РЕМОНТИ И ИНФРАСТРУКТУРА

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на София-град за периода 21.09-25.09.2020 г.

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 21 септември – 25 септември 2020 г, включително:

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улица, квартал, УПИ, ПИ/

София-Град
Община Банкя
На 23.09.2020 г. /08:16 - 16:30 ч./ На 24.09.2020 г. /08:16 - 16:30 ч./ На 25.09.2020 г. /08:16 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: 54.277 , Вилна Зона Витошица Бунгало, ПИ 54.384, Къща, Вила, Махала Витковица Клон Б Ст.21, Клон А Ст.6, УПИ VII-411, Кв.15, Клон Б Ст.2, Клон А Ст.1, Клон А Ст.21, Клон Б Ст.5, Вила, Клон А Ст.19, Клон А Ст.14, Клон Б Ст.1, Клон А Ст.22, Помпа, Клон А Ст, Клон А Ст.15, Клон Б Ст.3, Клон Б Ст.6, Клон А Ст.3, Клон А Ст.25, Махала Радово УПИ 14-240 Кв.17, Махала Щетница 355, Местност Витошица Имот 54.515, ПИ 37280.2133.120
На 23.09.2020 г. /08:16 - 16:30 ч./ На 24.09.2020 г. /08:16 - 16:30 ч./ На 25.09.2020 г. /08:16 - 16:30 ч./ - Клисура, Общ. Столична: 2-ра 2, 1, Вила, 4-та Вила, 20, 3, 18, 4, 10, 6, 16, 1 А, 12, 14, 2, 8, 5-та 21, 6, 1, 2, 13, 6-та 4, 2, 5, 14, 21, 7-ма 1, 3, 6, 10, 3а, 5, 22, 4, 14, 7, 8, 8-ма 1а, 12, 7, 15, 19а, 21, 2, 14, 6, 23, 14а, 17, 10, 1, 19, 13, 5, 16, 21а, 20а, VI-264, Кв.27 , XXXVI-499 Ul=25 , Балканска 31, 35, 37, 39, 16, 22, 20, 39а, 51, 27, 43, 41, 24, 53, 25а, 29, 35а, 33, 47, 18, 55, 64, 23, 2а, 3а, 13, 10, 4, 5, 14, 14а, 14в, 4а, 6, 2, 2 Овчарник, 7 Сграда За Търговия Към ТП УПИ VІІІ Кв.3, 15, 8, 3, 21, 1а, 17, 19, 11, 1, 1б, 12а, Над 39, Варна 132, Вилна Зона Витошица , М.Загряна Манастирска , Махала Витковица Вила, Махала Клисурска УПИ XXXI-189 Кв.25, Клисура Форта, Клисура Форта Помпи, Манастир Света Петка, Помпа, Махала Плоча Вила, Махала Радово Ткзс, Вила, Вила, Клон А Ст.14, Клон А Ст.13, Клон А Ст.3, Строителство, Клон А Ст.11, Клон В Ст.3, Клон Б Ст.10, Клон Б Ст.2, Клон А Ст.4, Клон В Ст.14, Клон В Ст.7, Клон В Ст.2, Клон Б Ст.4, Клон В Ст.21, Клон В Ст.4, Клон А Ст.10, Клон В Ст.8, Клон А Ст.2, Клон В Ст.9, Клон А Ст.6, Клон В Ст.22, Клон А Ст.20, Клон В Ст.29-30, Къща, Клон В Ст.1, Клон В Ст.44, Клон В Ст.10, Махала Щетница Строеж, Вила, Къща, в.з. Щетеница, Панорама 11, Парцел 010005 М.Лаловец , Радова Махала , Старо Село 4, 12, 8, 5, 2, Вила, 9, ТКЗС, 3а, 3, 7, 6, Вила, О УПИ 10-255 Кв. 27, 1 УПИ ІІІ 79 Кв.5
Община Витоша
На 25.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - в.з. Беловодски Път: Акация №16, Акация/Бояна/ 6а, 12, 8, 4, 10, 6, 2, Беловодски Път 53, 51а, 51, Егреците 4, № 3, 3а, 24, 9, 11, 8б, 13а, 26, 6, 18, 3, 30, 12б, 28, 13, 7, 2, 17, 5а, Кв.14 Бунгало, 16, 22, Малкото Копито 3, 5, Планинарска Песен 10, 17, 12, 4, 11, 15, 7, 16, 8, 14, 9, 21, 5, 6, 3, Стар Беловодски Път 25, 53, 23, 39, 27, 13, 22, 16, 35, 10, 26, 13а, 7, 24, 29, 20а, 9, 21, 33, 19, 14, 18, 11
На 23.09.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ - в.з. Беловодски Път: Аметица 5а, 4, 17, Беловодски Път Егреците 13
На 21.09.2020 г. /07:30 - 16:16 ч./ - в.з. Беловодски Път: Бойна Слава/615/ 21, Върба/704-та / 6, 4, Дъбова Гора Стр.Табло, Иван Багрянов 12, Карамфил 22
На 21.09.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ - в.з. Симеоново-Драгалевци: 1-ва /Драгалевци/ , Драгалевци II -Част, Планина Витоша
На 25.09.2020 г. /10:01 - 13:00 ч./ - в.з. Симеоново-Драгалевци: 410-та 39а, 25, На ъгъл, в.з. Симеоново - Драгалевци 2 Част, 4-4, Вила, За Буквите/415/ /В.З. Симеоново-Драгалевци/ 10, 8, 11, Йоан Кукузел/418/ /В.З. Симеоново-Драгалевци/ 13, 14, 5а, 21, 5, 9а, 17, 16, Огюст Дозон/414/ /В.З. Симеоново-Драгалевци/ 22, 25, 7, 19, 25а, 10, 5, 13, 8, 6, 9, 18, 14, 11, 1, 23, 19а, 17, 15, 21, 20, 2, 4, 12, Пирински Еделвайс/Драгалевци/ XXXXII-1053 Кв.60, 60, 18, Кв.60, Симеоново-Д-Ци XXXXII-1053, Кв.60, Симеоновска Кв.60, УПИ ХХХХІІ-1053 Кв.60 , Хилендарски Манастир/417/В.З. Симеоново-Драгалевци/ 17, 9, 15, 12, 10, 13, 11, 8, Шарколия/413/ 5, Шарколия/413/ /В.З. Симеоново-Драгалевци/ 8, 1, 6, 4, 2, 9а, 3, 9, 11
На 23.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - в.з. Симеоново-Драгалевци: V-1248 , в.з. Симеоново - Драгалевци , Ваклинец 44, 27, Св.Наум /Драгалевци , Свети Горазд 1, Упиі-294 Кв.107
На 21.09.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ - в.з. Симеоново-Драгалевци: Проф. Боньо Ангелов 4
На 21.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 25.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Владая: 22-ра , Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Асанова Чешма Вила, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, в.з. Приплат, М.Герена Вилна Зона Приплат V-30, Горелица УПИ 694 -М.Горелица, Калдъръмче 11, 9, Малка Поляна 1, 5, Местност Герена Вила, Манастир, Местност Кладенеца в.з. Приплат, Местност Св.Петка №27, Пернишко Шосе Над Шосето, Приплат 33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а, Приплат До Бълг.Пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, Къща, ул.Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, УПИ Viii, Кв.21, В.З Приплат , УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат , УПИ XXV-26, Кв.3 , Чаладинка 24, Чехълче 5
На 23.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 24.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Владая: 22-ра , Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Асанова Чешма Вила, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, в.з. Приплат, М.Герена Вилна Зона Приплат V-30, Горелица УПИ 694 -М.Горелица, Калдъръмче 11, 9, Малка Поляна 1, 5, Местност Герена Вила, Манастир, Местност Кладенеца в.з. Приплат, Местност Св.Петка №27, Пернишко Шосе Над Шосето, Приплат До Бълг.Пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, Къща, ул.Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54, Приплат 33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, УПИ VIII, Кв.21, В.З Приплат , УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат , УПИ Xxv-26, Кв.3 , Чаладинка 24, Чехълче 5
На 21.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 23.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 24.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 25.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Владая: Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Балабановец 1, Боровинка 4, Калиница 5, 3, 4, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Сребрист Бор 2, Сърна 10, 11, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1
На 23.09.2020 г. /08:01 - 16:30 ч./ - Кв. Бояна: Белия Кладенец 20а, 20, 26, 13, 15а, 18, 28, 24, 11, 19, 22, 15, Дренето 5, Живата Вода 15, Каменно Здание 5, 4, 8, 3-5, 1, 10, 3, Ралевица 1
На 25.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Кв. Бъкстон: Казбек 59 А Манастирски Ливади Запад, 59а 1, 59 1
На 25.09.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ - Кв. Бъкстон: Казбек 59б, 59б 2, Синанишко Езеро 7 11, 7, 11
На 25.09.2020 г. /08:46 - 16:00 ч./ - Кв. Драгалевци: Околовръстен Път 135
На 21.09.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ - Кв. Киноцентър: в.з. Киноцентъра УПИ XVII-828 Кв 5
На 24.09.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ - Кв. Манаст.Ливади-Запад: Бояна , България 118, Бяло Поле 8, Манастирски Ливади-Запад Кв.86
На 24.09.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ - Кв. Манаст.Ливади-Запад: Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко 70, Пирин 28г Гар.4, 27г, 45, 28г Гараж 8, 30, 28г Гар.2, 28г Гар.5, 28г, 32, 28 Маг.1/Офис Сервиз, 28
На 25.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Кв. Манаст.Ливади-Запад: Ралевица 87
На 23.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Кв. Павлово: Карамфил 3, 5
На 21.09.2020 г. /08:16 - 16:30 ч./ - М. Бункера: 1-ва 1 В.С.Дупките Ктп-2, в.з. Дупките 35, УПИ 23, 25 Жил.Сграда, М.Дупките-Сухата Река ПИ 412 Къща №24, Малинова Долина , Местност Дупките 2
На 25.09.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ - Парк Витоша - Общ.Витоша: 1-ва М.Дупките УПИ 376, в.з. Дупките М.Камбаните, Детски Град ПИ 55419.6701.344, Местност Дупките Сухата Река, 2
На 25.09.2020 г. /08:31 - 16:16 ч./ - Парк Витоша - Общ.Витоша: 1-ва М.Дупките УПИ 377, 55419.6701.344, в.з. Дупките Ктп 7, Ж.К. София Вилидж, Ктп 6, Местност Дупките 2, Кв.298, 318
На 24.09.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./ - Парк Витоша - Общ.Витоша: 55419.6701.413 , в.з. Дупките Селище Вилич, М.Камбаните, София Вилидж, в.з. Дупките Кв.Бункера, Ктп 3, М.Камбаните 74, 74 М.Камбаните, М.Дупките-Сухата Река ПИ №345 , Малинова Долина Камбаните Паркинг, Местност Дупките 2, Местност Дупките ПИ 413
На 23.09.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ - Парк Витоша - Общ.Витоша: в.з. Дупките 2 КТП 4, 35, КТП 4 М.Камбаните
На 25.09.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ - Парк Витоша - Общ.Витоша: в.з. Дупките 2 КТП 5
На 21.09.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./ - Парк Витоша - Общ.Витоша: в.з. Дупките 2 Строеж, 35, Вила, 74 М.Камбаните, 2 КТП 3
На 23.09.2020 г. /08:46 - 16:16 ч./ - Парк Витоша - Общ.Витоша: в.з. Дупките Кв.Бункера, Вила, 35, в.з. Дупките 35, 2 КТП 6, М.Детски Град-Дупките , Малинова Долина 18 Сгр.18
На 23.09.2020 г. /08:31 - 16:45 ч./ На 24.09.2020 г. /08:31 - 16:45 ч./ На 25.09.2020 г. /08:31 - 16:45 ч./ - Парк Витоша - Общ.Витоша: Местност Черния Кос 10, Кв.5, 70, 6, УПИ VІІ-81, Кв.5, Xv-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила
Община Връбница
На 21.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Жк.Надежда - V Част: Надежда 5 507 A
На 25.09.2020 г. /09:46 - 15:16 ч./ - Кв. Модерно Предградие: Босилеград 6, 8 Гар.3, 8, 8 Гар.1, 8 Гар.5, 8 Гар.2
На 23.09.2020 г. /09:46 - 15:00 ч./ - Кв. Модерно Предградие: Мет0ди Македонски 20
Община Възраждане
На 25.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Жк.Сердика: Владайска Река 57, Гюешево/Ламби Кандев/ 80, 83, Незнаен Воин 13, Сердика 9, 8, Сини Вир 15, Фурка 7
На 24.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Център - София Общ.Възраждане: Екзарх Йосиф 80, Пиротска/Трети Април/ 22 Безистен /Магазин/, 22 Фризьорски Салон, 22, 22-Б Безистен, 16, 24, 18, 20, 26, 22а, Стефан Стамболов/Георги Ки 22, 20, Тодор Александров/Н.Цанов/ , Цар Самуил 87, 95, 82, 103, 115, 105, 107, 80, 84
Община Илинден
На 24.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Жк.Илинден Общ.Илинден: III Кв.41 , Алея На Усл. УПИ II Виктор Павлов 129, Алея На Услугите, Виктор Павлов УПИ II Кв.41 , Илинден Бл.129/130, 129/130, Разсадника 129-130, Света Троица/Вълчо Иванов/ 129-130, 1 129, 130, 1 129\130, 1 129/130
На 24.09.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ - Жк.Илинден Общ.Илинден: Виктор Павлов 129/130, Илинден 129/130, Света Троица/Вълчо Иванов/ 131а, 129-130
На 23.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Жк.Света Троица: УПИ I, Кв. 51 , УПИ I, Кв. 51 , УПИ I, Кв. 51 , Константин Величков 11, 26а, 7, 14, 203, 15, 5, 24, 4, 26, 15, 13, 26а Еврофутбол, Константин Величков 11, 26а, 7, 14, 203, 15, 5, 24, 4, 26, 15, 13, 26а Еврофутбол, Константин Величков 11, 26а, 7, 14, 203, 15, 5, 24, 4, 26, 15, 13, 26а Еврофутбол, Света Троица/Вълчо Иванов/ 373, 204, 203, 324, Света Троица/Вълчо Иванов/ 373, 204, 203, 324, Света Троица/Вълчо Иванов/ 373, 204, 203, 324, Цар Симеон 217, 278, 280, 225, Цар Симеон 217, 278, 280, 225, Цар Симеон 217, 278, 280, 225
На 25.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Жк.Света Троица: Петрич 14 Блок, 14, 12, Пловдив 21, Света Троица/Вълчо Иванов/ 375, 15, 14, 377, Хвойна 5
На 24.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Жк.Света Троица: Света Троица/Вълчо Иванов/ 313, 313-2, 1 313, Цар Симеон 310, 310, 313
На 24.09.2020 г. /09:31 - 16:16 ч./ - Жк.Света Троица: Света Троица/Вълчо Иванов/ 358
Община Красна Поляна
На 25.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Жк.Западен Парк: Западен Парк/Христо Михайло 1 77, 75, 76, 77, 74, 79, 78, До 54, Суходолска 78
На 23.09.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ - Жк.Западен Парк: Западен Парк/Христо Михайло 17, 116, 15, 119, 117, Посл Спир 10, 19, 118, 18, 16, Суходолска 2 Посл. Спирка, 2 Посл. Сп.
На 24.09.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ - Жк.Западен Парк: Западен Парк/Христо Михайло 81, 97, 96, 94, 95, 82, 98, Света Троица/Вълчо Иванов/

Община Красно Село
На 21.09.2020 г. /13:01 - 16:00 ч./ - Жк.Лагера: Ж.К. Лагера Бл. 55 Вх.В И Г, Бл. 5, 11, 13;, Лагера 56, Мокренски Проход 19, Смолянска 24-28, 30-34, 56, 34-034, ул. Троянски Проход 22, 24 ;
На 26.09.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ - Жк.Лагера: Хайдушка Поляна 12
На 25.09.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ - Кв. Белите Брези: Риккардо Ваккарини Бл.1, 3, 7, 5, 4, 2
Община Кремиковци
На 21.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Горни Богров: Ботунски Път 2, 5, 3, 1, 5, 1а, М. Шабаница ПИ 16448.7742.32, М.Шабаница, ПИ 16448.7721.566 , Стара Планина/Ганчо Шопа/ 6, 14, 12, 10, 11, 16, 12, 9, 9, Трети Март/9 Септември/ 36, 51, 30, 57, 65, 53, 63, 28, 32, 61, 67, 59, 55, 34, Христо Ботев 64, 65, 71, 68, 67, 66, 63, 63, 63, 69, 70, Шабаница 38, 21, 40, 38, 27, 25, 23, 36, 40, 23, 25, 27, 23а, 21
На 23.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 24.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Кв. Враждебна: 51-ва /Кв.Враждебна/ 8, 6, 7, 5, 16, 10, 12, 52-ра /Враждебна/ 22, 55-та /Кв.Враждебна/ 14, 24, 22, 28, 16, 20, 16а, 56-та /Враждебна/ 2, 3, 7, 4, 6, 10, Упиv-465 Кв.58, 9, 57-ма /Враждебна/ 2, 4, 58-ма /Враждебна/ 41, 35, 24а, 32, 29, 39, 26, 23, 37, 31, 30, 43, 26а, 27, 68-ма /Враждебна/ 15, 13 Офис Сграда И Склад, Ботевградско Шосе/Мизия/ 2, 357, 359, При У-Ще Н.Крупская, 373, 272, 268 Бул.Мизия, 375, 268 Интерната, 375 И ул.55, 377, 377а, Враждебна Зад Интерната, УПИ 486 ул.55 Ъгъл ул.58, Враждебна Фургон, Кремиковци До Авт. Маргел, М. Япаджа , Махала Япаджа 27, 18, 13, 37, 16, 15, 17, 26, 20, Търговия, 16а, Вила, 19, 24, 31, 30, 22, 21, 25, 12, Парцел 262, 29, 14, 23, 24а, 25а, Мизия 270, ПИ 65017 , УПИ Xiv-209 , Кв.2 , Челопешко Шосе Ъгъла С ул.Япаджа, Япаджа , М.Цигански Гробища
На 21.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 25.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Кв. Враждебна: 51-ва /Кв.Враждебна/ 8, 6, 7, 5, 16, 10, 12, 52-ра /Враждебна/ 22, 55-та /Кв.Враждебна/ 14, 24, 22, 28, 16, 20, 16а, 56-та /Враждебна/ 2, 3, 7, 4, 6, 10, Упиv-465 Кв.58, 9, 57-ма /Враждебна/ 2, 4, 58-ма /Враждебна/ 41, 35, 24а, 32, 29, 39, 26, 23, 37, 31, 30, 43, 26а, 27, 68-ма /Враждебна/ 15, 13 Офис Сграда И Склад, Ботевградско Шосе/Мизия/ 2, 357, 359, При У-Ще Н.Крупская, 373, 272, 268 Бул.Мизия, 375, 268 Интерната, 375 И ул.55, 377, 377а, Враждебна Фургон, Кремиковци До Авт. Маргел, Враждебна Зад Интерната, УПИ 486 ул.55 Ъгъл ул.58, М. Япаджа , Махала Япаджа 27, 18, 13, 37, 16, 15, 17, 26, 20, Търговия, 16а, Вила, 19, 24, 31, 30, 22, 21, 25, 12, Парцел 262, 29, 14, 23, 24а, 25а, Мизия 270, ПИ 65017 , УПИ XIV-209 , Кв.2 , Челопешко Шосе Ъгъла С ул.Япаджа, Япаджа , М.Цигански Гробища
На 21.09.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./ - Кв. Кремиковци: VI-14 И УПИ VIII-17, Кв.4 Идент.68134.8200.917 И 918, Борова Гора /Кремиковци/ 1, 4, Димитър Казака /Кремиковци/ 11а, 19, 8, Кремиковска 42, 1, 3, Кремиковци УПИ Хv-61, Кв.8, Малина /Кремиковци/ 12, 2, 3, 8, 7, 14, 5, Малина /Сеславци/ 4, Мургаш /Кремиковци/ 5, 9, 11, 8, 7, 12, Равнец /Кремиковци/ 5, 1а, 8, 4, 1, 3, 2а, Река Елешница /Кремиковци/ 6, 25, 29, 19, 27, 8, 10, 11, Руднична /Кремиковци/ 14, 6, Хайдушко Кладенче /Кремиковци/ 7а, 18, 14, 2, 16, 17а, 12, 1, 17, 7, 11, 9, Чавдар /Кремиковци/ 20, 22, 19, 17, 31
На 21.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Яна: Безименна Яна АД , ЕКО България АД
Община Лозенец
На 25.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Жк.Лозенец: Черни Връх Бл.32, 4, 3, 2, 47 ;№68, 88, 90, 74, 50, 33, 42, 31, 26, 25, 18, 107, 119, 140, 178, Южен Парк 52, 29, 1, 45
На 23.09.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./ - Кв. Витоша - Общ.Лозенец: Могилата №7 Вх. А, Б, В, Г + Магазини ; №9 Фирма Билд 9а, 4, 4а, 6, 8, 12, 16 7, 5, 6, 12
Община Люлин
На 25.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Жк.Люлин - II: Люлин 2 226, 223
На 23.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Жк.Люлин -IX: Люлин 9 954
На 24.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Жк.Люлин -IX: Люлин 9 954, 159
На 24.09.2020 г. /09:31 - 11:30 ч./ - Република: Сливница 441
Община Младост
На 23.09.2020 г. /09:01 - 13:00 ч./ - Жк.Младост 2: Младост 2 254а, 256а, 270, 256б
На 25.09.2020 г. /09:01 - 13:00 ч./ - Жк.Младост 3: Младост 3 До 351б, До 356, 356
На 24.09.2020 г. /08:46 - 13:00 ч./ - Жк.Младост 3: Младост 3 ТП До 366, 366
На 23.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Жк.Младост 4: Младост 4 жк Младост 4 Бл.468 , Вх.3 И 6
На 24.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Жк.Младост 4: Младост 4 жк Младост 4 Бл.470a , Вх.А
На 21.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Жк.Младост 4: Младост 4 жк Младост 4 Бл.472a , Вх.Б
На 25.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Жк.Младост 4: Младост 4 жк Младост 4 Бл.473a , Вх.Б
Община Надежда
На 25.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Жк.Надежда Част ІІ: Надежда 2 Бл-233, Света Петка Търновска 82, Толстой 38
На 25.09.2020 г. /09:31 - 14:16 ч./ - Жк.Надежда Част ІV: Дилянка 2а, 5, 12, 10, 4, 6, 9, 1, 2, 8, Надежда 4 457, 451, До Бл.450, 4 450, 448, 458, 450, 452, 449
На 21.09.2020 г. /09:01 - 16:01 ч./ - Жк.Надежда Част ІV: Днепър 5, 1, 7а, 6, 7, 4, 8, Еделвайс/Общ.Надежда/ 18, 19а, 21а, 21, Екзарх Стефан/Георги Костов 101, Ломско Шосе 154, 156, 148 Павил.-Бюфет, 152 А, 156 Бърза Закуска, 162, 152а, 1, 150, 152, 160, 156, 164, 148, Марко Лерински/Ранобудник/ 35, 37, Надежда 4 464, ТП До 464, Христо Силянов/Бородински Б 72, 68, 72, 66, 464, 70
На 21.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Жк.Свобода: Свобода 1 Вх-А
На 23.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Жк.Свобода: Свобода 1 Вх-Б
На 24.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Жк.Свобода: Свобода 1 Вх-В
На 25.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Жк.Свобода: Свобода 1 Вх-Г
На 21.09.2020 г. /10:46 - 16:16 ч./ - Кв. Илиянци: Петър Панайотов/281-ва/ Кв.Илиенци-Тб Илиенци 2, 12 Базар Илиенци
На 21.09.2020 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Кв.Требич: Доло / Требич/ 21 УПИ XIV-587 Кв.50, 21, 19 Стопански Двор УПИ ХІІ-591 Кв.50, 19
Община Оборище
На 25.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Централна Гр.Част София Общ.Оборище: Алеко Константинов 12, 7, 9, 11, Асен Златарев 15, 17, 19, , Васил Друмев 52, 48, 42, 44, Мара Гидик 6, 8, , Оборище 3, 72 , Сан Стефано 15, Черковна 81
Община Овча Купел
На 23.09.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ - Кв. Овча Купел: Бързарица 16в
На 21.09.2020 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Кв. Овча Купел: Любляна/Й.Вишевградски/ 42, 22, 4, 46а
Община Панчарево
На 23.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 24.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: М-Т Летелица ПИ 22472.7415.56, Местност Кръсни Поток , Ренов Дол , Язовир Искър Местност Сеята
На 23.09.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Кокаляне: Бор М Спас ПИ 2223, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3072, ПИ 1834 М. Бялата Нива , Тополите 16
На 24.09.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 25.09.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Панчарево: 38-ма в.з. Беликата , 55419.6708.3174 М.Беликата, Xvi-358 М.Беликата, І - 817, Кв.24а , Акация 13, Акация/В.З. Беликата/ 10, 18, 9, 1 В.З Беликата -Панчарево ул.Ака, Беликата , Беликата Кв.35 УПИ V-468, Кв. 11 Парцел 11 Имот 153, ПИ 501, УПИ VI-4 Кв.19, Кв. 13 Парцел 16 Имот 167, УПИ 19-452 Кв 33, УПИ ХІ-444 Кв. 33, 2, Вила, УПИ X- 379 Кв.26, Божур/В.З. Беликата/ 8, Вилна Зона Беликата ул. Беликата До Новия Вец, УПИ VІ -306 Кв.21, УПИ ІІІ-538, Кв.37, УПИ XIII-166 Кв.14, УПИ ХІІ-460, УПИ 30-491 Кв. 34, УПИ ХVІІ-332, УПИ Х-478, Кв.34, Акация №5а, УПИ Iv-344 Кв.22, Панчарево в.з. Беликата Упи-Vі-, Кв 14 П-Л 5, Кв УПИ Хпи- 405, Упи10-428 Кв. 32, Парцел 9 Кв. 24, УПИ 7-416 Кв 30, Кв 34 УПИ 16-Снс, УПИ VІІІ - 566 Кв. 31, УПИ 5-345 Кв 22, УПИ VІ-159 Кв.14- Ул Нарцис, Кв 33 УПИ 3-451, Кв 27 УПИ ІІ, УПИ ІІІ 386 Кв.24, УПИ VІІІ-378 Кв.26, УПИ V-415 Кв 30, УПИ 11-424 Кв.30, УПИ Іх - 378 Кв. 76, УПИ ХVІІ-401 Кв.27, Кв.21 Парцел 26-325, УПИ ХVІІІ - 407 Кв.29, УПИ 6-416 Кв 30, Кв 33 УПИ 21-454, УПИ Iv-461 Кв.33, УПИ V-432 Кв.34, УПИ ІІІ -339 Кв.20, УПИ VІІІ -183 Кв.12, Кв 33 УПИ 1-567, Кв 32 УПИ 4-431, В УПИ-ХХV Имот.№324 К21, УПИ Х.ІІ-168кв. 13 Кв.Панчарев, УПИ 616 Кв 31, В 23 УПИ VІІ - 353 /Вила/, УПИ 404-13 Кв 27, УПИ ХХVІ-492 Кв.34, УПИ VІІІ -183 Кв.12, УПИ Iv-157 Кв.14, УПИ ІІІ-643, Кв.32, УПИ ХІІ, Кв.27, УПИ ХІХ -205 Кв.15, УПИ 2-155 Кв 14, УПИ 5-451 Кв.33, УПИ ІІ-470 Кв.34, УПИ XIII Кв.13, Кв 30 УПИ 10-423, УПИ Хv - 406 Кв. 27, УПИ V-337, Кв.20, УПИ 14-329, 1, Кв 21 УПИ 18-333, УПИ ХV Кв.34, Вила, Липа/В.З. Беликата/ 5, 1, Люляк/30-та / 3, Мак/В.З. Беликата/ , Морава/В.З. Беликата/ 8, Нарцис/В.З. Беликата/ 26, Полски Хвощ 3, София, Р-Н Панчарево, УПИ ХІІ-541, 663 Кв.13 , Топола/В.З. Беликата/ 15.
На 23.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 24.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Панчарево: 9271 , Пи000733, Яз.Искър, М.Коеджик
Община Подуяне
На 24.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Жк.Сухата Река: Батуня 16а, 47, 51, 18, 20, 12, 18а, 16, 24а, 1, 53, 26, 24, 63, 59, 20а, 61, 22, 55, 49, 65, 10, 57, 14, Ботевградско Шосе/Мизия/ 46, 6, 5, 15, Зелена Система-Обект №1, Срещу Ресторант Гергана, 108, 109, 50, Видул Войвода 4, 6, 2, 7, 3, 5, 1, Витиня 46, 48, Вършец 6, 9, 7а, 7, 12, 23, 26, 21, 19, 17, 24, 22, Железни Врата 14 9, 14 10, 20, 28, 14-19, 11, 18а, 14 14, 3, 7а, 1, 7, 24а, 14 21, 14 13, 14 15, 5а, 16, 18, 14 7, 22, 5, 14 8, 24, Момина Клисура 104, 105, 40, 28, 34а, 13, 38, 107, 22, 106, 19, 21, 32, 36, 1, 30, 24, 20, 108, 26, 34, 36а, 38а, Пастирна 3, 16, 12а, 14, 12, 5, Самуилец 8, 10, 14, 9, 5, 1а, 6, 16, 7, 4, 1, 16а, 12, 3, 11, 12а, Стефан Богориди 2, Сухата Река 108, 109, Сухиндол 12, 16а, 14, 10, 6, 16, 19, Съзлийка 3, Яворица 10, 31
На 25.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Жк.Сухата Река: Златоструй/Г.Хр.Стоев/ 18а, 18б
На 25.09.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Жк.Сухата Река: Сухата Река Бл.17 Вх.Г
На 23.09.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Жк.Хаджи Димитър: Стефан Караджа Бл.23 Вх.Д
На 21.09.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Жк.Хаджи Димитър: Стефан Караджа Бл.24 Вх.Г
На 26.09.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Жк.Хаджи Димитър: Хаджи Димитър Бл.116 Вх.В, Д
На 24.09.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Жк.Хаджи Димитър: Хаджи Димитър Бл.70 Вх.В
Община Сердика
На 24.09.2020 г. /09:01 - 12:16 ч./ - Кв. Орландовци: Илиянци/Лиляна Димитрова/ 25, Просвета 1, Първа Българска Армия 1
На 23.09.2020 г. /09:01 - 12:16 ч./ - Кв. Орландовци: Константин Преславски 3, 1
На 24.09.2020 г. /11:31 - 15:16 ч./ - Кв. Орландовци: Проф.Иван Георгов/Цв.Антов/ 3
На 23.09.2020 г. /11:31 - 15:16 ч./ - Кв. Орландовци: Проф.Иван Георгов/Цв.Антов/ 3а, 3, Първа Българска Армия 13
На 21.09.2020 г. /11:01 - 13:16 ч./ - Централна Гр.Част София Общ.Сердика: Георги С.Раковски 17, Дунав 73, Тимок/Васка Ненчева/ 44, 24, 47, 28, 43, 26, 39-41, 39/41, 31, 16, 33, 31, 20, 45, 47
Община Слатина
На 21.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Жк.Гео Милев: Едисон , Коста Лулчев 2в, 15 , Съединение 6, 16 , Хемус 28, 33, 37 , Христо Максимов 55-59 , Шипченски Проход 11, 59
На 24.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Жк.Христо Смирненски: Мъдрен 16 , Слатина бл. 22 А, Б, В, Г, Д , Слатина бл.28 б , Слатинска/Червена Армия/ 31 , Христо Смирненски бл. 33 а, бл. 49 а , Христо Смирненски бл. 51 А, Б
На 23.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 24.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ - София: 1689 Квартал Г-22-12-Б Язовир Искър
На 23.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 24.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 25.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: 206 , 759-та /Овча Купел/ 22а, 760-та /Овча Купел/ 4, 6, XVIII-21 Кв.96 , Бисерно Изворче/Горна Баня/ 5, Бойчо Бойчев 93, 84, 109, 82, 97, 101а, 101, 86, 88, 95, 91, Горна Баня ПИ 196, К.Л.№397, М.Подложище Землище, М.Подлозище ПИ №195, Дон 50, 30, Люлинска Котловина 9, Маджарица 37, 35, Николай Хрелков 69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59, Околовръстен Път 949в, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Подлозище 11а, 16а, 10, 28, УПИ 198, Стр.Табло, 11, 16б, 15, 13, 4, 32, 21, 13а, Имот 197, 25а, Вила №22, 19, 22а, 22, 27, Пл.№290, К.Л.396, 23, Кв.1, 7, УПИ V-926 Кв.45, 20, Автокъща, 2, 10а, 17, 60, 30, 21б, 14а, 16, 20а, 18а, 15а, 18, 25б, 48, 53, 14, УПИ VІІІ-208, Кв.1, К.Л.397, М.Подлозище , Цветна Градина Местн.Барите-2, Черни Връх До Арз/
На 21.09.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ - София: Бул.Акад.Иван Евстратиев Гешов 2-4, Бул.Цар Борис III 99, Жк.Гоце Делчев Бл.27а;31;22, Жк.Лагера Бл. 62;38;23;84, Жк.Стрелбище Бл.18а;19а;35а ;, ул.Кюстендил 23а, ул.Нишава 33;39-41
На 21.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Бул.Никола Й.Вапцаров 12, 17, 23, 29, 9, Котел 4, Крум Попов 59, 62, 64, 69, 71, 75, Липа 1, Лозенец 10-12, 6, Любата 24, Люботрън 5, 9, 63, ул.Каймакчалан 27, Калиманци 37, 49, 51
На 21.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 23.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 24.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 25.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Войнишко Въстание 2, 35 ул. Превалски Езера, Офелиите /Владая/
На 21.09.2020 г. /08:46 - 16:00 ч./ - София: Дружба Бл.196
На 23.09.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ - София: Жк.Манастирски Ливади Бл.29;240;, Жк.Мотописта Бл.241; 242 ; ул.420-та , 413-та , ул.Боянски Водопад 105, ул.Луи Айер 66; 63; 67; 80; 54; 56; 134; 143; 149; 153; 231; 155
На 24.09.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ - София: Жк.Стрелбище 15; 19; 20; 91; 91б, ул.Косово Поле 11, ул.Узунджовска 3а; 7-9, ул.Цар Асен 9;14;16;21;23
На 21.09.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Кв.Слатина Бл.47б ;Ул.Теменуга №2б И 4 ;Ул.Г.Милев №155б
На 21.09.2020 г. /09:46 - 16:00 ч./ - София: Люлин ул.329, ул.330, ул.331
На 23.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Марко Бочар 8 , Слатина 43 , Слатинска/Червена Армия/ 1 , Христо Смирненски 39 А, Б, В, Г, Д, Е, 40, 41
На 21.09.2020 г. /08:16 - 16:45 ч./ - София: Местност Черния Кос 10, Кв.5, 70, 6, УПИ VІІ-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Цар Борис III/Девети Септ. 509
На 23.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Николай Лилиев 3, 5, 7, 12, 14, 26, 32, Орел 13, Петко Каравелов 20а, 22, Плана Планина 6, 17, 24, Попово 3-5, Развигор 3, Ран Босилек 7, Рилски Езера 2-4, 7, 15, Розова Долина 6, 19-21, 24, 30, Руй Планина 10, 12, 18, Русалийски Проход 1, Св.Наум 18, 19
На 21.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Офелиите /Владая/ 1, 14, 16
На 24.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Свети Теодосий Търновски 10, 11, 14, 18, 26, 28, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 66, Сребърна/Първомайска/ 1а, Ст.Л.Костов/477-ма/ 25, Стоян Заимов 13, Страцин 7, 10, 19, Трифон Кунев/441-ва/ 6, Христо Ценов 9-13, 15-17, Цветна Градина 1, 10, 16а, 27-29, 35, 50, 52, 53, Църноок 4, Чавдар Мутафов/452-ра / 28а, Червена Стена 1, 1а, 58
На 23.09.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 24.09.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 25.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: С.Войняговци Вилна Зона
На 21.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: С.Войняговци Вилна Зона Войняговци
На 25.09.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ - София: ул.Деде Агач 14, 60, ул.Нишава 113
На 21.09.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ - София: Черни Връх (Фантастико) 204
На 25.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Янко Забунов/Петър Топалов 34, 40, 41, 48, 50, Ярослав Вешин 43, 21
Община Средец
На 21.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Център - София Общ.Средец: Витоша 65
На 23.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Център - София Общ.Средец: Солунска/Васил Коларов/ 15

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените
неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

© 2020 Столична община р-н ПАНЧАРЕВО.Всички права запазени. Дизайн и разработка: Comtechsys