РЕМОНТИ И ИНФРАСТРУКТУРА

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на София-град за периода 31.08-04.09.2020 г.

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 31 август – 04 септември 2020 г, включително:

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улица, квартал, УПИ, ПИ/

София-Град
Община Витоша
На 31.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 01.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 02.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 03.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 04.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Владая: 22-ра, Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Малка Поляна 1, 5, Приплат 33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24
На 01.09.2020 г. /09:01 - 12:16 ч./ - София: Беловодски Път 27, 37, 25а, 35а, 39, Ул.Секвоя С/У, 29, 35, 33а, 25, 33, Кв.27, Владимир Дим.-майстора/772- 2, Секвоя 21, 23, 15, 9, 31, 5, 17, 25, 8, 7, 27, 16, 18, 11, 3, 1, 18а, 29, 19, 35, Сребърна Гора /В.З. Беловодски Път/ 7, Стар Беловодски Път 2, 4, 8, 6, 2а, 12, 3а, 3, 1, 3б, 11, 5, 10
На 01.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: 689-та/Витоша/ 15, Войнишко Въстание 2, 35 Ул. Превалски Езера, Мала Курия 70, 66, Офелиите /Владая/
На 01.09.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ - София: Бистришко Шосе 26, Букара/Дим.Грънчаров/ 10, № 11, 12, 6, 12б, 11, 9, 5, 7, 12а, 3, 13, 4, 8, Войнягово 5, 6, 9, 12, 2, 14а, 11, 3а, 14, 15, 13, 3, 10, 1, 7, 8, Див Кестен/623-та/ 1а, 3, 1, 5а, 9, Кавак/Цвета Юрукова/ 13, Меча Поляна 4, 1, 6, Морени/Червена Искра/ 23, 27, 21, 20, 22, 18, 26, 19, 18а, 24, 25, 22а, 23а, Панорамен Път 34, 38, 36, 38а, Петко Войвода 16, 14а, 12
На 02.09.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./ - София: Абанос /Ж.К. Гърдова Глава/ 10 Кв 14, 6, 13, 11, 7, 5, Добри Божилов № 20, Местност Гърдова Глава 62
На 02.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 03.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: България 88, 86, 88 Маг.2, 88, 102, 88 Офис 8, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16
На 02.09.2020 г. /09:01 - 16:31 ч./ - София: Цар Борис III/Девети Септ. 430
На 03.09.2020 г. /09:01 - 12:16 ч./ - София: Александър Пушкин 104, 105, 15, 15б, 15а, 29, 27, 104, Александър Пушкин Знаме На Мира, 28, 30, Ветрушка 16, 1а, 13, 8, 18а, 12, 17а, 17, 18, 14, 15, 1, 10, Знаме На Мира 3, 4, 2, 1, Купените 7, 9, 8, 10, 12, 106, 15, 13, 105, 108, Народен Певец 6, Преки Път/Димитър Монов/ 33, Цар Борис III/Девети Септ. 249, Ул. Ветрушка, 235, 229, 233, 239, 237, 255, 231
На 03.09.2020 г. /09:01 - 16:31 ч./ - София: Цар Борис III/Девети Септ. 256, 257, 265, 253, 263а
На 03.09.2020 г. /12:01 - 16:16 ч./ - София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв.3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б Къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв.Обеля/ 4, в.з. Драгалевци-Стадиона , Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 Ул.3-та, Кв 43 П-Л ХХIХ-729 А/, Драган Цанков 7, Йоасаф Бдински 3, Киноцентър I-ва Част , Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Местност Киноцентъра УПИ IV-734, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв.149, Проф.Александър Райчев /Кв.Витоша/ 7-А, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207
На 04.09.2020 г. /08:16 - 16:30 ч./ - София: Местност Черния Кос 10, Кв.5, 70, 6, УПИ VІІ-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Цар Борис III/Девети Септ. 509
На 04.09.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./ - София: 684-та/Витоша/ 20, 1, 5, 3, 4, УПИ XII-421, Кв.9, 689-та/Витоша/ 26а М.Мала Кория, 2, 11, УПИ XIII-402, 18, 16, 26, 10, 14, 28, 12, 28г, 15, 695-та/Витоша/ 8, 18, 26, 14, Xv-731 За Жс , М. Мала Кория Кв.5 УПИ 9-365, М.Мала Кория Ул.684, Мала Курия 56, 33, 43а, 37а, 26, 25, 43, 14, 34, 29а, Вила, 20, 31, 4 / Ул.684 №2/, 27, 4, 54, 64, 32, 38, 35, 3, 39, 58, 40, 10а, 84, 49, 18, 41, 36, 29, 30, 22, 42, 62, Кв.3, 50, 70, 66, Местн.Мала Кория , УПИ VIII- 365, Кв. 5 , УПИ VІІ-404, Кв.2 , УПИ ХV-399 Кв.3 М.Мала Кория
На 04.09.2020 г. /09:01 - 16:31 ч./ - София: Майстор Д.Софиянлията/666/ 8, Майстор Павел От Кримин/665 5, 5 А, 7а
На 04.09.2020 г. /09:16 - 16:31 ч./ - София: Полско Цвете 23, Синята Скала 29, 36, 96, 110, 102, 58б, 91, 98, 60, 24, 108, 60б, 112, 104, 88, УПИ IV-438 Кв.14а
На 31.08.2020 г. /08:31 - 12:00 ч./ На 03.09.2020 г. /12:31 - 17:15 ч./ - София: 740-та/Овча Купел/ , 741-ва/Овча Купел/ 6, 3, 742-ра/Овча Купел/ 3, 14, 1, 16, 12, Белите Борове 1, 3, Вз Горна Баня XV-1327 Кв.51а, Войнишко Въстание 15, 11а, 17, 18, 11, 16, 9а, 7, 9, 12а, Лебед/Кв.Горна Баня/ 4, Люлинско Поточе 31, Маджарица 5, 6, 11, 20, 19, 4, 21, 2, 3, И Ул.742, 17, 12, 1, 23, 15, Поглед 20, 18, 15, 23, 25, 21, 28, 22, 9, 32, 19, 1, 34, 16, 11, 14а, 12, 13, 20а, 30, 27, 27а, 36, 4, 3, 1, 10, 6, 12, Равнище/Кънчо Стоилов/ 65, 64, 69, 73, 62, 69а, 2, Св.Крал/Кирковска Трибуна/ 2
На 31.08.2020 г. /09:01 - 12:00 ч./ - София: Грамос 6, 2, 4, Планинец 1, 7, Преки Път/Димитър Монов/ 85, Райска Градина/Аврора/ 18, 29, 3, 23, 36а, 39, 20, 20 А, 28, 40, 34, 21, 27, 9, 36, 15, 9а, 24 2, 30, 39а, 35, 37, 32, 19, 14, 31, 1, 25, 18а, 16, 24, 5, 38, 42, 22, 16а, 24 1, 7, 17, 33, Цар Борис III/Девети Септ. 285, 283, 279в, 281
На 31.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 02.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 03.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 04.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Войнишко Въстание 2, 35 Ул. Превалски Езера, Офелиите /Владая/
На 31.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 01.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 02.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 03.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 04.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Владая: Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Балабановец 1, Боровинка 4, Калиница 5, 3, 4, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Сребрист Бор 2, Сърна 10, 11, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1
На 31.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 01.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 04.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Офелиите /Владая/ 1, 14, 16
На 31.08.2020 г. /09:01 - 16:31 ч./ - София: 318/Киноцентър/ 6, Борован 27, 19, 22, 20, 25, 23, Бяла Ружа/728-ма/ 1, 4, 2а, 3, 6а, 1, 2, 5, 4а, 6, Димитър Пешев 18, Евлия Челеби/Мара Петлякова 32, 42-А, 40, 54, 13, 32а, 28б, 33, 44, 35, 29, 31, 13а, 15, 33 Склад, 36, 50, УПИ Хvі-228 Кв.40, 27, 17, 58, 25, 23, 17, 34, 21, 17а, 48, 25а, 42, 52, Живописна/702-ра/ 5, 3, 10, 8, 2, 1, Кореняците/Дим.Пъшков/ 8а, 18, 10, 27, 18, 25, 12, 21, 16, 14, 10, 23, Любляна/Й.Вишевградски/ 76, 74, 80, Никола Петков/П.Напетов/ 32, Омая/703-та/ 5, Повет/705-та/ 2, Подножие 4, 14, 3б, 2, 1, 2а, 6, 10а, 8, 2, № 16, 12, 1б, Полк.Стойно Бачийски/Филип 8, 9, 7, 11, 10, 8а
На 31.08.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ - София: Xii-913 Кв.122 , XXI-998, Kw.124 , В.З. Симеоново - Драгалевци УПИ-V256 Кв.122, Гергьовче/Драгалевци/ 18, 20, 7 Кв.122, 12 Кв.114 П-Л 1-250, Драгалевци Пл.4-241 К.В 115/, Драгалевци Север, УПИ VІІ-247, Драгалевци-разширение-Север УПИ XXXII-1109, Кв.116, Еловица /Кв. Драгалевци/ 12, 8, 16, Иван Милев 27, Илина Църква , Кимчовец 33, УПИ VІІ-952 Кв.124, 51, 24, 10а, 31, 124, УПИ ІV-261, Кв.114, Помпа, 22а, 23, УПИ ХІ-1016, Кв.124, 15, 22, 2, П-Л 1070 Кв.124, 8, Крушова Градина 160, УПИ VI-248, Кв.115
Община Връбница
На 01.09.2020 г. /09:31 - 16:00 ч./ - София: 1-ва Работническа Класа 4, 275-та/Обеля/ 24 До Метрото, 3020-та /Връбница/ 1а, 362-ра /Връбница/ 6, 7, 2, 4, 1, 3, 8, Адам Мицкевич /Раб.Класа/ 45а, 27а, 19, 31, 37, 45, 21, 29, №25а, 49 Р-Н Връбница, 27, 8, 29а, 39, 43а, 51, 35а, 25, 33, 25а, 35, 4в, 4, Иван Дим.Ненов 1, Справедливост/Червени Ескад 19, 19а, 18, 23а, 21а, 22б, 9, 20а, 23, 24, 26, 20, 25, 27, 17
На 02.09.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Обеля 2 254 А
На 02.09.2020 г. /09:31 - 12:30 ч./ - София: Баба 5а, 9, 4, 6, 5, 13, 8, 1, 14, 2, 10, 10а, 12, 3, 11, Брянска Гора 8, 4, 6, 1 А, 7, 3, 1, 5, 2, 3 А, 6 А, Вълчо Георгиев 13, 10, 15, 15 А, 11 А, 6, 10 А, 8, 17, 11, 11а, 12, 19, 6 А, Европа/Баба Парашкева/ 60, 58, 52, 48, 54, 50, Обединение 6, 2, 4 А, 5, 7, 3, 7 А, 4, 5а, Ростов 12 А, 8, 14, 4, 7, 1, 16, 6, 12, 3, 3 А, 1баба, 11, Сливница 40, УПИ I Кв.20
На 02.09.2020 г. /13:31 - 16:16 ч./ - София: 364-та/Връбница/ 1, V-680 I VI-680, Кв.2 М. Район Връбница, Войводово 1, 3, Европа/Баба Парашкева/ 14б, 12б, 12а, 10, 47, 10а, 35б, 12, 22, 16, 18а, 16а, 41, 14, 14а, 39, 8, Подкрепа 50, 15, 48, Сливница 43, 45, Старата Църква/Йордан М.Пет 1, 5, 7, 11, Цветница/Димитър г.Марче/ 58, 21, 16а
На 03.09.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Обеля 2 254 В
На 03.09.2020 г. /09:31 - 16:16 ч./ - Мировяне: Топола 6, 11а, 12, 29, 10, 6а, 5, 8а, 4, 2, 4а, 6б, 21, 8, 13а, 19а, 23, 9, 13, 2а, 11, 19
На 03.09.2020 г. /09:31 - 16:16 ч./ - София: 366-та/Връбница/ 5, 9, 11, 7, 9а, 5а, 367-ма/Връбница/ 37, 60, 33, 31, Баба 16, 21а, 21, 20, 17, 15, 22, 23, 19, 33, Виткова Ливада 34, 23а, 17, 30, 32, 40, 30а, 38, 25, 44, 23, 15, 21, 19а, 36, 19, Връх Манчо 34, 38, 61, 36а, 40а, 55, 36, 40, 57а, 55а, 38а, и ул.Баба, 57, Годеч/Гургулят/ 71а, 69а, 69, 71, 66, 64, Дружба 15, 29, 19а, 19, 32, № 29, 17, 27, 30, 22, Какач 1, 13, 11, Мет0ди Македонски 42, 40, 35, 37, Модерно Предградие , Модерно Предградие УПИ I - 1783 Кв.17а, Светла 32, 36, 37, 33, 31, 38, 46, 27, 39, 28, 48, 30, 40, 26, 35а, 29, 35 А, 37 А, 42, 34, Топола 2, 15, 6, 13, 17 А, 18, 17, 16 А, 21, 10, 16, 14, 4, 12, 11, 19 А, 9
На 04.09.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Обеля 2 254 Г
На 31.08.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Надежда 5 508 Б
Община Изгрев
На 03.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Младост 1 Бл.32
Община Илинден
На 31.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 118 Б ;118 Г ;119 А
На 01.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 118 Д ;119 Б ;119 В
На 02.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 123 А ;123 Б ;123 В
На 03.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 124 Б ;124 В
На 04.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 124 Г ;127а Б ;127б В
Община Искър
На 01.09.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ - София: Гара Искър 2, 1, Поручик Неделчо Бончев/Искър 2б, 2а, Поручик Христо Топракчиев 2, 3 Нпз Искър-Север, 6
Община Красна Поляна
На 01.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло 32 А, 33 А Гараж 2, О 33а, 33 А, 33а Гараж 4, 33а, Западен Парк/Христо Михайло 100, До 110, с/у 114, 104, 109, 110, 103, 106, с/у 107, 107, 105, 100a, 111, Красна Поляна I Част О 33а, Суходолска 2 До Бл.110
На 02.09.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ - София: Зайчар 106, Западен Парк/Христо Михайло 138, 136, 135, 137
На 03.09.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ - София: Братин Дол 15, Западен Парк/Христо Михайло До 137, Кенали 62а, 62, 60, 64, 15, Красна Поляна I Част 105, 15б, 7, 5, 6, 107, Проф.Вайганд 15б, 15 А, 15а
На 03.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло 109, 115, 108, 114, 116, Суходолска 2 До Бл.114
На 04.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло 41, 43, с/у 60
На 04.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло 90, 99, 89, 102, 101, 93, 91, 100, 88, с/у 88
На 31.08.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло 45, 58, 57а, Офис, 65, 48, М/У 41-42, 66, 57, 59, 44, 47, 46, м/у 43-46, 49, 43, Зад Рест. Вагона, Парк Лебеда , Христо Михайлов До Бл.66
На 31.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 02.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло 100, До 110, с/у 114, 104, 109, 110, 103, 106, с/у 107, 107, 105, 100a, 111, Суходолска 2 До Бл.110
Община Красно село
На 01.09.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: 413-та/Триядица 1, 3, 4, 6а, , Боянски Водопад 100, 104, Гоце Делчев/жк Емил Марков/ 94, 98, Костенски Водопад/Васил Дим 94, 223, 94-98, 102, 94, 96, Луи Айер/Никола Каменов/ 54, 56, 63, 66, 67, 80, 143, 149, 153, 155, 231, Манастирски Ливади Бл.4, Мотописта 151, 223, 2е, 4е, 11е, Околовръстен Път 79
На 04.09.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Баба Илийца 1, 2, 3, 43, 80а, Балканджи Йово 2, 4, 6, 8, 9, 31-33, 39, 41, Звъника 4, 5, Лагера Бл.34, 35, 42, 48, 1, Плиска/Д-Р Петър Вичев/ 1, Смилица 16, Хайдушка Поляна 3, Хиподрума 108, 110, 111, 142
На 02.09.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Боянски Водопад Бл.235, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ Бл.231, 233, 234, 238, 1е, 3е, Житница 3, 5, 7, 22, Костенец 2б, Славия/Девети Септември/ Бл.3, 4, 5, 6, 7, 10, Съвет На Европа/Черна Вода/ 1, 4, 12, 17-19, Цар Борис III/Девети Септ. 124, 126, 128
На 03.09.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Каварна №2, 4-8, 9, Плиска/Д-Р Петър Вичев/ 23-27, 29, 46-50, 56-58, Солун 53, Хризантема 3, 20, Цар Борис III/Девети Септ. 66, 74-76, 94, 110, 112
Община Кремиковци
На 31.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 01.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 02.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 03.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 04.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Батарея 50, 57а, 58а, 56а, 56, 55, 101, 102, 45а, 51, 55а, 55б, 53, 52а, 55в, 54, 69а, 61, 52, 62, 88, 62а, 103, 59, 100, 27, 57, Ботевградско Шосе/Мизия/ 316 В.Помпа, 33, 361, 58, 455, 34, 300, П-Л 71, 51, 316, 35, 28, 441, 85, Враждебна При Караулката, Стопански Двор, с/у Ботевгр.шосе 62, Парцел379-Водна Помпа, Кв.Враждебна М.Батареята УПИ VII-1939, Кв.4 ПИ 68134.8555.1939, Кремиковско Шосе 6, Махала Япаджа 8а, 13, 24 До Ситроен, Склад За Търговия, 8, Стопански Двор , Челопешко Шосе 4, Япаджа 11а
Община Лозенец
На 02.09.2020 г. /18:01 - 18:30 ч./ - София: Черни Връх 51
Община Люлин
На 31.08.2020 г. /09:30 - 12:00 ч.; 11:00 - 14:00 ч./ - София: Люлин 428, 429, Люлин 4 428, с/у 429, 429, 430, Никола Беловеждов 3, Студен Кладенец 40
На 31.08.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ На 01.09.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Люлин 2 290
На 04.09.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Люлин 3 324 Б
На 04.09.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Люлин 6 625
Община Младост
На 02.09.2020 г. /11:01 - 16:30 ч./ - София: Александър Малинов 325, Младост 3 326, 325, 325 До
На 01.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Младост 1 Бл.122 Вх.А и Б, Бл.123 Вх.А и Б, Бл. 129 Вх. А и Б, Бл. 128 Вх.А и Б, 127 Вх. А и Б, 126 Вх. А и Б, 125 Вх. А и Б, 124 Вх. А и Б
На 01.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Младост 3 350 Маг.Пром.Стоки, До 350, 351, 350
На 01.09.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Младост 4 Блок 409 Вх. 3
На 02.09.2020 г. /09:01 - 14:30 ч./ - София: Младост 3 Пред Бл.350, 394, 349, 1 348, До 350, До 349, 346, 348, 350
На 02.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Местност Полигона Бл. 4 Вх. А и Б, Местност Полигона Бл.8, Местност Полигона 5 Вх. А, В и Г и Бл. 6 Вх. Г
На 02.09.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Младост 4 Блок 409 Вх 4
На 03.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Кв. Полигона Бл. 55 Вх. А, Местност Полигона Бл.10, Местност Полигона Бл.11, Младост 1 Бл. 31 Вх. А, Б, В, Г и Д
На 03.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Младост 3 с/у 307/322, 326, 323, До 326, 326, 323 А, 322, 323а, 327, До 322
На 03.09.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Младост 4 Блок 409 Вх. 5
На 04.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Андрей Сахаров Търговски Център, Младост 1 Бл. 49, Младост 1 Бл.54 Вх.В, Младост 1 52, Младост 1 Бл. 67, Младост 1 Бл. 66, , Младост 1 Бл. 44, Младост 1 Бл. 69, Младост 1 Бл.10, Младост 1 Бл. 41 И Бл. 33, Младост 1 Бл. 50
На 04.09.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Младост 4 Блок 409 Вх. 6
На 31.08.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ - София: Младост 1 Бл. 30а Вх.А И 30б Вх.Б, Младост 2 283, , Младост 3 Пред 303 Вх.А и Б
На 31.08.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Младост 4 Блок 409 Вх. 2
Община Надежда
На 01.09.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ - София: Ломско шосе 2
На 01.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Надежда 2 216 Вх. А
На 02.09.2020 г. /08:46 - 16:31 ч./ - София: Йордан Хаджиконстантинов 68, До 252, Надежда 252, Надежда 2 ТП До 252, До 252, Недко Войвода/Вела Пискова/ 66 До Бл.252
На 02.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Надежда 2 216 Вх-Б
На 03.09.2020 г. /09:01 - 16:31 ч./ - София: Бъдник/Стахановец/ 14, 6, 4, 2, 9, Надежда 2 216, 214, 215, 212, 213, 211, Свети Никола Нови/Чавд.Отря 16, 22, Цанко Церковски 58
На 03.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Надежда 2 216 Вх.В
На 04.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Надежда 2 216 Вх.Г
На 31.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Петър Панайотов /281-ва/ 18
Община Овча Купел
На 01.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 03.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 04.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: 206 , 759-та/Овча Купел/ 22а, 760-та/Овча Купел/ 4, 6, XVIII-21 Кв.96 , Бисерно Изворче/Горна Баня/ 5, Бойчо Бойчев 93, 84, 109, 82, 97, 101а, 101, 86, 88, 95, 91, Горна Баня ПИ 196, К.Л.№397, М.Подложище Землище, М.Подлозище ПИ №195, Дон 50, 30, Люлинска Котловина 9, Маджарица 37, 35, Николай Хрелков 69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59, Околовръстен Път 949в, Подлозище 11а, 16а, 10, 28, УПИ 198, Стр.Табло, 11, 16б, 15, 13, 4, 32, 21, 13а, Имот 197, 25а, Вила №22, 19, 22а, 22, 27, Пл.№290, К.Л.396, 23, Кв.1, 7, УПИ V-926 Кв.45, 20, Автокъща, 2, 10а, 17, 60, 30, 21б, 14а, 16, 20а, 18а, 15а, 18, 25б, 48, 53, 14, УПИ VІІІ-208, Кв.1, К.Л.397, М.Подлозище , Цветна Градина Местн.Барите-2, Черни Връх До Арз/
На 01.09.2020 г. /12:01 - 16:16 ч./ - София: Гръстниче 21, 22, 16, 19, 15, 17, 18, Еделвайс/Общ.Овча Купел/ 10, 12, 9, 1, 8, 5, 6, 3, 4, 3, 11, 7а, Лотос 62, 61, 60, 63, 3, 1, 2, 17 63, Николай Хрелков 38б УПИ ХІІІ - 12 Кв.63, До Бл.3, 40, 38б, 38а, 42, 44, 52, 25б, 38, 51, 36, 38в, 29 61, 29а, 50, 34, 46, Перуника 17, 19, Перуника/Ол.Кошевой/ 20, 17а, 17 А, 17
На 02.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: 206 , 663-та/Овча Купел/ 4б, 672-ра/Овча Купел/ 1, 3 А, 5, 3, 7, 5 А, 7 А, 9, 759-та/Овча Купел/ 22а, 760-та/Овча Купел/ 4, 6, Xviii-21 Кв.96 , Бисерно Изворче/Горна Баня/ 5, Бойчо Бойчев 93, 84, 109, 82, 97, 101а, 101, 86, 88, 95, 91, Бойчо Огнянов 2, 1б, 16, 22, 15 Б, 3, 1, 20, 10, 15, 8, 15 А, 3 А, 6, 18, 5, 1а, 12, Буземска 2, Горна Баня ПИ 196, К.Л.№397, М.Подложище Землище, М.Подлозище ПИ №195, Дон 50, 30, Драгоман 11, 4, 12 А, 9 А, 7, 12, 6, 16, 5, 9, 1, 14, 2, 3, 18, 10, Земеделска/Яташка/ 2, Крушовски Връх 9, 19, 5, 2, 14, 11, 1, 23, 1 Срещу Адреса, 7, 8, 11а, 3а, 3, 6, 12, Лечебен Извор 1, Любляна/Й.Вишевградски/ 8, 6, 12, 15, 2, 9, Кв 37а УПИ Xv-1198, 8 Общи Нужди, 4, 2 А, Люлинска Котловина 9, Маджарица 37, 35, Момина Баня 4, 1 А, 2, 1, Момкова Баня 4, 5 Б, 5 А, Народно Хоро 5, 8, 6, 4, 6а, 4 УПИ Хі-309 Кв.13б, 4а, 3, 1, 2, Николай Хрелков 69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59, Овча Купел 10, 3 1, 43, 6, 39, 6 1, 35а, 35, 12, 43а, 29, 6 1, 1, 37, 25, 8, 17-19, 12а, Околовръстен Път 949в, Подлозище 11а, 16а, 10, 28, УПИ 198, Стр.Табло, 11, 16б, 15, 13, 4, 32, 21, 13а, Имот 197, 25а, Вила №22, 19, 22а, 22, 27, Пл.№290, К.Л.396, 23, Кв.1, 7, УПИ V-926 Кв.45, 20, Автокъща, 2, 10а, 17, 60, 30, 21б, 14а, 16, 20а, 18а, 15а, 18, 25б, 48, 53, 14, УПИ VІІІ-208, Кв.1, К.Л.397, М.Подлозище , Цветна Градина Местн.Барите-2, Черни Връх До Арз/
На 31.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: 206 , 759-та/Овча Купел/ 22а, 760-та/Овча Купел/ 4, 6, XVIII-21 Кв.96 , Ангел Стоянов /Суходол/ 20а, 1, Бели Брод 6 УПИ ХVІ-876 1318 Кв.46, 5а, 41, 6, 20, 8, 18, 7, 10, 6 УПИ ХХVІ 1318 Кв.46, 16, 22, 14а, 12, 2, 5, 4, 18а, Бисерно Изворче/Горна Баня/ 5, Бойчо Бойчев 93, 84, 109, 82, 97, 101а, 101, 86, 88, 95, 91, Горна Баня ПИ 196, К.Л.№397, М.Подложище Землище, М.Подлозище ПИ №195, Дон 50, 30, Дъб 15, 23, 31а, 17, 9, 12, №17а, 18, 31, 7, Игрище 5а, 6, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас 1, Кирил Христов 10, 18, 19, 9, 30, 20, 13, 7, 8, 16, 6а, 22, 3, 11, 4, 6, 2, 15, 5, 1, 17, 14, 26а, 21, 12, Люлинска Котловина 9, Маджарица 37, 35, Местност Суходол Сечище Под Гробището, Никола Петков/П.Напетов/ 47, 52, Николай Хрелков 69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59, Овче Поле 2, Околовръстен Път 949в, Орех 30, 53, Перла 54, 35, Подлозище 11а, 16а, 10, 28, УПИ 198, Стр.Табло, 11, 16б, 15, 13, 4, 32, 21, 13а, Имот 197, 25а, Вила №22, 19, 22а, 22, 27, Пл.№290, К.Л.396, 23, Кв.1, 7, УПИ V-926 Кв.45, 20, Автокъща, 2, 10а, 17, 60, 30, 21б, 14а, 16, 20а, 18а, 15а, 18, 25б, 48, 53, 14, Прохладен Кът 14, Станислав Ангелов 17, 20, 10, 6, 8, 2, 12, 1, 28, 18, 15, 13, 4а, 21, 22, 19, Стоичко Станиславов 11а, 12, 13, 11, 1, 1а, 10, 9, 3, 14, 7, 5, 2, 15, 23, Суходол Срещу Гробището, Стоп.Двор, Траян Танев 80, 76а, 72б, 76, 81, 71, 79, 73, 56, 64, 85, 72а, 51, 65, 49, 63, 61, 60, 51-55, 74, 726, 52, 83, 53, 72, 59, 67, 62, 77, 57, 70, 47, 78, 68а, 69, 68, 74а, 54, 66, УПИ VІІІ-208, Кв.1, К.Л.397, М.Подлозище , УПИ Х-470, Кв.117а , ХI-352 Кв.44а , Христо Андонов 3, 3а, 2, 1, 7, 4, Цветна Градина Местн.Барите-2, Черни Връх До Арз/
На 31.08.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Валозите 5, 7, УПИ Vі-3, Кв.7, Георги Богровски/Методи Шат №6а, Горна Баня Гарата, П/Д Банята, Дядо Цоне 1, 5, 3а, 3, 5в, 2, 7, 3, 5а, 5б, Жамбилица 6, Никола Петков/П.Напетов/ 101, Николай Хрелков 26, 4, 13, 2, 21, 8, 17, 12, 42а, 8а, 16, 11, 6, 10, 24, 23, 27, 28, 22, 18б, 25, 46, 20, 18а, 19, 25а, 15а, 14, 7, 13 1, 10а, 18, 9 ПИ С Идент.68134.4331./1221/5459, Отец Михал/Стефан Досев/ 16, 14, Павит 5, 2, 6, 4, 7, 3, 2а, 1, Планиница 17, 28, Прибойница 4-6, 4-6, Тутракан 6, 4, 1, 6а, 8, 8а, Урал 1 Овча Купел, 18, 25, 10, 14, 2, 7, 23, 9, 10а, 21, 8, 12а, 11, 23а, 21а, 27, 1, 6, 12, 21б, 4а, 19, 29, 14а, 6, 16, Христо Стефчов/Кирил Михов/ 5, 8, 2а, 1, 13, 2
Община Панчарево
На 04.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 114 в.з.Зли Камък
На 04.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Бистришко шосе 101, 101 3, 101 7, 101 1, 101 6, 101 4, 101 5
Община Подуяне
На 01.09.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Хаджи Димитър Бл.19 Вх.В
На 01.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Ген. Георги Вазов/Иван Пенев 32, 25, 30а, 27, 30, Григорий Цамблак 19, 16, Д-Р Иван Селимински 34, 24, 20, 30, 20а, 26, 22, 16, 30а, 18а, 18, 15, 13а, 15а, 28, 26а, 16а, Княгиня Косара 23, 24, 21, 12, 32, 27, 10, 30, 22, 19, 6, 13, 18, 15а, 16, 14, 15, 20, 28, 17, 25, 26, Летоструй 172, 163, 164, 166а, 168, 166, 176, 162, 170, Проф.Антон Митов 25, 25а, Рилска Обител 24а, 20, 12, 8, 22, 14, 22а, 8а, 16, 24б, 12а, 10а, 10, 18, 13
На 02.09.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Стефан Караджа Бл.24 Вх.А
На 02.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Григорий Цамблак 20, 22, 23а, 35, 32, 23, 18, 20в, 29в Стр.Табло, 29, 35а №35а Кв.Левски-Здравно Зав, 35а, 32а, 1, 19а, 20a, 29б, 20б, 27, 24, 25а, 31, 18a, 31а, 30, 25, 28, 26, 18а, Д-Р Иван Селимински 36а, 36, 42, 21а, 19, 40а, 40, 34, 44, 50а, 46, 32, 50, 23, 38, 48, 21, Поп Грую 13, 5а, 9, 6, 12, 17, 10, 8, 14а, 11, 14, 7, 15, 19, 5, 17а, 7а, Саранци 23, 16, 17а, 13, 17, 11, 18, 15, 21а, 21, Станислав Доспевски 10а, 20, 13, 7, 16, 12а, 7а, 10, 6, 8, 18, 7б, 12, 17, 5, 15, 9, 11, 8а
На 03.09.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Стефан Караджа Бл.24 Вх.Б
На 04.09.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Стефан Караджа Бл.24 Вх.В
На 05.09.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ - София: Стефан Караджа Бл.24 Вх.Г, Д
На 31.08.2020 г. /08:46 - 16:31 ч./ - София: Левски Ул.Рилска Обител

Община Слатина
На 04.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Акад.Никола Обрешков/Ф.Козо 2 , Коста Лулчев/Асен Велчев/ 2в, 13 , Николай Коперник 21 , Ситняково/Хр.Кабакчиев/ 47а , Шипченски Проход 24 , Шипченски Проход 11
На 31.08.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 01.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 02.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 03.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 04.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Батарея М.Прогоно- Имот 296
На 31.08.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Гео Милев 155, Гео Милев 3б, 34, 49, Едисон 1а, Каймакчалан 23, 27, Калиманци 37 , Проф.Д-Р г.Павлов 25 , Слатинска/Червена Армия/ Бл.47 , Теменуга 2б, 4, Хемус 28, 33
Община Студентски град
На 31.08.2020 г. /09:31 - 16:16 ч./ - София: Студентски Град бл.10
Община Триадица
На 31.08.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Алабин И.Вл. 9, 26, 30, 42-44, 46, Верила 3, 5, Витоша 58, 62, Княз Борис I 39, 55, 57, 59, 78, 90, Неофит Рилски 19, Петър Парчевич 21, 22-24, 33, 35, 38, Солунска/Васил Коларов/ 41, Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/ 19, Хан Аспарух 1, 3, 5, 7, 16, 31, 33, Цар Асен 45, 61, Цар Самуил 4, 7, 9, 17, 19, 24, 25, 30, 38
На 31.08.2020 г. /08:00 - 13:00 ч./ - София: Луи Айер/Никола Каменов/ 11, 13, 15, 17
На 03.09.2020 г. /08:31 - 17:30 ч./ - София: Манастирски Ливади 34, Тодор Джебаров/417/ 42

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

© 2020 Столична община р-н ПАНЧАРЕВО.Всички права запазени. Дизайн и разработка: Comtechsys