РЕМОНТИ И ИНФРАСТРУКТУРА

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на София-град за периода 05.10-09.10.2020 г.

Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 05 октомври – 09 октомври  2020 г,  включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

София-Град  

Община Витоша  

На 10.10.2020 г. /08:15 - 14:30 ч./ -  В.З. Симеоново-Драгалевци:   68134.1979.792  ,  Vi-1055, Кв.108, ул. Наум  ,  в.з.  Симеоново - Драгалевци  ул.  Наум 12а,  Ваклинец  4а, 2, 8, 12, 7, 10, 23, 11, 13а, 15, 5, 6, 3, 9, 14, 1, 13, 20, 4,  Драгалевци  ,  Драгалевци, УПИ IX-1316, Кв.105  ,  Калето  26а, 1,  Маестро Георги Атанасов  34а, 49,  Маточина  1,  Отец Генадий  13, 20, 9, 18, 7, 17, 21, 15, 11, 19, 14,  Панайот Пипков  53, 42, 44, 49, 51,  Проф.Стефан Георгиев/Драгалевци  4,  Св.Наум /Драгалевци  28а, 48, 22, 24, 32, 31а, 30а, 25, 43, 27, 11б, 22а, 11, 13, 16а, 29

На 08.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Владая:   22-ра ,  Асанова Чешма  Вила,  В.З. Приплат, М.Герена  ,  Вилна Зона Приплат  V-30,  Горелица  УПИ 694 -М.Горелица,  Калдъръмче  11, 9,  Местност Герена  Вила, Манастир,  Местност Кладенеца  В.З. Приплат,  Местност Св.Петка  №27,  Пернишко Шосе  Над Шосето,  Приплат  33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а,  Приплат  До Бълг.Пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, Къща, ул. Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54,  УПИ VIII, Кв.21, В.З Приплат  ,  УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат  ,  УПИ XXV-26,  Кв.3  ,  Чехълче  5

На 05.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 06.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 07.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 09.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Владая:   22-ра ,  Асанова Чешма  Вила,  В.З. Приплат, М. Герена  ,  вилна зона Приплат  V-30,  Горелица  УПИ 694 -М. Горелица,  Калдъръмче  11, 9,  Местност Герена  Вила, Манастир,  Местност Кладенеца  в.з. Приплат,  Местност Св.Петка  №27,  Пернишко Шосе  Над Шосето,  Приплат  до Бълг. пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, Къща, ул. Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54,  Приплат  33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а,  УПИ Viii, Кв.21, В.З Приплат  ,  УПИ Xiii - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат  ,  УПИ XXV-26,  Кв.3  ,  Чехълче  5

На 06.10.2020 г. /08:46 - 16:16 ч./ -  Кв. Бъкстон:   Борис Димовски  3, 5, 6, 9,  Бяло Поле  25, 27, 20, 9, 22, 19,  Казбек  62,  Мур  12, 20, 33, 15, 22, 25, 27,  Проф.Велизар Велков  25,  Родопски Извор  66, 66а, 64г+, 64г,  Синанишко Езеро  23

На 05.10.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ -  Кв. Бъкстон:   Мур  7 1, 7,  Пирин  51а

На 08.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Драгалевци:   Акад.Петър Динеков/445-Та/  5,  Захари Зограф  15, 10б,  Кимчовец  6, 6а, 1,  Крушова Градина  19, 21, 20 А, 25,  Хмел  6, 9, 16, 11, 8, 18, 12, 10, 7, 3, 13, 8а, 14, 1, 4, 2

На 06.10.2020 г. /10:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Княжево:   Калинка  12

На 08.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   България  79а,  Лъвски Рид  23 Гараж 2, 23, 23 Гараж 3 Изток,  Мур  37, 60, 29, 60 Магазин 1, 31а, 31б, 60 Магазин 2

На 09.10.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Българска Легия  28, 25, 44, 31, 27,  Сакар Планина  Vi-1092 Кв.47, 2

На 05.10.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Иван Сусанин  44б, 44

На 08.10.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Майстор Д.Софиянлията/666/  5а,  Майстор Мил.Радомирец/667/  10, 7а,  Майстор Павел От Кримин/665  8, 3

На 07.10.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   М-Т Манастирски Ливади Запад  УПИ XVI-1163д Кв. 76,  Майстор Алекси Рилец/664/  17 Гар.4, 17 Гар.6, 17 Гар.1, 17 Гар.5, 17 Гар.3, 17 Гар.2, 17,  Хан Аспарух  17

На 06.10.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ -  Кв. Павлово:   Иван Сусанин  42б Гар.6, 42б Подз.Гар.3, 42б, 42б Подз.Гар.2, 42б Ат.4-5, 42б Пг 14, 42б Пг 15, 42б Подз.Гар.4, 42б Оф.6

На 08.10.2020 г. /22:01 - 23:55 ч./ -  Кв. Павлово:   Иван Сусанин  9, 110, 4-10 108, 7 9, 5, 12, 7, 108, 16, 12, 19, 110, 18, 5а, 7-8,  Кота 1050  37, 25, 33б, 31, 18, 35 Къща, 23, 26, 19, 39, 41, 24, 25а, 18, 15, 28, 35,  Маринковица  2б

На 07.10.2020 г. /09:46 - 16:30 ч./ -  Парк Витоша - Общ.Витоша:   1-ва М.Дупките УПИ 377, М.Дупките УПИ 376,  55419.6701.344  ,  В.З.  Дупките  35, 2 КТП  6, М.Камбаните, КТП  7, Ж.К. София Вилидж, КТП  6, Кв.Бункера, КТП  3, М.Камбаните 74, 74 М.Камбаните, Кв.Бункера, Вила, 35,  Детски Град  ПИ 55419.6701.344,  М.Детски Град-Дупките  ,  М.Дупките-Сухата Река ПИ №345  ,  Малинова Долина  18 Сгр.18,  Местност Дупките  2, Сухата Река, 2, 2,    Кв.298,  318

На 05.10.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./   На 06.10.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./   На 07.10.2020 г. /05:45 - 16:30 ч./   На 08.10.2020 г. /05:45 - 16:30 ч./   На 09.10.2020 г. /05:45 - 16:30 ч./ -  Парк Витоша - Общ.Витоша:   Парк Витоша  Планинец

Община Връбница  

На 09.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Волуяк:   12084.2749.1214  ,  12084.2750.8  ,  35-та 4, УПИ ХХХVІІІ-1496, Кв.9, 8, 10, №5,  Дружба  11,  Дружба  25, 22, 9а, 11, 20, 17, 18, 7, 7а, 24, 21, 16, 23, 28, 19, 15, 9, 13,  Единство  12, 10, 4, 5, 1, 2, 9, 8, 7,  Завоя  ,  Зорница/Петър Малинов/  9, 3 А, 21а, 7, 1, 1а, 3, 15, 17, 5, 19,  Калинка  7, 5, 6, 2, 8, 3, 4,  Карамфил  7а, 5, 3, 2, С-У 4, 4, 6, 5а, 6а,  Латинка  2, 4, 6, 1,  Ломско Шосе  280, 2 В, 13, 296, 286, 306, 2, 1, 1а, 302, 2а, 292, 211, 6а, 3а, 3, 300, 266, 2б, 288в, 290, 264е, 294, 16, 278, 21, 20а, 288а, 7, 266в, 288, 9, 298, 213, 209,  Ломско Шосе  219,  Младост  25, 22, 21, 13а, 18, 20, Кв 9, 15, 24, 9, 12, 7, 11, 10, 31, 3, 16, 8, 29, 5, 26, 27, 4, 23, 1, 13, 6, 19,  Младост Кв. 9 УПИ XLI-2747.23  ,  ПИ 12084.2747.23  ,  Ружа  3, 2, 1,    Строеж

На 07.10.2020 г. /09:31 - 16:00 ч./ -  Кв. Модерно Предградие:   Адам Мицкевич/Раб.Класа/  3, 1,  Подкрепа  12,  Справедливост/Червени Ескад  9

Община Илинден  

На 07.10.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ -  ж.к.Гевгелийски:   Бачево  31, 33, 26, 24,  Богданци  41, 45, 43, 49, 39, 47,  Гевгелийски  2, 22, с/у 2, 31, 2, 20а, 24,  Мировци  18, 21, 20, 21, 19, 22, 21, 17,  Попчево/Павел Попандов/  48, 27, 35, 29, 7, 29, 20, 50, 52, 53,  Сава Михайлов  60 до бл.20

На 08.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  жк Илинден Общ.Илинден:   Илинден  118,  Илинден  118,  Илия Кутев/608/  118,  Илия Кутев/608/  118,  Коньовица/Мико Папо/  65,  Коньовица/Мико Папо/  65,  Света Троица/Вълчо Иванов/  118, 117,  Света Троица/Вълчо Иванов/  118, 117,  Тодор Александров/Н.Цанов/  ,  Тодор Александров/Н.Цанов/  ,  Цар Симеон  271,  Цар Симеон  271,  Чавдарица/Пандо Типов/  ТП  Бл.118,  Чавдарица/Пандо Типов/  ТП  Бл.118

На 06.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  жк Илинден Общ.Илинден:   Илинден  118,  Илия Кутев/608/  118,  Коньовица/Мико Папо/  65,  Света Троица/Вълчо Иванов/  118, 117,  Тодор Александров/Н.Цанов/  ,  Цар Симеон  271,  Чавдарица/Пандо Типов/  ТП  Бл.118

На 05.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  жк Илинден Общ.Илинден:   Илинден  66, 68, 69, 71, 71/ТП  До Бл 71, 75,  Пиротска/Трети Април/  183,  Тодор Александров/Н.Цанов/  71, 71,  Царица Йоанна

На 06.10.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ -  жк Илинден Общ.Илинден:   Илинден  72, 74, 73, 70, 67

На 05.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  жк Илинден Общ.Илинден:   Света Троица/Вълчо Иванов/  123, 123, 124, До 123, 124

На 09.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  жк Света Троица:   Варна  50, С/У 354,  Варна  50, С/У 354,  Света Троица/Вълчо Иванов/  354а, 357, 168, 364,  Света Троица/Вълчо Иванов/  354а, 357, 168, 364

На 09.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  жк Света Троица:   Илинден  39, 38, 33, 36, 28, 32, 41, 31, 42, 26, 1 43, 37, 40, 43, 34, 29, 30, 35, 27,  Красна Поляна I Част  29,  Пиротска/Трети Април/  175,  Тодор Александров/Н.Цанов/  177,  Хисаря

На 06.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  жк Света Троица:   Качаник  13,  Света Троица/Вълчо Иванов/  324, 325, До 323, 323, 325-П

На 05.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  жк Света Троица:   Мелник  73,  Пловдив  До 354,  Света Троица/Вълчо Иванов/  175, 174, 355, 174, 174

Община Искър  

На 07.10.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  жк Дружба 1:   Дружба 1   Бл. 109,  Дружба 1  Бл. 102,  Дружба 1  Бл 120

На 09.10.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  жк Дружба 1:   Дружба 1  Бл. 102,  Дружба 1   Бл. 109

На 08.10.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  жк Дружба 1:   Дружба 1  Бл. 102,  Дружба 1  Бл. 120,  Дружба 1   Бл. 109

На 05.10.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 06.10.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  жк Дружба 1:   Дружба 1  Бл 120

На 07.10.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 08.10.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 09.10.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  жк Дружба 2:   Дружба 2  Бл 213 Вх Б

На 06.10.2020 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Кривина,  Общ. Столична:   Розова Градина/Георги Димит  8,  Тодор Радунчев  7,  УПИ I-619,  Кв.59  ,  УПИ-617 Кв. 59

Община Красно Село  

На 09.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  жк Красно Село:   Братя Бъкстон  69 Маг. №1, 61 Маг.2, 61, 61 А, 39, 65 Маг.1, 69, ул. 664-Та Кв.79 УПИ І-392, 61 Б, 65, 57,  Бъкстон  66,  Българска Легия  41

На 08.10.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ -  жк Красно Село:   Бъкстон   Бл.1, 6, 8, 16,  Витоша   6, 10, 12, 16, 18,  Гоце Делчев  Бл.231, 232, 233, 234, 98, 151, 1е, 2е, 3е, 11е, 12е, 13е, 24е, 51е, 9, 13,  Иван Денкоглу   24, 28,  Казбек   1,  Пчела   4, 3-5, 21,  Тодор Каблешков  33, 35, 49,  Тодор Каблешков  239

На 09.10.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ -  Красно Село Център:   Ами Буе   2, 3, 5, 9, 18, 25, 33, 39,  Виктор Григорович   10, 16, 38, 38-40,  Дукатска Планина   5, 16,  Захари Круша   1,  Константин Иречек  2, 3, 5, 19, 25, 29,  Крива Река   5, 6,  Лайош Кошут   34, 39,  Пенчо Славейков  5, 6-8, 10, 41, 43,  Прага   28, 40,  Райко Жинзифов   10, 11,  Св.Георги Софийски  1, 15а, 18, 24, 52,  Свети Иван Рилски   21, 25,  Тунджа   7, 22,  Феликс Каниц   50,  Шандор Петьофи   5 А, 9, 28, 30,  Яков Крайков/Макаренко/   27

Община Кремиковци  

На 08.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 09.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Бухово:   1 Май  1, 22,  Брегалница  13, 5, 11,  Бухово  1 21,  Детелина  1, 4, 5, 6, ТП  До Бл.15а,  Младежка Искра  6,  Младежка/Комсомолска/  6 Лекарски Кабинети,  Никола Бонев  20,  Никола Бонев  49, 21, 20а, 14а, 22а, 21а, 15а, 16а, 16а, Кафе-Аперитив До Културния Дом,  Трети Март/9 Септември/  12, 22, 16, 20, 23, 11, 9, 25, 4, 10, 17, 13, 34, 28, 15, 18, 24, 6, 32, 21, 31, 26, 14, 8, 17,  Шейново  2, 1, 6, 4, 3, 5,  Шейново /Кремиковци/  7,  Шипка  8

На 07.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Бухово:   1 Май  1, 22,  Брегалница  13, 5, 11,  Бухово  1 21,  Детелина  1, 4, 5, 6, ТП  До Бл.15а,  Младежка Искра  6,  Младежка/Комсомолска/  6 Лекарски Кабинети,  Никола Бонев  49, 21, 20а, 14а, 22а, 21а, 15а, 16а, 16а, Кафе-Аперитив До Културния Дом,  Никола Бонев  20,  Трети Март/9 Септември/  12, 22, 16, 20, 23, 11, 9, 25, 4, 10, 17, 13, 34, 28, 15, 18, 24, 6, 32, 21, 31, 26, 14, 8, 17,  Шейново  2, 1, 6, 4, 3, 5,  Шейново /Кремиковци/  7,  Шипка  8

На 05.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 06.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 07.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Враждебна:   Враждебна  Фургон, Кремиковци До Авт. Маргел,  М. Япаджа  ,  Махала Япаджа  27, 18, 13, 37, 16, 15, 17, 26, 20, Търговия, 16а, Вила, 19, 24, 31, 30, 22, 21, 25, 12, Парцел 262, 29, 14, 23, 24а, 25а,  УПИ XIV-209 , Кв.2  ,  Челопешко шосе  ъгъла с ул. Япаджа,  Япаджа

Община Лозенец  

На 09.10.2020 г. /08:31 - 14:00 ч./ -  жк Лозенец:   Добри Войников  17, 29, 27, 19, 15, 5, 31, 11, Христо Смирненски, 23, 3, 9, 13, 21, 25,  Драган Цанков  10, 8,  Сава Огнянов  2, 1,  Христо Смирненски  1, 1а,  Цанко Церковски  6, 23, 24, 20, 30, 7, 10, 19, 8, 15, 13, 18, 25, 28, 17, 22, 26, 21, 12, 11, 9, 12 Парт,  14-16,  Янко Соф. Войвода  7

На 05.10.2020 г. /14:01 - 15:30 ч./ -  Кв. Витоша - Общ. Лозенец:   Могилата    №7 Вх. А,  Б,  В,  Г + Магазини ; №9 Фирма Билд   9а, 4, 4а, 6, 8, 12, 16 7, 5, 6, 12

Община Люлин  

На 05.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.10.2020 г. /08:31 - 16:00 ч./   На 07.10.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ -  жк Люлин - I:   Европа/Баба Парашкева/  138

На 10.10.2020 г. /08:15 - 14:00 ч./ -  жк Люлин - I:   Обелско Шосе  15, 13, 8, 10 ТП , 12, 3 Стр.Табло УПИ ХІ-2047 Кв.4

Община Младост  

На 05.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  жк  Младост 1:   Бл. 13

На 09.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  жк  Младост 1:   Бл. 1б

На 06.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  жк  Младост 1:   Бл. 50a , вх 1 и 2 жк Младост 1 Бл.13

На 07.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  жк Младост 1:   Бл. 6 , Вх. Г

На 07.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  жк Полигона:   Кв. Полигона  Ж.К. Полигона Бл.43 , Вх Б

На 08.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  жк Полигона:   Кв. Полигона  жк Полигона Бл.56 ;,  Кв. Полигона  жк Полигона Бл.13 . Вх.1

На 08.10.2020 г. /09:46 - 12:16 ч./ -  Кв. Горубляне:   12-ти Април / Горубляне  5,  Васил Петлешков  34а,  Васил Пешев /Кв.Горубляне/  11, 14 А, 8, 20, 16, 7, 12, 4а, 22, 3, 1 А, 14а, 5 А, 14, 18, 13, 6, 10, 5, 9, 1, 19, 23, 17, 28, 33, 15, 27, 34 А, 25, 42, 29, 32, 30, 24, 34, 40, 31, 38, 26, 21, 35,  Витоша / Горубляне  41, 45, 50а, 46, 44, 35, 54, 50, 37, 39, 43 А, 41 А, 52, 48,  Горубляне  ,  Младен Карадашев  17,  Прогледец  4 А, 2, 5, 6, 3, 17, 15, 7а, 9, 13, 1, 11, 2 А, 7, 4,  Урвишка Крепост  9, УПИ Хix-1112,  Кв.32, 20, 21, 9а, 15, 22, 18

На 07.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кв. Горубляне:   Горубляне  Младост 1 Авто Парк,  Гродно  15, 11, 6, 8, 12, 5, 2, 3, 9, 14, 17, 4, 1, 13, 10, 7, 16, 18,  Дружба 2  ПИ № 1422 Кв.9,  Искърско Шосе  2,  Павел Красов / Горубляне  7, 6, 4, 28, 30, 16, 8, 24, 18, 2, 17, 19, 5а, 15, 32, 10, 12, 34, 13, 5, 21, 3, 20, 9, 26, 14, 11,  Пловдивско Шосе  29, 46, 38, 50, 40, 54, 42, 33,  Поручик Мороз  4, 2, 6, 2 А,  Преслав / Горубляне  15, 28, 8, 21, 10, 14, 5, 6, 13, 9, 2, 17, 22, 3, 24, 25, 20, 4, 18, 12, 23, 1, 19, 7, 30, 26, 11, 16,  Ремсиста  15,  Роса /Горубляне  2, 4, 1, 6,  Самоковско Шосе  27, 29,  УПИ Xv-2567, Kb 9  ,  Цариградско Шосе/Тракия/  154,  Цариградско Шосе/Тракия/  9, 1, 34, 33, 19 Автосервиз, 120, След ул. Димитър Пешев, След ул. Д.Пешев, 29,  Шиндра  1

На 08.10.2020 г. /09:46 - 12:00 ч./ -  Кв. Горубляне:   Самоковско Шосе  90 Горубляне, 2, 101 К-С Радо Олрат,  Симеоновско шосе/Вол.шосе/  137

Община Надежда  

На 05.10.2020 г. /09:01 - 15:16 ч./ -  жк Свобода:   Свобода  Бл.19 Вх.А,  Б,  В,  Г,  Д,  Е

На 08.10.2020 г. /09:31 - 15:16 ч./ -  Кв. Илиянци:   1-ва 21 ул. Рожен,  Братия  15, 26а, 21, 24, 32, 26, 28, 13, 17, 22, 23, 11, 30, 20,  Витошко Лале /Илиянци/  2,  Жасмин  10, 14, 2, 4, 13, 12, 3, 15, 6, 16, 9, 1, 9а, 16а, 7, 11,  Илиянско Шосе  1,  Илиянци  1,  Кирил Благоев  3,  Комета  4а, 6, 13, 4, 11а,  Махония  8, 11, 13, 5, 10, 11а, 12, 21, 25, 2 Кв. Илиянци, 33, 9, 15, 14, 16, 4, 20, 7, 31, 1, 27, 19, 23,  Метохия  7a,  Надежда 4  1,  Рожен  58, 68, 30а, Кметсво Илиянци, 67, 66, 40, 34, 19 Площада, 32, 77, 55, 81, 73, 64, 59, 69, 44, 75, 21, 61а, 30, 56, 19, 62, 65, 42, 79, 53, 57, 1, 71, 61, 60, 42а, 36,  Рожен/Алексей Толстой/  36,  Хортензия  6, 9,  Цинерария  5, 11, 15, 10, 6, 4, 17, 9, 7, 13, 3, 2, 8, 1

На 09.10.2020 г. /09:01 - 15:16 ч./ -  Кв. Илиянци:   Александър Стамболийски  ,  Братия  34, 25, 40, 35, 27, 42, 46, 38, 37, 29, 36, 39,  Грозден  40, 24, 36, 23, 26а, 27, 37а, 20а, 46, 32, 45, 31, 47, 37, 28 Къща, 29, 32а, 30а, 38, 34, 29а, 46 Къща, 49, 22а, 42, 55, 39, 51, 36а, 41, 44а, 35, 22, 48, 53, 26, 33, 38а, 44,  Илиянци  Фургон С/У Петуния,  Комета  2а, 3, 7, 5, 9, 2,  Махония  17, 26,  Петуния  2, 12, 3, 8, 4, 1а УПИ Xvi-538,  497,  500 Кв.5д, 18, 16, 14, 6, 1,  Рожен  92

На 07.10.2020 г. /09:31 - 15:16 ч./ -  Кв. Илиянци:   Балчо Нейков  10, 7г, 13, 1, 7, 5, 9, 3,  Братия  1, 2, 5, 12, 7, 20, 8, 9, 3а, 16, 14, 10, 3, 18, 7а, 6,  Грозден  9, 18, 21, 21а, 6, 15, 1а, 19, 11, 14, 12, 5а, 17, 13, 15а, 2а, 18а, 20, 16, 11а, 9а, 23, 29, 8, 3, 1, 13а, 2, 10, 7, 4, 5,  Илиянци  ,  Махония  2a,  Рожен  49, 43, 41 Г, 28, 45, 36, 47а, 51, 47,  УПИ 2-317 Кв.16  ,  Хортензия  2, 3, 5, 1, 2а, 4,    Грозден  23

На 05.10.2020 г. /11:31 - 13:16 ч./ -  Кв. Требич:   Рожен  139

Община Нови Искър  

На 08.10.2020 г. /09:31 - 14:00 ч./ -  Кътина:   013173  ,  Акация/Венко Рашков/  41, 35, 33, 34 Вила, 48, Вила, 19,  Брадковица  с/у у-щето, Вила,  Бунтовник  8, 14, 3, 2, 12, 5, 6, 1,  Детска Песен  9, 10,  Иглика  9, 12, 4, 6, 2, 8, 1, 7, 10, 11, 14, 3,  Климент Охридски  6, 14, 7, 8 Вила, 1, Вила,  Лале  2,  Лале  4,  Летец  13, 4, 20, 5, 16, 18, 19, 28, 15,  Летец  15,  Местност Малио Дол  Вила,  Миньор  3, 5,  Миньорска  УПИ Vіі-148,  Младежка/Комсомолска/  27, 25, 20, 19, 7, 14, 29, 6, 24, 16, 8, 3, 9, 4, 21, 23, 17, 13, 10, 31, 11, 1, 18, 15, 2,  ПИ 41010.4890.172  М-Братковица,  Професорска  17, 11, 15, 9, 14, 18, 13,  Христо Ботев/23 Септември/  23,  Христо Ботев/Георги Димитро  9, 18, 13, 27, 20, 23, 16, 15, 25, 14, 21, 20а УПИ 10-170, 172, 173, 11, 20а, 24, 9а, 19, 17, 12,    9, 8, 1,    4, 7, 6, 11, 10, 2

На 08.10.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  Кътина:   41010, 4483, 368  ,  Акация/Венко Рашков/  43, Ъгъл С ул.  Христо Ботев, 45,  Кътински път,  с.Кътина УПИ 664,  Латинка  20, 16, 4, 8, 34, 35а, 26, 14, Вила, 10, 33, 27, 24, 22, 18, 35, 28,  Местн.Теменуга  2,  Местност Алула  Сушилня За Билки,  Местност Червена Река  ,  Младежка/Комсомолска/  24,  ПИ 41010.4898.91  ,  Христо Ботев/23 Септември/  О,  Христо Ботев/Георги Димитро  ул. Акация, 46, 37а, 31, 40, 29, 37, 36, 42, 32, 34а, 34, 30

На 09.10.2020 г. /09:31 - 16:00 ч./ -  Кътина:   Акация/Венко Рашков/  11, 5, 21, 44, 22, 42, 20, 16, 12, 3, 34 Вила, 2, 47, 25, 27, 8, 28, 17, 18, 29, 6а, 19, 6, 46, Вила, 7, 9, 17а, 14а, 36, 40, 37 Вила, 14, 15,  Бор/Партизанска/  14, 1, 12, По Реката - Вила, 3, 9, 2, 6, 8, 11, Площада, 10, 18, По Реката-Вила, 13, 4, 7,  Брадковица  Вила,  Братковица УПИ Vі-800 Кв.66  ,  Дъбиците  4, 6, 1, 2, 10,  Иглика  11,  Климент Охридски  Вила,  Кокиче/Окт.Революция/  6, 2, 9, 4, 8, 5, 1, 3, 12, 10,  Летец  2, 5, 13, 7, 9, 1, 6, 12,  Местност Братковица  13, ПИ 185, 186,  Площада  Читалището, 2 Площада Маг. Хс,  Професорска  2,  Сливница  14, 3, 18, 20, 2, 9, 5, 7, 4, 11, 6, 22, 10, 1, 12,  Хайдути  2, 1, 7, 5, 13, 9, 11, 5 Вила, 3,  Христо Ботев/Георги Димитро  5, 2, 4, 8, 1, 7, Площада, 10, 6, 3,    3, 1,    Мест. Реката, Площада

На 08.10.2020 г. /09:01 - 14:00 ч./ -  Чепинци,  Общ. Столична:   Ангел Илчов-Гело  ,  Възрожденска/Дойчин Манолов  37, 46, 32, 6, 10, 4, 51, 2, 61, 42, 54а, 39, 52, 65, 67, 34, 68, 57, 11, 5, 5а, 54, 41а, 43а, 50, 36, 7, 40, 41, VII-835, 33, 55, 31, 9, 35, 38, 43, 8, 44, 12, 53, 56, 49, 63, 59, 47, 43б,  Генади Никифоров  1, 6, 2, 8, 7, 10,  Георги Никифоров  65, 67а, 52, 63, 62, 59, 4, 42, 46, 44, 54, 3, 67, 61, 56, 48, 2, 50, 5,  Герена  5, 3, 7, 12, 10, 1,  Долец  2, 25, 7, 14, 3, 10, 6, 12, 9, 16, 5,  Изгрев  4, 2, 1, 3,  Комитин Петре/Пролет/  28, 17, 6, 21, 3, 19, 9, 5, 22, 27, 23, 14, 18, 24, 16, 12, 10а, 25, 2, 1, 20, 11, 29, 4, 10, 13, 26,  Манастирска/Чавдарци/  11, 20, 10а, 22, 5, 13а, 27, 18, 21, 17, 9, 25, 33, 10, 16, 29 УПИ 19-695 Кв. 12, 14, 23, 12, 31, 19,  Надежда  7, 3, 1, 4, 5, 2,  С.Ленково  Светлина  6, 21, 15, 3, 10, 5, 8, 12, 11, 4, 7, 13, 17, 9, 14,  Светльовци/Михаил Светлов/  1, 16, 12, 10, 18, 8,  Спортист  1, 3,  Стара Планина/Милчо Иванов/  8,  Читалищна/Тодор Пецов/  12, 14, 1

Община Оборище  

На 05.10.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   11-Ти Август  26,  Бели Искър  2,  Васил Левски  150, 140,  Георги С.Раковски  50, 52, 56, 70, 78, 82, 44, ,  Данаил Николаев  2,  Дунав  31, 59, ,  Екзарх Йосиф  92, 115, 123, ,  Христо Ковачев  27,  Цар Симеон  54,  Чаталджа  51, 65

На 07.10.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Васил Левски  114, 122, 126, ,  Дондуков  135,  Драговица  8, ,  Искър   81, 84, 86, 69-71,  Панайот Волов  9, 11, 33-37, Петра  17,  Силистра  13,  Стара Планина  31-33, 23, ,  Тракия  17-19,  Чаталджа  20, 76, ,  Черномен  5

На 06.10.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Васил Левски  114, 126, 122, ,  Дондуков  135,  Искър  81, 84, 86, 69-71,  Панайот Волов  9, 11, 33-37, ,  Петра  17,  Силистра  13,  Стара Планина  31-33, 23, ,  Тракия   17-19,  Цар Симеон  58,  Чаталджа  20, 76, ,  Черномен  5

На 08.10.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Гълабец  5, 5в

На 09.10.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Черковна/Паун Грозданов/  38

Община Панчарево  

На 08.10.2020 г. /09:46 - 12:00 ч./ -  В.З. Герман:   123 М-Ст Лъката  ,  55419, 6703, 3137  ,  68134.6722.97  М.Градина,  ул. Четири Сезона,  Детски Град  Чер.Гр-Ни, Барака, 98 Къща,  М.Лъката ПИ 136  ,  Пи-033119  ,  Самоковско Шосе  93а Резиденция Черешова Градина,  Черешова Градина  1а, Къща,    Работилница, Помпа В Парцел 117

На 05.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 06.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 07.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 08.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел:   М-Т Летелица  ПИ 22472.7415.56,  Местност Кръсни Поток  ,  Ренов Дол  ,  Язовир Искър  Местност Сеята

На 05.10.2020 г. /08:30 - 18:00 ч./   На 06.10.2020 г. /08:30 - 18:00 ч./   На 07.10.2020 г. /08:30 - 18:00 ч./   На 09.10.2020 г. /08:30 - 18:00 ч./ -  Лозен,  Общ. Столична:   XV-447 Кв. 447  ,  XXVI-440, Кв.136  ,  Блазна/29/  ПИ 504306, Имот2352,  Васил Левски/Люти Дол  55, 49, 49а,  Георги Бенковски/Ал. Динков  3, 4,  Изгрев  1а, 2, 15, 5, 10, 4, №13, 3, 4, 13, 9, №13а, 6, 8, 11,  Кипарис/22/  12, 10, 6, 4, 7, 8, 12, 14, 16, 3, 1, 10а, 2,  Обретеница/26/  13, 8, 26, 15а, 14, 15а, 11, 12, 24, 24, 23, 26а, 20, 22, 25, 21, 10, 18, 18,  Прогоно/28/  3, Къща, 16, 12, 1, 4, 5, 6,  Св.Спас/Янаки Чокерски/  32, 20, 24, 26, 22,  УПИ III-6217.369  ,  УПИ VІІІ-3374,  Кв.146  ,  УПИ XI-468,  Кв.29  ,  УПИ ХІХ-478 Кв.17  ,  Хаджи Димитър/Стефан Вуков/  14, 20, 21, 19, 13, 24, 15, 14а

На 05.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 06.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 07.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 08.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Панчарево:   9271  ПИ 000733, Яз.Искър, М.Коеджик

Община Подуяне  

На 09.10.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  жк Левски Г:   Левски Зона Г Бл.10 Вх. И  ,  Левски Зона Г Бл.30 Вх..А

На 10.10.2020 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  жк Левски Г:   Левски Зона Г Бл.30 Вх. Д

На 05.10.2020 г. /09:01 - 12:30 ч./ -  жк Сухата Река:   Момина Клисура  12

На 05.10.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  жк Хаджи Димитър:     Бл.132 Вх. А, Б

Община Сердика  

На 05.10.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./   На 06.10.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ -  жк Банишора:   Vi-1032, 1032 Кв.50  ,  Ген. Столетов  23

На 05.10.2020 г. /10:01 - 15:16 ч./ -  Кв. Бенковски:   68134.503.22.19  Кв.5,  Бенковски  Парцел 16,  Геле Китов  6 Автосервиз, 6,  Глас Народен  13а, 4а, 3, 6, 10, 7, 13, 13б, 11, 5, 4, 9, 14, 8, 3а,  Долна Махала  3а, 4, 8, 3, 1, 15 Кв. 74 П-Л 14/16, 5, УПИ XI,  Кв.74,  М. Бенковски, 1а, 5а, 9, 7,  Единство  53, 16, 14, 2, 51, 18, 20, 22, 12, 55,  Лазар Михайлов/Хр.Манов/  150, 127, 148, 121, 130, 125, 136, 145, 128, 133, 124, 117, 113, 105а, 146, 132, 131, 109, 114, 112, 139, 120, 137, 138, 107, 123, 151, 129, 142, 126, 122, 113-А, 118, 116, 115, 119-А, 144, 114-А, 143, 111, 134,  Любен Каравелов  Бивш Стоп.двор Биримирци,  Обрадовски път  15, 24, 5, 17, 3, 6, 32, 7, 18, 20, 10, 26, 30, 2, 28, 4, П-Л 15-17, 16, 8, 12, 19, 32а, 9, 1, 14,  Обрадовци  ,  Околовръстен път  34,  Селска Поляна  4, 4а, 6, 2,  УПИ V-126, 127 Кв.4а  М. Бенковски

На 06.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  104, 92, 98, 85, 99, 94а, 108, 106, 100, 97, 87, 91, 110, 89, 102, 97 Кв.Бенковски, 93, 103, 95

На 09.10.2020 г. /09:00 - 16:16 ч./ -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  150, 127, 148, 121, 130, 125, 136, 145, 128, 133, 124, 117, 113, 105а, 146, 132, 131, 109, 114, 112, 139, 120, 137, 138, 107, 123, 151, 129, 142, 126, 122, 113-А, 118, 116, 115, 119-А, 144, 114-А, 143, 111, 134

На 05.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр. Манов/  40, 47, 55, 55 Кметство, 47, 60, 48, 56, 46, 52, 49, 58, 52 Кв. Бенковски, 45

На 07.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр. Манов/  70, 57 Кв. Бенковски, 65, 1 До Битовия Комбинат, 71, 46, 37

На 08.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр. Манов/  90-А, 90, 80, 70, 70д, 74в, 76, 86, 82, 78, 84, 83, 81, 74, 88

На 07.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Военна Рампа:   Рожен

Община Слатина  

На 08.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  жк Гео Милев:   Едисон  ,  Каимакчалан 27  ,  Калиманци 37, 49-51  ,  Коста Лулчев  2в, 15  ,  Съединение 6, 16  ,  Хемус 28, 33, 37  ,  Христо Максимов 55-59  ,  Шипченски Проход 11, 59

На 09.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  жк Гео Милев:   Едисон  ,  Каймакчалан 27  ,  Калиманци 49-51, 37  ,  Коста Лулчев 15, 2в  ,  Съединение 16, 6  ,  Хемус 33, 37, 28  ,  Христо Максимов 55-59  ,  Шипченски Проход 59, 11

На 08.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Редута:   XXX-30  ,  Асенова Крепост  17, 7, 6, 13, 10, 4, 15, 19, 11, 2, 3, 5, 8, 1, 4а, №10а, 21, 20,  Околчица  21,  Царичина  1, 4, 11, 8, 1а, №1, 9, 2, 6, 10

На 06.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Редута:   Асенова Крепост  16 3, 3, 12 3, 10а,  Атанас Узунов  14-16, 18 Маг.1, 14, 18, 18 Порт,   Боян Магесник/Свилен Русев/  34,  Каймакчалан  49 Ат.3,  Карлъка  38,  Околчица  31,  Острец  32,  Петър Богдан  19, 19 Магазин 2, 21,  Погледец/Марко Добрев/  21, 7, 16, 9, 6, 2, 1, 23, 19, 15, 22, 22, 21, 11, 24, 6б, 4

На 07.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Редута:   Бричебор  29, 28, 31, 35а, 35, 34, 33,  Бричебор  34, 39, 37,  Иларион Драгостинов  17-19, 17, 5 17-19, 17, 17-19,  Иларион Драгостинов  9, 2, 9-А Абонатна, 9-А Общи Нужди, 9-А Кабинет, 15, 11, 9-А, 7, 9-А Асансьор,  Околчица  31,  Петър Митов  9 2, 5 2, 5, / 2, 7 2,  Петър Митов  90 2а, 2-4, 2, ТП  Срещу Бл.2, 2-4, 3 2, 9 2,  Погледец/Марко Добрев/  3, 5, 5,  Погледец/Марко Добрев/  5

На 05.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 06.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 07.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 08.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  София:   1689 Квартал Г-22-12-Б Язовир Искър

На 07.10.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ -  София:   Бул.Илиянци  Складова База Илиянци

На 05.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 06.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 07.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 08.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 09.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  София:   Войнишко Въстание  2, 35 ул.  Превалски Езера

На 08.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Гео Милев 155б  ,  Слатина Бл.47б  ,  Теменуга 2б, 4

На 06.10.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ -  София:   Проф. Д-Р Боян Боянов  2,  Студентски Град  60, 59, 59б, 59

На 07.10.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ -  София:   Тодор Каблешков

Община Триадица  

На 08.10.2020 г. /08:31 - 14:00 ч./ -  жк Стрелбище:   Деде Агач  51 Гар.4, 51 Гар.2, 50, 51 Ат.2, 49, 51, 51 Гар.3, 49 Мез1, 47 Маг3, 49 Ат1, 47 Ат, , 49 Мез2, 51 Ат.3, 47, 51 Ат.1,  Нишава/Георги Аврамов/  103, 107, 105 Гар.7, 97, 105,  Рижки Проход  2,  Роженски Проход  4, 8, 93, 4,  Стрелбище  93, 93,  Твърдишки Проход  18

На 06.10.2020 г. /09:01 - 13:00 ч./ -  Кв. Манаст.Ливади - Изток:   Манастирски Ливади  60б, 60а, 60а, ,  60б,  Манастирски Ливади - Б  61, 61в, ,  61, 61 61, 61, 61 Апартамент, 61, 61, 61

На 05.10.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ -  Център - София Общ. Триадица:   20-Ти Април   20-6, 27,  Бузлуджа  5, 8, 9, 10, 32,  Владайска/Димо Хаджидимов/   8, 19, 27, 43, 57, 39, 33, 93,  Ген. Скобелев   40, 51, 52-54, 59, 62, 62б, 71, 75,  Дамян Груев/Ген. Христо Миха   5, 8, 18, 20, 46,  Димитър Трайкович   1, 5,  Кирил Пейчинович   14, 15,  Лайош Кошут  15, 16, 23, 24, 26,  Македония   1, 4, 6, 7, 9а, 19а, 22, 28, 40, 42,  Прага   2, 10, 18, 22,  Христо Ботев  5, 17, 23, 33, 35

На 06.10.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ -  Център - София Общ. Триадица:   Баба Илийца   Бл.95,  Ген. Скобелев  14, 31, 35,  Гургулят/Т. Киркова В. Благо/   24а, 27, 28,  Княз Борис I  3, 5, 9, 25,  Неофит Рилски   3, 6, 8, 35,  Патриарх Евтимий   78, 79, 86, 88,  Пенчо Славейков   25,  Петър Парчевич   21,  Позитано   №3,  Славия/Девети Септември/   Бл.3, 4, 5, 6, 7,  Три Уши/Адалберт Антонов/   5, 11,  Уилям Гладстон  2, 4, 19, 21,  Хайдушка Поляна   32, 59,  Хайдушко Изворче   26а, 41,  Хризантема   14,  Христо Ботев  2, 6, 6б, 18, 30,  Цар Асен   45, 61,  Цар Борис III/Девети Септ  Бл.6, 7, 10, 124, 128,  Цар Самуил  4, 7, 16, 17, 19, 24, 25, 30, 33, 38

На 07.10.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ -  Център - София Общ. Триадица:   Бистрица   №9,  Витоша   32, 36, 38, 42,  Иван Денкоглу   6, 11, 22,  Княз Борис I   69, 73, 83, 85, 95, 99, 100, 102, 104, 98, 96,  Лавеле   30,  Позитано   7, 9а,  Солунска/Васил Коларов/   20, 31, 37, 39, 41, 42, 45, 46, 48, 49,  Три Уши/Адалберт Антонов/   6а, 8, 9, 10а,  Узунджовска   1, 7-9, 8, 13,  Цар Асен   1, 2, 2а, 2б, 5, 7, 15, 21, 19, 8, 14, 16, 18.

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

 

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването. 

 

© 2020 Столична община р-н ПАНЧАРЕВО.Всички права запазени. Дизайн и разработка: Comtechsys