РЕМОНТИ И ИНФРАСТРУКТУРА

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на София-град за периода 16-20.11.2020 г

Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 16 – 20 ноември  2020 г,   включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

София-Град  

Община Банкя  

На 19.11.2020 г.  /10:01 - 12:16 ч. / -  Банкя,  Общ. Столична:   Еделвайс  3а, 4, 6а, 6, 8а, 5,  Иванянско Шосе/Млада Гварди  Кв.Изгрев ъгъл ул. Ив.Шосе и ул. Перуника, 4а, 4г, 4, 2, № 5, 1а, 3, 1, 1 Склад,  Мадарски Конник  12, 14,  София  46, 44, 52б, 36а, 44, 54, 71, 75, 41, 51, 53, 44, 59, 36 А, 52а, 48а, 79, 73, 48, 63-65, 50, 49, 40, 56, 69, 57, 43, 44, 45, 65, 47, 77, 65а, 36, 65в, 58, 55, 67, 52, 34, 61, 44, 39, 63-65,  Стефан Стамболов/Будишин/  132а, 128, 124, 136, 136а, 126, 116, 130, 114а, 134, 118, 114, 126а, 132,  УПИ VII-2743 Кв.7  ,  Шосе Банкя  4

Община Витоша  

На 16.11.2020 г.  /08:46 - 16:30 ч. / -  Парк Витоша - Общ.Витоша:   Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв.5, Xv-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила

На 16.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Българска Легия  5, 3, 4, 3б, 2,  Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко  2-Трафопост, 94 2,  Майстор Д.Софиянлията/666/  2а, 2б 3, 3

На 16.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. /   На 17.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. /   На 18.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. /   На 19.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  Кв. Княжево:   713-Та/Витоша/  7, 4, 8, 10,  717-Та/Витоша/  18а, 24, 18, 16,  719-Та/Витоша/  19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35,  722-Ра/Витоша/  11, 1, 2 Княжево, 3, 4,  724-Та/Витоша/  Вила,  781-Ва/Витоша/  12, 3, 10, 1,  XVIII-63, Кв.40  Ул.Николай Державин №12,  Акад. Михаил Арнаудов  56, 66,  Ардино  7, 1, 2,  Багра  6а, 11, 6, 15, 8а, 1, 17а, 5, 3, 13, 8, 7, 9, 19, 21, 17, 4, 2, 15а,  Виден Табаков  5,  Витошко Цвете/Княжево/  9, 13 В.З Килиите,  Д-Р Д.Съселов  4,  Детелина  ,  Детелина/Княжево/  Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите,  Ела/Стоян Стойков/  8, 5, 7, 1, 9, 4, 2, 8а, 3, 11, 1а,  Елша  22, 8, 19, 2, 7, 6, 24, 16, 11, 13, 20, 4, 14, 5, 9, 26, 21, 1, 10, 12, 15, 18, 11а, 3, 17, 13а, 12б,  Калинка  2,  Люти Дол  7а, 41,  Медвен/Маргарита Георгиева/  9, 5,  Панорамен Път  2 Бар Шишарка,  Полско Цвете  54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68,  Проф.Николай Державин  3, 18, 2, 17, 26, 22, 6, 11, 1, 8, 17а, 24, 4, 3а, 10, 14, 16, 11а, 13, 5а, 5,  Синята Скала  64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31,  УПИ XII-1126,  Кв. 63  ,  Утринна Роса  10, 6, 4, 12,  Цар Борис III/Девети Септ.  409а, 409б,  Църквище  27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  Явор/Малчика/  2,  Явор/Цв.Божков/  10, 3, 2, 5, 1, 10а, 8, 6,    5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16

На 17.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Бояна:   Белите Брези  5, 3, 15, 7, 9, 17, 23, 19, 11,  Бояна  1 Пушкин,  Боянско Езеро  1-3, 1-3,  Василашко Езеро  5, 1, 4,  Воденичница /Ал.Пушкин/  7,  Ела/Стоян Стойков/  1,  Елите  1,  Каменно Здание  2,  Оборище  4,  Поп Евстати Витошки /Бр.Бък  40, 38, 36, 38 А, 42, 32, Бояна, 30,  Ралевица  5, 7, 11, № 11, №9, 6, 3,  Сборище  ,  Севастократор Калоян/Алекса  25,  УПИ VII-1358 Кв.66а

На 17.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Брезите  8, 8а, 9, 2, 2а, 10, 7, 11а, 11, 3, 15, 13, 4, 6, 2б, 5, 1, 4а,  Дренето  3, 11, 7, 4а, 6, 2, 8, 9, 13, 5, 4б, 4,  Каменно Здание  3,  Кумата  Кв.Бояна Ул.Кумата/Ул.Ралевица,  Ралевица  22а, 17, 35, 15а, 16, 13, 25, 14, 21, 15, 33, 22, 12, 18а, 23, 19, 27, 10, 31, 18, 20,  Севастократор Калоян/Алекса  17, 13, 18, 16, 19, 22, 11, 17а, 24, 24а, 15, 20, 21,  УПИ I-860,  Кв. 63  ,  УПИ ХХII-550  63

На 17.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  Владая:   22-ра  ,  27-ма  3, 8 ул. 27,  Алеко Константинов/К.Димитр  35, 39, 55, 43, 65, 51, 45, 41, ПИ 11394.1791.2057, 59, 53,  Балабановец  № 9 А, 9,  Бели Брег  21, 8, 20, 14, 22, 12, 11, 18 1 Етаж, 10, 16, 9, 9, 36, 18,  Бургийска Скала  1,  В.З. Владая  ,  Върбите  4, 1, 3, 2, 5,  Дупките  3,  Ивето  6, 17, 3, 19, 24, 13, 20, 22, 23, 18, 15, 16, 21, 16 УПИ І - -375 Кв 85,  К.Димитров  30, 28, 34, 32,  Китен  6,  Малка Поляна  2, 5,  Равнище  36, 38 А, 32, 28,  Слънчев Залез  2,  Хеброс  Вила,  Чаладинка  21, 18, 11, 24, 9, 25, 10, 22, 4, 23, 19, 12, 2, 27, 16, 13, 17, 8, 14, 14, 6, 15, 20,  Червена Трева  ,  Язбине  15, 1, 12, 5, 14, №11, 9, 7,  Язбино  2

На 17.11.2020 г.  /09:16 - 16:16 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   VIII-1015  ,  Богомил Райнов  20, 18, 12, 20, 22, 5,  Българска Легия  4 В,  Василашко Езеро  75,  Иван Сусанин  47, 66, 48, 68, 62а, 60а, 57, 60б Б, 60, 60, 64, 64, 62б, 69, 44, 60а А, 50, 50, 56, 62б А, 69, 60б Б, 62б А, 64, 62б, 64б, 62, 60б Б,  Петър Папакочев  13, 17, 15,  Ралевица  84,  Родопски Извор  72б, 72, 66,  УПИ I-1022е,  Кв. 46  ,  Фердинанд Урбих  1

На 17.11.2020 г.  /09:16 - 16:30 ч. / -  Парк Витоша - Общ.Витоша:   в.з. Дупките  2 КТП 4, 35, КТП 4 М.Камбаните

На 17.11.2020 г.  /09:31 - 10:00 ч. ; 12:31 - 13:30 ч. / -  Мърчаево:   10-Та  1 УПИ 018018

На 18.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Бъкстон:   Братя Бъкстон  31 А, 31а, 31а,  Бъкстон  31а, 31а, 31а,  Казбек  41 Мез.4, 41 Мез2-1, 41а, 41 Гар.4, 41 Маг6-2, 41 Маг4-1, 41 Кафе, 41, 41 Гар.6, 41 Маг.5, 41 Маг.5а, 41 41, 41 Мез2-2,  Пирин  24г

На 18.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  в.з.Беловодски Път:   Булаир/613/  2,  Панорамен Път  20а

На 19.11.2020 г.  /09:01 - 12:16 ч. / -  в.з.Малинова Долина Общ. Витоша:   I-745 Кв.15  ,  Бистришко Шосе  78а, 78б

На 20.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Братя Бъкстон  71, 75 /Вх.Откъм Ул.Майст.Павел От Кр,  Бъкстон  67, 79, 77, 71 А,  Българска Легия  4 А, 29 А, 36 А, 30а, 11, 35, 7, 17 Б, 23 Гараж 3, 8, 41 А, 32, 39, 24, 6 В, 17, 36, 25, 23, 5, 29, 37, 19, 14а, 2 А, 26, 7 А, 31, 34, 17 А, 41, 6, 16 Б, 6 Б, 33, 4, 27 А,  Василашко Езеро  58,  Иван Сусанин  62,  Крум Попов  26,  Майстор Алекси Рилец/664/  13, 1, 25, 29, 1, 33а, 11, 29, 7, 5, 23, Помпа, 5а, 27, ДЗИ, 7а, 1, 34, 3, 39, 15, 35а, 15, Ман.Ливади Ул.664 /ул.Род.Извор, 9, 37, 3а, 28, 41, 1а, 35,  Майстор Д.Софиянлията/666/  3, 7, 8, 1, 4, 5, 2, 9,  Майстор Мил.Радомирец/667/  7, 14, 30, 19, 17а, 20а, 15, 4, 20, 16, 22, 13, 25, 26, 21а, 8, 2, 28, 24, 17, 23, 5, 12, 27, 18, 1, 6, 9, 21,  Майстор Павел От Кримин/665  19, 18, 4, 22а, 14, 28, 26, 13, 1, 12, 17, 6, 11, 5а, 9, 22, 15, 28, 8,  Петър Папакочев  15,  Родопски Извор  75, 102, 98а, 103, 97а, 98, 79, 97, 101, 100, 77,  УПИ V-1008 Манастирски Ливади Кв.53

Община Връбница  

На 17.11.2020 г.  /08:46 - 12:00 ч. / -  жк Обеля - Ii:   Обеля 2  213а

На 18.11.2020 г.  /09:30 - 16:00 ч. / -  жк Обеля - Ii:   Обеля 2  220, 221, 222

На 21.11.2020 г.  /09:00 - 14:30 ч. / -  Кв. Модерно Предградие:   Адам Мицкевич/Раб.Класа/  2а

Община Възраждане  

На 17.11.2020 г.  /08:46 - 16:30 ч. / -  жк Сердика:   Владайска Река  26,  Константин Величков  157-15, 157-159, 149 151, 149-151, 157 159

На 18.11.2020 г.  /08:46 - 16:30 ч. / -  Център - София Общ.Възраждане:   Брегалница  43, 43 Зона Б-4, 43 Общи Нужди

На 20.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  жк Зона Б-5:   Александър Стамболийски  103,  Българска Морава/Жеко Димит  15, 4 Парк Възраждане, 16,  Зона Б-5  До Бл.4, 15, 16, Кв.335,  Партений Нишавски/Любо Карт  15

Община Изгрев  

На 16.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  жк Изток:   Тарас Шевченко   16, 18,  Тодор Стоянов  2, 4, 6, 8, 9

На 17.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  жк Изток:   Светослав Обретенов   1, 3, 5, 7,

На 18.11.2020 г.  /09:00 - 15:00 ч. / -  жк Дианабад:   Витоша Вец Симеоново  Бл 7

На 18.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  жк Изток:   Фредерик Жолио Кюри  87,  39, 89б, 2а

Община Илинден  

На 16.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  жк Света Троица:   Илинден  347,  Света Троица/Вълчо Иванов/  347, О 347в, 347б, 347в, ,  347, О 347, 347-Б,  София  347

На 18.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  жк Света Троица:   Илинден  39, 38, 33, 36, 28, 32, 41, 31, 42, 26, 1 43, 37, 40, 43, 34, 29, 30, 35, 27,  Красна Поляна I Част  29,  Пиротска/Трети Април/  175,  Тодор Александров/Н.Цанов/  177,  Хисаря

На 19.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  жк Илинден Общ.Илинден:   Илинден  146

Община Искър  

На 17.11.2020 г.  /09:00 - 15:00 ч. / -  жк Дружба 1:   Дружба  119 Вх Б,  Дружба  Бл 7; Бл  23 Д  Е,  Дружба 1  157,  Дружба 1  118

На 16.11.2020 г.  /09:00 - 15:00 ч. / -  жк Дружба 1:   Дружба  Бл 23 Д  Е; Бл 7,  Дружба  119 Вх Б,  Дружба 1  118,  Дружба 1  157

Община Красна поляна  

На 17.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  жк Западен Парк:   Западен Парк/Христо Михайло  17, 116, 15, 119, 117, Посл Спир 10, 19, 118, 18, 16,  Суходолска  2 Посл. Спирка, 2 Посл. Сп.

На 17.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  жк Илинден Общ.Красна Поляна:   Александър Стамболийски  186 18,  Илинден  11, 17, 13, 18, 10, М/У Бл.10 И 11, 19

На 18.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  жк Илинден Общ.Красна поляна:   Илинден  114, 114а, 60, 59

На 18.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  жк Красна Поляна:   Братин Дол  15,  Западен Парк/Христо Михайло  До 137,  Кенали  62а, 62, 60, 64, 15,  Красна Поляна I Част  105, 15б, 7, 5, 6, 107,  Проф.Вайганд  15б, 15 А, 15а

На 19.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  жк Западен Парк:   Западен Парк/Христо Михайло  69, 70, 62, 67, 71, До 71, 73, 72, 68

На 20.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  жк Красна Поляна:   Братин Дол  29, 25,  Методи Кусевич  28, 1, 26, 22-24,  Одоровци/Коца Трайкова/  42а, 44, 38, 42,  Проф.Вайганд  6,  Радичевци  27, 27а

Община Красно Село  

На 18.11.2020 г.  /08:30 - 16:16 ч. / -  жк Красно Село:   Борово  228,  Звъника   4,  Родопски Извор   43,  Цар Борис III/Девети Септ.   99

На 18.11.2020 г.  /08:30 - 16:16 ч. / -  жк Хиподрума:   132, 132а, 23а

На 19.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  жк Славия:   Белите Брези  1,  Коломан  ,  Костур  ,  Овча Купел  Пред Маг.345-Автогара Ов.Купел, Пред Автогара Овча Купел, До Колелото, 5, Автогарата, 2а, 7, 9, 2в, 2, 3, 13, 1, 1, Пред Автогара Овча Купел,  Славия/Девети Септември/  Автогара Ов.Купел,  Цар Борис III/Девети Септ.  Овча Купел, 132,    Билетен Център

На 20.11.2020 г.  /09:16 - 11:20 ч. / -  жк Красно Село:   Княгиня Клементина/Д.Милано  2, 4

Община Кремиковци  

На 16.11.2020 г.  /09:16 - 16:30 ч. /   На 17.11.2020 г.  /09:16 - 16:30 ч. /   На 18.11.2020 г.  /09:16 - 16:30 ч. /   На 19.11.2020 г.  /09:16 - 16:30 ч. /   На 20.11.2020 г.  /09:16 - 16:30 ч. / -  жк Ботунец І Част:   Ботунец 1  ,  Ботунец 2  ,  Българка /Ботунец 1/  2,  В.Николов /Ботунец 1/  8, 3, 5, 6, 10,  Васил Левски /Ботунец 1/  15, 4, 11, 19, 10, 25, 13, 21, 18, 23, 9, 24, 17,  Витиня  17,  Витиня /Ботунец 1/  17, 18, 20 Гараж, 20,  Зорница /Ботунец 1/  4, 1, 1 На Площада, 2,  Извор /Ботунец 1/  13, 2, 5, 11, 7, 28, 12, 1, 10, 3, 4, 9, 26, 6, 24, 16, 20, 22, 8,  Искър /Ботунец 1/  8, 1, 12, 18, 16, 14, 4, 6, 10,  Мусала /Ботунец 1/  9, 4а, 2, 12, 8, 3, 7, 6, 10, 17,  Надежда /Ботунец 1/  5, 2а, 3, 2,  Свобода /Ботунец 1/  9,  Ст.Костов /Ботунец 1/  18, 20а, 16, 22, 16а, 20, 2,  Тракийска Могила /Ботунец 1/  7,  УПИ I-145а,  Кв.18  ,  Шопска /Ботунец 1/  7, 11, 13, 4, 3

На 17.11.2020 г.  /09:01 - 10:16 ч. / -  Кв. Враждебна:   Ботевградско Шосе/Мизия/  525,  Враждебна  М.Богр.Песовци,  Ид.68134.8597.55 Враждебна  М. Богровски Песоци,  ПИ 68134, 8597, 50  М.Богоровски Песоци,  Р-Т Макдоналдс

На 17.11.2020 г.  /10:01 - 11:16 ч. / -  Кв. Враждебна:   Ботевградско Шосе/Мизия/  525,  Враждебна

На 17.11.2020 г.  /11:01 - 12:16 ч. / -  Кв. Кремиковци:   I-37, 42 , Кв.1а  Бул.Ботевгр.Шосе И Околовр.Път,  Ботевградско Шосе/Мизия/  525,  Враждебна  Пи 68134.8597.55 М.Богоровски Песоци

На 19.11.2020 г.  /09:01 - 11:30 ч. / -  Кв. Враждебна:   Ботевградско Шосе/Мизия/  276, 274,  Враждебна

Община Лозенец  

На 17.11.2020 г.  /09:16 - 11:20 ч. / -  жк Лозенец:   Стоян Михайловски  32, 30, 26, 20.22

Община Люлин  

На 16.11.2020 г.  /09:01 - 12:30 ч. / -  жк Люлин - VIII:   400/380/Люлин/  48

На 16.11.2020 г.  /13:01 - 16:30 ч. / -  жк Люлин -IX:   383-Та/Люлин/  8, 2, 6, 4,  Иван Бойчев  20,  Кореняк  18а, 17,  Люлин 9  До Поликлиниката-Поща, До 12 Поликлиника,  Търново  13, 17, 11, 9, 3а, 1а, 1, 3

На 17.11.2020 г.  /12:01 - 16:30 ч. / -  жк Люлин - IV:   Люлин 4  464, 464, До Бл.402

На 19.11.2020 г.  /09:30 - 13:00 ч. / -  жк Люлин - VII:   Джавахарлал Неру  726,  Люлин 7  727, 736, 738, 726

Община Младост  

На 16.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  жк Младост 2:   Младост 2  Ж.К Младост 2 Бл.205 Вх.А.Б.Г.Д.Е И Ж ;Ж.К Младост 2 Бл.205a  Вх А, Б И В

На 16.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  жк Мусагеница:   Самоков 28    28 Г, Ж, З, И

На 16.11.2020 г.  /09:16 - 14:30 ч. / -  Кв. Горубляне:   Виднище / Горубляне  27, 35, 31, 31 А, 25, 23, 29, 35, 21, 21,  Горубляне  УПИ III-227,  Кв.47, Къща,  Искър / Горубляне  74, 86, 70, 47, 47, 78, 45, 43, 72, 43а, 68, 88, 49, 82, 82, 45 А, 72, 66, 39, 84, 41, 51, 76, 80,  Минзухар  9, 13, 14, 11, 15, 6, 3, 1, 7, 12, 20, 10, 8, 2, 4, 16, 17,  Младост  М. Виднището №27,  Освобождение / Горубляне  22,  Павел Красов / Горубляне  29, 27, 27 УПИ 2-1943 К В44, 23, 31, 25,  Палма  ,  Пловдивско Шосе  11, 64, 15,  Преслав / Горубляне  29,  Рибарниците  13а, 13а, 13б,  Селището  2 А, 14, 12 А, 9б, 2, 4, 14, 12, 8, 6, 6, 16, 18, 14 А, 12 А, 5, 14а, 10,  УПИ ІІІ-1266,  Кв.82 М.Горубляне  ,  Цветна Градина /Горубляне  7, 25а, 18, 20, 24, 35, 15, 13, 28, 17, 25а, 24, 22, 27, 33, 20 УПИхі328кв46, 23, 31, 25, 19, 21, 25, 29, 16, 26

На 17.11.2020 г.  /08:31 - 14:30 ч. / -  Кв. Горубляне:   Самоковско Шосе  С/У Бензинос, 1

На 17.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  жк Младост 2:   Младост 2  Ж.К Младост 2 Бл.207 Вх.A И Б Ж.К Младост 2 Бл.209а Вх. 5, 6 И 8  ;ж.к Младост 2 Бл.209б Вх. В И Г

На 17.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  жк Мусагеница:   Никола Габровски    61, 16, 18, 12 Блок 39а Вх А, Б И Блок 39б Вх.2

На 18.11.2020 г.  /09:00 - 15:00 ч. / -  жк Мусагеница:   21 Век/449-Та Студентска/  81а,  Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  83 А

На 18.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  жк Младост 2:   Младост 2  Ж.К Младост 2 Бл.213 ;Ж.К Младост 2 Бл.214 ;Ж.К Младост 2 Бл.215 ;Ж.К Младост 2 Бл.281 Вх.2

На 18.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  жк Мусагеница:   Славянска  29а, 11,  Съборна  14,  Фритьоф Нансен   37а

На 18.11.2020 г.  /09:01 - 14:30 ч. / -  жк Младост 3:   Младост 3  До Бл.340, 340, Зад Бл 340,  Младост 4  340,  Ул.Акад.Румен Цанев  2 До Бл.336,  Филип Аврамов

На 18.11.2020 г.  /10:01 - 16:30 ч. / -  жк Младост 3:   Младост 3  342/Партер, До 342, До 341, До 328, 1 Срещу Бл.341, До 327, 341, 342, 328, 1 342

На 19.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  жк Младост 1а:   Младост 1а  Младост 1а 503 1, 2, 3 ;Младост 1а 502 1, 2, 3, 4, 5

На 19.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  жк Младост 3:   Младост 3  Младост 3 350 ;Младост 3 366 Г Младост 3 367 В, Г ;Младост 3 374 А, В, Б ;,  Младост 3  Ж.К Младост 3 Бл.303 Вх.А ;Ж.К Младост 3 Бл.305 Вх.А И Б ;Ж.К Младост 3 Бл.327 Вх.8

На 19.11.2020 г.  /09:00 - 16:30 ч. / -  жк Младост 3:   Младост 3  377

На 20.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  жк Младост 1:   Младост 1  Блок 5 Вх 1, 2 И 3

На 20.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  жк Младост 1а:   Младост 1а  Младост 1а 530 ;Младост 1а 523 ;Младост 1а 514, 534 ;Младост 1а 524-4 ;Младост 1а 509 ;Младост 1а 535 ;Младост 1а 563, 564

На 20.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  жк Младост 3:   Младост 3  Ж.К Младост 3 Бл.340 Вх.А ;Ж.К Младост 3 Бл.319 Вх.Г ;Ж.К Младост 3 Бл.314 Вх.1, 2 И 3 ;Ж.К Младост 3 Бл.368 Вх.А, В И Д

На 20.11.2020 г.  /09:01 - 14:30 ч. / -  жк Младост 3:   Младост 3  До 367, 369, 367

Община Надежда  

На 16.11.2020 г.  /09:30 - 15:30 ч. / -  Кв. Триъгълника:   Майор Дим.Думбалаков/Физкул  38

На 17.11.2020 г.  /08:46 - 12:00 ч. / -  Кв. Илиянци:   1-Ва  21 Ул.Рожен,  Братия  15, 26а, 21, 24, 32, 26, 28, 13, 17, 22, 23, 11, 30, 20,  Витошко Лале /Илиянци/  2,  Жасмин  10, 2, 14, 4, 13, 12, 3, 15, 6, 16, 9, 1, 9а, 16а, 7, 11,  Илиянско Шосе  1,  Илиянци  1,  Кирил Благоев  3,  Комета  4а, 6, 13, 4, 11а,  Махония  8, 11, 13, 5, 10, 11а, 12, 21, 25, 2 Кв. Илиянци, 33, 9, 15, 14, 16, 4, 20, 7, 31, 1, 27, 19, 23,  Метохия  7a,  Надежда 4  1,  Рожен  58, 68, 30а, Кметсво Илиянци, 67, 66, 40, 34, 19 Площада, 32, 77, 81, 55, 73, 64, 69, 59, 44, 75, 21, 61а, 30, 56, 19, 62, 65, 42, 79, 53, 57, 1, 71, 61, 60, 42а, 36,  Рожен/Алексей Толстой/  36,  Хортензия  6, 9,  Цинерария  5, 11, 15, 10, 6, 4, 17, 9, 7, 13, 3, 8, 2, 1

На 17.11.2020 г.  /09:30 - 15:30 ч. / -  Кв. Триъгълника:   Ломско Шосе  11

На 18.11.2020 г.  /09:30 - 15:30 ч. / -  Кв. Триъгълника:   Майор Дим.Думбалаков/Физкул  №2, 5, 10, 7-9,  Стефансон  28 Вх-А, Б

На 19.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  жк Надежда Част ІІІ:   Надежда 3  Бл.329 Вх.А

На 20.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  жк Толстой:   Лев Толстой  Бл.1 Вх.Б

Община Нови Искър  

На 17.11.2020 г.  /09:00 - 10:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:30 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 19.11.2020 г.  /09:00 - 10:00 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:30 ч.  по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Балша МДЗ-БАЛША АД

На 18.11.2020 г.  /09:16 - 12:30 ч. / -  Локорско:   VІІІ-519, Кв.49, Стопански Двор  ,  Димитър Тошков  1,  УПИ ІІІ-522,  Кв.50  ,  УПИ І-520  ,  Черковна/Калинка Вескова/  В Бившето Ткзс

На 18.11.2020 г.  /12:31 - 16:30 ч. / -  Нови Искър:   Кременица/Работническа/  10, 12

Община Оборище  

На 18.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Стара Планина  40,  42

Община Овча Купел  

На 17.11.2020 г.  /09:00 - 15:30 ч. / -  жк Овча Купел І:   685-Та/Овча Купел/   11,  686-Та/Овча Купел/   12,  692-Ра/Овча Купел/   9,  694-Та/Овча Купел/   9,  Боряна   32,  Иван Радоев/Уляна Громова/   1,  Маестро Кънев/В.Марков/   28б,  50,  Народно Хоро   56,  79,  83

На 16.11.2020 г.  /09:00 - 15:30 ч. / -  жк Овча Купел І:   Боряна  43,  58,  Любляна/Й.Вишевградски/   4,  8,  Народен Герой   16в,  Народно Хоро   47

На 17.11.2020 г.  /09:31 - 10:00 ч. ; 12:31 - 13:30 ч. / -  Мало Бучино:   Люлин/2-Ра/  1

На 18.11.2020 г.  /09:00 - 15:30 ч. / -  Кв. Овча Купел:   688-Ма/Овча Купел/   32,  32а,  692-Ра/Овча Купел/   6,  10а,  10б,  Бързарица   4а,  8,  Иван Радоев/Уляна Громова/   30,  Маестро Кънев/В.Марков/   №65а,  Монтевидео/Пионерски Път/   10,  18,  21а,  36

На 19.11.2020 г.  /09:00 - 15:30 ч. / -  жк Овча Купел І:   763-Та/Красна Поляна Овча Купел   10,  767-Ма/Овча Купел/   6,  Боряна  26,  48,  Драгоман  27 А, 27 Б, 42, 27,  Драгоман   28,  Иван Радоев/Уляна Громова/  21,  21а,  23,  Маньово Бърдо   26,  28,  Монтевидео/Пионерски Път/   80,  86,  Рождество/Парт.Подвиг/   7

На 20.11.2020 г.  /09:00 - 15:00 ч. / -  жк Овча Купел І:   Боряна   59,  61,  63,  Камелия/Христо Ноков/   40,  Народно Хоро   76

На 21.11.2020 г.  /09:00 - 14:30 ч. / -  Кв. Горна Баня:   Христо Стефчов/Кирил Михов/  1

Община Панчарево  

На 17.11.2020 г.  /09:00 - 16:30 ч. / -  Бистрица,  Общ. Столична:   Алеко/15-Та/  32, 34,  Борова Гора  38, 15, 36, 12, 27, 10, 35, 24, 21, 31, 40, 17, 32, 18, 25, 26, 30, 20, 22, 34, 14, 33, 16, 38а,  Вилна Зона Бистрица  ,  Калугерица/П. Ценков/  4, 26, 2, 8а, 5, 8, 9, 2а, 12, 11,  Катунище/Григор Гергов/  12, 4, 4а, 13, 8, 12а, 10,  Морените  4,  Просвета/Комсомолска/  24б, 30,  Стара Река/20-Та/  1, 5, 10, 8, 9, 18, 11, 3, 4, 7, 2, 6,  Стефан Стамболов/Ник.Попов/  89, 92, 88, 101, 81, 117, 80, 105, 99, 77, 76а, 75а, 96, 95, 80а, 103, 107а, 97, 78а, 91, 75, 83, 72, 84, 87, 113, 90, 79, 76, 115, 109, 107, 94, 85, 111, 119, 82, 93, 78, 86, 98,  Шипка  12, 19, 1, 15, 2, 3, 2а, 11, 3, 14, 8, 2, 20, 5, 4, 14, 16, 13, 6

На 17.11.2020 г.  /15:30 - 16:00 ч. /   На 18.11.2020 г.  /15:30 - 16:00 ч. /   На 20.11.2020 г.  /08:00 - 09:00 ч. ; 15:00 - 16:00 ч. / -  Враня:   Извън Регулация,  До С.Враня  ,    1 Пи 024003

На 18.11.2020 г.  /08:00 - 16:30 ч. / -  Враня:   1-Ва/Студентска/  10,  14831.6520.403.4.2  Ул.Стар Лозенски Път №36,  XVIII 115 М.Враня Лозен Триъг.  ,  Враня  Враня Триъгълника Ул.1, Ул 1,  Местност Враня  Ул.1 №8, Барака, 1, Вила, Къща, Вила, Имот 158, Вила В Ул.1 №20, 14 Враня, Стар Лозенски Път 36, Работилница,  Пловдивско Шосе  102, 86, 82,  ул. Стар Лозенски Път  ,  УПИ Vi -378,  Кв. 27  ,  Цариградско Шосе/Тракия/  82

На 18.11.2020 г.  /08:00 - 16:30 ч. / -  Герман:   Вилна Зона Враня  1а, 1, 1,  Искър/32-Ра/  9

На 18.11.2020 г.  /08:00 - 16:30 ч. / -  Лозен,  Общ. Столична:   44063.6207.410  Ул.Стар Лозенски Път,  Вилна Зона Враня  ,  Витоша/В.З.Врана-Лозен/  1 Вила,  Марица/В.З.Врана-Лозен/  Враня-Триъгълника П-Л 184   Бс,  Стар Лозенски Път  1, 28, 36, 44 Павилион, 51, 23, 9, 55, 56, 16,  Стара Планина/В.З.Врана-Лоз  20,  Тимок/В.З.Врана-Лозен/  3,  УПИ XIX-40, Кв.12  М.Враня Лозен Триъгълника

 

Община Подуяне  

На 16.11.2020 г.  /09:30 - 11:30 ч. / -  Кв. Левски:   Сухата Река Бл.100 Вх.А, Б, В

На 16.11.2020 г.  /09:30 - 15:30 ч. / -  жк Левски Г:   Левски Зона Г Бл.5 Вх.Г, Д

На 17.11.2020 г.  /09:30 - 15:30 ч. / -  жк Левски Г:   Левски Зона Г Бл.7 Вх.Е, Ж

На 18.11.2020 г.  /09:30 - 15:30 ч. / -  жк Левски Г:   Левски Зона Г Бл.7 Вх.З

На 19.11.2020 г.  /12:31 - 15:30 ч. / -  Кв. Левски:   Резбарска  31

На 20.11.2020 г.  /09:30 - 11:30 ч. / -  жк Левски В:   Левски Зона В Бл.1

На 20.11.2020 г.  /09:30 - 15:30 ч. / -  жк Левски В:   Левски Зона В Бл.4 Вх.Е  ,  Левски Зона В Бл.9 Вх.Б

На 21.11.2020 г.  /09:30 - 14:00 ч. / -  жк Сухата Река:   Сухата Река Бл.135 Вх.А, Б

Община Сердика  

На 16.11.2020 г.  /09:00 - 16:16 ч. /   На 17.11.2020 г.  /09:00 - 16:16 ч. /   На 18.11.2020 г.  /09:00 - 16:16 ч. / -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  150, 127, 148, 121, 130, 125, 136, 145, 128, 133, 124, 117, 113, 105а, 146, 132, 131, 109, 114, 112, 139, 120, 137, 138, 107, 123, 151, 129, 142, 126, 122, 113-А, 118, 116, 115, 119-А, 144, 114-А, 143, 111, 134

На 16.11.2020 г.  /09:01 - 15:16 ч. / -  Кв. Орландовци:   Гено Киров/Самолет/  11, 4, 4-А, 2, 1, 9-А, 9, 15, 13, 5,  Кирил Пърличев/П.Мангов/  55а, 64, 61, 51, 51а, 57, 50, 55, 61а, 46, 53а, 44, 48, 63, 49, 54, 52, 53, 65, 58,  Копринарска  22, 24,  Лястовица/Сашо Кофарджиев/  15, 12, 20а, 2, 2а, 8, 13, 3, 6а, 7а, 22, 9, 17, 7, 4, 11, 10, 5,  Мелодия/Партизанска Песен/  11, 13, 3а, 12, 10 А, 7, 9, 10, 15, 14, 11 А,  Моравча/П.Щърбанов/  21,  Петър Б.Величков  69, 59а, 67, 76, 59, 63, 65, 55, 68, 72, 72а, 74, 60, 72 А, 62, 58, 57,  Първа Българска Армия  41,  Съзнание  78,  Тайга  32, 50, 48, 27, 27а, 50а, 29, 48а

На 17.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  жк Банишора:   Банишора  28, 29, 29, Тп До Бл.29, 26,  28, 28, 27, 26, 28а,  Ген. Столетов  37, 41, 47, 37, 49,  Иван Тургенев  27

На 17.11.2020 г.  /09:16 - 12:16 ч. / -  Кв. Орландовци:   259-Та/477/Сердика/  1 А, 1, 2,  Знаме На Труда  22, 28, 19а, 26, 19, 16, 40а, 18, 36, 38, 24а, 21, 20, 15, 24, 15а, 34, 40, 17, 32,  Кирил Пърличев/П.Мангов/  28, 21, 23а, 30а, 26, 24, 35, 39, 34, 30, 27, 41, 36, 33а, 31, К.Пърличев/Ком, 23, 19, 29, 25, 32, 43,  Ком  22, 1,  Ком/Комсомолец/  22, 20, 23, 21, 17, 19,  Лазар Михайлов/Хр.Манов/  31,  Локорска  15а,  Моравча/П.Щърбанов/  51а, 18,  Петър Богдан  ,  София  24, 22, 31, 31а, 19, 21,  Тайга  20, 18, 9, 34а, 30, 28а, 13а, 32а, 34, 28, 26, 22, 34б, 36, 34г, 38, 13, 34д, 24, 14, 11, 30а, 38а, 16

На 17.11.2020 г.  /11:31 - 15:16 ч. / -  Кв. Орландовци:   Гено Киров/Самолет/  6, 19, 3, 8, 21, 10, 7, 17,  Кирил Пърличев/П.Мангов/  68, 73, 73а, 67-А, 67, 67а, 74, 69а, 70 А, 71, 70а, 69, 75, 72а, 72, 66, 70,  Копринарска  31, 36, 28, 39, 30, 33, 37, 35, 29, 42, 34,  Лястовица/Сашо Кофарджиев/  1, 6,  Нешо Бончев  14, 16, 2, 12, 6а, 26, 8, 1, 4, 10, 6,  Петър Б.Величков  66,  Първа Българска Армия  21, 27, 113, 23, 25, 29, 19

На 18.11.2020 г.  /09:16 - 15:16 ч. / -  Кв. Орландовци:   Нешо Бончев  15, 34

На 18.11.2020 г.  /09:30 - 15:45 ч. / -  Централна Гр.Част София Общ.Сердика:   Княз Борис I  187, 185, 194, 183, 181, 179,  Листопад  1, 5, 14, 3, 4, 12, 16, 10, 9

На 19.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Бенковски:   Бенковски  Парцел 108 Кн.89 Развъдник, 3,  Лазар Михайлов/Хр.Манов/  109,  111,  113,  115,  117,  119,  121,  123

На 20.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  129,  131,  133,  135,  137,  139,  141,  143,  145, УПИ XXХIII-1120,  Кв.95

На 21.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Военна Рампа:   Илиянци/Лиляна Димитрова/  12

Община Слатина  

На 16.11.2020 г.  /08:30 - 16:15 ч. / -  София:   Витоша   93,  Лагера  Блок 1, 35, 59, 80б, 32 ;Баба Илийца М/У Бл.22 И Бл.17 ;Боровец 5 ;,  Янко Забунов/Петър Топалов  50б

На 18.11.2020 г.  /08:31 - 17:15 ч. / -  София:   740-Та/Овча Купел/  ,  741-Ва/Овча Купел/  6, 3,  742-Ра/Овча Купел/  3, 14, 1, 16, 12,  Белите Борове  1, 3,  Вз Горна Баня  Xv-1327 Кв.51а,  Войнишко Въстание  15, 11а, 17, 18, 11, 16, 9а, 7, 9, 12а,  Лебед/Кв.Горна Баня/  4,  Люлинско Поточе  31,  Маджарица  5, 6, 11, 20, 19, 4, 21, 2, 3, И Ул.742, 17, 12, 1, 23, 15,  Поглед  20, 18, 15, 23, 25, 21, 28, 22, 9, 32, 19, 1, 34, 16, 11, 14а, 12, 13, 20а, 30, 27, 27а, 36, 4, 3, 1, 10, 6, 12,  Равнище/Кънчо Стоилов/  65, 64, 69, 73, 62, 69а, 2,  Св.Крал/Кирковска Трибуна/  2

На 18.11.2020 г.  /09:01 - 16:03 ч. / -  Кв. Редута:   Кобилино Бранище  3, 7, 5, 1, 7 Къща, 4, 2,  Кутловица  31, 33, 29, 19, 41, 37, 17, 25, 21, 23, 39, 35, /Ул.Ситняково,  Марагидик/Симеон Славов/  №37, 15,  Оборище  ,  Подуенска  ,  Ситняково/Хр.Кабакчиев/  23, Авт.Спирка, 23, 23 УПИ Ii,  Кв.193,  М.Подуене,  Юндола  9 Два Гаража, 7, 9, 1, 13, 9

На 18.11.2020 г.  /09:16 - 11:20 ч. / -  София:   Лозенец    Бл.45, Бл.47

На 20.11.2020 г.  /08:31 - 15:30 ч. / -  София:   Ж.К. Стрелбище     Бл. 49; Бл. 51; Бл. 47; Бл. 93

Община Средец  

На 18.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Център - София Общ.Средец:   Ситняково/Хр.Кабакчиев/  Ситняково/Хр.Кабакчиев/ 5 ;,  Стефан Караджа  5,  Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/  46, 48, 50, 58, 60, 62 ;  Хан Крум  Хан Крум 14б, 15, 11, 13

Община Студентски град  

На 18.11.2020 г.  /09:00 - 15:00 ч. / -  жк Дървеница:   Бели Мел  24

На 17.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  жк Дървеница:   Трайко Станоев  1а Вх. В

На 18.11.2020 г.  /09:00 - 15:00 ч. / -  Студентски Град:   Акад. Жак Натан  7а; 10,  г. М.Димитров  65,  Димитър Стефанов  11а В Г Д

На 18.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Студентски Град:   Георги Златарски  13,  Симеоновско Шосе   93б А

На 18.11.2020 г.  /09:16 - 15:00 ч. / -  Студентски Град:   Проф.Д-Р Иван Странски  3г, 3 Г, 1в, 3ж, 3б, 3 Б, 1б, 3, 3б,  Студентски Град  57 - Ресторант, До 58, До 57, До Бл 58, УПИ 6-2710, 2434 Кв. 276, До Бл.58,  Пазарен К-С, 58, 57, 1 57, До Бл 57, Заведение За Бързо Хранене, 58

Община Триадица  

На 16.11.2020 г.  /08:30 - 16:00 ч. / -  Център - София Общ. Триадица:   Княз Борис I  90

На 16.11.2020 г.  /08:30 - 16:15 ч. / -  жк Стрелбище:   Стрелбище  87, 8, 11, 20, 60а ;Деде Агач 19, 21

На 16.11.2020 г.  /08:46 - 10:00 ч. ; 15:00 - 16:00 ч. / -  жк Иван Вазов:   Бурел/Цона Петкова/  66, 66-68, 70, 72, 72-76, 72-74 Офис 5, 53, 47, 49-51, 43-45,  Бяла Черква  18,  Витоша  137, 137 Маг.1, 133, 131, 19, 131 19,  Иван Вазов  ул. Забърде/Бул.Витоша - Крш 3212,  Петко Каравелов  36,  Янко Забунов/Петър Топалов  3, 3 А, 1, 3

На 17.11.2020 г.  /08:30 - 16:16 ч. / -  жк Гоце Делчев:   231, 232

На 17.11.2020 г.  /08:30 - 16:16 ч. / -  Център - София Общ. Триадица:   Алабин И.Вл.   42-44,  Витоша  58, 133, 137,  Гургулят/Т.Киркова В.Благо/   24а,  Кърниградска/Гочо Гопин/   14,  Позитано  3,  Солунска/Васил Коларов/   48, 49, 31, 39,  Хан Аспарух  16,  Цар Асен  45,  Цар Самуил   24

На 17.11.2020 г.  /10:00 - 12:00 ч. / -  жк Стрелбище:   Стрелбище   Бл. 91 ,  Вх. В

На 19.11.2020 г.  /09:16 - 11:20 ч. / -  жк Иван Вазов:   Бреза  6,  Николай Лилиев  20, 13-15, 12

На 20.11.2020 г.  /08:31 - 15:30 ч. / -  жк Стрелбище:   Деде Агач  51 Гар.4, 51 Гар.2, 50, 51 Ат.2, 49, 51, 51 Гар.3, 49 Мез1, 47 Маг3, 49 Ат1, 47 Ат, 49 Мез2, 51 Ат.3, 47, 51 Ат.1,  Нишава/Георги Аврамов/  103, 107, 105 Гар.7, 97, 105,  Рижки Проход  2,  Роженски Проход  8, 93, 4, 4,  Стрелбище  93, 93, 93,  Твърдишки Проход  18

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

 

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването. 

 

© 2020 Столична община р-н ПАНЧАРЕВО.Всички права запазени. Дизайн и разработка: Comtechsys