РЕМОНТИ И ИНФРАСТРУКТУРА

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на София-град за периода 02-06.11.2020 г.

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 02 – 06 ноември  2020 г.,  включително:

Община Банкя  

На 02.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 03.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 04.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 05.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 06.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   54.277  ,  Вилна Зона Витошица  Бунгало, ПИ 54.384, Къща, Вила,  Махала Витковица  Клон Б Ст.21, Клон А Ст.6, УПИ VII-411, Кв.15, Клон Б Ст.2, Клон А Ст.1, Клон А Ст.21, Клон Б Ст.5, Вила, Клон А Ст.19, Клон А Ст.14, Клон Б Ст.1, Клон А Ст.22, Помпа, Клон А Ст,  Клон А Ст.15, Клон Б Ст.3, Клон Б Ст.6, Клон А Ст.3, Клон А Ст.25,  Махала Радово  УПИ 14-240 Кв.17,  Махала Щетница  355,  Местност Витошица  Имот 54.515,  ПИ 37280.2133.120

На 03.11.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   Момина Сълза  51, 18, 50, 71, 58, 42, 61а, 40, 52, 58а, 55, 59, 54, 60, 30, 46, 71а, 44, 62, 67, 45, 38, С/У Трафопоста, 52а, 43, 65а, 63, 49, 61, 22, 48, 56,  Спътник  3, 12, 5, 14, 3 Жк Изгрев УПИ 15-239 Кв.24, 4, 6, 5а, 11, 10, 9, 2, 7а, 10а, 8, 1,    Къща

На 02.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 03.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 04.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 05.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 06.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Клисура,  Общ. Столична:   2-Ра  2, 1, Вила,  4-Та  Вила, 20, 3, 18, 4, 10, 6, 16, 1 А, 12, 14, 2, 8,  5-Та  21, 6, 1, 2, 13,  6-Та  4, 2, 5, 14, 21,  7-Ма  1, 3, 6, 10, 3а, 5, 22, 4, 14, 7, 8,  8-Ма  1а, 12, 7, 15, 19а, 21, 2, 14, 6, 23, 14а, 17, 10, 1, 19, 13, 5, 16, 21а, 20а,  VI-264, Кв.27  ,  XXXVI-499 Ul=25  ,  Балканска  31, 35, 37, 39, 16, 22, 20, 39а, 51, 27, 43, 41, 24, 53, 25а, 29, 35а, 33, 47, 18, 55, 64, 23, 2а, 3а, 13, 10, 4, 5, 14, 14а, 14в, 4а, 6, 2, 2 Овчарник, 7 Сграда За Търговия Към ТП  УПИ VІІІ Кв.3, 15, 8, 3, 21, 1а, 17, 19, 11, 1, 1б, 12а, Над 39,  Варна  132,  Вилна Зона Витошица  ,  М.Загряна  ,  Манастирска  ,  Махала Витковица  Вила,  Махала Клисурска  УПИ XXXI-189 Кв.25, Клисура Форта, Клисура Форта Помпи, Манастир Света Петка, Помпа,  Махала Плоча  Вила,  Махала Радово  Ткзс, Вила, Вила, Клон А Ст.14, Клон А Ст.13, Клон А Ст.3, Строителство, Клон А Ст.11, Клон В Ст.3, Клон Б Ст.10, Клон Б Ст.2, Клон А Ст.4, Клон В Ст.14, Клон В Ст.7, Клон В Ст.2, Клон Б Ст.4, Клон В Ст.21, Клон В Ст.4, Клон А Ст.10, Клон В Ст.8, Клон А Ст.2, Клон В Ст.9, Клон А Ст.6, Клон В Ст.22, Клон А Ст.20, Клон В Ст.29-30, Къща, Клон В Ст.1, Клон В Ст.44, Клон В Ст.10,  Махала Щетница  Строеж, Вила, Къща, В.З. Щетеница,  Панорама  11,  Парцел 010005 М.Лаловец  ,  Радова Махала  ,  Старо Село  4, 12, 8, 5, 2, Вила, 9, ТКЗС, 3а, 3, 7, 6, Вила,    О УПИ 10-255 Кв. 27, 1 УПИ ІІІ 79 Кв.5

Община Витоша  

На 04.11.2020 г. /09:31 - 14:30 ч./ -  В.З. Малинова Долина Общ. Витоша:   Бистришко Шосе  17

На 04.11.2020 г. /09:31 - 14:30 ч./ -  В.З. Симеоново-Драгалевци:   187-ма Кв.Мал.Долина/Младос  2, 20, Кафе, 6, 4, 22, 18,  192-ра Кв.Мал.Долина/Младос  7,  192/В.З. Малинова Долина/  6, 1, 8, 11, 4,  193/В.З. Малинова Долина/  6,  196/В.З. Малинова Долина/  8, 23, 16, 9, 11, 13, 21, 10, 17, 12, 15, 7, 14,  198/В.З. Малинова Долина/  2,  201/В.З. Малинова Долина/  13,  8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  4, 6, 2,  Ix-455, 464, 473, 475, Кв.5  ,  Архитект Васильов И Цолов  26,  Бистришко Шосе  1а, 3, 11, 15, 1, 9, 16, 13, 7,  В.З.  Малинова Долина УПИ-IX  ,  Малинова Долина  Ул.Златна Рибка, УПИ XXXIX-20 Кв.14,  Малинова Долина I-598 Кв.1а

На 02.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 03.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 04.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 05.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 06.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Владая:   Асанова Чешма  Вила,  В.З. Приплат, М.Герена  ,  Вилна Зона Приплат  V-30,  Горелица  УПИ 694 -М.Горелица,  Калдъръмче  11, 9,  Местност Герена  Вила, Манастир,  Местност Кладенеца  В.З. Приплат,  Местност Св.Петка  №27,  Пернишко Шосе  Над Шосето,  Приплат  До Бълг.Пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, Къща, Ул.Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54,  УПИ VIII, Кв.21, В.З Приплат  ,  УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат  ,  УПИ XXV-26,  Кв.3  ,  Чехълче  5

На 03.11.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Владая:   Равнище   50

На 03.11.2020 г. /10:01 - 13:00 ч./ -  Кв. Бояна:   Белия Кладенец  20а, 20, 26, 13, 15а, 18, 28, 24, 11, 19, 22, 15, 14, 8, 5, 10, 16, 3, 12, 7, 6, 4, 9,  Боянска Китка/Кв.Бояна/  9, 5,  Дренето  5, 1,  Живата Вода  15,  Каменно Здание  5, 4, 8, 3-5, 1, 10, 3,  Маруша  6, 4, 1, 5,  Ралевица  1,  Шишманова Конница/620/  37, 32а, 35, 30, 32, 28, 39

На 02.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Бъкстон:   Белмекен  13, 13, 36-37, 20, 15, 16,  Бъкстон  36-37, 36, До Бл.38, 38,  Вихрен/Петър Тонев/  25,  Казбек  38,  Мусала  6, 2, 7, 7, 4,  Пирин  8, 13

На 05.11.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Кв. Бъкстон:   Деспот Слав/Дим.Сурлев/   1,  Иван Сусанин .  45а,  В,  Кота 1050   26,  Лъвски Рид   14,  Пирин   44-46,  Пирин   58,  89,  Преки Път/Димитър Монов/   35,  Синанишко Езеро   9,  13

На 03.11.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ -  Кв. Драгалевци:   Драгалевско Шосе  185,  Драгалевци  Кв.130 Пл.13/,  Драгалевци Разширение-Север ІІ Част  ,  Драгалевци-Разширение Север  Iv-1651 Кв.129,  Черни Връх  187, 183в, 183б, 187а, 189, 181б, 183

На 02.11.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Кв. Княжево:   643-Та/Витоша Овча Купел/   1,  Бръшлян/620-Та/   3,  Елша   1,  Лунна Папрат/669/   13,  Планинец   12,  Преки Път/Димитър Монов/   76а,  55,  81,  Проф.Николай Державин   24,  Прохлада   2,  Тис/619-Та/   №1,  Цар Борис III/Девети Септ.   341,  Цар Борис Iii/Девети Септ.   273а

На 02.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 03.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 04.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 05.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 06.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Княжево:   713-Та/Витоша/  7, 4, 8, 10,  717-Та/Витоша/  18а, 24, 18, 16,  719-Та/Витоша/  19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35,  722-Ра/Витоша/  11, 1, 2 Княжево, 3, 4,  724-Та/Витоша/  Вила,  781-Ва/Витоша/  12, 3, 10, 1,  Xviii-63, Кв.40  Ул.Николай Державин №12,  Акад. Михаил Арнаудов  56, 66,  Ардино  7, 1, 2,  Багра  6а, 11, 6, 15, 8а, 1, 17а, 5, 3, 13, 8, 7, 9, 19, 21, 17, 4, 2, 15а,  Виден Табаков  5,  Витошко Цвете/Княжево/  9, 13 В.З Килиите,  Д-Р Д.Съселов  4,  Детелина  ,  Детелина/Княжево/  Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите,  Ела/Стоян Стойков/  8, 5, 7, 1, 9, 4, 2, 8а, 3, 11, 1а,  Елша  22, 8, 19, 2, 7, 6, 24, 16, 11, 13, 20, 4, 14, 5, 9, 26, 21, 1, 10, 12, 15, 18, 11а, 3, 17, 13а, 12б,  Калинка  2,  Люти Дол  7а, 41,  Медвен/Маргарита Георгиева/  9, 5,  Панорамен Път  2 Бар Шишарка,  Полско Цвете  54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68,  Проф.Николай Державин  3, 18, 2, 17, 26, 22, 6, 11, 1, 8, 17а, 24, 4, 3а, 10, 14, 16, 11а, 13, 5а, 5,  Синята Скала  64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31,  УПИ XII-1126,  Кв. 63  ,  Утринна Роса  10, 6, 4, 12,  Цар Борис III/Девети Септ.  409а, 409б,  Църквище  27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  Явор/Малчика/  2,  Явор/Цв.Божков/  10, 3, 2, 5, 1, 10а, 8, 6,    5, 7, 3 Ул.Детелина, 11, 16

На 04.11.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Кв. Княжево:   718-Та/Витоша/   1,  719-Та/Витоша/ .  ,  Детелина/Княжево/   3,  Люти Дол   13а,  Роза   10а,  Синята Скала   13,  112,  Църквище   11,  15

На 04.11.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ -  Кв. Княжево:   Белоток  3

На 03.11.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Кв. Княжево:   Войводина Могила   97а,  Звездица/Георги К.Дим./  3,  Люлински Път/Народно Въстание/   3а,  Миле Попйорданов/Бр.Огън/   62,  Никола Петков/П.Напетов/   47,  Омая/703-Та/   9,  Цар Борис III/Девети Септ.   218,  276

На 02.11.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   България  110, 110 А, 110, 110,  Българска Легия  3

На 04.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Лъвски Рид  16,  Мур  39,  Пирин  81а, 81 2, 85, 85, 81 2, 81 1, 81, 81 3

На 03.11.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ -  Кв. Павлово:   Иван Сусанин  59 Гараж 4 В, 59 Гар.В3, 61, 59, 59, 59

На 03.11.2020 г. /09:16 - 16:00 ч./ -  Парк Витоша - Общ.Витоша:   Парк Витоша  ,  Планина Витоша  Симеоново  Борова Гора, Х.Планин.Песен

Община Връбница  

На 03.11.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Жк.Обеля - I:   Обеля 1  102, 109, 113, 114, 121, 123

На 02.11.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Жк.Обеля - I:   Обеля 1  108, 110, 111

На 05.11.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Жк.Обеля - II:   Обеля 2  201, 203, 204, 207, 208, 229, 241, 243

На 04.11.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Жк.Обеля - II:   Обеля 2  220, 221, 222

На 06.11.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Жк.Обеля - II:   Обеля 2  245, 247, 270, 272, 273, 276, 277, 278

Община Възраждане  

На 04.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Център - София Общ.Възраждане:   Пордим  7,  Цар Самуил  135, 143, 123, 117, 121, 141, 147, 125, 127а, 139, 127, 119, 131, 129,  Цар Симеон  108, 127а, 112, 106, 110

Община Искър  

На 02.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Дружба 1:   Дружба  106 Вх.А, Г, Д,  Дружба 1  118 Вх.Б

На 03.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Дружба 1:   Дружба  107 Вх.А, Б, В, Г, Д,  Дружба  106 Вх.А, Г, Д,  Дружба 1  118 Вх.Б

На 04.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Дружба 1:   Дружба  107 Вх.А, Б, В, Г, Д,  Дружба 1  110 Вх.А, Б,  Дружба 1  156 Вх А,  Дружба 1  118 Вх.Б

На 05.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Дружба 1:   Дружба 1  110 Вх.А, Б,  Дружба 1  156 Вх А

На 06.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Дружба 1:   Дружба 1  156 Вх А,  Дружба 1  110 Вх.А, Б

Община Красно Село  

На 05.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ -  Жк.Борово:   Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко  90, 90, 90а, 90а

На 02.11.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ -  Жк.Красно Село:   Гоце Делчев  48,  Гоце Делчев/Емил Марков/  48 Офис 2, 48 Офис 3, 48 Офис 1, 48 Офис 4, 48,  Княгиня Клементина/Д.Милано  2, 4

На 03.11.2020 г. /12:01 - 16:00 ч./ -  Жк.Красно Село:   Гоце Делчев/Жк Емил Марков/   Експериментален Бл.1,  Бл.2,  Бл.3,  Бл.4,  Бл.10 ,   Мотописта  4е, 10, 2е, 10е

На 04.11.2020 г. /10:01 - 16:00 ч./ -  Жк.Лагера:   Лагера  Бл.36, 36

На 07.11.2020 г. /10:01 - 14:30 ч./ -  Жк.Славия:   Житница  Ii Т/П Гар,  Кв.23 П-Л 474 Житница

На 03.11.2020 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Славия:   Кюстенджа  1, 5-А, 5, 3, 5, 5 Маг.2

На 04.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Белите Брези:   Белите Брези  25, Пред Бл.29, 24, 25, 35, 27, 29, 28, До 29, 26, 1 28,  Гоце Делчев/Емил Марков/  8, 16, 37, 6-8, 53,  Солун  26

На 03.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Белите Брези:   Белите Брези  7, 12, 18,  Нишава  39-41, 33

Община Кремиковци  

На 06.11.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Бухово:   Никола Бонев Бл.18а Вх.Б, В

На 07.11.2020 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Бухово:   Никола Бонев Бл.19а Вх.А, Б

На 02.11.2020 г. /09:01 - 12:00 ч./ -  Горни Богров:   Ханове/М.Голомендра/

На 02.11.2020 г. /09:01 - 12:00 ч./ -  Долни Богров:   1  1,  ПИ 22307.7947.1

На 02.11.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./   На 03.11.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./   На 04.11.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./   На 05.11.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./   На 06.11.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ -  Жк.Ботунец І Част:   Ботунец 1  ,  Ботунец 2  ,  Българка /Ботунец 1/  2,  В.Николов /Ботунец 1/  8, 3, 5, 6, 10,  Васил Левски /Ботунец 1/  15, 4, 11, 19, 10, 25, 13, 21, 18, 23, 9, 24, 17,  Витиня  17,  Витиня /Ботунец 1/  17, 18, 20 Гараж, 20,  Зорница /Ботунец 1/  4, 1, 1 На Площада, 2,  Извор /Ботунец 1/  13, 2, 5, 11, 7, 28, 12, 1, 10, 3, 4, 9, 26, 6, 24, 16, 20, 22, 8,  Искър /Ботунец 1/  8, 1, 12, 18, 16, 14, 4, 6, 10,  Мусала /Ботунец 1/  9, 4а, 2, 12, 8, 3, 7, 6, 10, 17,  Надежда /Ботунец 1/  5, 2а, 3, 2,  Свобода /Ботунец 1/  9,  Ст.Костов /Ботунец 1/  18, 20а, 16, 22, 16а, 20, 2,  Тракийска Могила /Ботунец 1/  7,  УПИ I-145а,  Кв.18  ,  Шопска /Ботунец 1/  7, 11, 13, 4, 3

Община Лозенец  

На 03.11.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Жк.Лозенец:   Бунтовник  55а

На 07.11.2020 г. /08:31 - 14:30 ч./ -  Жк.Лозенец:   Никола Й.Вапцаров  35

На 05.11.2020 г. /09:31 - 11:30 ч./ -  Жк.Лозенец:   Проф.Михаил Андреев  5а, 5 &Quot;З&Quot;, 5в, 5г, 5д, 5ж, 5б, 5е

На 02.11.2020 г. /11:01 - 13:00 ч./ -  Кв. Витоша - Общ.Лозенец:   Нелсън Мандела  16,  УПИ V-2227,  Кв.80  ,  Черни Връх  157, 161 А, 157б, 177

Община Люлин  

На 04.11.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 05.11.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Жк.Люлин - Vi:   Джавахарлал Неру  41, С. Ц-Ър, 31, 30 До ТП  Бл.605, С/У Силвър Център,  Люлин 6  47 Одз, Пред Бл.602, До 604, 605, До 605 Трафопост, 604, До 603, 604, 605, До 605, 0 До Бл.606, 606, Филиал На 47-Мо  Одз, 609, 604, Временно Стр. Табло,  Люлин 6, Инд.68134.4360.646

На 02.11.2020 г. /09:31 - 12:30 ч./ -  Жк.Люлин -IX:   Люлин  904, 904-А,  Люлин 9  965, 902п, 904, 901, 904а

Община Младост  

На 02.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Младост 4:   Младост 4  Ж.К Младост 4 Бл.428 Вх.1.2.3 И 4

На 03.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Младост 4:   Ж.К Младост 4 Бл.428 Вх.5

На 05.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Младост 4:   Ж.К Младост 4 Бл.460а Вх.5

Община Надежда  

На 02.11.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Жк.Надежда Част Ііі:   Житен/Комбайна/  5

На 02.11.2020 г. /09:01 - 15:45 ч./ -  Жк.Толстой:   Александър Михов  38, 13, 11, 22, 34, 21, 28, 30, 36, 19, 17, 15 УПИ ІІІ 6-10, 32, 25, 16,  Бяла Бука/Ястребино/  10 Стр.Табло, 8,  Рударка  5, 1, 2, 4, №2, 6, 8, 12, 10

На 03.11.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ -  Жк.Толстой:   Ген. Никола Жеков/П.Тодорова  1 сС/у Бл.15,  Лев Толстой  23, 28, 17, До Бл.5, 19, 11, До 5, 13, Хали Телман, 14, Цех Месни Продукти, Хали Телман с/у Бл.14, 22, 20, До Кафе Вероника,  Република  70, 10,  Сергей Румянцев  34, 17,  Толстой  с/у Бл.15, 19, 28, 13, 22, 20, 11, 17, 12, 23, 15, 14

На 03.11.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Жк.Толстой:   Лев Толстой  Бл.50 Вх.А

На 05.11.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Жк.Толстой:   Лев Толстой  Бл.50 Вх.Б

На 06.11.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Жк.Толстой:   Лев Толстой  Бл.50 Вх.В И Вх.Г

На 04.11.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Жк.Толстой:   Лев Толстой  Бл.6

На 04.11.2020 г. /08:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Илиянци:   Рожен  Складова База

На 05.11.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ -  Кв. Триъгълника:   Болярска/Ст.Пешев/  22, 27, 35, 29, 26, 33, 37,  Дечко Узунов/Бойчин.Бой/  10, 2, 5, 7, 11, 4, 3, 6, 12, 1, 9,  Иван Мърквичка  5, 1,  Майор Дим.Думбалаков/Физкул  36, 14, 34, 32, 12, 16, 26, 7, 24, 38, 28, 22, 30, 18,  Мара Белчева/Сем.Мичон/  7, 9, 17, 27, 12, 15, 26, 11, 29, 19, 22, 23, 28, 18, 21, 25, 24, 16, 13,  Никола Петров/Дедо Ив. Добр  12, 17, 13, 28, 19, 30, 11, 22, 10а, 24, 26, 14, 15, 9, 16, 18, 20,  Панега  1, 13, 3, 7, 15, 5, 17, 9, 11,  Стефансон  40, 42, 44,  Чепеларе  10, 8, 5, 14, 1а, 4, 1, 9, 3, 13, 28, 15, 19, 11, 20, 2, 18, 6, 16

Община Овча Купел  

На 04.11.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Жк.Овча Купел І:   662-Ра/Овча Купел/   5,  672-Ра/Овча Купел/   5 А,  682-Ра/Овча Купел/   1а,  Бързарица   13,  Кукуряк/651-Ва/   11,  Момкова Баня   4,  9а,  Овча Купел  Бл. 603 ; ;,  Овча Купел   34,  Овча Купел   43а,  Овча Купел .  65,  Овча Купел 2 .   20

На 02.11.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Жк.Овча Купел І:   Буземска  №15 Бл.2

На 03.11.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Жк.Овча Купел І:   Буземска  №15 Бл.2,  3

На 02.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 03.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Горна Баня:   206  ,  759-Та/Овча Купел/  22а,  760-Та/Овча Купел/  4, 6,  Xviii-21 Кв.96  ,  Бисерно Изворче/Горна Баня/  5,  Бойчо Бойчев  93, 84, 109, 82, 97, 101а, 101, 86, 88, 95, 91,  Горна Баня  ПИ 196, К.Л.№397, М.Подложище Землище, М.Подлозище ПИ №195,  Дон  50, 30,  Люлинска Котловина  9,  Маджарица  37, 35,  Николай Хрелков  69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59,  Околовръстен Път  949в,  Подлозище  11а, 16а, 10, 28, УПИ 198, Стр.Табло, 11, 16б, 15, 13, 4, 32, 21, 13а, Имот 197, 25а, Вила №22, 19, 22а, 22, 27, Пл.№290, К.Л.396, 23, Кв.1, 7, УПИ V-926 Кв.45, 20, Автокъща, 2, 10а, 17, 60, 30, 21б, 14а, 16, 20а, 18а, 15а, 18, 25б, 48, 53, 14,  УПИ VІІІ-208, Кв.1, К.Л.397, М.Подлозище  ,  Цветна Градина  Местн.Барите-2,  Черни Връх  До Арз/

На 04.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 05.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 06.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Горна Баня:   647-Ма/560/Овча Купел/  3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв.61, 8,  740-Та/Овча Купел/  5а,  747-Ма/Овча Купел/  1, 5, 2, 3,  749-Та/Овча Купел/  2, 1, 4, 5, 2а, 3,  VIII-9969  ,  Венец  1,  Горна Баня  УПИ ХLVІІ-989 Кв.55, УПИ XLVІІ-989 Кв.55, УПИ ІІІ-1147 Кв 71а В.З. Г Баня, Ул. Обзор №29, с/у ул.Обзор 52,  Каменица  44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр.Табло, 21, 54, 31, 38, 19,  Каменица, УПИ IV-102, Кв.59  ,  Лазур/Горна Баня/  И Обзор,  М.В.З. Горна Баня  ,  Невен/Горна Баня/  7, .7,  Обзор  60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст.с/у 48, 18, 28 Къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, И 747, 53, 26а, 63, 26, УПИ-ІІІ-928 Кв.72, 61,  Овча Купел  ,  Софийска Панорама  11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9,  София, Горна Баня, УПИ ХІІІ-57, Кв.28  ,  УПИ Xl-989.Кв.55  ,  УПИ XXIII-9970, Кв.59  ,  УПИ ХХХ-1146, 1147, Кв.55  ,  УПИ-I-1387, Кв.71а

На 06.11.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Кв. Горна Баня:   Горска Теменуга/Ник.Петрини   9,  29,  33,  37,  Ела/Стоян Стойков/   7,  9,  13а,  Искра   9,  11,  Капина   4,  28,  Смрика   8,  16,  Явор/Цв.Божков/   16

На 03.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Мало Бучино:   М.  Извън Селото  1

Община Панчарево  

На 02.11.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./ -  Герман:   979 /VІІ-123/  ,  Брайново  19,  В, З, Лозето ПИ 14831, 6512, 1143  ,  В.З.  Терасите  ,  В.З. Лозето М.Терасите Пл.804  ,  Вилна Зона Лозето  УПИ III-84,  Кв.5, ПИ Идент.14831.6502.711,  Лозето  ,  М. Терасите , ПИ 3092  ,  Пи-14831.6515.746  ,  Старият Път  20,  Терасите  ПИ 14831.6515.756,  УПИ II-84 Кв.5 В.З.  Лозето  ,  УПИ VІІ-86а , 86б Кв.3 М.Лозето  ,  УПИ Х-129 М.Лозето

На 02.11.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Герман:   Богатир/В.З. Врана-Герман/  ,  Боне Хаджибонев/Бузлуджа/  13, 9, 7, 11, 11а,  Вилна Зона Лозето  ,  Кокиче/4-Та/  3, 1, 2, 5, 7,  Патриарх Герман/9 Септември  25а, 27-31, 31, 22, 20, 32, 24, 28, 26, 30,  Площад Иван Вазов  ,  Старата Чешма/Апостол Янков  1, 7, 4, 3, 6, 5, 8, 2,  Трети Март /3-Та/  14а, 9а, 12, 5, 15, 2, 7, 11, 16, 4, 13, 9, 17, 18, 8, 6, 3, 10, 14

На 02.11.2020 г. /08:46 - 16:00 ч./ -  Панчарево:   04234.6950.3084, В.З Градище  ,  Беликата  Вила, 10, 1,  В.З.  Косанин Дол УПИ XX-305  ,  В.з. Градище Идент.042346950625  ,  В.з. Косанин Дол П-Л Іv-197, Кв.2  ,  Вилна Зона Беликата  УПИ ХІІІ-672,  Кв.6, УПИ VІІІ- 268 Кв 9, УПИ 7-288 Кв 17, Кв 1 УПИ 3-3, Кв 10 УПИ 9-270, УПИ 19-16 Кв. 1, УПИ XX-245 Кв.16, Вила, 1, УПИ VІ-228 Кв.16, 2, УПИ ХІ- 255, Кв.18, Кв 18 УПИ 12-256, Къща, УПИ VІІІ - 271, УПИ III-3 Кв.1, Вила №7, УПИ ХVІ - 239 Кв.16, При Казана, УПИ 5-201 Кв. 15, УПИ ІІ - 78 Кв. 9, Кв5  УПИ 3-64, УПИ XVI-282 Кв.10, УПИ ХХІІ-590 Кв.16, П-Л 4980 Кв 9, УПИ ХІV-85 Кв.9, Кв. 16 УПИ 15-238, Кв 1 Парцел 22, Кв 6 УПИ VІ -70 УПИ-ХІХ-95 УПИ, УПИ 8 Кв 3, ПИ 55419.6708.281.1 Ул. Невен 19, Кв.1 УПИ ХІІ-11, Кв.16 УПИ Xi- 235, УПИ 25-240 Кв. 16, Кв 6 УПИ 21-97, Кв 10,  Парцел І ,  Имот 278, Парцел XV-14 Кв. 1,  Вилна Зона Градище  ПИ 04234.6950.550, Ул.1- Ва --  10, ПИ 1965, 22, Ул. 6 УПИ Хит 4097, 11, 24, Къща, Вила,  Вилна Зона Градище  15 Къща, Къща, Вила,  Вилна Зона Ловджийска Чешма  Вила, 5, 17 Вила, 28, УПИ XXXV-745, Кв.2, 45,  Вилна Зона Ловджийска Чешма  Вила,  Деница/В.З. Градище/  26, 14, 9, 22,  Детски Град  Вила,  Детски Град  ,  Зорница/В.З. Градище/  26, 30,  Косанин Дол  ,  Ловджийска Чешма  58а, 23, 54, 1,  Местност Граовище  ПИ 55419.6709.211,  Местност Косанин Дол  Вила, УПИ 19-308 Кв29,  Младежка/В.З. Градище/  ,  Невен/В.З. Беликата/  22, 69,  Ралица  10,  Ралица/В.З. Градище/  24,  Роза/В.З. Беликата/  5,  Ружа/В.З. Градище/  3,  Ружа/В.З. Градище/  ,  Синигер/В.З. Беликата/  12,  Сълзица/В.З. Градище/  18,  Тинтява/В.З. Градище/  13,  ХІХ-299  ,  Явор/6-Та/  Къща,  Ягода/В.З. Беликата/  43,    Панч Стоп.Двор, Панч Бистр.Път

Община Подуяне  

На 04.11.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Сухата Река:   Сухата Река Бл.11 Вх.Б, 12, 13, 19  ,  Сухата Река Бл.209б, 213, 214, 217, 219, 224 Вх.Б, В, Г, Д;225 Вх.А,   ,  Тодорини Кукли 1а, 1б, 14

На 05.11.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Жк.Хаджи Димитър Бл.129а, 187  ,  Макгахан Пазар  ,  Скайлер 16, 18  ,  Хаджи Димитър Бл.71 Вх.А, Б, В, Г, Д

На 06.11.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Резбарска 1д

На 06.11.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Стефан Караджа Бл.25 Вх.А, Б, В, Г, Д,  Стефан Караджа Бл.35  ,  Хаджи Димитър Бл.8 Вх.А, Б

На 02.11.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Хаджи Димитър Бл.188 Вх.Д  ,  Хаджи Димитър Бл.22 Вх.Д

На 03.11.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кв. Левски:   Витиня 12, 39  ,  Вършец 15

На 06.11.2020 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Кв. Левски:   Сухата Река Бл.92 Вх.А, Б

На 02.11.2020 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Кв. Левски:   Сухата Река Бл.98 Вх.А, Б

Община Сердика  

На 04.11.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ -  Жк.Фондови Жилища:   Йосиф Щросмайер  Ул, Щросмайер-К, Николов/Щросмой,  Пражка Пролет/Кирил Николов  Пр.Пролет Йосиф Щросмайер, До Бл.205,  Фондови Жилища  До 205, 206, 205, До 205, 205

На 05.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Бенковски:   Бенковски  Парцел 108 Кн.89 Развъдник, 3,  Лазар Михайлов/Хр.Манов/  109,  111,  113,  115,  117,  119,  121,  123

На 06.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  129,  131,  133,  135,  137,  139,  141,  143,  145, УПИ XXХIII-1120,  Кв.95

На 02.11.2020 г. /09:00 - 16:16 ч./   На 03.11.2020 г. /09:00 - 16:16 ч./   На 04.11.2020 г. /09:00 - 16:16 ч./ -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  150, 127, 148, 121, 130, 125, 136, 145, 128, 133, 124, 117, 113, 105а, 146, 132, 131, 109, 114, 112, 139, 120, 137, 138, 107, 123, 151, 129, 142, 126, 122, 113-А, 118, 116, 115, 119-А, 144, 114-А, 143, 111, 134

На 06.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Сердика:   Алдомировска/Димитър Баковс  10, 5, 8, 1а, 6, 1, 1, 9, 7, 11, 14, 17, 16, 4, 20, 12,  Банишора  1 1,  Габър  24, 20, 19, 19 Къща, 12, 14, 22, 18, 25, 21, 13, 23, 11, 16,  Ген. Столетов  22, 20, 30, 32, 28, 18, 28-Б, 30-А, 16, 24,  Княгиня Мария Луиза/Г.Дим.  191,  Круша Планина/Анушка Драгие  56,  Позитано  136а

На 05.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Сердика:   Алдомировска/Димитър Баковс  10, 5, 8, 1а, 6, 1, 1, 9, 7, 11, 14, 17, 16, 4, 20, 12,  Банишора  1 1,  Габър  24, 20, 19, 19 Къща, 12, 14, 22, 18, 25, 21, 13, 23, 11, 16,  Ген. Столетов  22, 20, 30, 32, 28, 18, 28-Б, 30-А, 16, 24,  Позитано  136а

Община Слатина  

На 04.11.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Гео Милев:   Николай Коперник  32-34

На 04.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Жк.Слатина:   Коста Лулчев/Асен Велчев/  58а

На 03.11.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кв. Редута:   Атанас Узунов 24, 25  ,  Братован 2-4, 3-5  ,  Братя Жекови 4  ,  Велчо Атанасов 19  ,  Георги Обретенов 4  ,  Детелин Войвода 25  ,  Иларион Драгостинов 39  ,  Околчица 4, 6  ,  Попова Шапка 70а, 72  ,  Стоил Войвода 3

На 02.11.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кв. Редута:   Блага Димитрова 1  ,  Бричебор 9  ,  Велчо Атанасов 47  ,  Велчо Атанасов 6, 24, 49  ,  Георги Пеячевич 19, 25  ,  Георги Пеячевич 59, 67  ,  Живко Николов 33  ,  Кобилино Бранище 16  ,  Петър Богдан 21  ,  Петър Митов 3, 5, 7, 9  ,  Рибарица 17 Вх.А, Б  ,  Юндола 39

На 04.11.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./ -  Кв. Редута:   Велчо Атанасов  41, 46, 46 Гар.2, 46 Гар.6, 46 Гар.3, 40, 46 Гар.4, 43, 50,  Димитър Софиянец  4, 2 Магазин 3, 2 Гар.2, 2 Гар.1, 4 Маг.3, 4, 2 Офис 2, 3, 2, 2 Офис,  Каймакчалан  41, 12, 45, 49 Ат.1, 47, 8а, 43,  Петър Богдан  41, 43, 35,  Плачковски Манастир  2, 11, 29, 10а, 12, 5, 4, 21, 16, 3, 25, 6, 31, 7, 27, 8, 23, 10, 1, 33, 14, 14 Ателие 3,  Попова Шапка/Станка И Любен  7, 24, 9, 26а

На 03.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Редута:   Георги Пеячевич  48, 49, 45, 41, 41,  Живко Николов  41, 12, 33, 29-31, 39, 34, 35, 37, 29/31, 38, 36, 38 Маг. За Кафе, 32,  Каймакчалан  17-19 Оф.1, 21 Маг.1/1, 23, 21, 17-19 Маг.6, 17-19 Ат.1, 17-19, 27, 25, 27 Офис 2, 29, 27 Офис1,  Кутловица  51-53 Гар.6, 51-53 Гар.11, 51-53 Гар.18, 51-53 Гар.2, 53, 51-53 Гар.27, 51-53 Гар.31, 51-53 Гар.32, 51-53 Гар.26, 51-53, 51-53 Гар.20, 51-53 Гар.28, 51-53 Гар.13, 51-53 Гар.21, 51-53 Гар.24, 51-53 Гар.14, 51-53 Гар.17, 51-53 Гар.25, 51-53 Гар.29, 51-53 Гар.15, 51-53 Гар.10, 51-53 Гар.12, 51-53 Гар.8, 51-53 Гар.23, 53 Гараж 9, 51-53 Гар.19, 51-53 Гар.5, 51/53, 51-53 Гар.3, 51-53 Гар22, 51-53 Гар.30, Гар.16,  Ситняково/Хр.Кабакчиев/  39а, 35, 39 А,  Филип Станиславов  12 Пг 10, 10 Гараж 2, 12 Нг 8, 12 Нг 4, 12 Пг 6, 12 Пг 9, 12 Пг 4, 12 Нг 1, 12 Нг 6, 10 Гараж 4, 12 Пг 8, 10 Магазин, 12 Пг 1, 10 Ат.1, 12 Нг 7, 12, 12 Пг 5, 10 Гараж1, 10, 12 Пг 7, 12 Офис 1, 12 Нг 2, 12 Нг 3, 12 Пг 3, 10 Гараж3, 12 Пг 2, 12 Нг 5

На 05.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Редута:   Георги Пеячевич  67а Кафе Аперитив, 67а Гар3/3, 67а Гар5/5, 67а, 63, 69 Офис1, 67а Гар7/7, 65, 67а Гар 8/8, 67 Гар6/6, 67а Гар2/2, 63 /Г1/, 67а Гар 9/9, 67а Гар4/4, 67а Гар1/1, 63 г./2/, 63 /Г3/, 67а Гар6/6, 67 Гар.5/5, 69 Гар12/12, 67 Гар1/1, 69 Офис 1б, 69 Гар8/8, 67 Гар8/8, 69 Гар1/1, 67 Гар.12/12, 67 Гар4/4, 67 Маг.2, 69 Гар9/9, 67 Гар2/2, 69-3, 67, 67 Гаар3/3, 69, 67 Гар11/11, 67 Гар.13/13, 67 Гар.7, 69 Гар7/7,  Плачковски Манастир  18 3, 18 1, 18, 18 2,  Попова Шапка/Станка И Любен  26

На 04.11.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кв. Редута:   Иларион Драгостинов 21а, 25  ,  Каймакачалан 26

На 07.11.2020 г. /11:01 - 14:00 ч./ -  София:   Бул.Витоша    89б

На 05.11.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ -  София:   Бул.Хр.Смирненски    6, 8-12, 14, 1618-20.Обб Павилиони,  .Ул.Яворец    9 Гостилница Градина Ф-Ма Букет Пазара , 2, 4, 6, 8, 7, 13 , ,  Ул..Университетска    2, 4 ,  Ул.Неразделни    16.

На 04.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  София:   Борово  228, 217,  Бъкстон   6,  Ворино  19, 57, 58,  Красно Село .  76, 9, 12а, , 16, 18, 208, 196,  Родопски Извор  26, 30, 32, 43, 45, 59,  Тодор Каблешков .  С/У Бл.222а ;,  Ястребец   11, 16, 20, 26, 37, 39, 9

На 04.11.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ -  София:   Бул. Витоша    №202 ; Ресторант Грил Хаус - Южен Парк

На 02.11.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ -  София:   Голяма Могила Тричкова Могила

На 05.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  София:   Емилиян Станев/490/  ,  Руй Планина  14,  Химитлийски Проход   3,  Червена Стена  26

На 03.11.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  София:   Лагера   59, 48, 80б, 1, 33, 29,  Мичман Тодор Саев  1, 2, 13, 18,  Мотописта  240, 242,  Околовръстен Път  79,  Хиподрума   , 111, 110

На 04.11.2020 г. /09:16 - 16:00 ч./ -  София:   Ст.Град  Бл.58

Община Триадица  

На 05.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Кръстова Вада:   Асен Йорданов/486-Та/  13, 18, 22,  Луи Айер/Никола Каменов/  115,  Никола Й.Вапцаров  ,  Никола Крушкин-Чолака/494-Т  12а, 16, 6, 23, 28, 9, Кв54, 4б, Идент.68134.1007.59, 2а, 8, 40, 20, 9а, 3, 1, 18, 21, 4а, 5, 12, 70, 302, С/У 20 Кв.55а, 8а, 7, 10, 18а, 15, 13, 2,  Сребърна/Първомайска/  38, Газ Станция,  Хайдушка Гора  27,  Черни Връх  107, 137, 153, 145, 105

На 02.11.2020 г. /09:31 - 11:30 ч./ -  Кв.Манаст.Ливади - Изток:   Бл.112 ,  114  ,  Луи Айер/Никола Каменов/  69-71,  Манастирски Ливади  О 114, 114, 114, 0 А 114,  Тодор Каблешков  114

На 06.11.2020 г. /09:31 - 11:30 ч./ -  Център - София Общ. Триадица:   Бул.Витоша   18,  20,  22,  24,  18 (Американски Център),  18 (Балкан Банк) 16;  Кърниградска/Гочо Гопин/  16, 14, 17, 19, 15,  Цар Асен  19, 17, 19 Маг.1

На 02.11.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Център - София Общ. Триадица:   Витоша  10, 12, 16, 18, 20, 26, 32, 38, 42, 58,  Иван Денкоглу  20, 18, 22, 12 -14,  Княз Борис I  67, 99, 81, 92 Магазин, 91, 73б, 89, 77, 97, 71, 98а, 85, 75, 93, 114, 95, 92, 116, 73, 94, 83 Ул.Алабин, 69, 83, 96, 98 Б, 65, Ул.Алабин, 98,  Кърниградска/Гочо Гопин/  6, 2, 8, 10, 2а, 3, 4, 2б, 12,  Лавеле  30, 21,  Позитано  3,  Солунска/Васил Коларов/  36, 38,  Три Уши  ,  Узунджовска  1, 3, 13, 8,  Уйлям Гладстон  2, 21, 30, 4,  Цар Асен  1, 14, 15, 18, 19, 21, 23, 2, 45, 7, 9, 61,  Цар Самуил  4, 24

На 02.11.2020 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Център - София Общ. Триадица:   Кърниградска/Гочо Гопин/  4

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

 

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването. 

 

© 2020 Столична община р-н ПАНЧАРЕВО.Всички права запазени. Дизайн и разработка: Comtechsys