РЕМОНТИ И ИНФРАСТРУКТУРА

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на София-град за периода 28.09-02.10.2020 г.

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 28 септември – 02 октомври 2020 г, включително:

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улица, квартал, УПИ, ПИ/

София-Град
Община Банкя
На 28.09.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ На 29.09.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ На 30.09.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ На 01.10.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ На 02.10.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: 54.277 , Вилна Зона Витошица Бунгало, ПИ 54.384, Къща, Вила, Махала Витковица Клон Б Ст.21, Клон А Ст.6, УПИ VII-411, Кв.15, Клон Б Ст.2, Клон А Ст.1, Клон А Ст.21, Клон Б Ст.5, Вила, Клон А Ст.19, Клон А Ст.14, Клон Б Ст.1, Клон А Ст.22, Помпа, Клон А Ст, Клон А Ст.15, Клон Б Ст.3, Клон Б Ст.6, Клон А Ст.3, Клон А Ст.25, Махала Радово УПИ 14-240 Кв.17, Махала Щетница 355, Местност Витошица Имот 54.515, ПИ 37280.2133.120
На 28.09.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ На 29.09.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ На 30.09.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ На 01.10.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ На 02.10.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ - Клисура, Общ. Столична: 2-ра 2, 1, Вила, 4-та Вила, 20, 3, 18, 4, 10, 6, 16, 1 А, 12, 14, 2, 8, 5-та 21, 6, 1, 2, 13, 6-та 4, 2, 5, 14, 21, 7-ма 1, 3, 6, 10, 3а, 5, 22, 4, 14, 7, 8, 8-ма 1а, 12, 7, 15, 19а, 21, 2, 14, 6, 23, 14а, 17, 10, 1, 19, 13, 5, 16, 21а, 20а, VI-264, Кв.27 , XXXVI-499 Ul=25 , Балканска 31, 35, 37, 39, 16, 22, 20, 39а, 51, 27, 43, 41, 24, 53, 25а, 29, 35а, 33, 47, 18, 55, 64, 23, 2а, 3а, 13, 10, 4, 5, 14, 14а, 14в, 4а, 6, 2, 2 Овчарник, 7 Сграда За Търговия Към ТП УПИ VІІІ Кв.3, 15, 8, 3, 21, 1а, 17, 19, 11, 1, 1б, 12а, Над 39, Варна 132, Вилна Зона Витошица , М.Загряна , Манастирска , Махала Витковица Вила, Махала Клисурска УПИ XXXI-189 Кв.25, Клисура Форта, Клисура Форта Помпи, Манастир Света Петка, Помпа, Махала Плоча Вила, Махала Радово Ткзс, Вила, Вила, Клон А Ст.14, Клон А Ст.13, Клон А Ст.3, Строителство, Клон А Ст.11, Клон В Ст.3, Клон Б Ст.10, Клон Б Ст.2, Клон А Ст.4, Клон В Ст.14, Клон В Ст.7, Клон В Ст.2, Клон Б Ст.4, Клон В Ст.21, Клон В Ст.4, Клон А Ст.10, Клон В Ст.8, Клон А Ст.2, Клон В Ст.9, Клон А Ст.6, Клон В Ст.22, Клон А Ст.20, Клон В Ст.29-30, Къща, Клон В Ст.1, Клон В Ст.44, Клон В Ст.10, Махала Щетница Строеж, Вила, Къща, В.З.Щетеница, Панорама 11, Парцел 010005 М.Лаловец , Радова Махала , Старо Село 4, 12, 8, 5, 2, Вила, 9, ТКЗС, 3а, 3, 7, 6, Вила, О УПИ 10-255 Кв. 27, 1 УПИ ІІІ 79 Кв.5
Община Витоша
На 02.10.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ - В.З.Симеоново-Драгалевци: 68134.1979.792 , Vi-1055, Кв.108, ул. Наум , В.З. Симеоново - Драгалевци ул. Наум 12а, Ваклинец 4а, 2, 8, 12, 7, 10, 23, 11, 13а, 15, 5, 6, 3, 9, 14, 1, 13, 20, 4, Драгалевци , Драгалевци, УПИ IX-1316, Кв.105 , Калето 26а, 1, Маестро Георги Атанасов 34а, 49, Маточина 1, Отец Генадий 13, 20, 9, 18, 7, 17, 21, 15, 11, 19, 14, Панайот ПИпков 53, 42, 44, 49, 51, Проф.Стефан Георгиев/Драгалевци 4, Св.Наум /Драгалевци 28а, 48, 22, 24, 32, 31а, 30а, 25, 43, 27, 11б, 22а, 11, 13, 16а, 29
На 29.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 01.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 02.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Владая: 22-ра , Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Асанова Чешма Вила, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, В.З.Приплат, М.Герена, Вилна Зона Приплат V-30, Горелица УПИ 694 -М.Горелица, Калдъръмче 11, 9, Малка Поляна 1, 5, Местност Герена Вила, Манастир, Местност Кладенеца В.З.Приплат, Местност Св.Петка №27, Пернишко Шосе Над Шосето, Приплат 33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а, Приплат до Бълг.Пиво, 22, Моста С Панели, Р-т Соф. пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, Къща, ул. Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос в Дясно, 54, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, УПИ VIII, Кв.21, В.З Приплат, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат, УПИ XXV-26, Кв.3 , Чаладинка 24, Чехълче 5
На 28.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 30.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Владая: 22-ра , Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Асанова Чешма Вила, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, В.З.Приплат, М.Герена, Вилна Зона Приплат V-30, Горелица УПИ 694 -М.Горелица, Калдъръмче 11, 9, Малка Поляна 1, 5, Местност Герена Вила, Манастир, Местност Кладенеца В.З.Приплат, Местност Св.Петка №27, Пернишко Шосе Над Шосето, Приплат до Бълг.Пиво, 22, Моста С Панели, Р- Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, Къща, ул. Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54, Приплат 33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, УПИ VIII, Кв.21, В.З Приплат , УПИ XIII - 1882 Кв. 4 М-Ст Приплат УПИ XXV-26, Кв.3, Чаладинка 24, Чехълче 5
На 01.10.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ - Владая: 22-ра , Войнишко Въстание 2, 35 ул. Превалски Езера, Пернишко шосе 1, 13, 5, 11а, 9, 21, 15, 7, 23, 3, Превалски Езера 18, Приплат 33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а
На 28.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 29.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 30.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 01.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 02.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Владая: Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Балабановец 1, Боровинка 4, Калиница 5, 3, 4, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Сребрист Бор 2, Сърна 10, 11, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1
На 30.09.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ - Кв. Бъкстон: 633-та/Витоша/ 10, 4, 6, 12, 8, 2, Братя Бъкстон 42, 46, 54, 47 4, 39, 56, 50, 42-А, 44, 48, 52, 58, Бъкстон 47 4, 39, 41, 43 2, 41 1, 43 3, 3, Вихрен/Петър Тонев/ 45б, 45а, Кв.23
На 01.10.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ - Кв. Бъкстон: Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко 64 Б, 66б Ат.10, 64б, 66, 66б, Казбек 24, Пирин 50 13, 50 13, Пирин 77, 26, 26, Синанишко Езеро 7 11, 13 12, 13, Тодор Каблешков Пазар Борово, 1
На 28.09.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ - Кв. Бъкстон: Лъвски Рид 12, 6, 10 6, Ап.43-47, 10 6, 12 7, 12 7 , Базова Станция 0698 Мур, 10, 12 Гар.3, Манастирски Ливади-Запад 6
На 29.09.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ - Кв. Бъкстон: Лъвски Рид 6 4, 4 5, 4 6, 6, Манастирски Ливади-Запад Лъвски Рид 6 Бл.4
На 30.09.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ - Кв. Бъкстон: Манастирски Ливади-Запад 9, Синанишко Езеро 11 Бл 10, 9, 9 9, 11 10, 10, 9а, 9
На 28.09.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ - Кв. Манаст.Ливади-Запад: 635-та/Витоша/ 17, Боянски Възход 18-20, Братя Бъкстон 84, 53, 78, 55, 66, 68, 45, 49, 92а, 74, 80, Бъкстон 45 3, 49 5, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко 86, Ген. Суворов 111, 149а, 105, 149, 91, 103, 101, 40а, 95, 123, 97, 93, 109, 99, 68, 113, 93а, 107, Иван Сусанин 28, 25, 24, 30, 41, 43, 43, 27, 31, 20б, 21а, 26 А, 36, 38б, 37, 43 Портиер, 39, 18, 26 Б1, 26 Б-Б1, 43 Вентилация, 40, 38, 35, 22, 32, 40а, 21, 26а, 26, 20, 19, 33, 17, 26 2, 34, Манастирски Ливади-Запад , Никола Петков/П.Напетов/ 4, 24, 9, 28, 16, 11, 25, 42, 46, 37, 44, 30, 49, 41, 40а, 53, 26, 20, 45, 34, Преки Път/Димитър Монов/ 4, Симеон Радев/Кирил Янев/ 31, УПИ XVI-1045, 1018, Кв.42
На 02.10.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ - Кв. Манаст.Ливади-Запад: Казбек 58, №61, 58 Паркинг, 60, Лъвски Рид 3, 7
На 28.09.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ На 29.09.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ На 30.09.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ - Парк Витоша - Общ.Витоша: Парк Витоша Планинец
Община Връбница
На 28.09.2020 г. /09:16 - 15:00 ч./ - Връбница, 1 и 2: 57011.5532.106, Ломско шосе 1
На 01.10.2020 г. /09:31 - 12:00 ч./ - жк Обеля - II: Люлин 1 Пред Бл.001, 002, 3, 001
Община Възраждане
На 28.09.2020 г. /09:01 - 14:16 ч./ - Център - София Общ.Възраждане: Антим I 47, 44, 56, 60, 63, 55 Гараж, 55, 48, 58, 46, 57, 64 УПИ 8-8 9 Кв.139, 42, 50 Къща, 55 Офис, 45, Отец Паисий 62, 61, 63, 65, 54, 56, 48, 52, 58, 64, 50, Пиротска/Трети Април/ 56, 56 Ателие, 54, 58, Цар Симеон 121, 117, 115, 119
На 30.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Център - София Общ.Възраждане: Екзарх Йосиф 1, 10, 1-А, 7, 3, 5, 6, 4, 2, 8, Княз Борис I 137, 141, 139, 135, Пиротска/Трети Април/ 18, Цар Самуил 86, 86 Ч-ще Природа и Наука
Община Изгрев
На 30.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - жк Изток: Тарас Шевченко 3 Бл.33
На 28.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - жк Изток: Тодор Стоянов 20
Община Искър
На 28.09.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ - жк Дружба 2: Бл. 209
На 01.10.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ На 02.10.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ - жк Дружба 2: Бл. 212 и 213
На 29.09.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ На 30.09.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ - жк Дружба 2: Бл. 212 и 213, Дружба 2 бл. 209
Община Красна Поляна
На 29.09.2020 г. /09:01 - 12:00 ч./ - жк Разсадника: Михалаки Ташев 2
Община Красно Село
На 28.09.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - жк Борово: Бъкстон Бл.6, 7, 16, 24, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко 10, 10а, Казбек 1, Природа 3-5, 6-8, 19
На 29.09.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ - жк Борово: бул. България, бул. Тодор Каблешков, Над входа на тунела за трамвая, бул. Т.Каблешков срещу Мол България, България ъгъла с ул. Тодор Каблешков, Казбек 62, Бул. България, Пеш. подлез на бул. България, Пчела ул. Царица Елеонора, Тодор Каблешков Подлез
На 29.09.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - жк Красно Село: Белите Брези 25, 27, 28, 33, 35, Ворино/Ат.Дамянов/ 11, Гоце Делчев/Емил Марков/ 15, 9, Красно Село Бл. 9, 10, 12а, 14, 16, 18, 76, 208, 209, 198, 195, Ладога 5, 6, Солун 20, Царево Село 5, Царица Елеонора/Коста Пе 6, 9, 20, 23а
На 30.09.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - жк Красно Село: Борово бл. 215 вх. Д, Е, 219 Вх. А, Б, Ястребец 39
На 01.10.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - жк Лагера: Баба Илийца 1, 2, 3, 42, 80б, Житница 3, 5, 7, 8, 11-29, Каварна №2, 4-8, 9, Лагера 42, Плиска/Д-Р Петър Вичев/ 23-27, 46-50, 56-58, Хризантема 3, 20, Цар Борис III/Девети Септември 74-76, 66, 94, 110, 112, 100, 116, 124
На 02.10.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - Кв. Белите Брези: Белите Брези Бл.2, 3, 7, 12, 18, Битоля 2-4, Дебър 16, 26, 29, Звъника 4, 5, Княгиня Клементина/Д.Милано 4, 6, 18, Красно Село 189, 188, 193, Нишава/Георги Аврамов/ 1-3, 2, 17, 13/19, 50, 61, Проф.Д-Р Димитър Атанасов 32, Смилица 16, Смърч 3, 18, 31, 40, Хиподрума 23а, 108, 110, 111, 105, 139б, 142, Хубча 3, 6, Цар Борис III/Девети Септ. 54, 59, 62, 69, 125, 135, 137
Община Кремиковци
На 03.10.2020 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Бухово: Никола Бонев Бл.20а Вх.А, Б
На 28.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 29.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 30.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 01.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 02.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Кв. Враждебна: Враждебна Фургон, Кремиковци До Авт. Маргел, М. Япаджа , Махала Япаджа 27, 18, 13, 37, 16, 15, 17, 26, 20, Търговия, 16а, Вила, 19, 24, 31, 30, 22, 21, 25, 12, Парцел 262, 29, 14, 23, 24а, 25а, УПИ XIV-209 , Кв.2 , Челопешко шосе ъгъла с ул. Япаджа,
Община Люлин
На 01.10.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ На 02.10.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - жк Люлин - VIII: Люлин 8 Бл.813
Община Младост
На 30.09.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Жк Младост 1: Бл.14 , Вх Б
На 01.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Жк Младост 1: Бл.14 , Вх В
На 28.09.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 29.09.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Ж.К Младост 1 Бл.21
На 02.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Жк Младост 1: Бл.6 , Вх Е
На 28.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Кв. Горубляне: Горубляне 1 34, 45, 44, 43,
Община Надежда
На 02.10.2020 г. /12:01 - 16:16 ч./ - Жк Надежда Част І: Възрожденска 81, 79, 83, 75, 77, Любородие/Комунист/ 6, 8, 18, 18, Надежда 1 160, 1 160, 160, ул. Хр. Силянов/Ул. Възрожденска, Христо Силянов/Бородински Б 83, 1, 85, 77, 77
На 28.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Жк Надежда Част ІІ: Надежда 2 233, Света Петка 82, Толстой 38
На 01.10.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Жк Надежда Част ІІ: Надежда 2 264 вх-В
На 02.10.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Жк Надежда Част ІІ: Надежда 2 264 вх-Г
На 01.10.2020 г. /10:01 - 15:16 ч./ - Жк Надежда Част ІІІ: Георги Войтех/Танкист/ 38, Кап. Атанас Бендрев/220-та/ 5, Надежда 3 310, 318, м/у Бл.305 и Бл.318, с/у бл. 301, 311, Теодор Траянов/277-ма/ 1, 2а, 2, Царевец 59, 5а, 61
Община Нови Искър
На 29.09.2020 г. /11:01 - 13:00 ч./ - Кв.Курило - Нови Искър: САКСА ООД
На 30.09.2020 г. /09:31 - 16:16 ч./ - Мировяне: Васил Левски /Асен Белев/ 18, 13а, 20, 13, 8, 12, 6, 1, 16а, 4, 16, 10, Търг. Дом, 11, Ветрен 2а, 11, 1, 2, 4, 8, 9, 5, 7, 3, 13, 15, 10, Ветрен 11, Ивайло 6, 4, 5, 1, Казанджийска 13, 12, 3, 4, 9, 2, 1а, 1, Любимец 6, №16, 10а, 3, 11, 7, 26, 8, 1, 20, 10, 16, 9, 5, 12, 28, 14, 7а, 2, 4, Марица 2, 19, 7, 14, 20, 6, 10, 3, 9, 23, 1а, 4, 5, 12, 1, 8, 18, 16, Мировско Шосе 43, 30, 23, 27, 47, Инд. 4393.4988.924.2, 49, 31, 45, 29, 35, 33, 39, 25, Петко Каравелов/Пионер/ 2, 1, Сини Вир 11, 19, 5, 1а, 6, 9, 21, 12, 17, 3, 2, 2а, 4, 6а, 7, 13, 1, Топола 1, 5, 4а, 7а, 11, 3, 9г, 9а, 7б
На 29.09.2020 г. /09:01 - 14:00 ч./ - Чепинци, Общ. Столична: Ангел Илчов-Гело, Възрожденска/Дойчин Манолов 37, 46, 32, 6, 10, 4, 51, 2, 61, 42, 54а, 39, 52, 65, 67, 34, 68, 57, 11, 5, 5а, 54, 41а, 43а, 50, 36, 7, 40, 41, Vii-835, 33, 55, 31, 9, 35, 38, 43, 8, 44, 12, 53, 56, 49, 63, 59, 47, 43б, Генади Никифоров 1, 6, 2, 8, 7, 10, Георги Никифоров 65, 67а, 52, 63, 62, 59, 4, 42, 46, 44, 54, 3, 67, 61, 56, 48, 2, 50, 5, Герена 5, 3, 7, 12, 10, 1, Долец 2, 25, 7, 14, 3, 10, 6, 12, 9, 16, 5, Изгрев 4, 2, 1, 3, Комитин Петре/Пролет/ 28, 17, 6, 21, 3, 19, 9, 5, 22, 27, 23, 14, 18, 24, 16, 12, 10а, 25, 2, 1, 20, 11, 29, 4, 10, 13, 26, Манастирска/Чавдарци/ 11, 20, 10а, 22, 5, 13а, 27, 18, 21, 17, 9, 25, 33, 10, 16, 29 УПИ 19-695 Кв. 12, 14, 23, 12, 31, 19, Надежда 7, 3, 1, 4, 5, 2, с.Ленково, Светлина 6, 21, 15, 3, 10, 5, 8, 12, 11, 4, 7, 13, 17, 9, 14, Светльовци/Михаил Светлов/ 1, 16, 12, 10, 18, 8, Спортист 1, 3, Стара Планина/Милчо Иванов/ 8, Читалищна/Тодор Пецов/ 12, 14, 1
Община Оборище
На 01.10.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Централна Гр..Част София Общ.Оборище: 11-ти Август 26, Бели Искър 2, Васил Левски 150, 140, Георги С.Раковски 50, 52, 56, 70, 78, 82, 44, Данаил Николаев 2, Дунав 59, 31, Екзарх Йосиф 123, 115, 92, Христо Ковачев 27, Чаталджа 51, 65
На 28.09.2020 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Централна Гр.Част София Общ.Оборище: Алеко Константинов 7, 9, 11, 12, , Асен Златарев 15, 17, 19, , Васил Друмев 52, 48, 42, 44, , Мара Гидик 6, 8, Оборище 3, 72, Сан Стефано 15, Черковна 81
На 02.10.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Централна Гр.Част София Общ.Оборище: Васил Левски 126, 114, 122, , Дондуков 135, Искър 81, 84, 86, 69-71, Панайот Волов 11, 9, 33-37, Петра 17, Силистра 13, Стара Планина 31--33, 23, Тракия 17-19, Чаталджа 20, 76, Черномен 5
Община Овча Купел
На 28.09.2020 г. /10:01 - 16:30 ч./ - Кв. Горна Баня: 646-та/Овча Купел/ 7 А, 23, 15 , 13а , 25, 7а, 22, 12, 19, 11, 16 , 9a, 17, 20, 19 , Горна Баня, УПИ ХІІІ-432 Кв.64а , Ридо 14, Роза 34, И ул. 646, 29, 28, 27, 26, 38, 32, 21, 16, 25, 30, 18
Община Панчарево
На 28.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 29.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 30.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 01.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 02.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: М-Т Летелица ПИ 22472.7415.56, Местност Кръсни Поток , Ренов Дол , Язовир Искър Местност Сеята
На 01.10.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Кокаляне: Бор М Спас ПИ 2223, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3072, ПИ 1834 М. Бялата Нива , Тополите 16
На 30.09.2020 г. /09:16 - 18:30 ч./ На 01.10.2020 г. /09:16 - 18:30 ч./ На 02.10.2020 г. /09:46 - 18:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: XV-447 Кв. 447 , XXVI-440, Кв.136 , Блазна/29/ ПИ 504306, Имот2352, Васил Левски/Люти Дол 55, 49, 49а, Георги Бенковски/Ал. Динков 3, 4, Изгрев 1а, 2, 15, 5, 10, 4, №13, 3, 4, 13, 9, №13а, 6, 8, 11, Кипарис/22/ 12, 10, 6, 4, 7, 8, 12, 14, 16, 3, 1, 10а, 2, Обретеница/26/ 13, 8, 26, 15а, 14, 15а, 11, 12, 24, 24, 23, 26а, 20, 22, 25, 21, 10, 18, 18, Прогоно/28/ 3, Къща, 16, 12, 1, 4, 5, 6, Св.Спас/Янаки Чокерски/ 32, 20, 24, 26, 22, УПИ III-6217.369 , УПИ VІІІ-3374, Кв.146 , УПИ XI-468, Кв.29 , УПИ ХІХ-478 Кв.17 , Хаджи Димитър/Стефан Вуков/ 14, 20, 21, 19, 13, 24, 15, 14а
На 28.09.2020 г. /09:01 - 18:30 ч./ На 29.09.2020 г. /09:01 - 18:30 ч./ На 30.09.2020 г. /09:01 - 18:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Акация/43/ , Акация/43/ 1, Блазна , Бор/47/ 1, Малина/15-та/ 1, Св.Спас/Янаки Чокерски/ 36
На 01.10.2020 г. /09:01 - 18:30 ч./ На 02.10.2020 г. /09:01 - 18:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Акация/43/ 1, Акация/43/ , Блазна , Бор/47/ 1, Малина/15-та/ 1, Св.Спас/Янаки Чокерски/ 36
На 28.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 29.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 30.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 01.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 02.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Панчарево: 9271 ПИ 000733, Яз.Искър, М.Коеджик

Община Подуяне
На 30.09.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ - Жк Сухата Река: Ботевградско Шосе/Мизия/ 2, До Бл.2, Бот.Шосе/Ал.Екзарх, Под Моста, До 2, Бул. Ботевгр.Шосе-Бул, А.Екзарх , Девня 4, Златоструй/Г.Хр.Стоев/ 28, 16, 3, 22а, 22, 26, 20, 20а, 24, Стефан Богориди 1
На 29.09.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ - Жк Сухата Река: Ботевградско Шосе/Мизия/ 44, Богориди, Въча 2а, 2, Девня 4, Димитър Великсин 2а Общи Нужди, 10а, 2а Котелно, 3, 2а, 12, 6, 8, 10, 4, 2, 6а, Момина Клисура 14, 10, 3, 18, 16, Пастирна 10, 9, 2, 7, 12, 4, 11, 8, 6, Самуилец 15, 13, Стефан Богориди 8, Ст.Богор./М.Клисура, 6, 10, ул. Димитър Велискин Ъгъла С ул. Момина Клисура , Яворица 25, 6, 29, 19, 15, 17, 23, 21, 13, 27, 8
На 28.09.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Жк Хаджи Димитър: Хаджи Димитър Бл.116 Вх.Е
На 02.10.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Жк Хаджи Димитър: Хаджи Димитър Бл.22 Вх.А, Б, В, Г
На 30.09.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ - Кв. Левски: Ботевградско Шосе/Мизия/ 6, 110, 112, Идент.68134.630.1 И 1165, Кв.90, 118 111, 50, 111, И ул. Витиня, Витиня , Момина Клисура 108, Сухата Река 111, 89
На 29.09.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ - Кв. Подуяне: Арабаконак/Богдан Атанасов/ 13, 14, 16а, 10а, 1а, 5, 12, 7, 16, 22, 10, 18, 1, 20, 3, Батуня 38, Витиня 74, 76, 58, Доганица 12а, Железни Врата 15, 17, 13, 11а, Самодивец/Дим.Захариев/ 10, 14, 13, 13а, 3, 16, 11, 12, 9, 11а
Община Сердика
На 29.09.2020 г. /10:01 - 15:16 ч./ - Кв. Орландовци: Войвода/Народна Победа/ 9 А, 12, 11, 10, 13, 6, 16, 3, 2, 5, 1, 14, 8, 7, 15, 4, 9, 18 Къща, Емборе 8, 4, 11, 12, 16, 10, 3, 14, 1, 15, 13, 9, 7, Кирил Пърличев/П.Мангов/ 59, Копринарска 17, 16, 14, 21, 18, 13, 11, 20, 15, 5-А, Мелодия/Партизанска Песен/ 3, 2, 1, Петър Б.Величков 71, Планинско Цвете 8, 12, 14, 2, 6, 10, 4, Първа Българска Армия 45, 58, 64, 50, 54, 59, 46, 42, 66, 60, 1, 52, 62, 55, 57, №48, 44, 53, 61, 56, 49, 51, 39, 35, 47, 37, Снежник 6, 3, 2, 1, 9, 15, 11, 5, 4, 19, 17, 7, 21, 23, 13, Съзнание 56, 60, 55, 53а, 58а, 64, 56а, 54, 51, 62, 53, 58, 70, 72, 74, 55а, 61, 66, 54, 76, 59, 68
На 30.09.2020 г. /09:31 - 12:16 ч./ - Кв. Орландовци: Димитър Бочуков/Долни Полог 1, 3, 9, 7, № 9, 2а, 11, 5, 13, 8, 10, 4, 6, 2, Знаме На Труда 13, Капиновски Манастир 7, 10, 6, 9, 1, 4, 5, 8, 2, 3, Ком 5, Ком/Комсомолец/ 4, 6, 11а, 2, 11, 3, 8, 8а, 7, 10, 5, 1, 9, Моравча/П.Щърбанов/ 1, Първа Българска Армия 67, 71, 97, 95, 101, 89, 93, 77, 69, 85, 81, 65, 79, 87, 63, 83, 73, 99, Съзнание 44, 40, 48, 52, 41, 49, 43а, 45а, 43, 39, 45, 38, 47, 52а, 50, 42, 50а, 46а
На 28.09.2020 г. /09:01 - 15:16 ч./ - Кв. Орландовци: Димитър Гущанов/Ат.Ванцети/ 6, 1б, 1а, 1, 3, 3а, 4, Кирил Пърличев/П.Мангов/ 40, 56, Ком 15 А Орландовци, Мелодия/Партизанска Песен/ 6, 30, 5, 8, 4, Моравча/П.Щърбанов/ 15, 22, 17, 18, 26а, 20а, 25, 23, 17а, 20, 21, 15а, 11, 13, София Кв.160, Тайга 44, 17, 19, 1б, 25, 23а, 40б, 44а, 1, 40, 1 1, 23, 40а, 46, 21, 42
На 30.09.2020 г. /11:31 - 15:45 ч./ - Кв. Орландовци: Знаме На Труда 21, Кирил Пърличев/П.Мангов/ 45, 39, 42, Ком/Комсомолец/ 13б, 16, 16а, 15, 12а, 14а, 18, 13, 12, 18а, 13а, 14, Копринарска 7, 12, 1, 2, 6а, 9-А, 6, 8, 3, 5, 5-Б, 4, 9, 10, Моравча/П.Щърбанов/ 3, 5, 4, 9, 7, Петър Б.Величков 47, 48а, 54, 44, 48, 39, 49, 53, 45а, 46, 43, 43а, 45, 51, 42, 42а, 41, Съзнание 46
На 29.09.2020 г. /09:16 - 12:00 ч./ - Централна Гр.Част София Общ.Сердика: Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 68, 76, 64, 78, 66, 62, 70, Козлодуй 73, 71, Лъвов Мост 4
Община Слатина
На 28.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 29.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 30.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 01.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 02.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ - София: 1689 Квартал Г-22-12-Б Язовир Искър
На 28.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 29.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 30.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 01.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 02.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Войнишко Въстание 2, 35 ул. Превалски Езера, Офелиите /Владая/
На 28.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 29.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 01.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ На 02.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Офелиите /Владая/ 1, 14, 16
На 30.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - София: Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, ул. Иван Вазов 23
На 28.09.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ - София: Проф. Д-Р Боян Боянов 2, Студентски Град 60, 59, 59б, 59
На 30.09.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 01.10.2020 г. /08:16 - 16:00 ч./ На 02.10.2020 г. /00:01 - 00:16 ч./ - София: С.Войняговци Вилна зона
На 29.09.2020 г. /08:31 - 16:00 ч./ - София: С.Войняговци Вилна Зона
На 28.09.2020 г. /08:31 - 16:00 ч./ - София: С.Войняговци В.З.Кл.А
На 02.10.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ - София: Суходолска Казарми Суходол

Община Средец
На 01.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Жк Яворов: Цар Иван Асен II 9
На 29.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Център - София Общ.Средец: Патриарх Евтимий 14, Цар Шишман 19
На 02.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ - Център - София Общ.Средец: Юри Венелин 17б
Община Триадица
На 28.09.2020 г. /12:01 - 16:00 ч./ - Жк Гоце Делчев: 417-та УПИ-4-717, 419-та 1, 21, Манастирски Ливади ул. 419/, 27, 29, 8а, 8, 23, 28, 19а, 25, 26, 20а, 2, 20, 22, 4, 963 Кв 100 , Бяло Поле , Йордан Бакалов-Стубел/419/ Им.743, 17, 18а, Йордан Стубел/444-та/ 17, 16 Ж Стр.Табло, 21, Манастирски Ливади М.Манастирски Ливади-Изток, Склад, ул. Йордан Бакалов Стубел
На 28.09.2020 г. /12:01 - 16:00 ч./ - Кв.Манаст.Ливади - Изток: 419-та 1, 24, 13а, 9а, 8 Манастирски Ливади Изток, 18, 29а, 7, 17в, 6, 15а, 18 П-Л720-Стр.Табло, 19б, 14, 21б, 8, 29, 11, Помпа, 10, 10в, 19, 44, 15, 23а, 9, 11в, 25, 16а, 17, 3, 12, 13, 23, 18а, 6а, 14б, 5, 17а, 10а, II-1091, Кв.100 , България 220, Васил Стефанов 5, Георги Тутев 14, 11, Ивелин Димитров 18, 22, 16, Йордан Бакалов-Стубел/419/ 17, 9а, 16а, 10, 28, 25, Йордан Стубел/444-та/ 17б, 14, 10, Манастир Л-Ди УПИ ІІІ1214, Кв 108а , Манастирски Ливади УПИ 1215 Кв.108а, УПИ ІІ-982, 17б, Тодор Джебаров/417/ 77 Кв.11, УПИ I-912, 79, 49, 73, Тодор Попов 24

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените
неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

© 2020 Столична община р-н ПАНЧАРЕВО.Всички права запазени. Дизайн и разработка: Comtechsys