Уведомяваме жителите и заинтересованите лица на район Панчарево, че е изготвен Протокол за разпределение на свободните пасища, мери и ливади от държавния и общинския поземлен фонд, находящи се в землищата на район Панчарево, съгласно разпоредбите на Закона за собствеността и ползването на земеделските земи.
Протоколът е съставен от комисия, определена със заповед на директора на Областна дирекция „Земеделие“ – София-град, и е във връзка с разпределението на свободните площи за ползване през 2026 г.
Към настоящото съобщение ще бъде приложен списък на лицата, допуснати до участие в разпределението, с който заинтересованите страни могат да се запознаят.
Приложение:
- Списък по Протокол за разпределение от 19.05.2026 г.

