РЕМОНТИ И ИНФРАСТРУКТУРА

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на София-град за периода 19.10-23.10.2020 г.

Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 26 октомври – 30 октомври  2020 г,  включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

София-Град  

Община Витоша  

На 27.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ -  В.З.Беловодски Път:   Боянец  6,  Боянска Река  1, 1, 10б, 10, 6, 12, 10а, 10 Б, 2, 3, 4, 6 УПИ  ІХ-819 Кв.210г, 3, 2,  Десислава  2,  Иваница Данчев  14а, 14, 16,  Карамфил  21, 54, 23, 50, 52,  Марини Круши  5, 2, 5а, 3,  Пантелей Николов /624/  2, 14, 11,  Резньовете  7, 8 Общ.Витоша

На 26.10.2020 г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Кв. Бъкстон:   204-та/Драгалевци/   19,  207-ма  20а,  318/Киноцентър/   19,  Аметица   5а,  Буйновско Ждрело   24,  България  ,  Голяма Могила Ъгъл  Околовръстен Път ; Горна Баня   757,  Манастирски Ливади-Запад . УПИ  1 1741 Кв 37,  Мур  34,  Никола Петков/П.Напетов/   87,  Околовръстен Път,  Драг.Шосе ;  Ралевица   76,  Родопски Извор   62в

На 26.10.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./   На 27.10.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./   На 28.10.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./   На 29.10.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./   На 30.10.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./ -  Владая:   Асанова Чешма  Вила,  в.з.Приплат, М.Герена  ,  Вилна Зона Приплат  V-30,  Горелица УПИ  694 -М.Горелица,  Калдъръмче  11, 9,  Местност Герена  Вила, Манастир,  Местност Кладенеца  В.З.Приплат,  Местност Св.Петка  №27,  Пернишко Шосе  Над Шосето,  Приплат  До Бълг.ПИво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, Къща, ул.Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54, УПИ  VIII, Кв.21, В.З Приплат  , УПИ  XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат  , УПИ  XXV-26,  Кв.3  ,  Чехълче  5

На 26.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Казбек  57в, 57б, 57б, 57а, 57в,  Казбек  57в, 57б, 57в, 57а, 57б

На 26.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 27.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 28.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 29.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ -  Кв. Княжево:   713-Та/Витоша/  7, 4, 8, 10,  717-Та/Витоша/  18а, 24, 18, 16,  719-Та/Витоша/  19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35,  722-Ра/Витоша/  11, 1, 2 Княжево, 3, 4,  724-та/Витоша/  Вила,  781-ва/Витоша/  12, 3, 10, 1,  XVIII-63, Кв.40  Ул.Николай Державин №12,  Акад. Михаил Арнаудов  56, 66,  Ардино  7, 1, 2,  Багра  6а, 11, 6, 15, 8а, 1, 17а, 5, 3, 13, 8, 7, 9, 19, 21, 17, 4, 2, 15а,  Виден Табаков  5,  Витошко Цвете/Княжево/  9, 13 В.З Килиите,  Д-Р Д.Съселов  4,  Детелина  ,  Детелина/Княжево/  Кв 18 В.з. Килиите, 3 М. Килиите,  Ела/Стоян Стойков/  8, 5, 7, 1, 9, 4, 2, 8а, 3, 11, 1а,  Елша  22, 8, 19, 2, 7, 6, 24, 16, 11, 13, 20, 4, 14, 5, 9, 26, 21, 1, 10, 12, 15, 18, 11а, 3, 17, 13а, 12б,  Калинка  2,  Люти Дол  7а, 41,  Медвен/Маргарита Георгиева/  9, 5,  Панорамен Път  2 Бар Шишарка,  Полско Цвете  54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68,  Проф.Николай Державин  3, 18, 2, 17, 26, 22, 6, 11, 1, 8, 17а, 24, 4, 3а, 10, 14, 16, 11а, 13, 5а, 5,  Синята Скала  64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, УПИ  XII-1126,  Кв. 63  ,  Утринна Роса  10, 6, 4, 12,  Цар Борис III/Девети Септ.  409а, 409б,  Църквище  27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  Явор/Малчика/  2,  Явор/Цв.Божков/  10, 3, 2, 5, 1, 10а, 8, 6,    5, 7, 3 Ул.Детелина, 11, 16

На 27.10.2020 г. /08:46 - 16:30 Ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   България  98, 98 Оф12, 98 Офис 10, 98 Кафе, 98 Маг.1.5, 98 Магазин 1.6, 98, 98 Офис 1, 98 Магазин 5, 98, 98, 98 Офис 14

На 27.10.2020 г. /09:16 - 16:31 Ч./ -  в.з.Симеоново-Драгалевци:   201-ва  36, 19, 4, 14, 20, 38, 1, 10, 17, 24, 40, 26,  201-ва/Драгалевци/  5, 34, 8 Кино Център Іч, 2,  201а/Драгалевци/  5 А,  203-Та/Драгалевци/  1,  Боянска /Драгалевци/  17, 11, 19, 14а, 16, 9, 13, 22, 24, 12, №21, 2, 16а, 15, 6, 10, 18, 5, 4, 14,  Драгалевци  М.Равен Герен -Ботаническа Г-На,  ПИ 1985,  Нарцис/Методи К.Димитров/  Ул. 203,  Околовръстен Път

На 27.10.2020 г. /09:16 - 16:31 Ч./ -  Кв. Киноцентър:   203-та/Драгалевци/  20, 26а,  209-та/457/  13,  209-та/Драгалевци/  9, 11,  210-таНакрая,  211-та/Драгалевци/  3, 13, Вила, 6, 9, 15, 7, 8, 4, 2,  212-Та/Драгалевци/  4, 14, 8, 2, 5, 1, 9, 16, 11, 7,  Д-Р Кръстьо Кръстев/211-та15,  Невена Коканова  11, № 8, 9, №5, 11 Ап2,  ул.Нейчо Попов-ул.Н.Коканова

На 27.10.2020 г. /09:31 - 16:30 Ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Братя Бъкстон  31б,  България  98 Оф12, 98 Маг.1.5, 98, 98, 98, 98 Офис 10, 98 Офис 1, 98 Магазин 1.6, 98, 98 Офис 14, 98 Магазин 5, 98 Кафе, 98,  Красно Село

На 28.10.2020 г. /08:46 - 16:16 Ч./ -  М. Бункера:   1-ва  1 В.С.Дупките К ТП -2,  В.З. Дупките  35,УПИ  23, 25 Жил.Сграда,  М.Дупките-Сухата Река ПИ 412  Къща №24,  Малинова Долина  ,  Местност Дупките  2

На 28.10.2020 г. /08:46 - 16:16 Ч./ -  Парк Витоша - Общ.Витоша:   55419.6701.413  ,  В.З. Дупките  2 Строеж, 35, Вила, 74 М.Камбаните, 2 К ТП  3, 2 К ТП  5, Селище Вилич, М.Камбаните, София Вилидж, 2 К ТП  4, 35, К ТП  4 М.Камбаните,  Малинова Долина  Камбаните Паркинг,  Местност Дупките  ПИ 413

На 28.10.2020 г. /09:16 - 16:30 Ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Казбек  53, №55, 51, 57 Маг.1, 0,  53, 55, 47, 51а Тг3, 55-Тг, 55-Т, 57, 45 45, 51а, 45, 49, 57 Скл.-Аптека, 57 Аптека, 47, 51, 55 55,  Майстор Д.Софиянлията/666/  5а,  Майстор Мил.Радомирец/667/  10, 7а,  Майстор Павел От Кримин/665  8, 3,  ПИрин  34

На 29.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Бяло Поле  6УПИ  Xvi,  Кв.69,  Проф.Велизар Велков  53, 33, 36, 33

На 30.10.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./ -  Кв. Павлово:   Будилник  8, 3, 6, 10, 4,  Гина Кунева /Павлово/  4, 2, 6, 8, 12, 10,  Деспот Слав/Дим.Сурлев/  1, 12-16 А, 16, 12-16, 20, 15, 6, 18, 21, 12-14, 17, 8, 14а, 3, 13, 19, 22, 14 А, 23, 5, 14а Офис 6, 8, 14, 7, 14 Б, 2,  Мадара  1, 3, 7, 1,  Плевен  2, 4, 87, 87,  Преки Път/Димитър Монов/  39б,  Цар Борис III/Девети Септ.  239

На 30.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ -  Кв. Бъкстон:   Казбек  32,  Пирин  71а, 71а Магазин, 71а Офис 1, 71 Офис 2,  Тодор Каблешков  53, 53 Склад, 53, 53

На 30.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ -  Кв. Княжево:   713-Та/Витоша/  7, 4, 8, 10,  717-та/Витоша/  18а, 24, 18, 16,  719-та/Витоша/  19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35,  722-ра/Витоша/  11, 1, 2 Княжево, 3, 4,  724-Та/Витоша/  Вила,  746-та/Овча Купел/  2, 6, 4а, 4, 7, 5, 1, 3,  747-ма/Овча Купел/  6, 20, 6б, 7,  748-Ма/Овча Купел/  12,  781-ва/Витоша/  12, 3, 10, 1,  XVIII-63, Кв.40  ул.Николай Державин №12,  Акад. Михаил Арнаудов  56, 66,  Ардино  7, 1, 2,  Багра  6а, 11, 6, 15, 8а, 1, 17а, 5, 3, 13, 8, 7, 9, 19, 21, 17, 4, 2, 15а,  Виден Табаков  5,  Витошко Цвете/Княжево/  9, 13 В.З Килиите,  Д-Р Д.Съселов  4,  Детелина  ,  Детелина/Княжево/  Кв 18 в.з. Килиите, 3 М. Килиите,  Ела/Стоян Стойков/  8, 5, 7, 1, 9, 4, 2, 8а, 3, 11, 1а,  Елша  22, 8, 19, 2, 7, 6, 24, 16, 11, 13, 20, 4, 14, 5, 9, 26, 21, 1, 10, 12, 15, 18, 11а, 3, 17, 13а, 12б,  Калинка  2,  Каменица  66, 39, 39а, 49, 41 Къща, /Ул.747, 35, 45, 47, 37, 68,  Люти Дол  7а, 41,  Медвен/Маргарита Георгиева/  9, 5,  Обзор  80, 78, 68, 70, 66,  Панорамен Път  2 Бар Шишарка,  Полско Цвете  54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68,  Проф.Николай Державин  3, 18, 2, 17, 26, 22, 6, 11, 1, 8, 17а, 24, 4, 3а, 10, 14, 16, 11а, 13, 5а, 5,  Синята Скала  64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, УПИ  XII-1126,  Кв. 63  ,  Утринна Роса  10, 6, 4, 12,  Цар Борис III/Девети Септ.  409а, 409б,  Цар Борис III/Девети Септ.  253, 245, 251 Б, 251 А, 251а А, 251, 265,  Църквище  27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  Явор/Малчика/  2,  Явор/Цв.Божков/  10, 3, 2, 5, 1, 10а, 8, 6,    5, 7, 3 Ул.Детелина, 11, 16

Община Връбница  

На 27.10.2020 г. /09:46 - 15:30 Ч./ -  Кв. Модерно Предградие:   3022-Ра/Връбница/  20, 12, 16, 10, 30б, 14, 18,  Адам Мицкевич/Раб.Класа/  8, 10,  Великден/Петър Тасев Алекси  19, 17, 14, 31а, 39, 10, 6, 11, 8, 18, 33, 31, 29, 16, 31б, 27, 20, №16, 9, 5, 24, 21, 41, 13, 25,  Велинград  14а, 14, 6, 10, 12, 16, 8,  Виделина  10,  Кронщадт  18, 14, 3, 16, 7, 11, 1, 1а, 5, 9, 10, 12, 4,  Маслиново Клонче  23, 21, 25, 29, 27,  Мукден  12, 15, 7, 10, 14, 16, 18, 12а, 11, 4, 5, 13, 9,  Мъглиж  12, 10, 3, 1, 4, 6,  Справедливост/Червени Ескад  69,  Шабла  13, 19, 15, 2, 8, 10, 6, 9, 17, 14, 21, 3, 11,    Зона Орион Кв.126

На 28.10.2020 г. /09:46 - 15:30 Ч./ -  Кв. Модерно Предградие:   Беравица  9, 2а, 13, 7, 7а, 17, 3, 15, 2, 12, 11, 8, 1а,  Бръшлянска Низина  ,  Бул.Сливница И Ул.Беравища  ,  Европа/Баба Парашкева/  20, Ъгъла С Ул. Ветрен, 36 Магазин За Авточасти, 53, 69, 67, 36, 79, 73, 75, 71, 55, 24, 61,  Кап. Никола Божков/Кр.Самохо  1, 2,  Минск  2, 1,  Сливница  20, 1

На 29.10.2020 г. /09:46 - 15:30 Ч./ -  Кв. Модерно Предградие:   367-Ма/Връбница/  85, 83, 81, 91а, 87, 89, 91,  Босилеград  11, 6а, 13, 5, 2а, 2, №2, 4, 3,  Връх Манчо  89, 67, 42, 50, 62, 78, 52, 75, 64, 79, 67в, 56, 60, 76, 74, 71а, 54, 56а, 65, 63, 68, 64а, 69, 44, 71, 67а,  Вълчо Георгиев  25 А, 18, 22, 20, 21, 27, 23 А, 23,  Годеч/Гургулят/  48, 52а, 42, 44, 49а, 59а, 50, 49б, 52, 54, 57, 51, 60, 49, 62, 46,  Дружба  1, 14, 12, 2, 4а, 3, 13, 1а, 8, 20, 9а, 16, 9, 7, 5, 5а, 11, 4, 18, 6, 11а,  Европа/Баба Парашкева/  68, 70, 62, 72,  Майстор Манол  17, 14, 12, 21,  Ростов  19, 30 А, 26, 23 А, 21, 13, 28, 25, 17 А, 17, 20, 15, 18, 19 А, 23,  Цариброд  10, 6, 4, 3, 12, 12а, 6а

Община Възраждане  

На 29.10.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./ -  Център - София Общ.Възраждане:   Братя Миладинови  59, 29,  Св.Св.Кирил И Методий  112,  Стефан Стамболов/Георги Ки  19, 25, 23, 27, 35, 21, 29,  Христо Ботев  70, 74, 76а, 76, 78, 72,  Чипровци  2, 7, 3, 5б, 1, 14, 5а, 6, 4, 9, 10, 12

Община Изгрев  

На 27.10.2020 г. /12:01 - 14:00 Ч./ -  Жк.Изток:   Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/  100

Община Илинден  

На 26.10.2020 г. /08:46 - 16:30 Ч./ -  Жк.Захарна Фабрика:   Кукуш/Кирил Пчелински/  1

На 26.10.2020 г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Жк.Захарна Фабрика:    60 ;60 1 ;63 В ;63 Б

На 27.10.2020 г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Жк.Захарна Фабрика:   58 ;61 ;62 А ;62 Е

На 28.10.2020 г. /08:46 - 16:30 Ч./ -  Жк.Захарна Фабрика:    57, 58, 56, 69,  Кукуш/Кирил Пчелински/  1, 1

На 29.10.2020 г. /08:46 - 16:30 Ч./ -  Жк.Захарна Фабрика:    35, 38-Ми Бл., 38, 48а, 48, 37,  Кукуш/Кирил Пчелински/  7

На 29.10.2020 г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Жк.Захарна Фабрика:     ;1 А ;11 А ;12 Б ;120 В ;126 В ;130 ;14 А ;17 Б ;21 А ;32 Б ;35 Б ;35 А ;6 А ;6 Б ;69 ;72 ;74 ;75 ;76 ;77 ;8 ;До Общината

На 30.10.2020 г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Жк.Илинден Общ.Илинден:   Цар Симеон  Цар Симеон 215 ;Цар Самуил 74 ;Цар Симеон 63а ;Цар Симеон 75 ;Цар Симеон 90 ;Цар Симеон 99 ;Цар Симеон 106 ;Цар Симеон . 313 В ;Цар Симеон 312 ;Цар Симеон . И Хисаря ;Цар Симеон . 120а ;Цар Симеон . 243 А ;Цар Симеон . 243 Б ;Цар Симеон . 247 ;Цар Симеон . 259

Община Искър  

На 26.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Дружба 2:   Дружба 2  505 Вх.А, В

На 27.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 28.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Дружба 2:   Дружба 2  505 Вх.А, В,  Дружба 2  223 Вх. Б

На 27.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ -  Кв. Гара Искър:   Гара Искър  1

На 28.10.2020 г. /09:31 - 16:30 Ч./ -  Кв. Гара Искър:   Илия Бешков  2

Община Красна Поляна  

На 26.10.2020 г. /08:46 - 16:30 Ч./ -  Жк.Разсадника:   Разсадник Коньовица  29,  Разсадника  29а, 30, 30, 30а, 29,  Хъшове  До 29, 1 29

На 27.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ -  Жк.Западен Парк:   Зайчар  106,  Западен Парк/Христо Михайло  138, 136, 135, 137

Община Красно Село  

На 26.10.2020 г. /09:01 - 11:00 Ч./ -  Жк.Борово:   Родопски Извор  40а, 40 Тялоб, 40 Тяло Б, 40 А, 40 Тяло А, 40, 40 Тялобб

На 26.10.2020 г. /10:00 - 16:16 Ч./ -  Жк.Красно Село:   Баба Илийца   Бл.43,  Балканджи Йово   9, 2, 4, 39, 41, 31-33,  Борово  228а, , 228, 208,  Гоце Делчев/Емил Марков/   6-8,  Дебър   16, 26,  Княгиня Клементина/Д.Милано   №4, 6, 38,  Красно Село   Бл.186, 185, 196, 198,  Лагера   Бл.1, 33, 35, 59,  Нишава/Георги Аврамов/  33,  39-41,  Плиска/Д-Р Петър Вичев/   2,  Смърч   3, 18,  Хиподрума   Бл.110, 111, 23а,  Цар Борис III/Девети Септ.   128

На 26.10.2020 г. /14:01 - 16:00 Ч./ -  Жк.Красно Село:   Гоце Делчев  48,  Гоце Делчев/Емил Марков/  48 Офис 2, 48 Офис 3, 48 Офис 1, 48 Офис 4, 48,  Княгиня Клементина/Д.Милано  2, 4, 24

На 27.10.2020 г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Жк.Лагера:   Хайдушка Поляна  18 Вх.Б

На 29.10.2020 г. /10:00 - 16:16 Ч./ -  Красно Село Център:   Ами Буе   84-86,  Баница   2,  Владайска/Димо Хаджидимов/   19, 20, 33, 93, 99-101,  Ген. Скобелев   14, 31, 35, 62,  Даскал Манол   №12,  Княз Борис I   3, 5, 9, 25, 27,  Македония   4, 6, 40, 42,  Райко Жинзифов  10, 11,  Св.Георги Софийски/Георги С   15а, 52,  Феликс Каниц  4, 50, 113,  Цар Асен   69, 70, 71,  Цар Борис III/Девети Септ.   3, 23, 19, 41, 24,  Яков Крайков/Макаренко/  8-10, 27

Община Кремиковци  

На 26.10.2020 г. /09:16 - 16:30 Ч./   На 27.10.2020 г. /09:16 - 16:30 Ч./   На 28.10.2020 г. /09:16 - 16:30 Ч./   На 29.10.2020 г. /09:16 - 16:30 Ч./   На 30.10.2020 г. /09:16 - 16:30 Ч./ -  Жк.Ботунец І Част:   Ботунец 1  ,  Ботунец 2  ,  Българка /Ботунец 1/  2,  В.Николов /Ботунец 1/  8, 3, 5, 6, 10,  Васил Левски /Ботунец 1/  15, 4, 11, 19, 10, 25, 13, 21, 18, 23, 9, 24, 17,  Витиня  17,  Витиня /Ботунец 1/  17, 18, 20 Гараж, 20,  Зорница /Ботунец 1/  4, 1, 1 На Площада, 2,  Извор /Ботунец 1/  13, 2, 5, 11, 7, 28, 12, 1, 10, 3, 4, 9, 26, 6, 24, 16, 20, 22, 8,  Искър /Ботунец 1/  8, 1, 12, 18, 16, 14, 4, 6, 10,  Мусала /Ботунец 1/  9, 4а, 2, 12, 8, 3, 7, 6, 10, 17,  Надежда /Ботунец 1/  5, 2а, 3, 2,  Свобода /Ботунец 1/  9,  Ст.Костов /Ботунец 1/  18, 20а, 16, 22, 16а, 20, 2,  Тракийска Могила /Ботунец 1/  7, УПИ  I-145а,  Кв.18  ,  Шопска /Ботунец 1/  7, 11, 13, 4, 3

Община Лозенец  

На 26.10.2020 г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Жк.Лозенец:   Равнец/Любен Георгиев/  1 Вх.Б

На 26.10.2020 г. /11:01 - 12:00 Ч./ -  Жк.Лозенец:   Димитър Хаджикоцев  14, 12,  Ул. Зорница    №1;

На 27.10.2020 г. /08:46 - 11:00 Ч./ -  Жк.Лозенец:   Черни Връх  26, 16 ПИцария Виктория

На 29.10.2020 г. /08:46 - 11:00 Ч./ -  Жк.Лозенец:   Криволак  33,  Крум Попов  Бл.45.47

На 29.10.2020 г. /14:01 - 16:00 Ч./ -  Жк.Лозенец:   Стоян Михайловски  32, 30, 26

На 30.10.2020 г. /14:01 - 16:00 Ч./ -  Жк.Лозенец:   Лозенец  4, 2,  Черни Връх  1

На 31.10.2020 г. /08:30 - 14:30 Ч./ -  Жк.Лозенец:   Златовръх/Лука Кунин/  30

Община Люлин  

На 30.10.2020 г. /09:46 - 15:30 Ч./ -  Жк.Люлин - I:   68134.4356.509  ,  722-Ра  7,  Европа/Баба Парашкева/  134, И Обелско Шосе, 116, 63, 132, 130, 118, 1, 109 С/У Нестле, 149 Автомивка, 145, Склад, Газостанция, 136,  Люлин 1  Пред 009, До 009, С/У 009,  Обелски Път/Об.Шосе/  2, 1а, 1, 3б, 4, 3,  Обелско Шосе  3, 3а, 3в, 6,  ПИ 17, Кв.47а  ,  Сливница  120, 444, 138 Комплекс На СлеПИте, 1, 132а, 132б, УПИ  Xiv-1773  ,  Фортов Път  1а Бул.Европа/Обелско Шосе, 1а

На 26.10.2020 г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Жк.Люлин - V:   Люлин 5  Бл.515

На 27.10.2020 г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Жк.Люлин - X:   Люлин 10  115,  118,  120,  121,  119

На 28.10.2020 г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Жк.Люлин - X:   Люлин 10  122,  122a,  123,  АрхиеПИскоп Прохор Охридски 21,  21а

На 29.10.2020 г. /09:01 - 16:00 Ч./ -  Жк.Люлин - V:   Люлин 5  До Бл.503

Община Младост  

На 26.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Младост 3:   Младост 3  Младост 3 377 ;Младост 3 387 1, 2, 3, 4,

На 26.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Младост 4:   Бл.479 Вх.А И Б ; Младост 4  Ж.К Младост 4 Бл.434 Вх.5

На 26.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 27.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Мусагеница:   21 Век/449-та Студентска/  81 A,  81

На 27.10.2020 г. /08:31 - 16:00 Ч./ -  Кв. Горубляне:   68134.4085.9708  ,  Виднище / Горубляне  25, 35, 21, 27, 31, 23, 31 А, 29,  Горубляне  Къща,  Искър / Горубляне  45 А, 84, 66, 88, 78, 74, 68, 47, 72, 43, 82, 43а, 41, 39, 51, 80, 70, 76, 49, 45, 86,  Минзухар  13, 10, 12, 6, 9, 20, 2, 16, 8, 7, 3, 17, 14, 15, 1, 4, 11,  Младост  М Виднището №27,  Освобождение / Горубляне  22,  Павел Красов / Горубляне  25, 29, 27, 27УПИ  2-1943 К В44, 31, 23,  Палма  ,  Пловдивско Шосе  11, 64, 15,  Селището  2, 5, 12 А, 16, 14, 14 А, 2 А, 14а, 4, 10, 6, 12, 8, 18, УПИ  ІІІ-1266,  Кв.82 М.Горубляне  ,  Цветна Градина /Горубляне  26, 17, 28, 22, 24, 23, 19, 13, 18, 16, 25а, 27, 31, 21, 29, 15, 33, 7, 20, 25, 35, 20 УПИ ХІ 328 КВ.46

На 27.10.2020 г. /08:31 - 17:00 Ч./ -  Жк.Младост 3:   346, 347

На 27.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Младост 4:   Бл.478 Вх.А И Б ; Младост 4  Бл.457  ;,  Младост 4  401 1, 7, 6; Младост 4 403 1, 3, 4, 5, 6, 7 ; Младост 4 404 1, 2 ;Младост 4 405 2, 3, 4, 5, 6

На 28.10.2020 г. /08:31 - 16:30 Ч./ -  Жк.Младост 4:   Травопост До Бл.452, 454

На 28.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Младост 4: Бл. 401 1, 7, 6 ;Младост 4 403 1, 3, 4, 5, 6, 7 ;Младост 4 404 1, 2 ;Младост 4 405 2, 3, 4, 5, 6 ,  Младост 4  Бл.475 Вх.1 И 2

На 29.10.2020 г. /08:31 - 16:30 Ч./ -  Жк.Младост 3:   До 363, 362, 359, ТП   ТП  Бл.341Имот N 01152, До Бл.367, 361, 363, До Бл.342

На 29.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Младост 4:   Бл.471 Вх.А.Б.В И Г,  Младост 4  Бл.475 Вх.2

На 30.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Младост 4:   Бл.482 Вх.1 И 2 ; Младост 4  Ж.К Младост 4 Бл.464 Вх.А

На 30.10.2020 г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Жк.Младост 2:   Александър Малинов  80а, 80, 78/80, 78-80

Община Надежда  

На 26.10.2020 г. /09:16 - 16:16 Ч./   На 29.10.2020 г. /09:16 - 16:16 Ч./ -  Жк.Толстой:   Ген. Никола Жеков/П.Тодорова  1 с/у Бл.15,  Лев Толстой  23, 28, 17, До Бл.5, 19, 11, До 5, 13, Хали Телман, 14, Цех Месни Продукти, Хали Телман С/У Бл.14, 22, 20, До Кафе Вероника,  Република  70, 10,  Сергей Румянцев  34, 17,  Толстой  С/У Бл.15, 19, 28, 13, 22, 20, 11, 17, 12, 23, 15, 14

На 26.10.2020 г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Жк.Свобода:   Свобода  Бл-2 Вх-А, В

На 27.10.2020 г. /09:16 - 16:16 Ч./   На 30.10.2020 г. /09:16 - 16:16 Ч./ -  Кв. Триъгълника:   Болярска/Ст.Пешев/  22, 27, 35, 29, 26, 33, 37,  Дечко Узунов/Бойчин.Бой/  10, 2, 5, 7, 11, 4, 3, 6, 12, 1, 9,  Иван Мърквичка  5, 1,  Майор Дим.Думбалаков/Физкул  36, 14, 34, 32, 12, 16, 26, 7, 24, 38, 28, 22, 30, 18,  Мара Белчева/Сем.Мичон/  7, 9, 17, 27, 12, 15, 26, 11, 29, 19, 22, 23, 28, 18, 21, 25, 24, 16, 13,  Никола Петров/Дедо Ив. Добр  12, 17, 13, 28, 19, 30, 11, 22, 10а, 24, 26, 14, 15, 9, 16, 18, 20,  Панега  1, 13, 3, 7, 15, 5, 17, 9, 11,  Стефансон  40, 42, 44,  Чепеларе  10, 8, 5, 14, 1а, 4, 1, 9, 3, 13, 28, 15, 19, 11, 20, 2, 18, 6, 16

На 27.10.2020 г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Жк.Свобода:   Свобода  Бл-2 Вх-Г, Д

На 28.10.2020 г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Жк.Свобода:   Свобода  Бл-2 Вх-Е, Бл-7 Вх-А

На 29.10.2020 г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Жк.Свобода:   Свобода  Бл-7 Вх-Б, В

На 30.10.2020 г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Жк.Надежда Част ІІ:   Ломско Шосе  100, 144, ,  Света Петка Търновска  82, 80,  Толстой  Бл.3, 17, 38, 34

На 30.10.2020 г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Жк.Свобода:   Надежда 4  Бл-407 Вх-А, Б

На 30.10.2020 г. /12:01 - 16:16 Ч./ -  Кв. Илиянци:   Джерман  10а

Община Нови Искър  

На 30.10.2020 г. /12:30 - 16:30 Ч./ -  Нови Искър:   Искърско Дефиле  73,  Летец  8, Военно Общ., 5, 10, 6, 4, 7, Военни Жилища №2, 13, 9, 12, 1, 3, 2, 11

Община Оборище  

На 27.10.2020 г. /09:01 - 15:16 Ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Богдан  5 Ателие 4, №7, 5 Офис 1, 5 Офис 3, 6, 3, 5 Ателие 5, 5, 3 Магазин, 3 Салон За Красота, 5 Гараж, 5 Ателие 3,  Черковна/Паун Грозданов/  19

На 30.10.2020 г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Васил Левски  134, 136, 144, ,  Велико Търново  3, 10, 27, ,  Георги С. Раковски  50, 52, 56, ,  Екзарх Йосиф  46,  Сан Стефано  1, 5, 15, ,  Черковна  33, 35, 58, 61, 68

Община Овча Купел  

На 26.10.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./ -  Жк.Овча Купел І:   663-Та/Овча Купел/  2,  687-Ма/Овча Купел/  1, 3,  688-Ма/Овча Купел/  32а, 5, 2, 32,  Буземска  15 2, 17 1, 17 1, 15 2, 13 3, 17 1,  Камелия/Христо Ноков/  3, 2, №1,  Маестро Кънев/В.Марков/  64, 49

На 27.10.2020 г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Жк.Овча Купел І:   Овча Купел  405, 402,  412,  Овча Купел 2  9,  6,  1,  Промишлена  6

На 28.10.2020 г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Жк.Овча Купел І:   Овча Купел 2  408,  Промишлена  408

На 29.10.2020 г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Жк.Овча Купел І:   Овча Купел 2  408,  406,  Промишлена  408

На 29.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ -  Жк.Овча Купел ІІ:   Васил Попов  26,  Обиколна  С/У 13, С/У Бл.13, До 13, Стр.Табло, Строеж, Срещу Блок 13, Овча Купел, До 11, 11, Обиколна - Околовръстен Път/,  Обиколна  11, С/У 13,  Овча Купел  Пазар,  Магазин 23, Пазар,  Магазин 14,  Овча Купел  До 18,  Овча Купел 2  До Бл.11, С/У Бл.13 Автомивка, 13, 11, Пазара Маг.5, С/У 18,  Овча Купел 2  13, Пазара, Пазар-Павилион 8, 11, Пазар, 13а, До Бл.11, 12а, 15,  Президент Линкълн  114,  Президент Линкълн  114 М/У Бул.Президент Линкълн И Бойчо Бойчев, И Ул.Централна /Фасадата На ТП   ТП  42-233а/,    До Бл.18,    Пазар

На 30.10.2020 г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Жк.Овча Купел Іі:   Овча Купел 1  505,  429,  430,  Овча Купел 2  2,  4,  5,  8,  11

Община Панчарево  

На 26.10.2020 г. /08:30 - 11:00 Ч.; 15:30 - 17:30 Ч./ -  Панчарево:   55419.6703=133  ,  II-470,  Кв.14  ,  Iv-160.3119 Кв.18а  ,  Xxi-3124,  3125,  Кв.5  ,  Детски Град  Бунгало, Фургон, Барака, 43,УПИ УПИ  Xxvi-118 Кв.5 М. Детски Град,УПИ  VІІ- 513, Кв.5,  М. Детски Град  ,  Самоковско Шосе  179, 80, 32, До Хотел Галант, 167, Идент.55419.6702.417, 4а, 110, 141, Строителство, 64, 4, 6, УПИ  Vi-643,  Кв.5 М. Детски Град  , УПИ  XII-118 Кв.5 М.Детски Град  ,  Черешова Градина  15,    Къща, Помпа

На 27.10.2020 г. /08:46 - 16:30 Ч./ -  Герман:   979 /Vіі-123/  ,  Богатир/В.З.Врана-Герман/  ,  Боне Хаджибонев/Бузлуджа/  13, 9, 7, 11, 11а,  Брайново  19,  В, З, Лозето ПИ 14831, 6512, 1143  ,  В.З. Терасите  ,  В.З.Лозето М.Терасите Пл.804  ,  Вилна Зона Лозето УПИ  III-84,  Кв.5, ПИ Идент.14831.6502.711,  Кокиче/4-Та/  3, 1, 2, 5, 7,  Лозето  ,  М. Терасите , ПИ 3092  ,  Патриарх Герман/9 Септември  25а, 27-31, 31, 22, 20, 32, 24, 28, 26, 30,  ПИ-14831.6515.746  ,  Площад Иван Вазов  ,  Старата Чешма/Апостол Янков  1, 7, 4, 3, 6, 5, 8, 2,  Старият Път  20,  Терасите  ПИ 14831.6515.756,  Трети Март /3-Та/  14а, 9а, 12, 5, 15, 2, 7, 11, 16, 4, 13, 9, 17, 18, 8, 6, 3, 10, 14, УПИ  II-84 Кв.5 В.З. Лозето  , УПИ  VІІ-86а , 86б Кв.3 М.Лозето  , УПИ  Х-129 М.Лозето

На 30.10.2020 г. /09:16 - 16:30 Ч./ -  Долни Пасарел:   ВЕЦ Пасарел  20, 24, 2 Площада,  Кап. Петко Войвода  4, Къща,  Кап.Дим.Списаревски  13, 5, Читалище, 15, 14, 9, 2а, 3, 4, 6, 7, 17, 8, 2, Църква, 12, 19, 11, 13а, 1,  Момин Камък  17, 13, 29, 21, 19, 12, 31, 29а, 8, 4, 7, 20, 11, 9, 27, 14, 10а, 18, 2, 1, 6, 5, 15, 23, 16, 10, 3,  Просвета  1, 6, 3, 2,  Самоковско Шосе  ,  Суха Река  1, 2, 3,  Трепетлика  4, 27, 1, 3, 2, 7, Вила, 28, 6, 26,  Урвич  1, 4,  Хвойна  6

Община Подуяне  

На 26.10.2020 г. /08:30 - 12:16 Ч./ -  Кв. Подуяне:   Ботевградско Шосе/Мизия/ УПИ  Хіі Кв.31,  Екатерина Симидчийска  43,  Митрополит Панарет  16, 15, 6, 11, 9, 14,  Пасарелски Язовир  3, 13, 19,  Петрохан  5, 3, 1, 2а,  Сава Радулов  1,  Тодорини Кукли  9

На 26.10.2020 г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Жк.Левски В:   Левски Зона В Бл.19 Вх.Б

На 26.10.2020 г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Жк.Сухата Река:   Сухата Река Бл.18 Вх.А, Б, Г, Д

На 26.10.2020 г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Бл.79 Вх.Б

На 29.10.2020 г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Бл.79 Вх.Г  ,  Хаджи Димитър Бл.81 Вх.Г

На 30.10.2020 г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Бл.79 Вх.В  ,  Хаджи Димитър Бл.80 Вх.А, Б

На 31.10.2020 г. /09:30 - 14:00 Ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Бл.188 Вх.Е, Ж

Община Сердика  

На 26.10.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./ -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  40, 47, 55, 55 Кметство, 47, 60, 48, 56, 46, 52, 49, 58, 52 Кв.Бенковски, 45

На 26.10.2020 г. /09:16 - 16:16 Ч./   На 27.10.2020 г. /09:16 - 16:16 Ч./ -  Жк.Банишора:   VI-1032, 1032 Кв.50  ,  Ген. Столетов  23

На 27.10.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./ -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  104, 92, 98, 85, 99, 94а, 108, 106, 100, 97, 87, 91, 110, 89, 102, 97 Кв.Бенковски, 93, 103, 95

На 28.10.2020 г. /09:01 - 12:16 Ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Сердика:   Княгиня Мария Луиза/Г.Дим.  100, 102 Централна Гара

На 28.10.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./ -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  70, 57 Кв.Бенковски, 65, 1 До Битовия Комбинат, 71, 46, 37

На 28.10.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./ -  Кв. Орландовци:   Димитър Гущанов/Ат.Ванцети/  5, 10, 7, 5а, 8, 7а, 14, 12,  Ком  26,  Ком/Комсомолец/  37, 28а, 26, 35, 28, 30, 25, 24, 39d, 39, 35а, 29, 27, 26а, 33, 32,  Лястовица/Сашо Кофарджиев/  50, 46, 48,  Петър Б.Величков  25, 18, 16, 21, 24, 22, 27, 23, 26, 15, 29, 13а, 22а, 17, 19,  София  48, 41, 52, 54, 46а, 58, 50, 41а, 56, 53, 46, 39, 49

На 29.10.2020 г. /09:00 - 16:16 Ч./ -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  150, 127, 148, 121, 130, 125, 136, 145, 128, 133, 124, 117, 113, 105а, 146, 132, 131, 109, 114, 112, 139, 120, 137, 138, 107, 123, 151, 129, 142, 126, 122, 113-А, 118, 116, 115, 119-А, 144, 114-А, 143, 111, 134

На 29.10.2020 г. /09:01 - 15:16 Ч./ -  Кв. Орландовци:   202-Ра/Сердика/  ТП   ТП  Крематориум,  Заводска  14,  Заводска  14,  Канарче

На 30.10.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./ -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  90-А, 90, 80, 70, 70д, 74в, 76, 86, 82, 78, 84, 83, 81, 74, 88

На 30.10.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Сердика:   Сливница  229

Община Слатина  

На 29.10.2020 г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Жк.Гео Милев:   Едисон  32, 35 Гар.3, 4-6, 37 Гар.3, 35 Гар.1, 38-42 Под Гараж 1, 37 Гар.6, 41, 38-42 Гараж 4, 35 Ателие, 37 Гар.1а, 38-42 Гараж 5, 29, 48, 37 Офис4, 38-42 Гараж 7, 43-45, 38-42 Гараж 1, 39, 38-42 Гараж 8, 35 Гар.5, 38-42, 37 Гар.2, 37 Гар.9, 37 Гар.8, 35 Гар.2, 37 Гар.7, 37, 44, 38-42 Гараж 9, 35, 35 Гар.4, 30, 37 Гар.1, 34,  Каймакчалан 27  ,  Калиманци 37 , 49-51  ,  Коста Лулчев 2в , 15  ,  Съединение 6 , 16  ,  Хемус 28 , 33 , 37  ,  Христо Максимов 55-59  ,  Шипченски Проход 11 , 59

На 26.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 27.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 28.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 29.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 30.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ -  София:   Грамос  6, 2, 4,  Планинец  1, 7,  Преки Път/Димитър Монов/  85,  Райска Градина/Аврора/  18, 29, 3, 23, 36а, 39, 20, 20 А, 28, 40, 34, 21, 27, 9, 36, 15, 9а, 24 2, 30, 39а, 35, 37, 32, 19, 14, 31, 1, 25, 18а, 16, 24, 5, 38, 42, 22, 16а, 24 1, 7, 17, 33,  Цар Борис III/Девети Септ.  285, 283, 279в, 281

На 27.10.2020 г. /08:31 - 16:30 Ч./ -  Кв. Редута:   Атанас Узунов  27,  Велчо Атанасов УПИ VІ 508кв.187, 27, 29, 31, 30,  Иларион Драгостинов  20, 29,  Кадемлия/Георги Дамянов Йот  15, 30а,  Марагидик/Симеон Славов/  42, 38-40 Гараж 12, 36, 38-40, 53, 60,  Острец  25, 23,  Рибарица  17

На 27.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ -  София:   Гара Искър

На 28.10.2020 г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 29.10.2020 г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  София:   Люлин  602

На 28.10.2020 г. /09:31 - 16:30 Ч./ -  Кв. Редута:   Блага Димитрова/Вл.Тричков/  23,  Бричебор  7 1, 5, 4, 8, 9, 12, 14, 10, 3, 9 Офис 3, 9 Офис 2, 6, 7, 15, 23, 19, 16-16а, 24, 17,  Велчо Атанасов  14, 17, 15 Гараж 6, 15 Магазин 4, 15 Гараж 13, 15 Офис, 15 Магазин Хс, 15 Гараж 8, 15 Гараж2, 19, 15, 1 Гараж 1, 15 Гар.10, 15 Гараж 9, 16, 16 Гар.3, 15 Гараж 5, 18, 15 Гараж 3, 20, 18 Ат.12, 9-11 Офис 1,  Иларион Драгостинов  10, 10, 8, 8,  Кобилино Бранище  18 Магазин 1, 18 Гараж 3, 18 Ателие, 18 Ателие 1, 18, 18 Гараж 1, 16, 18 Гараж 2,  Юндола  18

На 28.10.2020 г. /11:31 - 16:16 Ч./ -  София:   Бул.Цв.Антов - Универсал Комерс

На 29.10.2020 г. /08:31 - 16:30 Ч./ -  Кв. Редута:   Бойна Слава/615/  5,  Георги Пеячевич  33, 43, 21 А, 26, 23, 28, 24, 35, 38, 29, 32, 21, 36, 37, 34, 24 А, 30,  Живко Николов  25-27 Ателие 1, 25-27 Офис 4, 25-27 Пг 5, 23, 15, 22, 12 А, 25-27 Пг3, 25-27 Ателие 2, 25-27 Нг 7, 25-27 Нг 1, 20, 18, 25-27 Оф.1, 25-27 Пг 4, 25-27 Пг 7, 25-27 Нг 5, 17-19, 14, 25-27, 21, 25-27 Ателие 4, 12, 25-27 Нг4, 25-27 Нг 6, 25-27 Нг 3, 25-27 Офис 2, 25-27 Пг1, 32-27, 25-27 Ателие 3, 25-27 Пг2, 16, 25-27 Нг2,  Марагидик/Симеон Славов/  19, 31, 25, 28, 35, 39, 23, 21, 22, 33, 17, 35а, 34, 42, 27, 29,  Петър Богдан  7, 22, 18а, 20а, 26, 15, 13, 9, 20, 5, 18, 16, 14, 11,  Рибарица  2,  Слава  2,  Филип Станиславов  9а, 2 Б, 14, 8 Гараж 3, 5, 1, 11-13, 8 Гараж 1, 2, 9, 13, 9 А, 8 Гараж 6, 8 Гараж 7, 8 Гараж 5, 8, 6, 4, 8 Гараж 4, 15, 3, 8 Гараж 2, 8 Гараж 8, 7

На 29.10.2020 г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Жк.Христо Смирненски:   Гео Милев 155б  ,  Слатина Бл.47б  Теменуга 2б , 4

Община Студентски Град  

На 27.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Студентски Град:   Никола Габровски  83

На 28.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Студентски Град:   Никола Габровски  83,  Проф.Д-Р Иван Странски  7 Вх. Б И В,  Студентски Град  Блок 27

На 29.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Студентски Град:   Никола Габровски  79,  Никола Габровски  83,  Проф.Д-Р Иван Странски  7 Вх. Б И В,  Студентски Град  Блок 27

На 30.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Студентски Град:   Никола Габровски  79,  Проф.Д-Р Иван Странски  7 Вх. Б И В,  Студентски Град  Блок 27

Община Триадица  

На 27.10.2020 г. /14:01 - 16:00 Ч./ -  Жк.Иван Вазов:   Арсеналски/Владо Георгиев/  9, 9 Маг.3, 1, 21, 7, 7, 5, 7 М-2, 9 Маг.2, 5 К, 15

За Периода 26-27.10.2020 г. /11:00 - 12:00 Ч./ -  Кв. Кръстова Вада:   Емилиян Станев/490/  12, 26,  Кръстова ВадаУПИ  VII-204, Кв.47

На 27.10.2020 г. /10:00 - 16:16 Ч./ -  Жк.Стрелбище:   Гоце Делчев/Емил Марков/   150, 101, 40, 42, 110, 102, 14, 3е, 1е, 232, 231, 25е, 51е,  Луи Айер/Никола Каменов/  115, 252, 77,  Метличина Поляна/Васил Ленк   10, 15,  Нишава/Георги Аврамов/   123, 110,  Стрелбище  Бл.1, 2, 1а, 3, 8, , 103, 18а, 19а, 22, 24, 40, 42,  Траянова Врата   53, 55

На 28.10.2020 г. /08:16 - 11:00 Ч./ -  Кв.Манаст.Ливади - Изток:   Viii-892,  Кв. 82  ,  Околовръстен Път  23

На 28.10.2020 г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Център - София Общ. Триадица:   Бузлуджа  52

На 28.10.2020 г. /10:00 - 16:16 Ч./ -  Жк.Стрелбище:   Бузлуджа   5, 10,  България   9, 11,  Виктор Григорович   10, 16, 20,  Витоша   99, 101,  Ген. Скобелев   52-54, 59,  Деде Агач  40, 60а, 11а, 26,  Добри Христов/421-ва/   3, 31, 33,  Енос   7, 11,  Йордан Йовков   7, 8,  Лайош Кошут   26, 27,  Македония   1, 7, 9а,  Мила Родина   30, 34,  Никола Славков   11, 17, 33,  Прага   2, 10,  Твърдишки Проход  9, 21,  Церова Гора   4, 12-14

На 28.10.2020 г. /14:01 - 16:00 Ч./ -  Жк.Стрелбище:   Гоце Делчев/Емил Марков/  № 105

На 30.10.2020 г. /09:01 - 11:00 Ч./ -  Жк.Стрелбище:   Нишава/Георги Аврамов/  113а, 113, 113 245, 113а,  Роженски Проход  16, 16 Маг.1, 113

На 30.10.2020 г. /10:00 - 16:16 Ч./ -  Кв.Манаст.Ливади - Изток:   419-та 1, 4, 5, 10, 11, 17, 18, 19, 16а, 25, 24,  Боровец   5, 9,  Боянски Водопад  105, 101, 103,  България  73,  Георги Тутев  28,  Деде Агач   19, 21, 34, 43а, 60а,  Луи Айер/Никола Каменов/  82, 113,  Манастирски Ливади  30, 239,  Нишава/Георги Аврамов/   113, 115, 119,  Спас Соколов  3,  Стрелбище   3, 7б, 20, 91

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

 

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването. 

 

© 2020 Столична община р-н ПАНЧАРЕВО.Всички права запазени. Дизайн и разработка: Comtechsys