РЕМОНТИ И ИНФРАСТРУКТУРА

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на София-град за периода 09-13.11.2020 г.

Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 09 – 13 ноември  2020 г.,  включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

София-Град  

Община Банкя  

На 09.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 10.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 11.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 12.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 13.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   54.277  ,  Вилна Зона Витошица  Бунгало, ПИ 54.384, Къща, Вила,  Махала Витковица  Клон Б Ст.21, Клон А Ст.6, УПИ VII-411, Кв.15, Клон Б Ст.2, Клон А Ст.1, Клон А Ст.21, Клон Б Ст.5, Вила, Клон А Ст.19, Клон А Ст.14, Клон Б Ст.1, Клон А Ст.22, Помпа, Клон А Ст,  Клон А Ст.15, Клон Б Ст.3, Клон Б Ст.6, Клон А Ст.3, Клон А Ст.25,  Махала Радово  УПИ 14-240 Кв.17,  Махала Щетница  355,  Местност Витошица  Имот 54.515,  ПИ 37280.2133.120

На 09.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 10.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 11.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 12.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 13.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ -  Клисура,  Общ. Столична:   2-ра  2, 1, Вила,  4-та  Вила, 20, 3, 18, 4, 10, 6, 16, 1 А, 12, 14, 2, 8,  5-Та  21, 6, 1, 2, 13,  6-Та  4, 2, 5, 14, 21,  7-Ма  1, 3, 6, 10, 3а, 5, 22, 4, 14, 7, 8,  8-Ма  1а, 12, 7, 15, 19а, 21, 2, 14, 6, 23, 14а, 17, 10, 1, 19, 13, 5, 16, 21а, 20а,  VI-264, Кв.27  ,  XXXVI-499 Ul=25  ,  Балканска  31, 35, 37, 39, 16, 22, 20, 39а, 51, 27, 43, 41, 24, 53, 25а, 29, 35а, 33, 47, 18, 55, 64, 23, 2а, 3а, 13, 10, 4, 5, 14, 14а, 14в, 4а, 6, 2, 2 Овчарник, 7 Сграда За Търговия Към ТП УПИ VІІІ Кв.3, 15, 8, 3, 21, 1а, 17, 19, 11, 1, 1б, 12а, Над 39,  Варна  132,  Вилна Зона Витошица  ,  М.Загряна  ,  Манастирска  ,  Махала Витковица  Вила,  Махала Клисурска  УПИ XXXI-189 Кв.25, Клисура Форта, Клисура Форта Помпи, Манастир Света Петка, Помпа,  Махала Плоча  Вила,  Махала Радово  Ткзс, Вила, Вила, Клон А Ст.14, Клон А Ст.13, Клон А Ст.3, Строителство, Клон А Ст.11, Клон В Ст.3, Клон Б Ст.10, Клон Б Ст.2, Клон А Ст.4, Клон В Ст.14, Клон В Ст.7, Клон В Ст.2, Клон Б Ст.4, Клон В Ст.21, Клон В Ст.4, Клон А Ст.10, Клон В Ст.8, Клон А Ст.2, Клон В Ст.9, Клон А Ст.6, Клон В Ст.22, Клон А Ст.20, Клон В Ст.29-30, Къща, Клон В Ст.1, Клон В Ст.44, Клон В Ст.10,  Махала Щетница  Строеж, Вила, Къща, в.з.Щетеница,  Панорама  11,  Парцел 010005 М.Лаловец  ,  Радова Махала  ,  Старо Село  4, 12, 8, 5, 2, Вила, 9, Ткзс, 3а, 3, 7, 6, Вила,    О УПИ 10-255 Кв. 27, 1 УПИ ІІІ 79 Кв.5

Община Витоша  

На 09.11.2020 г. /09:16 - 16:16 Ч./   На 11.11.2020 г. /09:16 - 16:16 Ч./ -  Кв. Бъкстон:   Бояна  ,  България  Околовръстен Път №1,  Бяло Поле  Кв.32, Околовр.Път 1,  Василашко Езеро  65, 50, 48, 67, 57, 34, 60, 71, 55, 51, 42, 56,  Майстор Алекси Рилец/664/  31, 37б УПИ V-1188,  Кв.66, 33,  Майстор Д.Софиянлията/666/  8,  Майстор Мил.Радомирец/667/  ,  Майстор Павел От Кримин/665  31, 35, 21, 33, 25, 27, 23, 29,  Манастирски Ливади-Запад  УПИ І -450 452 Кв 72,  Околовръстен Път  13, 15,  Околовръстен Път, УПИ XXIX  ,  Ралевица  69а, Кв.72, 57

На 09.11.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Брезите  8, 8а, 9, 2, 2а, 10, 7, 11а, 11, 3, 15, 13, 4, 6, 2б, 5, 1, 4а,  Дренето  3, 11, 7, 4а, 6, 2, 8, 9, 13, 5, 4б, 4,  Каменно Здание  3,  Кумата  Кв.Бояна Ул.Кумата/Ул.Ралевица,  Ралевица  22а, 17, 35, 15а, 16, 13, 25, 14, 21, 15, 33, 22, 12, 18а, 23, 19, 27, 10, 31, 18, 20,  Севастократор Калоян/Алекса  17, 13, 18, 16, 19, 22, 26, 11, 17а, 24, 23, 24а, 15, 20, 21,  УПИ ХХII-550  63

На 09.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 10.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 11.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 12.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./   На 13.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ -  Кв. Княжево:   713-Та/Витоша/  7, 4, 8, 10,  XVIII-63, Кв.40  Ул.Николай Державин №12,  Ардино  7, 1, 2,  Багра  6а, 11, 6, 15, 8а, 1, 17а, 5, 3, 13, 8, 7, 9, 19, 21, 17, 4, 2, 15а,  Д-Р Д.Съселов  4,  Ела/Стоян Стойков/  8, 5, 7, 1, 9, 4, 2, 8а, 3, 11, 1а,  Елша  22, 8, 19, 2, 7, 6, 24, 16, 11, 13, 20, 4, 14, 5, 9, 26, 21, 1, 10, 12, 15, 18, 11а, 3, 17, 13а, 12б,  Калинка  2,  Медвен/Маргарита Георгиева/  9, 5,  Панорамен Път  2 Бар Шишарка,  Проф.Николай Державин  3, 18, 2, 17, 26, 22, 6, 11, 1, 8, 17а, 24, 4, 3а, 10, 14, 16, 11а, 13, 5а, 5,  УПИ XII-1126,  Кв. 63  ,  Цар Борис III/Девети Септ.  409а, 409б,  Явор/Малчика/  2,  Явор/Цв.Божков/  10, 3, 2, 5, 1, 10а, 8, 6

На 09.11.2020 г. /09:16 - 16:30 Ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Акад.Илчо Димитров  7а, 7б,  Асен Йорданов/486-Та/  ,  Бяла Акация  ,  Гатьо Шишков/492-Ра/  6а,  Екатерина Ненчева/448-Ма/  10,  Емилиян Станев/490/  40,  Крушовски Връх  44,  Кръстова Вада  УПИ - II,  Манастирски Ливади  29,  Манастирски Ливади-Запад  УПИ V - 439,  Кв. 31,  Ралевица  85а, 85, 85б, 85, №83, 85в, 85а, 85а, 83,  Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  36ж,  Суходолска  102,  Тодор Джебаров/417/  73

На 10.11.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Бяло Поле  Кв.31,  Василашко Езеро  82, 80,  Иван Сусанин  70 1, 73, 62а, 76, 76, 73, 74, 74, 70 2, 72, 76а,  Майстор Алекси Рилец/664/  38,  Петър Папакочев  6

На 10.11.2020 г. /09:16 - 16:30 Ч./ -  Парк Витоша - Общ.Витоша:   НОВЕ ИНТЕРНАЛ ЕООД, ТУРИСТ ТРЪСТ ЕООД

На 11.11.2020 г. /08:31 - 16:16 Ч./ -  Парк Витоша - Общ.Витоша:     ВИТОША СКИ АД

На 11.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ -  Кв. Бъкстон:   Братя Бъкстон  31, 40, 31г, 31б,  Бъкстон  27, 27, 31, 27 40, 31, 40, 40,  Казбек  33,  Тодор Каблешков  27 А, и Бъкстон, 33, Бул. Бъкстон/Ул.Т.Каблешков

На 12.11.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Боянски Възход  12, 61, 24, 21, 62, 8, 27, 56, 19, 59, 23, 55, 8а, 14, 48, 60, 68, 16, 52, 54, 7, 22, 45, 13, 51, 50, 63, 26, 15, 46, 1, 11, 58, 49, 67, 10, 25, 53, 18, 47, 9, 57, 8б, 23,  Братя Бъкстон  35а, 37 Пазар, 81, 37, 37 Павилион, 37 С-У Интрансмаш,  Бъкстон  35а, 37, 35а,  България  79а, 79д, 79в, 79б,  Бяло Поле  3,  Василашко Езеро  75,  Вихрен/Петър Тонев/  52а,  Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко  70, 74,  Иван Сусанин  42а, 42, 62а, 58,  Казбек  22,  Кедьр  14а, 14,  Мур  1, 11, 7, 1а, 1а Б, 1а, 1d, 1а 35а, 5, 9, 2,  Петър Папакочев  11,  Пирин  41, 24, 39, 35, 24, 22, 47, 33, 37,  Преки Път/Димитър Монов/  40,  Родопски Извор  66а, 62

На 13.11.2020 г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Кв. Княжево:   643-та/Витоша Овча Купел/   1,  Бръшлян/620-Та/   3,  Лунна Папрат/669/   13,  Планинец   12,  Преки Път/Димитър Монов/   55,  76а,  81,  Тис/619-Та/   №1

На 13.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Майстор Алекси Рилец/664/  41,  Майстор Мил.Радомирец/667/  №42 Бл.1, 35а, 40, 38, 35 И, 36, 34, 36 Кв. Манаст.Ливади,  Манастирски Ливади  41,  Маринчо Бенли  2 В, 2г Бл.3, 2а,  Ралевица  48

Община Връбница  

На 10.11.2020 г. /09:31 - 13:00 Ч./ -  жк.Надежда - VI Част:   Връбница-2  До Бл. 633,  Надежда 6  О 633, 633,  УПИ IX-819, 1333  Ул.Асен Трайков

На 12.11.2020 г. /13:31 - 16:16 Ч./ -  жк.Обеля - II:   Ломско шосе  248, 252,  Околовръстен път  651г,  Свобода/11та/  8, 22

На 13.11.2020 г. /09:31 - 12:30 Ч./ -  Кв.Обеля:   10-та/Обеля/  6,  13-та/Обеля/  9а, 9,  14-та/Обеля/  3, 6, 1, 3в Кв.43, Врменно Стр.Табло, 4а, 4б, 2, 1а, 4,  17-та/Обеля/  1а, 5а, 4, 6, 3, 5, 8, 9, 2, 1,  6-Та/Обеля/  25, 15, 22, 21 УПИ II-855  Кв.43, 15а, 17, 23,  Обеля  Ул. 14 УПИ V-870, Кв.43, УПИ XXVI-870 Кв.43,  Странджа  2 Строителство На Жил.Сгр,  1 Кв.Обеля,  УПИ XXII-9 Кв.2

Община Възраждане  

На 09.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  жк.Сердика:   Кракра  24

На 12.11.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./ -  Център - София Общ.Възраждане:   Братя Миладинови  47,  Отец Паисий  52,  Христо Ботев  92, 96, 88, 94, 90,  Цар Симеон  97, 1, 103, 89, 128, 101, 93, 95, 132, 130, 105, 122, 99, №116, 118, 120, 126, 91

На 13.11.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./ -  Център - София Общ.Възраждане:   Братя Миладинови  59, 29,  Св.Св.Кирил и Методий  112,  Стефан Стамболов/Георги Ки  19, 25, 23, 27, 35, 21, 29,  Христо Ботев  70, 74, 76а, 76, 78, 72,  Чипровци  2, 7, 3, 5б, 1, 14, 5а, 6, 4, 9, 10, 12

Община Изгрев  

На 11.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Дианабад:   Г.М.Димитров    62б ; Дианабад  28, 43,  Крум Кюлявков  Крум Кюлявков 25а, Б ;   Дианабад39/40

На 10.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Изток:   Акад.Методи Попов   24

На 11.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Ж.К.Изгрев,  Общ.Изгрев:   Елемаг  307, 308, 309

На 12.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Дианабад:   Дианабад  1, 2, 3

На 13.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Ж.К.Изгрев,  Общ.Изгрев:   Незабравка  Незабравка 315

На 13.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Изток:   Николай Островски 5, 6  5, 6,  Райко Алексиев/Тодор Петров   15а, 28, 32 ,  26-36

Община Илинден  

На 11.11.2020 г. /08:46 - 16:30 Ч./ -  Жк.Илинден Общ.Илинден:   Илинден  2, 3, 1, 4, 2,  Индже Войвода  2, 1,  Константин Величков  1,  Парк Света Тройца  ,  Пиротска/Трети Април/  Парк Света Троица, 171, 171,  Света Троица/Вълчо Иванов/  ,  Тодор Александров/Н.Цанов/  1,  Царица Йоанна  1

На 11.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ -  Жк.Илинден Общ.Илинден:   Илинден  3, 2, 4, 1, 2,  Индже Войвода  2, 1,  Константин Величков  1,  Парк Света Тройца  ,  Пиротска/Трети Април/  171, Парк Света Троица, 171,  Света Троица/Вълчо Иванов/  ,  Тодор Александров/Н.Цанов/  1,  Царица Йоанна

Община Искър  

На 09.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Дружба 1:   Дружба 1  117 Вх. Б, В, Д

На 09.11.2020 г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 10.11.2020 г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 11.11.2020 г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 12.11.2020 г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 13.11.2020 г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Казичене:   Александър Стамболийски  91, 62, 31а, 85, 60, 68, 66, 72, 58, 64, ТП Банята, 73, 60, 83, 77, 75,  Васил Левски/Черв.Армия/  42 УПИ IV-454,  Kв.23, 43, 38а, 47, 36, 50, 46, 44, 40, 33, 27, 23, 32, 34, 39, 52, 45, 48, 29, 38, 54, 41, 30, 15, 42, 25, 13, 28, 35, 46, 21, 31, 64, 37, 17, 58, 56, 62,  Георги Бенковски  84, 31, 80, 90, 92, 66, 33, 86, 88, 74,  Кръстю Пастухов/Владо Благо  8, 1, 14, 9, 7, 12, 5, 10,  Липите  18, 15, 22, 17, 16, 13, 20, 10, 14а, 9, 12, 11, 14, 16,  Момин Кладенец  30, 38а, 28, 23, 22, 26, 36, 13, 20, 19, 32, 38, 21, 15, 24, 34, 17,  ПИ Ид 35239.6106.2205 М.Валого И Балевица  ,  Прогрес  2, 2 А, 1, 9, 10, 6, 9, 5, 3, 4, 7, 9а, 8,  Спас Андреев  2, 4, 5, 14, 6, 10, 7, 9, 13, 17, 8, 3, 4, 6,  Троянов Път  20а, 61, 16, 53а, 59, 29, 14, 37а, 34, 27, 37, 33, 51, 24, 16а, 28, 26, 21, 38а, 41, 46, 48, 44, 23, 12, 42, 24, 25, 40, 39, 20, 45, 31, 55, 49, 32, 41, 30, 61, 47, 43, 53, 36, 35, 19, 38, 18, 17,  Ул. Васил Левски и Ул. Кр. Пастухов  ,  Хан Крум/Дружба/  Къща, 9,  Цар Борис III/Дим.Благоев/  72, 74, 45, 70, 62, 47, 51, 76, 53, 78

На 10.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Дружба 1:   Дружба  114 Вх Б,  Дружба  107 Вх А, В, Г,  Дружба 1  Блок 117 Вх. А,  Дружба 1  117 Вх. Б, В, Д,  Дружба 1  120 Вх. Б

На 11.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Дружба 1:   Дружба  114 Вх Б,  Дружба  106 Вх. Г,  Дружба  107 Вх А, В, Г,  Дружба 1  156 Вх. А,  Дружба 1  Блок 117 Вх. А,  Дружба 1  120 Вх. Б

На 12.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Дружба 2:   Дружба 2  Дружба 226, 202 ; 282 Вх Г

На 12.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Дружба 1:   Дружба  107 Вх А, В, Г,  Дружба  106 Вх. Г, А,  Дружба 1  156 Вх. А

На 12.11.2020 г. /09:16 - 12:00 Ч./ -  Казичене:   Александър Стамболийски  ТП Банята,  Белица  До Гробището, 10,  Васил Левски,  Васил Левски/Черв.Армия/  17, Склад Търговска Лига,  Вп 52150  Промишлена Зона 134,  М.Нпз-Казичене Запад УПИ VIII-4 Кв.1  ,  Мито Войнишки  40,  Общ.Димитър Благоев  ,  Околовръстен Път  Бет.Възел, Кожобаза/УПИ III-458, 422, 436, 3 Ул. Индустриална, Пром.Зона МТП,  Пв Качиене  ,  Прогрес  Къща,  Серафим Стоев  6, 6,  Стария Искър  2,  Троянов Път  39, 41,  Фармапарк  5,  Христо Попбожилов  34,  Цар Борис III/Дим.Благоев/  120,  Яворов

На 12.11.2020 г. /09:16 - 12:00 Ч./ -  Кривина,  Общ. Столична:   III - 617  ,  XVIII-98  ,  Балабана/Серафим Стойков/  4, 6, 8, 3, 1, 2, 26, 28, 32, 30, 21, 36, 11, 15, 17, 13, 19, 23, 34, Панчарево, Кв.5 П.V 442, 24, 1, 9, 18, 10, 12, 22, 20, 5, 16, 14,  Божур/Атанас Варадинов/  3, 5, 1, 15, 6, 7, 11а, 2, 9, 11, 4,  Витоша/Трайко Тасев/  2, 18, 3, 8, 16, 14, 12а, 4, 6, 1, 20, 5, 10, 7, 30а, 15, 9, 21, 11, 32, 2, 26, 7а, 11а, 30, 39, 24, 27, 35, 13, 17, 25, 28, 37, 23, 19, 22,  Градина/3-Та/  1, 7, 5, 1, 2, 4, 8, 3,  Демокрация/П.Йосифов/  Павилион, 51, 5, Павилион, 3, 2, 1-3, Аптека, 1, 22, 26, 12, 13, 16, 21, 30, 23а, 10, 17, 31, 25а, 32, 28, 33, 41, 38, 20, 39б, 27, 37, Стопанска Постройка, 19, 45, 14, 25, 39, 43, 47, 23, 29, 35, 24, 40, 11, 18, 5а, 9, 19, 6а, 8,  Дъга/Мило Говедарски/  3, 2, 4, 1,  Зад Село/24-Та/  Търговски Обект, 10, 12, 8, 6, 4, 22, 20, 16 Б,  Искър/Кр.Раковски/  60, 6, 50, 46, 31, 34, 28, 43, 47, 40, 25, 58б, 51, 35, 41, 37, 33, 49, 45, 27, 54, 21, 10, 38, 39, 56, 42, 58а, 51б, 29, 26, 48, 51а, 24, 32, 36, 53, 58, 23, 48а, 44, 52, 20, 7, 6, 13, 11, 14, 4, 19, 8, 8а, 3, 17, 30, 18, 1, 2, 16а, 10, 16, 15, 22, 12, 5, 9,  Йосиф Обербауер  4, 5, 3, 1, 2,  Лазар Пешев/11/  ,  Латинка/Никола Митев/  13, 9, 2, 1, 8, 16, 33, 19, 10, 28, 47, 6, 41, 14, 15, 29, 7, 4, 22, 35, 18, 45, 37, 12, 2, 43, 31, 11, 39, 21, 17, 5, 3,  Люляк/Янко Кръстев/  3, 5, 1, 6, 4, 2, 27, 17, 10, 25, 11, 9, 15, 21, 18, 19, 8, 16, 12, 14, 23, 13, 7,  М.Лъката ПИ 39791.6021.62  ,  Минзухар/Филип Тасев/  8, 6, 3, 12, 4, 9, 5, 14, 11, 16, 7, 10, 1, 2,  Околовръстен Път  Пясъчна Кариера, 1, До Корабчето,  Просвета/Христо Мачков/  6, 9, 2, 14, 1, 8, 3, 6а, 7, 5, 2, 1, 4,  Равнополски Път/Симеон Нико  3, 10, 6, 12, 17, 9, 21, 13, 4, 8, 11, 1, 23, 5, 19, 14, 14а, 15, 16, 7, 2, 25,  Рибарника/Симеон Малинов/  3, 1, 5, 12, 6, 8, 1б, 4, 1а, 7, 20, 10,  Рила/Станой Тодоров/  10, 8, 4, 1, 6, 2,  Римска Ракла/Ремсова Среща/  7, 12, 5, 4, 2, 8, 14, 1, 16, 6, 3, 10,  Розова Градина/Георги Димит  17, 8, 1, 2, 7, 3, 5,  Ружа/7-Ма/  2, 10, 7, 8, 12, 6, 4, 9, 5, 1, 13,  Свети Спас/26-Та/  2, Павилион, 7, Черква, 1, 14а, 18, 12, 16, 14, 9,  Станцията  8, 10, 12, 2, 6, 14, 4,  Стара Планина/Никола Тасев/  2, 4, 3, 1, 7, 9,  Старата Река/Методи Филипов  2, 5, 15, 17, 11, 19, 3, 2, 1, Упи 466, 21, 7, 4, 19а, 1а, 4, 45, 23а, 27, 23, 8, 29, 35, 37, 43, 22, 12, 41, 39, 2, Къща, 31, 25, 28, 32, 33, 18, 16, 26, 14, 49, 28а, 6, 47, 10,  Стопански Двор  Павилион, Стопанска Постройка, Склад,  Странджа/Спас Орехарски/  4, 3, 7, 2, 1, 6, 5, 2а,  Тихата/4-Та/  10, 8, 6, 3, 4, 1, 7, 9,  Тодор Радунчев  2г, 7, 8 Общ. Панчарево, 4,  Ул. Демокрация ПИ 475 Кв. 48  ,  УПИ I-619,  Кв.59  ,  УПИ № 15133/666/К.Л.-2-8-В

Община Красна Поляна  

На 09.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  жк.Разсадника: Илинден  70 ;67 ;78 Б ;76 Б ;73 Б ;66 Б ;74 Б; 75 Б ; Разсадника  14 Б ;14 В ;62 А ;62 Б ;62 В ;62 Г ;62 Д ;62 Е ;20 А ;61 Б ;13 А ;12 А ;12 Б ;12 В; 12 Ж ;12 И ;10 А ;10 В ;10 Д ;21а В ;21а Г ;21а А ;31 Б ;31 В ;31 Г

На 10.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  жк.Разсадника:   Разсадника  31 А ;65 Б ;65 ;65 ;65 ;65 Г ;65 Д 65 Е ;Александър Стамболийски 253 ;Александър Стамболийски 265 ;Коньовица/Мико Папо/ 25 Разсадника 25 Д ;Самодивско Изворче 43 ;Освобождение 20 ;Освобождение 20а ;Освобождение 26 ;Освобождение 21 ;Освобождение 25 ;Възкресение/Стоян Лепоев/ 23 ;Възкресение/Стоян Лепоев/ 29 ;Младежка Искра 9 ;Младежка Искра 8 ;Трънски Майстор/Трънски Отряд/ 4 Възкресение/Стоян Лепоев/ 25 ;Трънски Майстор/Трънски Отряд/ 6 ;Възкресение/Стоян Лепоев/ 31 ;Възкресение/Стоян Лепоев/ 1 ;Трънски Майстор/Трънски Отряд/ 3а ;Трънски Майстор/Трънски Отряд/ 7 ;Младежка Искра 28 ;Възкресение/Стоян Лепоев/ 13 ;Младежка Искра 3 ;Ташкови Ливади/Батул.Битка/ 6 ;386-Та/Красна Поляна/ 5 ;386-Та/Красна Поляна/ 1 ;385-Та/Красна Поляна/ 1 ;Ташкови Ливади/Батул.Битка/ 12 ;Обеля 3 ;Хъшове 13 ;Разсадник Коньовица 87 Г ;Разсадника . 87 В

На 11.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Красна Поляна:   Красна Поляна Iii Част  Алеко Туранджа/Ком.Манифест 49 Б ;Атанас Кирчев 10 ;Атанас Кирчев 12 ;Вардар/Яне Сандански/ . 24-2 Б ;Добротич 9 ;Златна Добруджа 11 ;Златна Добруджа 3 ;Златна Добруджа 30 ;Златна Добруджа 32 ;Красна Поляна I Част 1 45 ;Красна Поляна II Част 214 А ;Красна Поляна Ii Част . 16 А ;Красна Поляна Ii Част . 36 ;Красна Поляна Ii Част . 46 А ;Красна Поляна II Част . 46 A ;Красна Поляна Ii Част . 10 Б ;Красна Поляна Ii Част . 11 Б ;Красна Поляна Ii Част . 12 Б ;Красна Поляна Ii Част До 14 ;Красна Поляна III Част . 340а ;Красна Поляна III Част . 340 Б ;Красна Поляна III Част . 331а Г Красна Поляна III Част . 341 В ;Красна Поляна III Част . 332 Б ;Красна Поляна III Част . 333 Б Красна Поляна III Част . 334 А ;Красна Поляна III Част . 334 Б ;Красна Поляна III Част . 342 В Красна Поляна III Част . 343 Б ;Красна Поляна III Част . 345 Б ;Мечка . Зад Бл.340 ;Никола Мушанов Ул.Добротич ;Никола Мушанов 122 ;Никола Мушанов 122b ;Разсадника 87 М Самодивско Изворче 10 ;Самодивско Изворче 12 ;Самодивско Изворче 16 ;Ташкови Ливади/Батул.Битка/ 21 ;Уста Генчо 29 ;Шемница 22

На 12.11.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ -  Жк.Илинден Общ.Красна Поляна:   Александър Стамболийски  52, 186 46, 186, 188 Бит.У-Ги, Собств.Работилница,  Илинден  54, ТП с/У 54, 54, 51, 45, 52, 50, До 114, 46, 47,  Разсадник Коньовица  1

Община Кремиковци  

На 09.11.2020 г. /09:01 - 12:00 Ч./ -  Кв. Кремиковци:   1-Ва  Кремиковци Ул.Св.Г.Победоносец,  Васил Левски  11,  Възраждане /Кремиковци/  3, 4а, 4, 2,  Гергана /Кремиковци/  3, 4, 7, 8, 10, 2, 8а, 5,  Здравец /Кремиковци/  1, 3, 4, 2,  Илинден /Кремиковци/  22, 24, 18, 20, 26, 28а, 28,  Кремиковска  6, 2,  Кремиковско Шосе  10-12,  Кремиковци  ,  Митрополит Кулевит /Кремиковци/  9, 13 Вила, 8, 11 Вила,  Пробуда /Кремиковци/  7, 2, 7а, 3, 5, 4,  Пролет /Кремиковци/  4, 1, 10, 6а, 8, 6,  Св.Георги Победоносец /Кремиковци/  13, 30, 20, 14, 10, 24, 2, 16, 28, 1, 32, 4, 3, 9а, 24а, 5а, 12, 11, 3а, 18, 34, 18а, 22, 70,  УПИ 302089,  Местност Търне  ,  Филип Тотю /Кремиковци/  3, 4, 8, 2, 9, 1, 7, 5,  Хiv-415, Кв.67  ,  Хаджи Димитър /Кремиковци/  3, 11, 10, 18, 2, 15, 17, 10а, 8 Ярмомелка, 2а, 6, 19, 8, 4, 1, 14, 13,  Ягода /Кремиковци/  1,    6, 1а

На 09.11.2020 г. /09:16 - 16:30 Ч./   На 10.11.2020 г. /09:16 - 16:30 Ч./   На 11.11.2020 г. /09:16 - 16:30 Ч./   На 12.11.2020 г. /09:16 - 16:30 Ч./   На 13.11.2020 г. /09:16 - 16:30 Ч./ -  Жк.Ботунец І Част:   Ботунец 1  ,  Ботунец 2  ,  Българка /Ботунец 1/  2,  В.Николов /Ботунец 1/  8, 3, 5, 6, 10,  Васил Левски /Ботунец 1/  15, 4, 11, 19, 10, 25, 13, 21, 18, 23, 9, 24, 17,  Витиня  17,  Витиня /Ботунец 1/  17, 18, 20 Гараж, 20,  Зорница /Ботунец 1/  4, 1, 1 На Площада, 2,  Извор /Ботунец 1/  13, 2, 5, 11, 7, 28, 12, 1, 10, 3, 4, 9, 26, 6, 24, 16, 20, 22, 8,  Искър /Ботунец 1/  8, 1, 12, 18, 16, 14, 4, 6, 10,  Мусала /Ботунец 1/  9, 4а, 2, 12, 8, 3, 7, 6, 10, 17,  Надежда /Ботунец 1/  5, 2а, 3, 2,  Свобода /Ботунец 1/  9,  Ст.Костов /Ботунец 1/  18, 20а, 16, 22, 16а, 20, 2,  Тракийска Могила /Ботунец 1/  7,  УПИ I-145а,  Кв.18  ,  Шопска /Ботунец 1/  7, 11, 13, 4, 3

На 13.11.2020 г. /10:01 - 10:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Желява:   24-Ти Май/Георги Димитров/  19, 55 Вила, 34, 30, 1 ТП-Желява 2 Стълб 26, 48, 1, 27,  29204.7604.17  ,  Xx-300, Кв.32  Временно Строителство,  Александър Стамболийски  1, 15,  Бене Цендин/Мургаш/  63, №19, 69, 1, 53, 6, 14, 8, 7а, 4,  Благой Тодоров/9 Септември/  1 Къща,  Васил Левски  2, 19, 8, 16а, 25, 16,  Ген.Николай Желявски/1 Май/  30, 6, 10,  Герена/Иван Шонев/  14,  Кирил И Методий  4, 11, 12, 23, 8,  Местност Добри Дол  2 Вила,  Местност Лозята  ,  Никола Петков/Карло Шабанск  4, 12а, 22, 28, 26,  ПИ -098018  ,  ПИ № 72  ,  Стара Планина  11, 6,  Стефан Караджа  4,  Стоян Мечката  4 Къща, 2, 6,  Стоян Мисирски  14,  Тодораки Пешев/Христо Ботев  1,  Тоне Крайчев  13, 1,  УПИ III -283 Кв.20  ,    в.з.Лозята

Община Лозенец  

На 11.11.2020 г. /09:31 - 11:30 Ч./ -  жк.Лозенец:   Проф.Михаил Андреев  5а, 5,З, 5в, 5г, 5д, 5ж, 5б, 5е

Община Люлин  

На 10.11.2020 г. /12:30 - 16:30 Ч./ -  жк.Люлин - I:   68134.4356.509  ,  722-Ра  7,  Европа/Баба Парашкева/  134, И Обелско Шосе, 116, 63, 132, 130, 118, 1, 109 С/У Нестле, 149 Автомивка, 145, Склад, Газостанция, 136,  Люлин 1  Пред 009, До 009, С/У 009,  Обелски Път/Об.Шосе/  2, 1а, 1, 3б, 4, 3,  Обелско Шосе  3, 3а, 3в, 6,  ПИ 17, Кв.47а  ,  Сливница  120, 444, 138 Комплекс На Слепите, 1, 132а, 132б,  УПИ Xiv-1773  ,  Фортов Път  1а Бул.Европа/Обелско Шосе, 1а

На 09.11.2020 г. /09:01 - 16:00 Ч./ -  Жк.Люлин - V:   Люлин 5  До Бл.503

На 09.11.2020 г. /09:31 - 12:30 Ч./ -  Жк.Люлин -Ix:   Ген. Асен Николов/Ив.Ботев/  10,  Крим  28,  Тодор Влайков  27а, 27в Маг.2, 27, 27 28, 27в, 27в Маг.1,  Тодор Г.Влайков  27, 27 Ж.К.Люлин

На 09.11.2020 г. /13:16 - 16:16 Ч./ -  Жк.Люлин - VII:   Арх.Георги Ненов/3029/701/  13, 24, 23,  Добри Немиров/702-Люлин/  10а,  Люлин 7  778

На 10.11.2020 г. /09:31 - 12:30 Ч./ -  Жк.Люлин -IX:   Цветница/Димитър Г.Марче/  6, №6, 6

На 10.11.2020 г. /13:16 - 16:16 Ч./ -  Жк.Люлин - X:   Майски Ден  9 Гар.4, 9 УПИ VII-210 Кв.126, 9

На 11.11.2020 г. /09:31 - 12:30 Ч./ -  Република:   11-Та  5 Шосе Банкя 5,  Европа/Баба Парашкева/  158, 173, 148а Газостанция,  Обеля М.Язо  ,  Околовръстен Път  788,  ПИ 68134.4400.1163  ,  Република  Стари Сгради - Краварник, Стари Сгради, Милево Ханче До Реката,  Ханчето  ,  Шосе Банкя  1, 2,    М.Обърне-До Гараж Република

На 11.11.2020 г. /13:31 - 16:16 Ч./ -  Република:   Европа/Баба Парашкева/  162, 138, 142, 1, 160, 152, 140, 176, 174, 164, 162а, 144, 158, 140а, 177, 166, 146, 171 Школа,  Ж.К.Обеля ІІІ-Модерно Предградие  ПИ 1226, К.Л.150,  Околовръстен Път  О ПИ 2398/Кв.1,  Сливница  177,  Фиповци ПИ 68134.4400  ,  Шосе Банкя  3б

На 12.11.2020 г. /08:46 - 12:30 Ч./ -  Жк.Люлин - I:   Европа/Баба Парашкева/  138 С/У 001, 140, 105, 144 В, Околовръстен Път, 138, И Околовръстен Път 107,  Околовръстен Път  1 Ляво Волуяк,  Сливница  1, 174

На 13.11.2020 г. /13:31 - 16:16 Ч./ -  Кв. Филиповци:   3-Ти Март / Филиповци/  45,  Трети Март  43, 43 Филиповци

Община Младост  

На 13.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Младост 1:   Младост 1  Ж.К Младост 1 Бл.64;Ж.К Младост 1 Бл.68 Вх.А  ;Ж.К Младост 1 Бл.74 Вх.1 И 2

На 09.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Мусагеница:   Народно Събрание  12,  Петър Делян  6,  18,  28

На 09.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Младост 2:   Младост 2  Ж.К Младост 2 Бл.218a

На 11.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Младост 2:   Младост 2  Ж.К Младост 2 Бл.243 Вх.A Ив ;,  Младост 2  Ж.К Младост 2 Бл.254

На 12.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Младост 1:   Младост 1  Подлез Окр. Болница

На 13.11.2020 г. /08:46 - 16:30 Ч.; 09:01 - 16:30 Ч./ -  Жк.Младост 4:   Младост 4  485, 485

Община Надежда  

На 11.11.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./ -  Жк.Надежда Част Іv:   Бели Дунав  10 Павилион 22, 33 Пазара, 48, Пазара, 10, 4, Базар, Кв.33, Пазар,  Братя Шкорпил/240-Та Надежд  4, 6а, 11, 3, 9, 6, 5,  Бял Люляк  16, 7, 14, 21, 2, 18, 20, 17, 23, 19, 25, 13, 6-8, 11, 3, 4, 5, 9, 14а,  Днепър  6 Магазин,  Еделвайс/Общ.Надежда/  1, 16, 2, 10а, 14а, 13, 15, 12, 14, 1а, 11, 10, 9, 9а, 7, 4, 5, 15а, 6,  Екзарх Стефан/Георги Костов  101,  Калия  3а, 1, 6, 3, 4, 2,  Котис/226-Та Надежда/  6,  Ломско Шосе  152, 176, 172, 168, 170, 180, 174,  Люлин  11, 15, 13, 11а,  Марко Лерински/Ранобудник/  19а,  Надежда 4  459,  Христо Силянов/Бородински Б  14

Община Нови Искър  

На 12.11.2020 г. /09:46 - 16:16 Ч./   На 13.11.2020 г. /09:46 - 16:16 Ч./ -  Световрачене:   Балкан  5,  Възраждане/Гроздан Янакиев/  10,  Железопътна  32, 28, 34, 22, 30, 24, 26,  Здравец  7, 6, 5, 1, 5 2, 3, 4, 5а,  Зора/Червено Знаме/  3, 1, 7,  Люляк  2, 6, 4, 8,  Македонска  22, 15, 28, 26, 13,  Миладин Цветков  1,  Пролет  6, 14, 8, 12, 10, 4,  Софийска/Иван Парев/  48, 46, 38, 44, 40, 21, 36, 42, 50,  Студен Кладенец/Бригадирска  10

Община Оборище  

На 09.11.2020 г. /09:01 - 17:16 Ч./ -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Стара Планина  40

Община Овча Купел  

На 09.11.2020 г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Жк.Овча Купел ІІ:   Леденче/652-Ра/   21,  Обиколна  11,  Обиколна - Околовръстен Път/ ;,  Овча Купел 1  404,  409,  Овча Купел 2 .  35,  Гараж,  43,  420 ;,  Промишлена .  Кв.3а

На 10.11.2020 г. /08:46 - 16:30 Ч./ -  Жк.Овча Купел ІІ:   Овча Купел  1 40, 1 40,  Овча Купел 1  Паркинг До Бл.42,  Овча Купел 2  41а, 40, 41, 42, Подз. Метр, С/У Бл.42-Стр.Табло, 41,  УПИ II-166,  Кв.10

На 10.11.2020 г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Жк.Овча Купел І:   745-Та/В.З.Горна Баня Овча Купел/ 2  Авто Център ;,  748-Ма/Овча Купел/   6,  12,  Буземска   8 А,  Лиза Кало   30,  Овча Купел   89а,  Овча Купел   70,  Теменужка/653-Та/   1,  1а

На 11.11.2020 г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Жк.Овча Купел І:   Овча Купел 1  504,  414,  423,  425

На 12.11.2020 г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Жк.Овча Купел І:   Боряна   2,  Институтска   5,  Киевска/Баучер/   1,  32,  Народен Герой   6,  11,  Народно Хоро   9,  Никола Петков/П.Напетов/   30,  Овча Купел .  612,  Паскал Тодоров   12,  18,  Рачка   13а,  16

Община Панчарево  

На 11.11.2020 г. /08:16 - 16:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   04234.6972.60, М.Ливадето  ,  3-Ти Март  15, 3, 13, 1, 2, 7, 9, 5, 11,  Ведрина  Цв.Градина 12,  Стефан Стамболов/Ник.Попов/  М. Ливагето, 1, 5, 4, 3, 6, 2, 1 А, 4 А, 5 А, М Ливагето,  Тинтява/36-Та/  26, 41, 30, 37, 22, 24, Помпа, 39, 32, 18а,  Цветна Градина//59-Та/  12, 2 А, 14, 5, 1, 9, 13, 2, 10, 6, 8, 15, 11, 4

На 10.11.2020 г. /08:46 - 16:30 Ч./ -  Герман:   Патриарх Герман/9 Септември  Над Манастира,    Мтп Лещака Т-Н 32-33-31/

На 11.11.2020 г. /14:00 - 15:00 Ч./   На 12.11.2020 г. /14:00 - 15:00 Ч./ -  Долни Пасарел:   018265,  22472.7449.174

Община Подуяне  

На 09.11.2020 г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Жк.Левски Г:   Левски Зона Г Бл.30 Вх.Б, В

На 10.11.2020 г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Жк.Левски Г:   Левски Зона Г Бл.36 Вх.В, Г

На 11.11.2020 г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Жк.Левски Г:   Левски Зона Г Бл.30 Вх.Г

На 12.11.2020 г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Жк.Левски Г:   Левски Зона Г Бл.31 Вх.А, Б

На 13.11.2020 г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Жк.Левски Г:   Левски Зона Г Бл.31 Вх.В  ,  Левски Зона Г Бл.5 Вх.В

На 14.11.2020 г. /09:30 - 14:00 Ч./ -  Жк.Левски Г:   Левски Зона Г Бл.31 Вх.Г

Община Сердика  

На 09.11.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./ -  Кв. Орландовци:   254-Та/Сердика/  2б, 7, 3, 1, 5, 2,  Димитър Гущанов/Ат.Ванцети/  50, 27, 43, 44, 51, 42, 47, 39, 46, 27а, 25, 35, 49, 46а, 31, 41, 40, 35а, 37, 48, Кв.14а, 52, 33, 29а, 29, 38,  Иван Попов  12 Къща, 10, 15, 12,  Мара Бунева/Социалистическа  104 Кв.Орландовци, 89, 91, 87, 63, 67, 116а, 116а 1, 81, 61, 102, 99, 116 3, 93, 85, 97, 100, 96, 95, 94, 79, 106, 65, 114, 116 1, 81 В, 108, 98, 116 2, 96а, 116, 116 ТП, 71, 98а, 92, 81 А, 75, 83, 110, 69, 85 А, 77,  Простор  1,  Русалка  22, 23, 2б, 30, 18, 28, 32, 21, 20, 19, 24, 23а, 26,  Старата Воденица  6,  Староселска  16, 21, 25а, 25, 31, 18, 27, 22, 20, 23, 29,  Тангра/Червена Звезда/  23, 25а, 14, 16,  Христо Трайков  5,  Царево/Мичуринска/  3, 3а, 2, 10а, 1

На 09.11.2020 г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Кв. Орландовци:   Мара Бунева/Социалистическа  №44 И №46

На 10.11.2020 г. /09:01 - 16:16 Ч./ -  Кв. Орландовци:   Александровска/Ил.Манов/  13, 17, 16, 15, 4а, 6а, 9б, 12, 6, 4, 7, 10, 8а, 1, 18, 16б, 7а, 5, 3, 20, 22, 8, 2, 14,  Варшавско Въстание/Тр.Цонев  3, 2, 5, 1,  Есперанто  10-А, 10, 7, 9, 6, 6а, 5, 8, 3, 2, 5а, 5 Гар,  11, 4,  Калач  9, 10, 3, 15, 5, 12, 15-А, 2, 14, 7, 1, 8, 11, 13, 6,  Лавандула  2, 2б,  Първа Българска Армия  5,  Разливо  4, 1, 2, 8, 6,  Рояк/Ст.Димитров/  8, 14, 10, 12, 16, 18, 20, 6,  Сините Камъни  6, 4-А,  УПИ Vі-430 Кв.214

На 10.11.2020 г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Кв. Орландовци:   Съзнание  Бл.3 Вх.А, Б, В

На 11.11.2020 г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Кв. Орландовци:   Мара Бунева/Социалистическа  №116 Бл.1 Вх.А И Вх.Б

На 12.11.2020 г. /09:01 - 12:16 Ч./ -  Кв. Орландовци:   Милан Делчев  1, 7, 5, 12, 8, 9, 4, 14, 10, 6, 3, 2,  Нешо Бончев  2а,  Планинско Цвете  32, 16, 18, 22, 20, 28, 24, 30, 26,  Първа Българска Армия  30, 26, 40, 32, 28, 38, 36, 34, 22, 31, 24, 33,  Разлог  11, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 16, 12, 5, 10, 8, 1

На 12.11.2020 г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Кв. Орландовци:   Христо Трайков  Бл.7

На 12.11.2020 г. /12:01 - 15:16 Ч./ -  Кв. Орландовци:   Илиянци/Лиляна Димитрова/  15,  Павел Бобеков  4, 2, 12, 11,  Просвета  ,  Проф.Иван Георгов/Цв.Антов/  7, 32,  Първа Българска Армия  9а Нпз Военна Рампа-Изток, 14, 11, 18, 5, 12, 2,  Шлосер  19, 1,    Ул. Първа Бълг. Армия 11

На 13.11.2020 г. /09:01 - 12:16 Ч./ -  Кв. Орландовци:   Железопътна/23-Ти Януари/  47, 43,  Локорска  43

На 13.11.2020 г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Кв. Орландовци:   Христо Трайков  Бл.10

На 13.11.2020 г. /11:31 - 15:16 Ч./ -  Кв. Орландовци:   Мара Бунева/Социалистическа  99

Община Слатина  

На 09.11.2020 г. /08:46 - 16:30 Ч./   На 12.11.2020 г. /09:31 - 16:30 Ч./   На 13.11.2020 г. /09:31 - 16:30 Ч./ -  София:   Пп Витоша

На 10.11.2020 г. /08:46 - 16:30 Ч./ -  Кв. Редута:   Велчо Атанасов  36, 35, 33, 38,  Георги Пеячевич  52, 37, 50, 43, 39, 40, 42, 18,  Кадемлия/Георги Дамянов Йот  14, 3, 13 Гар.3, 12, 13 Гар.2, 7, 13 Ателие 2, 14а, 8, 11 Подземен Гар.6, 16, 13 Ателие 1, 20, 1, 4, 13 Ателие 3, 12а, 9, 13, 18, 10, 11, 22,  Марагидик/Симеон Славов/  32,  Петър Богдан  34, 11, 32, 30, 23, 25, 36, 28

На 10.11.2020 г. /09:01 - 17:16 Ч./ -  София:   Ул. Кортен  Бл. 45

На 10.11.2020 г. /09:16 - 16:30 Ч./ -  София:   Голяма Могила Тричкова Могила

На 10.11.2020 г. /11:01 - 13:00 Ч./ -  София:   Бул. Витоша    №202 ; Ресторант Грил Хаус - Южен Парк

На 11.11.2020 г. /08:31 - 16:30 Ч./ -  Кв. Редута:   Георги Минчев/Дечо Стефанов  №8,  Попова Шапка/Станка И Любен  33

На 11.11.2020 г. /08:46 - 13:16 Ч./ -  Кв. Христо Ботев:   Брюксел  1,  Мими Балканска/Ив.Нед.-Шабл  1

На 11.11.2020 г. /08:46 - 16:30 Ч./ -  Кв. Редута:   Атанас Узунов  26,  Велчо Атанасов  43а, 45,  Георги Минчев/Дечо Стефанов  11-13, 18-20 Магазин №2, 4, 18-20, 1, 14, 5а, 9, 12, 18/20, 13, 6, 10, 18-20 Гараж №4, 3, 2, 26 2, 18-20 Гараж №5, 18-20 Гараж №6, 16, 18, 15-17, 18-20 Гараж №7, №8, 7, 26, 5,  Иларион Драгостинов  41, 42 Гараж 7, 42 Гар.9, 36, 44, 42, 21, 42 Гараж 6, 38а, 43, 36а, 36б, 42 Гар.5, 31, 42 Гар.4, 41а,  Кадемлия/Георги Дамянов Йот  43, 45а,  Попова Шапка/Станка И Любен  33, 35, 51, 43, 37а, 62, 41, 37, 64, 35а, 45, 60, 56, 60а, 39, 66, 58, 68

На 12.11.2020 г. /08:46 - 16:30 Ч./ -  Кв. Редута:   Георги Минчев/Дечо Стефанов  24а, 24, 28 А, 23, 39, 40-42, №30-32, 28 Б- Подз. Гар,  28, 27, 21, 25, 28 Б, 19, 29,  Стоил Войвода  17

На 12.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Красна Поляна I Част  13 А ;213 Б ;15 А ;15 Б ;15 В ;14 А ;14 Б ;14 В ;14 Г ;9 ;13 ;10 ;32 ;41 Б ;41 В ;41 Г ;41 Д ;41 Е ;241 Д ;41 Б ;,  Райко Даскалов 3  3,  Рачо Димчев 8  8,  Център  Георг Вашингтон 31 ;Екзарх Йосиф 11 ;Пиротска/Трети Април/ 8 ;Стефан Стамболов/Георги Ки 30 ;Братя Миладинови 86 ;Христо Ботев 77а

На 12.11.2020 г. /09:16 - 12:00 Ч./ -  София:   1-Ва  Казичене Ул.Вавтаница 13,  Кривина  ,  Латинка  12,  Минзухар  12,  Надежда  1,  Нпз Казичане 35239, 6109, 1926  ,  Околовръстен Път  467, 414, 454 Казичене,    Пром. Зона -Север

На 12.11.2020 г. /09:31 - 11:30 Ч./ -  София:   Бул.Хр.Смирненски    6, 8-12, 14, 1618-20.Обб Павилиони,  .Ул.Яворец    9 Гостилница Градина Ф-Ма Букет Пазара , 2, 4, 6, 8, 7, 13 , ,  Ул..Университетска    2, 4 ,  Ул.Неразделни    16.

На 13.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Гевгелийски  10 ;12 ;13 А ;,  Проф.Христо Вакарелски 19  19,  Света Троица/Вълчо Иванов/ .  14 А ;14 Б ;14 В ;15 А ;16 А ;172 В ;172 Б ;173 Б ;147 А ;306 В ;148 Б ;202 Б ;Трафопост Бл.145 ;315 Б ;315 Д ;315 Ж ; ;131в Б ;138 А ;,  Център  Христо Ботев 75 ;Христо Ботев 91

Община Средец  

На 09.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Яворов:   Ивац Войвода  17,  26,  21,  33,  2,  Леонардо Да Винчи  3,  9,  13,  Огоста  1,  5,  Страхил Войвода  1,  2

На 09.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Център - София Общ.Средец:   Кузман Шапкарев/Поп Андрей/  9а,  Стефан Караджа  12 А,  Б , В,  Г; 22,  18

На 10.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Център - София Общ.Средец:   Витоша  47 55, 57, 59 ;,  Витоша  47,  55,  57,  59,  Георги С.Раковски  145,  Георги С.Раковски   145 ;,  Георги С.Раковски   142, 138, 120б, 173 ;,  Георги С.Раковски  120б,  138 142,  Граф Игнатиев  66,  70,  72,  74,  47 А,  Б,  53 А,  Б,  В,  Граф Игнатиев  33,  Евлоги И Христо Георгиеви  83,  97,  Патриарх Евтимий  29,  31 ;,  Патриарх Евтимий  11,  19

На 11.11.2020 г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Жк.Яворов:   Евлоги И Христо Георгиеви  64

На 12.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Център - София Общ.Средец:   Любен Каравелов  11, 13, 15, 63, 38, 30, 28,  Неофит Рилски   39.41, 53 ;,  Петър Парчевич  49,  Славянска  Славянска 5

Община Студентски Град  

На 12.11.2020 г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Жк.Дървеница:   Дървеница  УПИ Iii 1184,  Кв 5,  ПИ 68134.1603.1184, 35, 35,  Пловдивско Поле  36,  Софийско Поле  3 Абонатна, 18, 3

На 13.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Жк.Дървеница:   Преславска Планина 2  2,  Св. Климент Охридски 103  103 ;,  Трайко Станоев  Трайко Станоев 1г

На 13.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Студентски Град:   Климент Охридски  Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 93б-А, Б ; ;,  Проф.Кирил Попов/Върбан Ген 37  37,  Студентски Град  Проф.Д-Р Иван Странски 3б

Община Триадица  

На 09.11.2020 г. /09:31 - 12:00 Ч./ -  Кв.Манаст.Ливади - Изток:   Бл.112 ,  114  ,  Луи Айер/Никола Каменов/  69-71,  Манастирски Ливади  О 114, 114, 114, 0 А 114,  Тодор Каблешков  114

На 09.11.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Център - София Общ. Триадица:   Леге  3

На 13.11.2020 г. /09:31 - 11:30 Ч./ -  Център - София Общ. Триадица:   Бул.Витоша   18,  20,  22,  24,  18 (Американски Център),  18 (Балкан Банк) 16;  Кърниградска/Гочо Гопин/  16, 14, 17, 19, 15,  Цар Асен  19, 17, 19 Маг.1

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

 

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването. 

                           CEZ GROUP

 

© 2020 Столична община р-н ПАНЧАРЕВО.Всички права запазени. Дизайн и разработка: Comtechsys