост 2 Блок 262 Вх Д
На 13.08.2020 г. /09:01 - 14:00 ч./ - София: 183-та Кв. Мал. Долина/Младос 2, 16, 7, 5, 6, 8а, 10, 14, 8, 9, 12, 185-та Кв. Мал. Долина/Младос 10, 3, 1, 5, 12, 14, 3а, 4, 14а, 8, 1а, 8а, 6, 186-та Кв. Мал. Долина/Младос 7в, 22, 9, 7а, 20, 17, 12, 186-та Кв. Мал. Долина/Младос, 24, 5, 7, 18, 15а, 7б, 10, в. з. Американски Колеж ул. 186, 14, 16, 2, 11, 8, 8а, 13, 186/В. З. Малинова Долина/ Американски Колеж 1-ва Ч, 4, 187-ма Кв. Мал. Долина/Младос 17, 188-ма Кв. Мал. Долина/Младос 1, 4, 6, 191-ва Кв. Мал. Долина/Младос 2а, 4, 5, 2, 3, Климент Охридски 139, Малинова Долина ул. 187 - 23, ул. 183\11, М. Малин Долина ПИ 1458/До Моте, 186 183 -та N16, ПИ 5595, Бс Sof-1310 В. З Американски Колеж, УПИ Vіі-1276 Кв. 12 В. З. Американски Колеж, Черковна/Паун Грозданов/ 7 75а
На 13.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Младост 2 Блок 225 Вх 1, 3 и 4
На 14.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Младост 1а Блок 520 Вх 1, Младост 2 Блок 262 Вх Д
На 14.08.2020 г. /09:01 - 14:00 ч./ - София: Младост 4 440а
Община НАДЕЖДА
На 11.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Априлско Въстание 4, 10, 3, 5, 7, 1, 12, 14, 2 Маг. Пром. Стоки, 6-8, 2, 2 Ек. Стефан Овтопаркинг, Войвода/Народна Победа/ 2, Екзарх Стефан/Георги Костов 7, 13, 9, Ломско шосе 22, 8, 14, 2, 6, 4-6, 1, 20, 24, 18, 12, 10, Недко Войвода/Вела Пискова/ 10, 37, 35, 29, 33, 36, 34, 32, 31, 27, 38, 30, Стражица 7 Тър. Обект 3, 7 Общи Нужди, 7 Тър. Обект 1, 1, 7 Кафе, 7, 7 Асансьор, 7 Абонатна, 3, 7 Търговски Обект 2, 7 Гаражи
На 13.08.2020 г. /08:46 - 16:16 ч./ - София: Свобода 2, 6, 4, 3, М/У Бл. 7 и 8, 2 2
На 14.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Надежда ул. Ломско шосе 53, 57, 55 ;Надежда 1 Бл. 129 А, Д, Бл. 135 ;Надежда 1 Бл. 150 А, Б, В ;Ул. Христо Силянов/Бородински Б 85, 89
На 14.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Ген. Никола Жеков/П. Тодорова Павилион, Свобода 8, 7, 37, 1, 2
Община ОБОРИЩЕ
На 11.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Център ул. Струма 1, ;Ул. Сердика 12г, 18 ;Ул. Сердика 17, 21 ;Ул. Веслец 22 ;, Център ул. Екзарх Йосиф 30 А, Б ;Ул. Веслец 4, 6 ;Ул. Сердика 30, 22 ;Ул. Св. Св. Кирил и Методий27, 28 ;, Център ул. Цар Симеон 82, 37 ;Ул. Княгиня Мария Луиза/Г. Дим. 38 ;Ул. Св. Св. Кирил и Методий53 ;Ул. Веслец 27, 40
На 13.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Център ул. 11-ти Август 5, 9 ;Ул. Бачо Киро 4 ;Ул. Будапеща 20, 26 ;Ул. Васил Друмев 53 ;Ул. Врабча/Янко Забунов/ 2 ;, Център ул. Княз Александър Дондуков 57 ;Ул. Княз Александър Дондуков 38 ;, Център ул. Дондуков Корсаков Княз 17 ;Ул. Дунав 7 ;Ул. Искър 8 ;Ул. Искър 54-56
На 14.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Център ул. Мадрид 50 ;Ул. Оборище 78 ;Ул. Янко Сакъзов/Ген. Владимир 17-15
Община ОВЧА КУПЕЛ
На 10.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 676-та/Овча Купел/ УПИ Ix1055 Кв. 13 ;, 678-ма/Овча Купел/ 7, 682-Ра/Овча Купел/ 1а, Бойчо Огнянов 1а, 1б, 2, Буземска 30а, 40, Бързарица 1а, 2, 6, 13, 14, 46, Драгоман 12, 16, Лечебен Извор 1, Маестро Кънев/В. Марков/ 41, Народно Хоро 10а, 20 ;, Обиколна 54, ТП до Бл. 27 ; ;, Овча Купел 1 Бл. 48, 510, 516, 517, 526, Овча Купел 2 Бл. 39, 41, 43, 45, 46, 510, 518, 520
На 10.08.2020 г. /09:01 - 12:16 ч./ - София: 1-ва Горна Баня Кв. 117б, 637-ма/Овча Купел/ 5, 3, 1, 638-ма/Овча Купел/ УПИ 1009 Кв. 113, 12, 16, 14, 2, 18, 12а, 5, 2а, 4, 4а, 639-та/Горна Баня/ 4, 9, 10 Кв. Горна Баня ул. 639-та, 16, 8, 5, 12 Горна Баня, 12, 2, 3, 14, 640-та/Овча Купел/ 8, 7, №6а, 5, 2, 10 А, 4, 10, 641-ва/Овча Купел/ 5, 3, 6, 1, 4, 2, 643-та/Витоша Овча Купел/ №8, 2, 648-ма/Овча Купел/ 14, 16, 649-та/Овча Купел/ 2, 5, 4, 670-та/Овча Купел/ и ул. 643, 10, 68134. 4333. 838, Бойчо Бойчев 53, 81, 37, 57, 27, 39а, 55, 66, 24, 75, 45, 39, 63, 59, 71, 33, 22, 31, 4, 11, 65, 20, 35, 41, 27а, 61, 49, 79, 47, 43, 29, 77, Васил Попов 23а, Горна Баня Склад Горна Баня, Д-Р Люба Григорова 5, Димитър Чинтулов/554/ 8, 7, 10 А, 5, 2, 14, 10, 3, 4, 12, 4 А, 6, Дрян/643-та/ 6, 4, 1, 2, 3, 10, 8, Дъбето 26, Инж. Борислав Огойски/Кр. Вас 40, 44 А, 21, 36, 11, /Ул. 641, 42, 50, 33, 25, 16, 38, 27, 18, 9, 29, 22, 20, 33 А, 28, 19, 17, 1в, 52, 34, 15, 56, 13, 48, 30, 27 А, 32, 23, 35, Кв. Горна Баня ПИ 68134. 4332. 849, Никола Петков/П. Напетов/ 62, 72, 98, 45, 47, 49, 45а, Кв. 117а, 54, Овча Купел В ПИ 487, Кв. 21, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/ 9, 12, 3, 10, 7, 11, Урал 20, Харманлийско Въстание 5, 6, 4, 2 А
На 10.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: 647-ма/560/Овча Купел/ 3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв. 61, 8, 740-та/Овча Купел/ 5а, 747-ма/Овча Купел/ 1, 5, 2, 3, 749-та/Овча Купел/ 2, 1, 4, 5, 2а, 3, VIII-9969, Венец 1, Горна Баня УПИ ХLVІІ-989 Кв. 55, УПИ XLVІІ-989 Кв. 55, УПИ ІІІ-1147 Кв 71а В. З. Г Баня, ул. Обзор №29, С/У ул. Обзор 52, Каменица 44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр. Табло, 21, 54, 31, 38, 19, Каменица, УПИ IV-102, Кв. 59, Лазур/Горна Баня/ и Обзор, М. В. З. Горна Баня, Невен/Горна Баня/ 7, 7, Обзор 60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст. С/У 48, 18, 28 къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, И 747, 53, 26а, 63, 26, УПИ-ІІІ-928 Кв. 72, 61, Овча Купел, Софийска Панорама 11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9, София, Горна Баня, Упихііі-57, Кв. 28, УПИ Xl-989. Кв. 55, УПИ XxIII-9970, Кв. 59, УПИ ХХХ-1146, 1147, Кв. 55, Упи-I-1387, Кв. 71а
На 10.08.2020 г. /09:01 - 16:31 ч./ - София: Бегония 6, 3, Воденицата 9, Дъб 1, 4, 2, 8, 3, 10, 6, 5, Жоте Илков 3, 17, 16, 6, 5, 7, 15, 10, 19, 1, 11, 8, 9, 13, 14, 4, 12, 2, Златна Есен 5а, 6, 9, 2, 1, 4, 3, 8, 7, 3а, 5, Люлинска 26а, 31, Павел Младенов 5, 4, 9, 10, 3, 6а, 7, 6, 2, 4а, 8, 1, Перла 48, 8, 37а, 38, 33а, 39, 20, 50, 42, 44, 21, 12, 37, 13, 40, 18б, 16, 41, 23, 46, 52, 30, 26, 28, 10, 27, 32, 15, 24, 6, 33, 17, 14, 29, 18а, 22, 19, 31, Справедливост/Червени Ескад 1, 3, 4, 2, Стоичко Станиславов 23, 21, 25, №23, Суходол 1, Траян Танев 41, 50, 47, 43, 44, 40, 46, 43а, 48, Труд 17, къща №9
На 10.08.2020 г. /09:16 - 16:31 ч./ - София: местност Суходол Серумен Институт, до Болницата, Болница За Наркомани, Суходол База Люлин
На 10.08.2020 г. /09:46 - 16:31 ч./ - София: 094015, местност Суходол ПИ 68134. 3957. 244, Траян Танев 44 Б, 97 Стопански Двор, 78 3, 78 2, 93, 78 1, 78, 85, УПИ VIII-1187, Кв. 44а
На 11.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - 7: 659-та/Овча Купел/ 7
На 11.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 661-ва/Овчв Купел/ 6 ;, 662-Ра/Овча Купел/ 2, 5, 663-та/Овча Купел/ 3, 5, 6, 672-Ра/Овча Купел/ 5, 5а, 674-та/Овча Купел/ 3, 5, 675-та/Овча Купел/ 3, 19, 39, Ахелой 1, 2, Буземска 8а, 18, Коломан 1, 2, Крушовски Връх 1, 8, 14, 44, Кукуряк/651-ва/ 11, 13, 19, 21, 24, 24а, Маестро Кънев/В. Марков/ 10а, 11, 11а, 2а, 8а, 9, Маньово Бърдо 12, 14, 18, 2, 22, 27, 7, Момина Баня 1а, Момкова Баня 4, 9а, Народно Хоро 5, 9, Овча Купел 10, 26, 34, 37, 43, 43а, 44, 48, 48а, 51, 6, 63, 65, 65а, 69а, 70, 71, 73, 79а, 8, 89а, Овча Купел 1 8, 603
На 11.08.2020 г. /09:01 - 14:16 ч./ - София: Бойчо Бойчев 16, Маестро Кънев/В. Марков/ 82в, Монтевидео/Пионерски път/ 21
На 11.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 12.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: 647-ма/560/Овча Купел/ 3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв. 61, 8, 740-та/Овча Купел/ 5а, 747-ма/Овча Купел/ 1, 5, 2, 3, 749-та/Овча Купел/ 2, 1, 4, 5, 2а, 3, VIII-9969, Венец 1, Горна Баня УПИ ХLVІІ-989 Кв. 55, УПИ XlVіі-989 Кв. 55, УПИ Ііі-1147 Кв 71а В. З. Г Баня, ул. Обзор №29, С/У ул. Обзор 52, Каменица 44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр. Табло, 21, 54, 31, 38, 19, Каменица, УПИ IV-102, Кв. 59, Лазур/Горна Баня/ и Обзор, М. В. З. Горна Баня, Невен/Горна Баня/ 7, 7, Обзор 60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст. С/У 48, 18, 28 къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, И 747, 53, 26а, 63, 26, Упи-Ііі-928 Кв. 72, 61, Овча Купел, Овча Купел 1 504, 503, 504, 502, Софийска Панорама 11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9, София, Горна Баня, УПИХІІІ-57, Кв. 28, УПИ Xl-989. Кв. 55, УПИ XXIII-9970, Кв. 59, УПИ ХХХ-1146, 1147, Кв. 55, Упи-I-1387, Кв. 71а
На 11.08.2020 г. /09:16 - 16:31 ч./ - София: 1-ва Кв Суходол ПИ 877 Кв. 7, М. Смърдан Им088040, Ангел Стоянов /Суходол/ 9, 7, 2, 4, 5, 1, 11, Банска Бистрица 3, 6, къща №6, 1, 5, 4, Барите 533, Градина 10, 17, 12, 14, 11, 22, 15, 21а, 23, 16, 3, 6, 5, 8, 2, 4, 13, 19, 21, 1, Кирил Христов 42, 52, 34а, 48, 40а, 32а, 50, 26, 23, 36, 22, 46, 25, 37, 66, 64, 30б, 28, 44, 26а, 33, 32, 39, 27, 31, 64а, 40, 30, 30-32, 29, 38, 34, 35, Кирил Христов 70, 59, 61, 70а, 55а, 57, 76, 78, 74, 63, 72, местност Суходол вила, Окол. Път, Момина Сълза / Кв. Симеоново 11, Момина Сълза / Кв. Суходол 26, 22, 8, 36, 10, 14, 24, 32, 40а, 28, 42а, 11, 2, 40, 7, 20, 4, 1, 6, 3, 34, 16, 5, 30, 18, 42, 12, 38, 9, Момина Сълза / Кв. Суходол 42а, Овча Купел М-Ст Барите УПИ 6-48 Кв374, Овче Поле 24, 20, 9а, 14, 18, 7, 22, 26, Овчо Поле/Емил Шекерджийски 16, Околовръстен път Склад, Орех 18, УПИ ХХVІІІ - 846 Кв 41, 13, Орех 21 Кв. Суходол, Падина 13, Кв. Суходол, Стр. Табло, 6 Стр. Табло, Перла 27а, ПИ 68134. 4141, Смърдан 49, Смърдан, Суходол 1, П-Л 28, Суходолска 201 М. Падина, Траян Танев 24, 31, 23, 14а, 25, 11, 16, 22, 26, 12, 29, 26б, 18, 20, 28, 26а, 19, 13, 9а, 21, 15, Траян Танев 14, 3, 3а, 9, 5, 8, 1б, 1, 4, 2, 2а, 6, 1а, 2б, 2в, 12, 7, 10, Трети Март 32, 24, 22, 28, 16, 18, 30, УПИ Ix-229 Кв. 1, УПИ XlV-689
На 12.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Монтевидео/Пионерски път/ Бл. 411 ;, Обиколна до Бл. 13, Овча Купел 1 Бл. 404, 409, 411, 415, 417, 419, 508, Овча Купел 2 12, 12а, 13, 13а, 40, 41, 42, 7, 7а, Околовръстен път Драгалевци ;, Промишлена 27
На 12.08.2020 г. /09:01 - 16:31 ч./ - София: В. З. Смърдана Горен, местност Манилов Дол, Суходолска 2, 183, 175, 175, Суходолска 175, 2а
На 12.08.2020 г. /09:16 - 16:31 ч./ - София: Бъдеще, Суходолска 100
На 13.08.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 745-та/В. З. Горна Баня Овча Купел/ 2, 748-ма/Овча Купел/ 6, 12, Босилек 10, 15, 17, 18, 19, 20, 6, Ген. Ковачев 3, 4, Земляне 6, Кукуряк/651-ва/ 1, 1а, Леденче/652-Ра/ 4, 21, Лиза Кало 11, 22, 30, 7, 7а, Маестро Кънев/В. Марков/ 66б, Овча Купел ПИ 68134. 4335. 9471, Овча Купел 2 Бл. 20, Орчо Войвода 1, 14, 16, 20, 24, 8б, Промишлена 27, Първенец 14, Росна 4, Стефан Кънев/Георги Ковачев 2, 10, Теменужка/653-та/ 1, 1а, 10, 6, 8, Тинтява/Ф. Е. Дзерджински/ 11, 15, 23, 29, 33, 5, 7а
На 13.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 14.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: 647-ма/560/Овча Купел/ 3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв. 61, 8, 740-та/Овча Купел/ 5а, 747-ма/Овча Купел/ 1, 5, 2, 3, 749-та/Овча Купел/ 2, 1, 4, 5, 2а, 3, VIII-9969, Венец 1, Горна Баня УПИ ХLVІІ-989 Кв. 55, УПИ XlVіі-989 Кв. 55, УПИ ііі-1147 Кв 71а В. З. Г Баня, ул. Обзор №29, С/У ул. Обзор 52, Каменица 44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр. Табло, 21, 54, 31, 38, 19, Каменица, УПИ IV-102, Кв. 59, Лазур/Горна Баня/ и Обзор, М. В. З. Горна Баня, Невен/Горна Баня/ 7, 7, Обзор 60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст. С/У 48, 18, 28 къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, И 747, 53, 26а, 63, 26, Упи-Ііі-928 Кв. 72, 61, Обиколна ТП до Бл. 27, Овча Купел, Овча Купел 516, Овча Купел 1 517, 511, 516, Овча Купел 1 526, Тп27 до Бл. 516, Овча Купел 2 512, Софийска Панорама 11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9, София, Горна Баня, Упихііі-57, Кв. 28, УПИ Xl-989. Кв. 55, УПИ XxIII-9970, Кв. 59, УПИ Ххх-1146, 1147, Кв. 55, Упи-I-1387, Кв. 71а
На 13.08.2020 г. /09:16 - 16:31 ч./ - София: Ангел Стоянов /Суходол/ 20а, 1, Бели Брод 6 УПИ ХVI-876 1318 Кв. 46, 5а, 41, 6, 20, 8, 18, 7, 10, 6 УПИ ХХVI 1318 Кв. 46, 16, 22, 14а, 12, 2, 5, 4, 18а, Бъдеще 9а, 5, 9 /Суходолска, 4, 9, 7а, М. Падина, 1а, 7, 12, ПИ 1058 К. Л. 351, Дъб 15, 23, 31а, 17, 9, 12, №17а, 18, 31, 7, Игрище 5а, 6, Кирил Христов 47, 43а, 43, 53, 54, 68а, 64, 66, 55, 49, 68, 60, 62, 58, 56, 51, 45, 41, Кирил Христов 10, 18, 19, 9, 30, 20, 13, 7, 8, 16, 6а, 22, 3, 11, 4, 6, 2, 15, 5, 1, 17, 14, 26а, 21, 12, Люлинска 3, 2, 6, 5, 4, 8, 7, 10, местност Суходол Сечище под Гробището, Момина Сълза / Кв. Симеоново 48, 52, Момина Сълза / Кв. Суходол 19, 21, 50, 17, №48, 15, 44, Овче Поле 17, 21, 30, 32, 34, 17в, 28, 19, 11, Овче Поле 2, Околовръстен път Пи653, Орех 30, 53, Перла 54, 35, Прохладен Кът 14, Станислав Ангелов 17, 20, 10, 6, 8, 2, 12, 1, 28, 18, 15, 13, 4а, 21, 22, 19, Стоичко Станиславов 11а, 12, 13, 11, 1, 1а, 10, 9, 3, 14, 7, 5, 2, 15, 23, Суходол Срещу Гробището, Стоп. Двор, Суходолска 199 Гаражна База до Ф-ма Надин, Траян Танев 10, 16, 32, 24, 21, 22, Суходолско Езеро 5, 1, 14, Траян Танев 80, 76а, 72б, 76, 81, 71, 79, 73, 56, 64, 85, 72а, 51, 65, 49, 63, 61, 60, 51-55, 74, 726, 52, 83, 53, 72, 59, 67, 62, 77, 57, 70, 47, 78, 68а, 69, 68, 74а, 54, 66, Трети Март 2 Суходол, 6, 8, 14, 12, 18, 4, 10, ХI-352 Кв. 44а, Христо Андонов 3, 3а, 2, 1, 7, 4
На 14.08.2020 г. /09:01 - 16:31 ч./ - Мало Бучино: Пирин/В. З. Пладнище/ 16 вила
На 14.08.2020 г. /09:01 - 16:31 ч./ - София: Бегония 4, 2, 3, 1, 6, Бъдеще 2, 3 УПИ ІVкв. 2а, 10, 6, 5, 7а, 12, 3, 8, Жоте Илков 18, 16, Кв. Суходол, М. Бачище, ПИ 68134. 3939. 22, Люлинска 21, 12а, 25, 12, 24, 19, 36, 14, 17б, 32, 33, 6, 34, 16, 30, 18, 22, 17а, П-Л 890 С/У25, 23, 26, 27, 11, 37, 15а, 10, 28, 20, 13, 15, Местн. Падината, Овче Поле 5, 10, 14, 12, Овчо Поле/Емил Шекерджийски 2, Перла 10а Стара ул. Воденицата, 8а УПИ ХII-100, Кв. 18, 34 Здр. Служба, 25, Стоичко Станиславов 27в, Траян Танев 39, 32, 31, 40, 30, 38, 34, 33, 36, 35, 32 Читалище, 39а, 29, 37, УПИ I, Кв. 14, Труд 2, 15, 8, 6, 20, 9а, 18, 3, 10, 14, 24, 7, 11, 5, 9, 4, 16, 20а, 13, 12, Явор/Малчика/ 10 УПИ VIі413 Кв. 9, Явор/Цв. Божков/ 1, 12, 4, 10, 5, 8, 6, 7, 9, 2а, 3, 9 М. Воденицата
На 14.08.2020 г. /09:16 - 16:31 ч./ - Мало Бучино: Рила 39
На 14.08.2020 г. /09:16 - 16:31 ч./ - София: 2-ри Юни 7, 18, 20, 49, 35б, 11, 3, 12, 29, 2, 22, 25, 17, 41, 5, 33, 1, 35, 9, 35а, 10, 21, 14, 26, 24, 16, 6, 8, 9а, 4, 23, 19, 27а, 13, 31, 15, 27, Богова Стъпка 11, Брегалница 2, 12, 6а, 1, 8, 4, 7, 6, 5, 3, Местн. Суходол, Прилеп 7, 9, 17, 5, 11, 1, 2, 15, 3, УПИ ХХ-1324 Суходол, 13, 19, Кв. 40, Стоичко Станиславов 26, 30, 22а, 44, 34, 20, 36, 28, 24, 18, 18а, 42, 38, 32, Траян Танев 58, 60, Ул Прилеп, УПИ XxI- 3934. 18, УПИ II-731, Щит 11, 3
Община ПАНЧАРЕВО
На 12.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Кокаляне: Бор М Спас ПИ 2223, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914. 6848. 3072, ПИ 1834 М. Бялата Нива, Тополите 16
На 14.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Панчарево: Вилна Зона Градище вила, УПИ Ix-1014 Кв:3, ПИ 2970, къща, Деница/В. З. Градище/ 6, Младежка/В. З. Градище/ 2, 10, 31, 9, 5, вила, Незабравка/В. З. Градище/ 15, 23 вила, Ралица/В. З. Градище/ 6
На 14.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: местност Косанин Дол вила
Община ПОДУЯНЕ
На 10.08.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Левски Зона Г Бл. 7 Вх. Б, В
На 11.08.2020 г. /08:46 - 16:16 ч./ - София: Левски ул. Иван Чушков ;Ул. К. Фотинов ;Улбесарабия
На 11.08.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Левски Зона Г Бл. 7 Вх. Г, Д
На 12.08.2020 г. /08:46 - 16:16 ч./ - София: Бесарабия 43, 68, 37а, 56, 33, 37б, 53, 52, 37, 62, 70, 64, 45, 35, 58, 54б, 49, 31, 55, 39, 60, 51, 41, 47, 66, Велбъжд 2а, 7, 12, 3, 8, 13, 10а, 12а, 4, 2, 11, 17, 5, 10, 15, 6, 9, Иван Чушков 4, 5, 7а, 7, 3, 2, 2а, Константин Фотинов 112, 110, 104, 108, 113а, 113, 112а, 110а, Проф. Беньо Цонев 26, 24, 14, 20а, 5а, №5, 9, 16, 24а, 20, 7, 18, 16 Магазин, 22а, 26а, 22, 13, 11, 28, 28а, 5, Рилска Обител 39, Сухата Река, Левски Г ПИ №1144
На 12.08.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Левски Зона В Бл. 12 Вх. А
На 12.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Център ул. Георги Бенковски 42, 45, 40 ;Ул. Поп Богомил 23 ;Ул. Св. Св. Кирил и Методий12, 16; ул. Георги С. Раковски 63 ;Ул. Св. Св. Кирил и Методий70
На 13.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: 542-Ра/Кв. Левски/ 16, 8, 10, 14, 6, 12, 2, 4, 543-та/Кв. Левски/ 2, 9, 11, 3, 5, 7, 1, 15, 6, 4, 8, 13, 544-та/Кв. Левски/ 31а, 28, 25, 24, 29, 27, 23а, 33а, 33, 26, 25а, 31, 23, 546-та/Кв. Левски/ 7г, 548-ма/Кв. Левски/ 1 Ателие, 1, Антон Безеншек 4, 3, 5, 1, 2, Бесарабия 29а Идент. 68134. 626. 208, 54а, 17, 44а, 19, 25, 50, 44, 54, 23, 21, 44б, 48, 71а, 61, 70, 100, 92, 82, 98, 96, 86а, 88, 81, 83, 72, 67, 84а, 88а, 86, 85, 71, 74, 100, 84, 59, 65, 78, 55, 90, 76, 63, 63а, 59а, 86, 80, Ботевградско шосе/Мизия/ 215 Ъгъл ул. Беньо Цонев-Пав. Кафе, 215, Велбъжд 25а, 29, 29а, 16а, 18, 21, 9, 11, 25, 14, 27а, 27б, 18а, 23а, 20а, 27, 20, 7, 16, 14а, 4, 21а, 23, 16б, Витиня 35, 25, 27, 29, 23, 31, 21, 33, 33а, Гаврил Георгиев 14, Ген. Георги Вазов/Иван Пенев 5а, 1а, 3, 2, 4, 1, 6 Кв. Левски-Работилница Кожи, 4а, 5, 6, Друшлявица 16, Иван Чушков 12, 12а, 14, 6, 6а, 10а, 9, 8а, 8, 11, 10, 13, Кап. Райчо Николов 6а, 10, 2а, 1, 6, 3, 2, 3а, 4, 18, 20а, 12, 14, 20, 16, 18, 12а, Княгиня Тамара 9, 3, 7, 7а, 7б, 5, 1, Константин Фотинов 129а, 139а, 127, 121, 114, 118, 120, 133, 135, 141, 117, 131а, 116а, 129, 114а, 118 Ъгъла С Рилска Обител, 119а, 125, 116, 137а, 125а, 118а, 137, 115, 123, 119, 131, 128, 114, 139, Лепенец 33, 31, 24, 5, 18, 23, 14, 11, 26а, 33а, 8, 7, 25, 11а, 20, 15, 5а, 17а, 29, 4а, 2, 17, 13, 9а, 2а, 22, 7а, 19, 1, 9, 6, 26, 4, 10, 15а, 3, 16, 21, Летоструй 48б, 24, 27, 21, 26а, 21а, 24а, 30, 36а, 32, 29, 28, 25, 26, 23, Плачковица 9, Проф. Беньо Цонев 4, 6, 3, 32, 15, 30, 38а, 34, 38, 36а, 17, 30а, 36, 19, Рилска Обител 33, 49а, 51, 41, 53, 45а, 47а, 45, 47, 55а, 49, 52, 56а, 37, 43, 54а, 31, 48, 39а, 35, 25а, 56, 58, Селимица 2а, 2, 6, 4, Хан Кардам 13, 15а, 15, 14а, 12, 11, 14, 16, 16а, 17, 13а, 6, 3, 5, 1, 8, 4, 2, 7
На 14.08.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Левски Зона В Бл. 12 Вх. В, Левски Зона В Бл. 24 Вх. А, Б
На 15.08.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Левски Зона В Бл. 21 Вх. А, В
Община СЕРДИКА
На 11.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Тец София Подстанция, 4, Подстанция Военна Рампа 3, 4 Б, 3 3 Тец София, 1, 3, 11
На 13.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Банишора ул. Клокотница 15 ;Ул. Козлодуй 51, 41
На 14.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Банишора ул. Родопи 17 ;Ул. Цар Самуил 114, 122
Община СЛАТИНА
На 12.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Гео Милев 11, Проф. Д-Р Г. Павлов 3, Светлоструй/Васил Мулетаров 19, 15, Симеонов Век 26, Сирак Скитник/Хр. Кърпачев/ 9, Съединение 6, 4, Шипченски Проход 11, 22, Яворов/Ленин/ Бл. 71 Вх. Г, Д ;Бл. 73
На 15.08.2020 г. /08:30 - 15:00 ч./ - София: Александър Жендов 6
Община СРЕДЕЦ
На 11.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Алабин И. Вл. 31
На 12.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Васил Левски 1б
На 13.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Васил Левски 28
Община ТРИАДИЦА
На 12.08.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Акация 1, 15, 16, Деница 4, Козяк 27-29, 21, 25, 31, 33-35, 41, Крум Попов 47, 50, 51, Милин Камък 15, 20, 32, Рилски Езера 2-4, 7, Розова Долина 11, 12
На 14.08.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Богатица/Йордан Стоянов/ 36, Бяла 5-7, Вежен 7, 11, 15, 17, 24, Никола Козлев 8, Цветна Градина 10, 50, Църноок 4

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.



© 2020 Столична община р-н ПАНЧАРЕВО.Всички права запазени. Дизайн и разработка: Comtechsys